M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


An apple tree is just like a person...


Anonymous


Vendég —
Ingeborg Pedersdatter ;;
DOVE CAMERON BIOBOLT-VEZETŐ ISTEN SAJÁT


Idunn VAGYOK
KOR IDE

hasznos ;
a családom szerint

harapnivaló ;
az ellenségeim szerint

üdítő ;
szerintem



 
A múltad meghatároz, de nem lehet teher
minden a mély felszín alól
A hajam színe olyan, mintha az érett alma pirossága elegyedne a rózsaszirmok lágy ártatlanságával. Manapság a halandók között is egyre elterjedtebb az efféle hajfestés divatja, így kevésbé rejtem, de ha mégis akkor szőkére festetem a tincseimet vagy csak a hajtövemet színezem, mintha lenövés lenne a rózsaszirmoson. A hajszerkezetem hamar ledobja a tartós festéket is, nemcsak a makacs és halandó-természet ellen lovagló színe hát az, mely különleges, hanem ez a fajta makacs ragaszkodása a saját színvilágához is.
Zöld szemeimben állandó kíváncsiság motoz, fűszerezve némi gyanakvással azóta, hogy megesett az elrablós esemény. Méreteim és domborulataim mind nőiesek és szemet gyönyörködtetők, leszámítva azt az apróságot, hogy csak 154 centiméteres a magasságom és az arcvonásaimat bármely 15 éves megirigyelhetné.
Kedvenc ételem az alma, s minden ami belőle készül. Ékszereimben is gyakran visszaköszön a minta, s természetesen a modern technika vívmányai közül is az alma-jelesekre esküszöm. Azt kevesen tudják, hogy tevőlegesen közöm volt a márkalogó elkészüléséhez, pontosabban Rob Janoffhoz, de ha mégis valaki rákérdez akkor mindent tagadok.
Megbízhatónak tartom magam, a feladattudatom nagyon erős. Szeretek nevetni, Loki és a kecske herés eseténél semmi sem bizonyítja jobban, hogy a humorom bizony igen jó, vagy legalábbis nagyon szerteágazó. A laza poénokon keresztül a morbid humoron át mindenen tudok nevetni. Gyakran azon is, ami cseppet sem vicces.
...
 

 
Mindenkiben rejtőzik egy történet
meséld el a tiéd
Ide jöhet életed rögös útjának története, melyet szintén szabadon, bármilyen formában elénk tárhatsz. Lehet a jól megszokott előtörténet stílus születésedtől kezdve, de ki is emelhetsz bizonyos részeket, mintha csak napló bejegyzéseket olvasnánk -talán idősebb karakterek esetében praktikusabb is-, vagy akár szerepjáték példát is írhatsz. A lényeg, hogy avass be minket, meséld el a történeted, mondd el, hogy ki vagy és mi mindent éltél már át, hiszen mindezen dolgok és események formáltak Téged azzá, aki most vagy. Nem kell a szavakkal fukarkodnod, imádunk olvasni, nem szabunk meg se felső, se alsó határt az előtörténet hosszával kapcsolatban, de igyekezz alapos és részletes lenni, ahogy a jellemzésnél is kértük Tőled.
Vissza az elejére Go down
 
An apple tree is just like a person...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kat & Aegir ~the diary, the apple and the woman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Elesett harcosok ;;-
Ugrás: