M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Iris & Dimitriy - no happy ever after
 :: Valhalla csarnokai ;;
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
2 posters


Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 9:16 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Az mondjuk konkrétan tényleg őszintén meglep, hogy van egy húga. Lelki szemeim előtt egy Natashához hasonlatos bige jelenik meg, aki ugyanolyan édes és aranyos, mint a drága férjem, így aztán nem is gondolkozok tovább ezen a húg dolgon, mert nagyon valószínű, hogy nem lennénk éppen jó barátnők. Dimitriy gúnyos szavai viszont ettől függetlenül is tovább dühítenek. Tényleg a fejébe vette, hogy addig hergel, amíg fel nem robban a fejem vagy mondjuk ki nem kaparom a szemeit?
Végül, inkább csak ráemelem szúrós pillantásom és a dolgot ennyiben hagyom, hogy tovább folytassuk ezt a csodás vacsorát, de mivel már megint a dugásnák, meg valami érthetetlen oknál fogva Kirillnél kötünk ki, én sem fogom vissza magam. Ha ő így akar játszani, hát benne vagyok. Úgyis iszonyúan böki valószínűleg a csőrét, hogy nem rángattam már rögtön első éjjel az ágyamba, sőt, kifejezetten kihangsúlyoztam, hogy soha nem is fogja oda betenni a...lábát, úgyhogy hülye lennék nem az orra alá dörgölni ezt. Ő pedig készségesen emlékeztet rá, hogy bárkit az ágyamba vihetem. Remek. Ez az este egyre jobb és jobb.
-Kár. Pedig, igazán...- húzom el kicsit, mintha keresném a megfelelő szót Franciaország kapcsán. -Szexi hely.- fejezem be végül elegedetten a mondatot, de amikor beszélni kezdett Kirillnek a hátam mögött és konkrétan közölte vele, hogy mivel húztam az ágyat az imént, gyilkos pillantásomat Dimitriy arcára szegezem és hosszú, nagyon hosszú ideig csak bámulok rá. Cseppet sem rejtem el, hogy most iszonyúan vérig sértett, mert egy dolog egymást szívatni és aljaskodni, de az, hogy így lejárasson Kirill előtt, akinek a pofáját nap, mint nap látom, ez mindenen túl megy.
Olyan hirtelen pattanok fel a helyemről, hogy a szék nem győz mögöttem csikorogni, miközben jeges pillantásom továbbra is a drága férjem arcán tartom. Végül a helyzethez képest szöges ellentétben álló mosolyt villantok és Kirillre, majd újra a férjemre nézek. -Pompás volt ez a vacsora, de most inkább megyek és lefekszem.- veszem magamhoz a poharamat, ami még bőven félig van, el is indulok kecsesen riszálva az ajtó felé, de aztán váratlanul visszafordulok és még mindig ugyanazzal a mosollyal karöltve, nagy lendülettel elkapom a boros üveg nyakát. -Kibaszottul jó éjszakát nektek!- indulok el újfent, összekaparva minden megmaradt büszkeségemet és hangosan dúdolgatva feltrappolok a lépcsőn. Biztos, ami biztos, útközben még alaposan meg is húzom az üveget. Muszáj, különben itt a lépcsőn állok neki bőgni és azt kurvára nem akarom.

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 7:25 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

A helyzet már egyáltalán nem hasonlított egy randevúra, pedig a napközbeni találkozásunk alkalmakkor meg mertem volna esküdni rá, hogy ezt nem cseszem el. Mégis sikerült, méghozzá a szokásos büszkeséggel, amit akkor sem tudtam volna levetkőzni, ha fegyvert tartott volna a fejemhez. Ráadásul már ott tartottunk, hogy ő volt a kitörés szélén, én pedig úgy ültem, mintha nem én kezdtem volna aláaknázni ezt a randit. Talán a tudatalattim üzent, hogy ez nem jó ötlet, nem szabad túl közel kerülnöm hozzá, és a viselkedését látva ez valószínűleg benne is tudatosult. Azon viszont meglepődtem, hogy felkapta a fejét a húgomra. Bár tény, én már elég hétköznapi tényként kezeltem, elvégre a születése óta mellette voltam, elég sok időm volt hozzászokni. - Csak nem barátnőket keresel ezekben az ocsmány, mocskos és gusztustalan körökben? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet, nem véletlenül válogatva össze olyan jelzőket, amik valószínűleg már ezerszer megfordultak a fejében. Majd letéve a villát, ismét hátradőltem. Már nem is volt úgy igazán étvágyam, a kaja is kihűlt, és valljuk be, kezdett feszültség gyúlni a gyomromban. Eddig tartott az az állapot, hogy nem érdekelt, mennyire lerészegedik és hogy helyettem is eléggé felbosszantotta magát. Most már nagyon is érdekelt.
A szóhasználata egyenesen megbénítja bennem a vért, habár biztos voltam benne, hogy ez már az alkohol egyik jótékony hatása. Bár éppen nem tartottam annyira jótékonynak, mint más szituációkban. Sok gondom lesz még ezzel a csajjal. Nagyon sok. - Már a beköltözésedkor megkaptad az engedélyt arra, hogy azzal dugj, akivel csak szeretnél - billent oldalra a fejem, elég kimérten pislogva rá. Mocskos volt a szája, ez pedig igencsak rabul ejtette a fantáziámat, a meglódult véremről már nem is beszélve, de ő még mindig nem mondott le arról, hogy egy normális keretet próbál adni ennek a randevúnak. Újabb kérdést tett fel, mintha azt tűzte volna ki célul, hogy márpedig rajta nem múlott ez az este. - Franciaországban még éppen nem - válaszoltam hasonló hanglejtésben, mint ahogy ő feltette a kérdést, majd a feje fölött megpillantottam Kirill-t, aki mintha azt ellenőrizte volna, hogy végeztünk-e már. Vagy hogy megöltük-e már egymást. Az utóbbira elég magas esély mutatkozott jelenleg.
Nem vettem le a tekintetemet Iris-ről, így szóltam a háta mögött leskelődő Kirillre. - Épp időben. Valakire nagyon mély benyomást tettél, drága barátom - intettem neki, bár nem volt szokásom belekeverni a saját drámáimba a legjobb embereimet. Kirill hűséges volt hozzám, mióta csak az eszemet tudtam. - Iris, szeretnél valamit mondani Kirillnek? Tudod, amit az előbb említettél arról a bizonyos stresszoldó dugásról - A tekintetemben feléledt az a ragadozó, akit egész este igyekeztem elfojtani, a dühömet már akkor sem tudtam volna leplezni, ha próbát tettem volna rá. De itt nem lesz semmilyen dugás, főleg nem Kirill-lel. Ezt pedig tökéletesen kiolvashatta a szemeimből is.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 6:50 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Még van képe konkrétan a tudtomra adni, hogy szándékosan aggat rám olyan becenevet, amivel tudja, hogy az amúgy sem rózsás hangulatomat tovább hergeli. Nem tudom, mennyire emlékszik a múltkori kiborulásomra, de van egy olyan érzésem, hogy talán még élvezte is. Máskülönben nem azon dolgozna folyamatosan, hogy bosszantson.
Még szerencse, hogy az ivással kapcsolatos terveimbe csupán annyira óhajt beleavatkozni, míg megkérdezte, mi a tervem, azon felül rám bízza a döntést, na nem, mintha érdekelt volna, ha másképp gondolja. Mondjuk annyi tartás amúgy is van bennem, hogy nem akarok négykézláb állva rókázni előtte -meg amúgy sem sehol-, de ezt neki nem feltétlenül kell tudnia. Az a legjobb, ha magasról teszek arra, hogy mit gondol rólam, mint ahogy eddig is tettem.
Miközben újfent az asztalhoz ülünk én pedig megörvendeztetem magam a kemény harcok árán megszerzett borommal, inkább tovább kérdezek, bár már cseppet sem abban a laza, kellemes stílusban teszem. Nem is értem, miért nem tudok lenyugodni. Talán, mert elegem van az egészből, a színjátékból meg a bohóckodásból meg ebből a kamu randiból is. -Nem is rossz ötlet.-jegyzem meg mosolyogva, mintha az ötlet valóban olyan remek lenne, de tekintve, hogy miként járt az anyja kétlem, hogy okos dolog lenne bármit is leírnom abból, amit itt tapasztalok. -Van egy húgod?- na itt azért egy egész picit leblokkolok, talán még a dühömről is megfeledkezek egy röpke pillanatra, de aztán úgy döntök, hogy végtére is tök mindegy. Ha van is húga, nekem az is senkim ugyanúgy, mint ő, ergo nem kötelességem megismerni sem, szóval kár belelovallnom magam ebbe az egészbe.
Ő pedig, mintha csak érezné, hogy kezdek lenyugodni valamennyire, újra locsol egy kis olajat a tűzre, de most nem fogom hagyni magam. Nem akarom én, hogy felrobbanjon a fejem egész este az idegtől, szóval taktikát váltok. -Az igazán kedves lenne tőled.- sóhajtom szinte repesve az örömtől, majd a hangulat kedvéért még megengedek magamnak egy velősebb megjegyzést is két falat között. -Talán, tényleg rám férne egy jó dugás, hogy kiadjam magamból ezt a rengeteg feszkót. - morfondírozok, villantok is felé egy bájos mosolyt, ami mellé körülbelül egy vipera pillantása társul, majd újabb falatot juttatok a számba, lehetőleg minél látványosabban. -Melyik országokban jártál már?- vetem fel csak úgy mellékesen a következő kérdést, olyan lazán, mintha az imént nem is olyasmiről beszéltem volna, amiről egyébként egy jól nevelt lány sosem beszél -ahogy az anyám mondaná-, csak hát pech, hogy sosem voltam jól nevelt lány. Valószínűleg, már nem is leszek, főleg nem egy ilyen pasi mellett. Viszont, legalább valamicskét megnyugodtam a pimaszkodásnak köszönhetően.

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 6:06 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Először nevetni akartam, mert már az idejére sem emlékszem, mikor mulattam úgy igazán őszintén utoljára. Ezt leginkább a Kirillre utaló mondata váltotta volna ki, de mentségére szóljon, hogy nem ismerte annyira az embereimet, mint én. Voltak írott és voltak íratlan szabályaink, és ha annyira csodálni akarta volna Kirill eszköztárát, azt maximum két méteres távolságból tudta volna megtenni. Persze a magabiztosságomat csak addig tudnám megőrizni ezen a terepen, amíg nem egy vadidegen, tőlünk teljesen független férfiról ömlengene. Ott már más lenne a leányzó fekvése. Talán szó szerint is.
Ott álltam mellette, szerencsére nem akadékoskodott, átadta nekem az üveget és a dugóhúzót, a szavaival közben egy széles vigyort váltva ki belőlem. - Csak azért bébizlek, mert tudom, hogy bosszant - fogalmaztam meg teljesen őszintén a nyilvánvalót. A bébizés nem tartozott az eszköztáramba, de azt már nem tettem hozzá, hogy szemmel láthatóan amúgy is robbanás közeli állapotban van, nem kellett volna még pluszben hergelni is. Úgy tűnt, ő helyettem is intézkedett a tűzforró hangulatról, így nekem már nem kellett sértődött és fagyos ruszkit alakítanom.
Felemeltem mindkét kezemet, mintegy jelzésként, hogy felőlem azt csinál, amit akar. Ha le akarta inni magát a sárga földig, én abban sem álltam az útjába, inkább visszasétáltam a helyemre, és ismét kézbe fogtam a poharamat. Kezdett elmérgesedni a helyzet, a hangja már nem tűnt sem barátságosnak, sem könnyednek, és mikor visszaült, majd feltette az újabb kérdéseket, már inkább úgy éreztem magam, mintha a bevándorlási hivatalban ültem volna, és éppen vizsgáztatnának. - Életrajzi könyvet akarsz írni rólam? - kérdeztem felvont szemöldökkel, és egy ideig eljátszottam a gondolattal, hogy elveszem tőle azt az üveg bort, mielőtt tényleg teljesen taccsra inná magát. Bár az imént mintha azt mondtam volna, hogy nem érdekel... talán mégis érdekelt. A pohár pereme fölött pislogtam rá, majd megköszörültem a torkomat. Ekkor vettem először kézbe a villámat, hogy én is egyek pár falatot, főleg mivel az étel elkezdett kihűlni. - Itt születtem Norvégiában. Van egy apám és van egy húgom. - Ez a vonal nem tűnt annyira izgalmasnak, de ő még valószínűleg a húgom létezéséről sem tudott. Nem mintha nem tudott volna élni az információ nélkül. Az elfojtott jelzéseit azonban még mindig tökéletesen érzékeltem, mintha tényleg készült volna kitörni, mint egy hatalmas vulkán, és a bor csak azt a célt szolgálta volna, hogy valamivel lekösse magát. Vagy tompítsa az agyát. - Frusztráltnak tűnsz - állapítottam nem, tömény adag megjátszással a hangomban. Mintha nem én tehettem volna róla, de ezt nem vallottam volna be amúgy sem. - Szóljak Kirillnek, hogy lazításra szorulsz?

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 5:42 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Kevesen tudták ilyen profin felcseszni az agyam cirka három másodperc alatt, de úgy tűnik, hogy Dimitriy még ebben is kivételesnek bizonyul. Ezek után nem is értem, miért ne tudna válogatni a lehetséges vacsorapartnerek között, amikor a randi közepén képes úgy tenni, mintha egy vizsgabiztos lenne és pontozgatna, hogy aztán a végén eldöntse mi legyen. Mármint persze, ez így működik, csak épp nem szokta az ember a másik orra alá dörgölni. Nem is értem, mit érdekel ez az egész.
Inkább a vacsorára koncentrálok, de közben folyamatosan magamon érzem a pillantását, valószínűleg azon mulat, milyen remekül sikerült felhúznia, ami csak még jobban feltüzel. Próbálok kérdezni, tovább görgetni társalgásunk fonalát, jobb ötlet híján az iskolával kapcsolatban érdeklődöm, válaszát pedig egy bólintással fogadom. -Jogos. Bocs, ha megsértettelek a feltételezéssel.- mosolygok újfent, de mivel még mindig úgy érzem, hogy Dimitriy mulat kettőnk közül a legjobban -leginkább rajtam-, elindulok azért a borért, amihez nyitót persze nem találok. -Nem volt még időm feltérképezni Kirill...eszközeit.- vágom vissza csípőből, bár ezen félig meddig el is röhögöm magam, főleg, ahogy immár dugóhúzóval a kezemben kínlódni kezdek. Tényleg, csakis annak lehet nevezni, mert ez a rohadt dugó meg se akar mozdulni, a ruhám miatt meg nem bírom combjaim közé szorítani, hogy valamivel nagyobb erőt fejthessek ki, így végül amikor Dimitriy megjelenik, hagyom, hogy elvegye tőlem. -Volt olyan nő, akinek ez a "bébizés" bejött? - biccentem oldalra kissé a fejem mosolyogva, csípőre vágott kezekkel, majd végig néztem, ahogy a drága, izompacsirta férjem kiszabadítja azt a rohadt dugót és egy igazán férjhez méltó kérdés kíséretében felém nyújtja az üveget. -Ami azt illeti, igen. Tán zavar? - vonom fel szemöldökeimet, miközben egy laza mozdulattal magamhoz veszem az üveget, majd visszasétálok az asztalhoz és töltök magamnak egy jó nagy pohárral. -Ha továbbra is azt a nyavalyás vodkát kortyolgatnám, akkor részegednék le. - veszem is magamhoz a poharat, majd felé fordulva, magam előtt tartva a bort újabb kérdést teszek fel. -Itt születtél vagy még odahaza?- kérdezem kíváncsian, mert őszintén szólva, még ilyen alapvető dolgokat sem tudok róla. -Vannak testvéreid? Unokatestvéreid? Akárki?- folytatom is gyorsan, ha már errefelé terelem épp a beszélgetést, a válasza közben pedig kortyolok a boromból.

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 4:57 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

A mellékelt ábra úgy mutatta, hogy egyetlen félmondattal sikerült mély benyomást tennem rá, de talán ez mindkettőnk érdekét is szolgálta hosszútávon. Legalábbis próbáltam erre így tekinteni, mert ha megsértem, bizonyára nem lesz kedve húzogatni a macska bajszát, és így én is könnyebben uralkodom magamon. Bár ez az elmélet eddig még nem nyert bizonyítást. Még időben visszanyeltem a kigondolt választ, mert ha szabadjára engedtem volna, itt minimum a harmadik világháború szabadult volna el harminc másodperc leforgása alatt. Furcsák voltak ezek a nők, annyi mindent beleláttak az amúgy jelentéktelennek szánt mondatokba. Ebben tény, hogy profibbak voltak, mint mi, férfiak. - Csak győzzek válogatni - sóhajtottam fel egy éles szemforgatás közben, mikor engedélyt adott arra, hogy legközelebb olyannal vacsorázzak, akivel jól érzem magam. Úgy tűnt, neki is megvolt a reflex, amivel rögtön be tudott zárkózni, csak míg én jégkockává változtam ilyenkor, ő inkább hasonlított egy kitörni készülő vulkánra.
Még mindig nem kezdtem el enni, akkor sem, mikor ő már nekifogott a falatoknak, bár amilyen érzelmekkel nekiállt enni, meg akartam kérdezni, hogy mit ártott neki az a szegény csirke. Közben nem nézett rám, de ő minden bizonnyal érezte, hogy én viszont őt nézem. Hátradőltem, egyik kezemben a pohár, a másik kezem viszont ökölbe szorult, így vettem újabb nagy levegőt. - Úgy nézek ki, mint aki valaha betette a lábát egy állami iskolába? - kérdeztem, bár kettőnk közül inkább ő keltette azt a hatást, mintha pokrócot reggelizett - vagy vacsorázott - volna. Az egész kezdett egy megpróbáltató hullámvasútra hasonlítani, igaz, azt nem tagadhattam le, hogy általában én nyomtam meg a gombot. De úgy tűnt, remekül értettem ahhoz, hogy a legrosszabb énjét rántsam ki belőle.
Egészen addig fürkésztem, míg ismét fel nem állt, kézbe fogta azt a bort, amit nem gondoltam, hogy valaha valaki megbont majd. - Túl sokat nézel ki Kirillből és az eszközeiből - billent oldalra a fejem, de amikor láttam, hogy mit össze nem küzd azzal a dugóhúzóval és az üveg borral, fejcsóválásba kezdtem. Még szerencse, hogy ezt nem láthatta. Hagytam, hadd vezesse le magát azon a szegény üvegen és a beleszorult dugón, de fél perc elteltével már úgy voltam, hogy ami sok az sok. - Ezt nézni se bírom - toltam ki magam alól a széket, mellé sétáltam, és ha akarta, ha nem, kivettem a kezéből a bort is és a húzót is. - Hagyd rám bébi - vetettem oda neki, mintha csak szándékosan táplálni akartam volna azt, ami kezdett benne elszabadulni, a következő pillanatban pedig a dugó egy hatalmas cuppanással elhagyta az üveget. - Eltökélt szándékod lerészegedni? - kérdeztem felvont szemöldökkel, még mindig ott állva mellette, de felé nyújtottam az üveget. Ha ezt kívánta, hadd vigye. Nem ismertem annyira, hogy tudjam, hol vannak a határai ilyen téren, és már amúgy is alapozott egy keveset a vodkával. Egy másik hullámvasút is ki fog itt alakulni, méghozzá egyenesen a gyomrában, ha a vodka találkozik a vörösborral.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 3:53 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Normál esetben szólnom kellene, hogy legyen szíves a pracliját odébb pakolni a hátsómról vagy ilyesmi, de attól tartok, a múltkori csók után, amit az asztalán zavartunk le, kár is lenne úgy tennem, mintha irritálna az érintése. Maximum annyiban zavar, hogy mindent csak összekuszál vele, de a fenébe is. Itt élünk egy fedél alatt és egyre nehezebb úgy tennem, mintha hidegen hagyna, de az, amikor elvonja végül rólam a kezét, sokat segít ebben. Pedig, beleborzongok, ahogy kihasználva az alkalmat lesimít egész a lábamig, de aztán a válasza is kitisztítja némiképp az elmémet. -Őszintén sajnálom, ha nem vagyok olyan szórakoztató, mint amilyennek vártál.- válaszolom szúrósan, maró gúnnyal, ahogy újfent helyet foglalok, mert ez a "nem döntöttem el" egy egész picit azért sértő. Nem, mintha olyan rohadt sok választása lenne, ha rátörne a vacsorázhatnék, de hát leülhet ő ide Natashával is, leszarom. Francot se érdekli. -Legközelebb hívj olyat, akivel jól érzed magad.- erőltetek magamra egy mosolyt, ami cseppet sem őszinte, talán leginkább azt sugallja, hogy "nyasgem" vagy ilyesmi.
Inkább szedek magamnak is némi kaját, hogy aztán a vodkámért nyúljak és kortyoljak belőle egy nagyot, mielőtt neki látnék falatozni. -Neked is.- válaszolom negédesen, tekintetemet szándékosan a tányéromon tartva, hogy aztán egyértelműen pocsékabb hangulatban falatozgassak, míg végül kigondolom a következő kérdést. Nem lesz itt incselkedés meg pimaszkodás, elég ebből a játszadozásból. Tartsuk magunkat ahoz, ami az eredeti terv.-Normál, vagy magánsuliba jártál? - kérdezem végül, miközben újra felegyenesedem és magamhoz veszem azt az üveg bort, ami állítólag, csak dísznek van. Nekem pont jó lesz ma estére, keresem is a dugóhúzót de, ha kell, letöröm az üveg nyakát, ha másképp nem jutok hozzá a finom nedűhöz.-Vajon Kirill tart magánál dugóhúzót? - morfondírozok, de aztán felfedezek egyet a bárszekrény egyik fiókjában és már tekerem is bele a parafába. Kihúzni mondjuk, már nem igazán akar sikerülni, de addig fogok kínlódni vele, amíg össze nem jön. Nem érdekel.
Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 12:31 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Hát igen, sok dolgot fel tudtam volna sorolni, ami hozzátartozott ahhoz a bizonyos feleség-szerephez. Már ha tényleg egy normális házasságot vettünk alapul, nem pedig egy olyat, mint a miénk. Ha tényleg normális keretek között vettem volna feleségül, a szervírozás lett volna az utolsó, amit elvártam volna tőle. Ez valószínűleg abból fakadt, hogy rajongtam a nőkért, és nem a konyhába kívántam őket, hanem a hálószobába, bár gyakran még odáig sem jutottam el velük.
Megjátszott rosszkedvvel biggyesztettem le az ajkaimat, lemondóan sóhajtva egyet, de a kezemet továbbra is a fenekén pihentettem. Nem számított a mozdulatomra, éppen ezt akartam kihasználni, és meglepni. Szerintem sikerült, és ahogy éreztem a karom alatt a testét, erre nem is tudott rácáfolni. Főleg hogy nem húzódott el. - Milyen kár - mondtam ki végül a nyilvánvalót, bár nyilván nem egy magazinban leírtak alapján készültem élni az életemet. Csak életemben először figyelembe kellett vennem valaki mást is ebben a képletben, és ehhez nem voltam hozzászokva. Igaz, szerintem nem kellett volna sokat udvarolnom a bugyijáért. - Még nem döntöttem el - válaszoltam a kérdésére a további randevúk lehetőségéről. Én még ezt az egyet sem terveztem be igazán, magam sem tudtam, mi volt a célom vele - vagyis, de, azt éppen tudtam, hogy mi a célom vele -, de sok függött az este kimenetelétől, mindkettőnk viselkedésétől, a kérdések súlyosságától, amik még előkerülhettek ma este. Nem ismert régóta, de azt tudta, hogy miként reagálok arra, ami nem tetszik. És biztos voltam benne, hogy nem szeretne egy vékony jégpáncél felett egyensúlyozni, márpedig egy másodperc alatt képes voltam a legrosszabb, legmogorvább és legjegesebb énemet előcsalogatni.
Egy ideig még rabként tartottam a tekintetét, majd ismét a tányérok felé fordultam. El kellett volna engednem, mielőtt túllépek minden eddigi határt, de talán ez még nem az az este. Érvek ütköztek egymással az agyamban, miközben pár másodpercig némán magam elé meredtem. Közben az egész testem majd' szétfeszült a régóta elfojtott vágytól, attól a vágytól, ami eddigi élete során még soha nem kért engedélyt, mindig csak elvett, nem törődve semmivel és senkivel. Hetek óta nem értem nőhöz, ez pedig készült a legrosszabbat kihozni belőlem. Próbáltam újra és újra felidézni a Papa szavait: a lánynak nem eshet bántódása általam. És ha most nem engedem el, én lennék az est elrontója, és nagyon csúnya véget érne a vacsora.
Nyeltem egyet, majd lassan lecsúszott a kezem a fenekéről, az utolsó lehetőség jogán még végigsimítva ujjaimmal a fedetlen lábán, ami a szoknya alól kikandikált, és hátradőltem. Nem kerestem meg újra a tekintetét egy ideig, az nem segített volna a feszülő porcikáimon. Még soha nem kellett ekkora önuralmat magamra erőltetnem. - Jó étvágyat - mondtam aztán torokköszörülve, de ahelyett, hogy kézbe vettem volna az evőeszközöket, inkább újra teleöntöttem a poharamat vodkával, és azt kezdtem kortyolgatni, mintha csak sima vizet ittam volna. Talán ez majd eltereli a figyelmemet arról, hogy egy húsvér nő ült mellettem.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 8:38 am

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Naná, hogy élvezi, ha olyasmit mond vagy csinál, amivel egyértelműen kibillent a kis lelki nyugalmamból és lássuk be, akad ilyen bőven. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg csak szórakozásból csinálja, jót mulat magában azon, ahogy reagálok, vagy inkább a határokat feszegeti és arra kíváncsi, hogy meddig mehet el. Talán, amikor olyasmit mond, egy pofonnal kellene válaszolnom és akkor véget vetne az ilyen megjegyzéseknek, csak épp az a helyzet, hogy nem akarok ennek véget vetni. Élvezem, ahogy incselkedik, ahogy pimasz megjegyzéseket tesz és közben úgy néz rám, mint aki azt fontolgatja, hogy letépi rólam a ruhát. Szerintem nem róható fel nekem, ha legyezgeti az önbizalmamat, amit csinál és irtó kívánatosnak érzem magam tőle. Még akkor is, ha ez talán csak azért van, mert perpillanat nincs jobb szórakozása, mint én.
Jobbnak látom, ha végül inkább tálalok, addig is megtöröm talán egy kicsit ezt a pimaszkodós hangulatot, meg elterelem picit az én figyelmemet is mindazon képekről, melyeket a fejem jelenít meg újra és újra, aljas, szemét módon. Már az agyam is elárult. -Ha így lenne, nem a tálalással foglalkoznék.- sandítok rá kacéran, aztán visszaindulok a helyemre, de nem jutok el odáig, mert karja meggátol ebben és inkább odaterel szorosan mellé. Levegőt is elfelejtek venni, úgy pillantok le rá, egyik kezem vállán, másik karján támaszt, miközben nagyon is érzékelem, hogy tenyere fenekemre simul. -Hát az alapján, amit legutóbb olvastam, addig semmiképp, ameddig Te szeretnél. - duruzsolom halkan, pimasz mosollyal, miközben a testem újra lángra kap, fantáziám szárnyalni kezd, én meg azon igyekszem, hogy mindezt kontroll alatt tartsam, hogy a lehető legkevesebbet érzékelje belőle Dimitriy. -Gondolod, hogy lesz több is?- kérdezem pimaszul, szívem szerint már telepednék is az ölébe, hogy aztán ajkaira tapadjak fulladásig, de az is lehet, hogy ezt nem a szívem súgja. Ez inkább valahonnan máshonnan jön, így aztán a józan eszem próbálja is felülírni, de még ő is felvet egy kérdést, amivel nem tudok mit kezdeni: miért ne lehetne kiélvezni kicsit az estét? -Nem vagy éhes?- kérdezem végül halkan, meg is köszörülöm a torkom, ahogy a vacsora felé biccentek és magamban azon rimánkodok, hogy vagy engedjen visszaülnöm a helyemre, hogy lehűthessem magam, vagy csináljon végre valami, de ezt persze, igyekszem nem jelezni felé semmilyen módon.
Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 29, 2021 7:01 am

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Még soha nem próbáltam feltérképezni vagy megnevezni azt, ami éppen zajlott ebben az ebédlőben, bár elég jól kezeltem az újdonság varázsát. Elképzelni sem tudtam, mi kellene ahhoz, hogy elveszítsem a helyzet irányítását, ő pedig nem tűnt olyannak, mint aki csak úgy megpróbálná átvenni tőlem az irányító szerepét. Nyilván nem is akarta, a kérdéseivel pedig ezidáig nem próbált sarokba szorítani. Ezért valahol mélyen hálás is voltam, egy ilyen nap után már nem volt kedvem magamra erőltetni a savanyú uborka arckifejezésemet, felvértezve magamat mindennel, amit el tudott képzelni egy oroszról. Reméltem, erre nem is lesz szükség.
A kérdésén nem kellett sokat gondolkodnom, ennek ellenére mégis lassan kezdtem bólogatni, a sunyi vigyoromat pedig ismét a pohár pereme mögé rejtettem. Engem is megmozgatott a gondolat és a megannyi fantáziakép, ami végigsuhant az agyamon. A különbség abban ütközött ki, hogy én ezektől talán soha nem jöttem zavarba, az ő arca azonban mindig pírral válaszolt, még ha észre sem vette. - Szerintem ez egyértelmű - válaszoltam könnyedén, ekkor azonban már letettem a poharat. Nem akartam lerészegedni, bár attól még elég messze jártam. Fogalmazhattam volna úgy is, hogy elég sokszor néztem már szembe az üveg mélységeivel a nehezebb napok után, az ilyen kis mennyiséget szinte meg sem éreztem. - Az év felesége díjra pályázol? - kérdeztem felvont szemöldökkel, mikor elsétált mögöttem, és a másik oldalamra érve elkezdett mindenféle finomságot a tányéromra pakolni. Egy kezemen meg tudtam számolni, hányszor történt velem hasonló, bár talán még az egy kezem is sok lett volna hozzá. Nem lehetett rá panaszom, mint feleségre, bizonyára szerencsés lesz az a férfi, aki egyszer tényleg a férje lesz, méghozzá egy valódi házasságban.
Amikor visszaindult a helyére, kilesve a tökéletes pillanatot, a karomat kinyújtva kaptam el a derekát, és odavontam magamhoz. Nagyon meg sem kellett erőltetnem magamat így ültő helyzetemben sem, így néztem fel rá, miközben a tenyerem a fenekére siklott, így tartva magamnál. - Manapság meddig szokás elmenni az első randin? - kérdeztem elgondolkodva, az arcomról azonban nem tudtam levakarni az önelégült vigyort, a kezemmel pedig továbbra is maradásra ösztökéltem magam mellett.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 10:39 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Nem kapok kifejezetten részletes választ a kérdésemre, de nem is kell ennél többet mondania. Elég élénk a fantáziám és elég sok maffiózós filmet láttam ahhoz, hogy nagyjából el tudjam képzelni, mi történt. Amúgy is, már azért is hálás vagyok, hogy egyáltalán válaszolt, mert ezek szerint ez semmiképp sem a kellemes emlékek sorait szaporítja.
Inkább, csak hálásan bólintok, amiért nem kapcsolt fagyos ruszki üzemmódba, szemügyre veszem a sok finomságot, ami idő közben az asztalra érkezett, bár az agyam még mindig vodkáért kiált. Nem, mintha alkohol kellene ahoz, hogy Dimitriyt elviseljem, viszont az idegeimre igen jól hat és talán nem fogok magamból totál hülyét csinálni. Legalábbis, ebben reménykedem még akkor is, amikor őszintén elárulom neki, hogy nem félek tőle -amire nem tudom, milyen reakcióra számítsak-, meg akkor is, amikor konkrétan rákérdezek, hogy mi a terve az életemet illetően. Igyekszem is baromi laza, talán kissé pimasz is lenni, de a válasza...nos,cseszhetem a lazaságot. Egész sok dolgot akarok veled csinálni. Már ettől az egyszerű mondattól is elönt a forróság és meglódul a vérem, mint ahogy a fantáziám is, főleg, ahogy kiderül, hogy a meggyilkolásom nem szerepel közöttük. Az meg csak hab a tortán, ahogy pimasz vigyorral közli, hogy úgysem mondaná el, bár így is legszívesebben vosszakéedeznék, hogy mi tartja vissza. Nem kell annál többet mondania, mint amit mondott, mert már így is kiszáradt a szám, meg is nyalom ajkaim sietve, hogy aztán visszább húzódjak picit és inkább a vodkámmal foglalkozzak. Kikészít ez a pasi és az, amilyen hatással van rám egy egyszerű mondata is, szóval jobbnak is látom, ha inkább elpillantok az étkező távolabbi részébe, de aztán mégis megemberelem magam és visszanézek rá.
-Élvezed, ha zavarba hozhatsz, igaz?- kérdezem végül pimasz mosollyal, bár talán saját magamon is mosolygok, amiért mindez ilyen könnyen megy neki. Pedig, rohadtul nem így terveztem. -Kíváncsi vagyok, mi tart vissza, miért nem próbáltad még megtenni azt a sok mindent...- lesek rá pimaszul, próbálom én is összezavarni őt, ha csak egy pillanatra is, de van egy olyan érzésem, hogy úgysem fog sikerülni. -Szedhetek?- mutatok aztán hirtelen az asztalt beterítő finomságok felé, pillantásomból értheti, hogy nem magam miatt kérek engedélyt, hanem az ő tányérja érdekel, ha pedig esetleg nem bánja, fel is állok az asztaltól és a másik oldalára kerülve pakolok a tányérjára mindenből. Tessék. Még a végén egész jó feleség leszek.
Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 9:11 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Ahhoz képest, hogy már jó ide éltünk egymás mellett, elég keveset tudtunk egymásról, és ahogyan én, úgy ő is igyekezett megragadni minden alkalmat arra, hogy többet tudjon meg. Ez talán normálisnak számított a normális emberek között. Régen sokat gondolkodtam azon, hogy milyen lenne hétköznapinak lenni, a hétköznapiság minden problémájával szembesülni, de voltaképpen... nem bántam semmit. Ez volt az életem, ezt ismertem, és valljuk be, jó voltam benne. Néhány apró részletet leszámítva.
Megköszörültem a torkomat, mikor visszakérdezett. Az arcára megrökönyödés ült ki, de nagyjából erre számítottam. Pedig nem kellett volna magára vennie, tekintve, hogy nem akart hosszú ideig maradni. Esélye sem volt arra a sorsra jutni, amilyenre az anyám jutott. - Ebben a családban nem tűrjük az árulókat. Az anyám pedig... - Nem is tudtam, hogy milyen jelzőt aggathattam volna rá. Nemrég ribancnak tituláltam, de az nem fedte le a teljes igazságot. Inkább legyintettem. Talán a vodka hatása végett kezdtem el könnyebben dalolni, mert erről nem beszéltem szívesen. Bár bizonyára leesett volna az álla, ha közlöm vele, hogy minden családban voltak viták, az én szüleimé azzal ért véget, hogy a Papa fejbe lőtte a Mamát. Nem volt túl idilli. És igazából azt sem akartam, hogy megint ötezer kilométerre szökjön tőlem. Pedig minap még én magam kértem, hogy menjen el ismét. Ez is egy elég éles váltásnak tűnt ahhoz képest.
A vacsora illata bekúszott az orromba, de még ennek ellenére sem vettem le róla a szemeimet. Újratöltötte ugyan a poharamat, de még nem nyúltam utána. A tekintete árulkodóbb volt minden szónál és minden tettnél, és ki sem kellett mondania, tudtam, hogy nem fél. Ha félt volna, egészen másképpen viselkedne, és máshogyan nézett volna a szemembe. A kérdése azonban gyorsan visszavarázsolt a valóságba, ahonnan az imént a tekintete varázsolt máshová. Közelebb hajolt, de én még mindig nem mozdultam, csak néztem őt. - Egész sok dolgot akarok veled csinálni, de... - hajoltam közelebb ekkor már én is, így szinte minimálisra csökkentve az arcunk között a távolságot. - Az, hogy megöljelek, nem szerepel közöttük - mondtam, az övéhez hasonló suttogó hangon. - De ne kérdezd, mik azok. Úgysem válaszolnék - zártam a gondolatot, a szám szélében felsejlett az a pimasz és szemtelen vigyor. Nem kellett kérdeznie, biztos voltam benne, hogy magától is rájön, mi mindent akartam volna vele csinálni. Az, hogy leszakítanám róla ezt a könnyed anyagot, csak az első lépés lett volna, mégis önuralmat kellett gyakorolnom. A fantáziám azonban már túl régen átlépte ezt a határt.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 8:46 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Meglepő módon egész jól haladunk. Még nem zárkózott be senki a falai mögé, nem röpködtek sem szitokszavak sem tányérok és úgy általában egész kellemes a hangulat, bár nem szabad elfelejteni, hogy még nagyon az elején vagyunk. Vodka sem fogyott még túl sok sem az üvegből, sem a poharamból de, ha Dimitriynél idő közben más a helyzet, szemrebbenés nélkül töltök neki. Nem, mintha le akarnám itatni meg amúgy is kétlem, hogy nagy ellensege lenne a vodka. Felénk úgy tartják, hogy az oroszok már a magzatvíz helyett is ebben lebegnek, szóval...
-Kihúztad a gyufát. Szerintem teljesen jogos felháborodás volt...- vonok vállat méltóságteljesen, pimasz mosollyal arcomon, mert bár a vita nem úgy alakult, mint terveztem - beadtam a derekam-, legalább már azt is tudom, hogy hol a határ és, hogy ha úgy adódik, talán megengedhetem magamnak, hogy hangot adjak nemtetszésemnek. Aztán persze lehet, hogy más esetben nem így alakulna, de remélhetőleg nem is lesz többet olyasmi, ami miatt lázongnom kellene. Talán.
-Valahogy sejtettem.- már, ami a gyerekkori álmokat illeti, bár egy kicsit el is szomorít, hogy ezek szerint nem igazán élvezhette ki már azokat az időket sem. Ha az én gyerekkorom szar volt a béna vacsorák meg a seggnyalás miatt, hát akkor az övé egyenesen pokoli lehetett. -Hogy érted azt, hogy elég sokáig húzta?- kérdezem kissé megrökönyödve, mert ebből most nem igazán tudom, hogy mire következtessek. Lelépett a nő, kinyírták vagy mi a franc? Egy pillanatra érzem is, hogy szorul a hurok a nyakam körül, de valamiképp megnyugtat a tudat, hogy mindez nem igazi, csak játék. Nem vagyok a felesége, csak amíg szükséges, bár a jó ég tudja, hogy ez pontosan mennyi időt takar. Remélem, nem annyit, hogy a végén tényleg a kikötő alján végezzem. Lehúzom a maradék vodkámat, miközben figyelem, ahogy a guszta vacsorát élénk pakolják, bár jelenleg akkorának érzem a gyomromat, mint egy pingpong labda. És akkor még ezek után van pofája megkérdezni, hogy félek-e tőle.
Elnevetem magam, a fejemet csóválom kétkedve, meg a poharam is újra töltődik idegességemben, míg végül rendezem valamennyire gondolataimat és rápillantok. -Nem, bár néha megfordul a fejemben, hogy el fogsz tenni láb alól.- közlöm végül rezzenéstelen arccal, hosszú pillanatokig kutatva pillantását, azt meg jobbnak látom nem a tudtára adni, hogy félni maximum csak azért félek tőle, meg megbolondítja az érzékeimet és hülyeségekre sarkall. Most például arra, hogy valamicskét közelebb hajoljak hozzá az asztal fölött és szúrós, kíváncsi pillantással méregessem. -Meg akarsz ölni?- kérdezem végül halkan, szinte csak súgva a szavakat, mert ez azért valóban, baromira érdekel. Ha már szép lassan felfedjük itt a lapjainkat, jó lenne tisztában lenni vele, mennyire táncikálok azon a bizonyos pengeélen.

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 8:10 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Voltak olyan kérdések, amikre nem szívesen válaszoltam volna, és akadtak olyanok is, amik egyenesen elvágták volna a beszélgetés fonalát. Mások képesek voltak felcsóválva hazudni valamit egy kényes kérdés hallatán, én általában egy egészen sajátos módszert választottam, de ha nem csaltak az emlékeim, már ő is szembesült azzal a felemmel. Egyelőre úgy tűnt, hogy semmilyen határokat nem akart feszegetni, vagy csak éppen a múltkoriból tanulva nem is mert. Nehéz lett volna ezt így megállapítani. Mindenesetre ezúttal sem kezdtem el fejtegetni, hogy mire gondoltam, amikor magamat is hívatlan vendégnek tituláltam, mert valószínűleg egy pillanat alatt változtattam volna meg a kialakított képét rólam. Abban viszont biztos voltam, hogy egyszer össze fogja hozni a sors a Papával, és már érteni fogja, miről is beszéltem.
Elvigyorodva megvontam a vállamat. - Pedig nem gyakoroltam - válaszoltam rögtön. - Bár szerintem ez inkább amolyan élni és élni hagyni-dolog, nem gondolod? Hacsak nem állítasz be toporzékolva a dolgozószobámba - emlékeztettem a néhány nappal ezelőtti jelenetre a pohár pereme fölött pislogva rá, de nem tudtam lenyelni azt a pimasz vigyort, ami kikívánkozott. Ott tényleg egy másodpercen múlott, hogy elveszítem a fejemet, aztán csodák csodájára mégis sikerült. Mondtam neki dolgokat, amik viszont úgy tűnt, hogy leperegtek róla. Talán mégsem volt olyan érzékeny, mint először gondoltam, de végül is, ezzel inkább nyertem, mint veszítettem.
Amikor Iris válla fölött Kirill bepillantott az étkezőbe, intettem neki, hogy hozassa a vacsorát. Még délben közöltem az igényeimet a személyzettel, így volt idejük felkészülni egy két fős vacsorára. Közben letettem a kiürült poharamat az asztalra, és Iris újabb kérdése hallatán felé fordultam. - Meglepődnél, ha azt mondanám, hogy mióta az eszemet tudom, erre az életre készítettek fel? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Ez ráadásul igaz is volt. Soha nem gondolkodtam azon, hogy más akarok lenni. - Ha az apám meghal, nekem kell átvennem a helyét - vontam lassan vállat. - Bár ő elég sokáig össze tudta egyeztetni a nagy vezér életet a házassággal. A felesége elég sokáig húzta - fintorodtam el. Mintha nem a tulajdon anyámról beszéltem volna, akinek még az emlékétől is minden szőrszál égnek állt rajtam. Többet nem is mondtam róla, pedig az anyám volt az első számú oka annak, hogy soha nem akartam feleséget.
Időközben szervírozták a vacsorát, az asztal közepére téve a sült húst, mellé a köretet. Csoda, hogy ettől a koszttól még nem híztam el, bár elég sok időt dolgoztam ezen a testen. Viszont mielőtt bármihez is hozzáfogtam volna, ismét megkerestem Iris tekintetét. - Félsz tőlem?

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 7:35 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Nem igazán tudtam elképzelni, hogy miről fogunk beszélgetni vagy, hogy mit kérdezzek tőle egyáltalán főleg, hogy legutóbb is, amint olyan talajra merészkedtem, ami neki nem igazán tetszett, beszakadt alattam a föld. Valószínűleg, emiatt is célszerű a vodkás üveget a közelben tartani, mert akkor talán én is jobban viselem, ha hirtelen felveszi a ruszki hőmérsékletet. Vagy rosszabbul. Nem tudni.
Már az első kérdése olyasmi volt, amire egyáltalán nem készültem, már ha fel lehet készülni egyáltalán a kényszerből kapott férjeddel való első randira, de igyekeztem a lehető legőszintébb lenni. Futva rá is mosolygok, ahogy a drága anyám -vagy ezek szerint anyáink- kapcsán megismétli az általam használt szavakat, de aztán érdemlegesebben is reagál, mire értetlenül a fejemet csóválom. Ezt már legutóbb sem értettem, amikor célzott rá. -Nem igazán fogom fel, hogy miért, bár nem ismerem a családod többi részét.- jegyzem meg mosolyogva, hiszen ezáltal nincs viszonyítási alapom, nem tudom miként viselkednek egymással, bár az elég sokat elárul, hogy lényegében mindketten bele lettünk kényszerítve valamibe, amit nem akartunk. Azaz, rohadtul nem azt csináltuk, amit szerettünk volna.
Jobb ötlet híján aztán finoman érdeklődök picit afelől, volt-e valamilyen elődöm, valaki, akivel hosszabb ideig egy tető alatt tartózkodott volna, de nemleges választ kapok. Sőt. Állítása szerint nehezen alkalmazkodik, de én erre megrázom a fejem és nyelek egy korty vodkát, mielőtt bármit is mondanék. -Pedig, szerintem egész jól csinálod. Rosszabbra számítottam. - mosolyodom el pimaszul, hiszen mi másért léptem volna le rögtön az esküvő után? Szexinek szexi volt, de meg voltam róla győződve, hogy egy agresszív, irányításmániás állat. Oké, lehet, hogy tényleg az, de velem eddig nem tett semmi olyat, amit ne akartam volna. Nem zárt tömlöcbe, nem vert láncra, nem erőszakolt meg és úgy általában nem ordít velem a nap huszonnégy órájában.
Jó pár pillanatig el is gondolkodok ezen, csendben bámulok magam elé, míg végül félszegen rápillantok de újfent nyelek egy korty vodkát, hogy bátorságot merítsek. -Mi szerettél volna lenni felnőttként gyerekkorodban? - biccentem kissé oldalra a fejem kíváncsian, mosolyogva, bár az is lehet, hogy nagyon gyorsan lelombozza majd a jó kedvemet azzal, hogy talán ez is azon kérdések közé tartozik, amire nem szívesen válaszol. Kicsit úgy érzem magam, mintha egy bombát birizgálnék, miközben amúgy azt sem tudom, hogy mit csinálok.

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 5:13 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Engem nehezen lehetett zavarba hozni, és annak ellenére, hogy életemben nem voltam még senkivel randin, nem vettem nagy durranásnak. Egy randevún csak jobban megismerkedtek az emberek, nem? Bár férfiként biztos voltam abban, hogy a mögöttes szándék segített túlélni minden férfit, hisz ki ne akarná végül megkoronázni azt a nagybetűs randit? Na ugye. A zavara továbbra is megmosolyogtatott, de már nem tettem több utalást arra, hogy mennyire készült erre az estére. Minden bizonnyal nem ez volt az este utolsó olyan pontja, mikor a füle tövéig elvörösödhet. Erről általában gondoskodtam.
Elém tette a poharat, miután leült mellém, és nagyra értékeltem az előrelátását, mikor az üveget is magával hozta. Nem is voltam szégyenlős rögtön feltenni neki egy olyan kérdést, amit jóval mélyebbnek gondoltam, és elvártam, hogy őszinte legyen. Már nem egyszer kihangsúlyoztam neki, hogy ha ennek a színjátéknak egyszer véget vetnek, nem fogom marasztalni, és ha menni akar majd, szíve joga lesz. Igaz, akkor még úgy gondoltam, hogy egy elviselhetetlen hárpia, egy gyönyörű köntösbe bújtatva, és hogy ezt kaptam büntetésül. Egy vonzó nőt, akit soha nem kaphatok majd meg. Kétség sem fért hozzá ,hogy nem hasonlított senkire, akivel eddig dolgom volt. Velük azonban nem is ismerkedni akartam, csak elvettem, amire éppen szükségem volt. De ezt Iris-szal nem tehettem meg.
Félrebillentett fejjel hallgattam a választ, közben el-elmosolyodva. - Szörnyűek ezek a ribanc anyák - mondtam mély egyetértésben. Ő is olyan nő volt, aki tartozni akart valahová, vagy valakihez, de az apja alaposan elbaszta a számításait. Ráadásul az ő világa sem volt könnyebb vagy egyszerűbb, de alapjaiban véve más bajokkal áldott meg minket a teremtő. - Én a születésem óta érzem megtűrt, hívatlan vendégnek magam ebben a családban - vigyorodtam el szemtelenül, közben ismét a számhoz emelve a poharat. Nem kezdtem el firtatni az okokat, az én családi tragédiáim éppen annyira határoztak meg engem, mint őt a sajátjai, azonban mikor az ő száját is elhagyja egy kérdés, úgy döntöttem, ideje hátradőlni. A poharamat viszont húztam magammal. - Nem - vontam meg a vállaimat könnyedén, furcsa grimasszal az arcomon. - Nehezen alkalmazkodom ahhoz, hogy bárkivel is együtt éljek - tettem még hozzá, bár ez nem lehetett nagy újdonság neki. Már ő is biztosan megállapította, hogy ez a ház minden négyzetméterében legénylakás volt, semmi nem utalt arra, hogy itt valaha megfordult volna egy nő. Valószínűleg azért, mert ha nőre volt szükségem, nem ők jöttek, hanem én mentem, Sienna-nak még lakást is vettem, de úgy tűnt, a hozzá fűződő kötődésem lassan kezdett megbomlani. Legalábbis már nem bosszantott annyira az eltiltás tőle, mint amikor a Papa bejelentette ezen döntését.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 4:03 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Egész más lehet mindez, ha valaki már gyerekkorában a szalonban pöfékelő, stukkeres férfiakat lát és a bűn már eredendően beleszövődik az életébe, a része lesz, gyökeret ver olyan erősen, hogy már kiirtani sem lehetne és megint más, ha valaki -mint en- csak a filmekben tapasztal ilyesmit. Oké, az én apámnak is voltak furcsa barátai, üzlettársai, de sosem láttam hazajönni csurom véresen és soha nem voltam fültanúja tervezgetésnek sem. Inkább az kötött le, hogy el legyek a saját kis világomban, ám az most romokban hevert már azóta, hogy férjhez lettem adva.
-A helyzethez képest én is. - közlöm, hiszen nem kaptam hisztirohamot -abból már kinőtten-, nem hánytam el magam és nem érzek késztetést arra sem, hogy elbújjak egy sötét sarokban, hogy aztán a térdemet átkarolva dülöngéljek, mint valami őrült. De azért letaglózott a dolog komolysága, ez tény.
-Hát, mégis csak a férjemmel vacsorázom és nem akartam neki csalódást okozni. Vagy mi...- vonok vállat, próbálom menteni a menthetőt, palástolni a zavaromat, de valójában az az igazság, hogy tetszeni akartam neki. Mármint, nem akartam, hogy slampos legyek, hogy aztán fintorogva üljön velem egy asztalhoz, ha már arra kényszerült, hogy én legyek a neje. Legalább dagadjon már a mellé a büszkeségtől, ha már én is könnyedén el tudom ismerni, hogy bizony pofátlanul jó pasi és valószínűleg a lába előtt hevernek a nők.
Illedelmesen kihúzza a székem -erre tényleg nem lehet panaszom-, amire le is ülök, de képtelen vagyok nyugton maradni, kell valami, ami oldja bennem kicsit a feszültséget, így a bárszekrényhez megyek. A választása nekem is megfelel, töltök is két pohárba és még az üveget is magunk elé teszem, majd ahelyett, hogy az asztal túlsó felén foglalnék helyet vele szemben, inkább a mellette lévő székre dobom le magam.
Aztán veti oda nekem a kérdését, amitől felvonom szemöldökeimet és egy pillanatig csak a poharamban lévő áttetsző italt nézegetem. -Is-is.- válaszolom végül, de mivel ez elég rövid válasznak sikeredett, folytatom. -Az anyám...egy önző ribanc. Lelépett, de engem magamra hagyott és már az új családjával van elfoglalva. Az apám pedig...- sandítok rá -Szóval, ha annyira nem is akartam ezt az egészet és nem is egy megszokott dolog, most legalább úgy érzem, hogy tartozom valahová.- vonok vállat, ujjbegyemet újra és újra végig futtatom a pohár peremén, majd vázolom a másik oldalt is. -Viszont az is igaz, hogy úgy érzem magam, mint egy megtűrt, hívatlan vendég és ez nem a legjobb.- sandítok fel rá végül, mert gyanítom, nem éppen erre a válaszra számított, mint ahogy én sem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani. És még a piára se foghatom. -Visszadobnám a kérdést, de tisztában vagyok a válaszoddal, szóval...- hagyom is függőben a mondatot, majd kíváncsian ránézek. -Volt már, hogy bárkivel is együtt éltél?- biccentem is kissé oldalra a fejem, mert tippem ugyan lenne, de nagyon érdekel a válasz, de ha jól sejtem, ő sem volt még soha hasonló helyzetben.

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 2:37 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Elvigyorodtam. Valószínűleg nem az lesz majd a legnagyobb csalódása az itt töltött idő alatt, hogy netán nem tartom majd be valamelyik ígéretemet. Ezeket általában komolyan vettem, mert engem minősített, ha nem tartom be azt, amihez a nevemet adtam. Ezzel ki is fújt majdnem az összes erényem. Próbáltam a szemeivel látni ezt a világot, amibe most hirtelen belecsöppent, vajon mit érzett és mit gondolt arról, ami körülvette, de mindig ugyanoda lyukadtam ki: még nem látott eleget ahhoz, hogy azt érezze, amit mindenki más. Undort és gyűlöletet.  
- A helyzethez képest jól is érzem magam - tettem még hozzá a gondolatmenetéhez, miközben az ujjaim alatt már éreztem a teste melegét. Furcsa volt, mert egyetlen olyan nőt sem ismertem, akivel ennyi ideig össze lettem volna zárva, de a testi kontaktus kimerült volna pár kóbor érintésben és egy-egy tüzes csókban. Tudtam, hogy mit akarok, és azok a nők is mind tudták, hogy el is veszem. A Papa utasításai nélkül Iris-nak esélye sem lett volna egy ilyen estére, és megkockáztattam, hogy Ő is csak egy lenne azok közül, akiket megtörtem a saját kedvem szerint.
A szavai ismét megmosolyogtattak, mert először valószínűleg észre sem vette, hogy leleplezte saját magát. - Szóval gondot okozott a ruhaválasztás - konstatáltam pimasz hangvétellel, majd egy halk nevetést követően megcsóváltam a fejemet. Nők és ruhák. Ehhez képest én a jóval egyszerűbb utat választottam - vagy választotta nekem Kirill - ezzel a sötét, egyszínű pólóval. Nem gyakran viseltem ilyen lezser ruhadarabokat, de kétség sem fért hozzá, hogy elég kényelmesnek bizonyultak. Az étkezőbe érve aztán elvettem a hátáról a kezemet, kihúztam neki az egyik széket, de nem ült rajta túl sokáig. Felállt és az italszekrényhez sétált, miközben én viszont letettem a hátsómat. Végre ültem, és ez elmondhatatlanul jó érzés volt. - Az a bor csak dísznek van - legyintettem, de ez nyilván nem lepte meg. Idejét sem tudtam, mikor érintkeztem utoljára borral. - Csak a szokásos. Vodka - adtam végül választ neki, bár ezt az italt már az első itt töltött estéjén is előszeretettel kóstoltuk meg mindketten. Éhgyomorra bizonyára ütni fog.
Megvártam, míg kitölti a poharakat, az ő választását nem szabtam meg, hisz ha borozni támadt kedve, miért ne ihatna bort? Csak akkor fordultam ismét felé, mikor újra elfoglalta a helyet az asztalnál, a könyökömmel megtámaszkodva az asztallapon. - Ha mindenek ura azt mondaná holnap, hogy eddig tartott ez a színjáték, megkönnyebbülnél? - kérdeztem a Papára utalva, még azelőtt, hogy beleittam volna a kitöltött pohárba. Nekem nem volt szükségem az alkohol bátorító hatására ahhoz, hogy feltegyek bizonyos kérdéseket.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - no happy ever after 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - no happy ever after AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 1:31 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Mr and Mrs

Feszült voltam és ez tökéletesen látszott is rajtam, nem is csoda, hogy az Ő figyelmét sem kerülte el. El is eresztem inkább a korlátot, közelebb lépkedek hozzá és a lehető legőszintébben válaszolok a kérdésére. Az ijedtség eltörpül amellett, hogy konkrétan most nyílt csak ki a szemem és jutott el a tudatomig, hogy ő bizony tényleg gyilkol, ha a helyzet úgy hozza. Valószínűleg, most úgy hozta, mert fáradtságot fedezek fel az arcán, fel is ajánlom, hogy most ne velem foglalkozzon, inkább pihenjen, de nem él a lehetőséggel. Szavai hallatán, még el is mosolyodom.-A maffiózó, aki betartja az ígéretét.- súgom halkan, apró mosollyal az arcomon, mert az azért, hogy bűnöző létére állja a szavát, tetszik. Ennek ellenére aggasztanak a lehetséges sérülései, így végül rá is kérdezek a vérre, addig úgysem nyugszom, de nem tudom, hogy a válasznak örüljek-e vagy inkább ne.
Úgy döntök végül, hogy az a legjobb, ha homokba dugom a fejem. Amíg velem normálisan bánik, mint ahogy eddig is tette, addig nem foglalkozok semmi mással. Sem azzal, kit öl meg és miért, sem azzal, hogy kinek a vére van az ingjén. Így a legjobb.
Figyelem izmai táncát, ahogy magára kapja a tiszta pólót, szívem szerint végig is simítanék mellkasán, hasfalán, de az ilyen őrült gondolatokat igyekszem kiverni a fejemből. Annyira azért nem vagyunk jóban, hogy ilyesmit megengedjek magamnak, ráadásul akkor őt is feljogosítanám ilyesmire és, mint ahogy azt már megtapasztaltam, az érintése őrjítő hatással van rám. Jobb a fél méter távolság. Minimum. -Ez nem igaz. A helyzethez képest nagyon jól nézel ki.- mosolygok rá újfent, miközben tenyere hátamra simul én pedig hagyom, hogy az étkező felé terelgessen, miközben igyekszem magam összeszedni.-Egyébként is...inkább én vagyok nevetséges. Te életveszélyben voltál, én meg a ruhámon aggódtam. - morgom halkan, lopva rá is sandítol, bár így meg konkrétan azt árultam el, hogy tényleg készültem erre. Pláne idióta vagyok. Jobb lett volna egy farmerben meg egy pólóban várnom aztán ennyi.
Az étkezőbe érve aztán gyorsan helyet is foglalok, mintha ez megmenthetne a zavaromtól, szóval utána meg inkább újra felállok és -hacsak nincs valaki, aki körbe ugrálna minket-, töltök mindkettőnknek italt. -Bort kérsz vagy inkább valami erősebbet?- kérdezem a bárszekrény elé lépve, mert őszintén szólva én most biztos, hogy inkább valami olyat innék, amitől azonnal lezsibbad a fejem.

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - no happy ever after BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - no happy ever after QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - no happy ever after A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - no happy ever after A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 9:24 am

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

Az arca mindent elárult, azt is, hogy nem erre számított. Talán eddig a pillanatig tényleg nem is hitte el, hogy éppen egy mészárlásba sétálok bele, de ez a legtöbb dologgal így volt az életben. Csak akkor hitted el, amikor már előtted volt az eredménye. Én pedig itt álltam, csurom véresen, csapzottan és izzadtan, és csak biztosabbá váltam abban, hogy nem ilyen férjről álmodozott kislány korában. Mondjuk ennek nem is kellene, hogy érdekeljen.
- Ha még erősebben szorítod azt a korlátot, eltörnek az ujjaid - vetettem oda neki egy féloldalas mosoly kíséretében, bár nem állt már ott sokáig. Helyette lesétált a lépcsőn, de ezúttal már tényleg előttem állt meg, és nem a távolból nézte, hogy mi történt velem. A vér nem a sajátom volt, és nyilvánvalóan ez volt a legfontosabb jelenleg. Biccentettem egyet a szavaira, ezekkel pedig elárulta, hogy tényleg nem erre számított, vagy legalábbis nem érzékelte a komolyságát ennek az egésznek. Végül is, lehetett volna rosszabb is. Mondjuk a szemei előtt lelőni valakit. Ott talán aláírtam volna a saját halálos ítéletemet a szemében. - Üdv a világomban. Nem túl családbarát környezet - mondtam, de valószínűleg nem volt túl nagy újság számára. Ha őt nem kényszerítették volna hozzám, soha nem nősültem volna meg, de ez mindenen látszott, amit itt látott. Ezt a világot nem egy nőre szabtam, hanem önmagamra. Az önzőségemmel igyekeztem leplezni azt, hogy nem akartam megnyomorítani sem egy nő, sem egy poronty életét.
Tekintetemmel ismét végigmértem, miután a vacsora elhalasztását pedzegette, de csak megráztam a fejemet. Végig akartam csinálni a ma estét, és nem puszta kötelességtudatból, hanem mert... mit tudom én. - Ma estét ígértem. És betartom - kacsintottam rá, miközben végeztem az utolsó gombbal is, kibújtam az ujjakból, és kicsit megropogtattam a hátamat. - Ez nem az... nem az én vérem - köszörültem meg a torkomat miközben az ingre mutattam, de nem is akartam bővebben beszámolni a ma estéről. Az első leckét megkapta azzal, hogy látta, ez tényleg szó szerint véresen komoly helyzet, tudatosult benne, hogy mi egy idő után már nem szavakkal igyekszünk tiszteletet kivívni. És ha ennek a tetejébe még közöltem volna vele, hogy a három férfiból, akiket ma a dolgozószobában látott, már csak kettő volt életben, még inkább elborzasztotta volna ez az állatias világ.
Nem is tudtam volna többet mondani, mert Kirill visszajött, a kezében tartva egy sötét pólót. A célnak pont megtette, így mikor felém nyújtotta, cseréltem vele, átadva neki a véres inget. Belebújtam a kapott felsőbe, majd megigazítottam magamon úgy nagyjából. - Közel sem vagyok olyan szép, mint te - mondtam, végignézve először magamon, aztán ismét rajta, és még mindig a kelleténél is jobban tetszett a látvány. Ehhez nem tudtam elég fáradt lenni.
Jó szokásomhoz híven a hátára csúsztattam a kezemet, hogy így kalauzoljam az étkező felé, közben intve Kirillnek, hogy ennyi volt a mai szolgálata, innen átveszem a lány felügyeletét. Úgy tűnt, Iris már megszokta a férfi jelenlétét. Vagy csak nem akart ismét összeveszni rajta.

meet me at our spot || coded by eirik
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Iris & Dimitriy - no happy ever after
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Iris & Dimitriy - it's you, it's always been you
» Iris & Dimitriy - there is no right path only this one
» Iris & Dimitriy - chained
» Iris & Dimitriy - Every story has its End
» Iris & Dimitriy - Please, be My husband

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Valhalla csarnokai ;;-
Ugrás: