M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


lisbeth & eirik || someone that i used to know
2 posters


Lisbeth Runa Halvorsen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know A2fa5fbe9262742a9d36239aac7c77d41c166c4d
Rendeltetésem :

play by :
vanessa kirby
Posztok száma :
6
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
ügynök
Előtörténet :
give me your hand
i'll show you things
you've never done
Keresem :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Db69dd2fc681a719417c681be9aeafb2709b3079
Kor :
32


Lisbeth Runa Halvorsen
Elküldésének ideje — Szer. Május 25, 2022 9:24 pm

Eirik Hagen felhasználónak tetszik ez a poszt.

eirik & lisbeth
so see you again.


Nem vagyok meglepődve, hogy türelmetlen vagy. Azon sem, hogy nem emlékszel rá, bár látom átfutni az arcodon a felismerést, amikor kiejted a nevemet te is. Mondhatnám, hogy sajnálatos mindez, de nagyon régen találkoztunk utoljára, és számtalan életet megéltünk már mindketten azóta beépített ügynökként, szóval most eltekintek ettől. Gunnar meghozza az italodat, leteszi eléd, és egy biccentéssel rendezzük a kérdést, amit korábban megbeszéltem a tulajdonossal: ha valami nem stimmelne odakinn, mindenképpen figyelmeztet minket. Addig is viszont elfelejthetjük a kis kocsma vendégterét.

- Nem engem akartam küldeni, de elvállaltam miután megtudtam mi a feladat - halvány, ám fanyar mosoly jelenik meg az arcomon, miközben előveszek egy szál cigarettát, és rágyújtok, aztán feléd nyújtom a dobozt, ha akarsz vegyél nyugodtan. - Az ügy kapcsán Te vagy a megfigyelés alanya… csak nem értettem először miért. Aztán rájöttem, hogy túl régóta vagy itt, ebben a szarságban és eredményeket még nem kaptak tőled, márpedig most csak ez számít. Tájékoztattak, hogy Sonnenholm helyett Verström lett kinevezve a területi vezetőnek? Már legalább két hónapja ő is olvas minden jelentést, ami tőled is jön. Na már most Verström bizonyítani akar felfelé… mindegy neki milyen áron - az ujjaim között forgatom a cigarettámat, miközben beszélek és téged fürkészlek. Próbálok leolvasni valamit az arcodról, több kevesebb sikerrel. - Mint mondtam, azért vállaltam el ezt, mert megtudtam, hogy Verström mit akar, és hogy ez a Te területed. Jó vagy. Ez az aktáidból is kiderült, mert mindet át kellett nyálaznom, hogy megtaláljam a gyengepontokat. A jó hírem, hogy nincsenek. A rossz hírem, hogy valamit prezentálnunk kell Verströmnek. Sonnenholm is próbálta elmagyarázni neki, hogy nincs elég bizonyíték arra, hogy ezt az ügyet lezárhasd, de az a seggfej hajthatatlan - újabb slukk a cigarettámból, majd lekocogtatom a hamut, és a pillantásom visszasiklik rád.

- Mondanom sem kell, kurva sokat kockáztatok azzal, hogy mindent kitálalok most, de Verström tényleg egy seggfej, és nem áll szándékom egy ilyen alaknak dolgozni hosszútávon. Szóval ki kéne találnunk a megoldást - iszom az italomból, aztán hátradőlök a székemben és most én várok, nem annyira türelmetlenül, mint kíváncsian.



Vissza az elejére Go down
Eirik Hagen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Tumblr_inline_ok76xw4Lpd1udvpj7_500
Rendeltetésem :
-
play by :
armie hammer
Posztok száma :
56
User neve :
benibigyó
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
oslo sentrum
Foglalkozás :
deep-cover agent
Előtörténet :
asap
Keresem :
she should be kissed
by someone who knows how.

lisbeth & eirik || someone that i used to know 310f107ea38e70b5ed4845aabe0450b9df9d4ffb
Kor :
42


Eirik Hagen
Elküldésének ideje — Hétf. Ápr. 11, 2022 7:33 pm

Lisbeth Runa Halvorsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 
Ritkán szoktam visszaszámolni a napokat; még a hanglejtésre is emlékeztem, ahogy a nő megmondta, hol és mikor kell majd keresnem, hozzátéve még egy női nevet, amin már meg sem kellett volna lepődnöm. Bár ki tudja, őt rejti-e ez a fedőnév is, vagy tényleg létezik egy Evaline, mindenesetre  nem adtam egyértelmű jelét annak, vajon tényleg felkeresem-e majd. Ha itt van, ha tényleg őt küldték utánam, ismernie kell a jellememet; nem is csináltak belőle nagy titkot, boldog-boldogtalannak képesek voltak kiadni az ügynökök aktáit, és már az a kóbor gondolat is megült a fejemben, hogy talán jobban ismer, mint én saját magam. Amire az elmúlt évek fényében minden esély meg is van.
Szinte szemhunyásnyit sem aludtam éjszaka. Fűtött a kíváncsiságom, az, hogy vajon milyen indítékkal küldték utánam, milyen hírt hozott, mi az, amit nem üzenhettek meg csak úgy, személyes jelenlét nélkül; és kicsit sem könnyítette meg a helyzetemet az, hogy ez a nő még húzta is az időt. Egy hetet várni valamire, miközben kifúrja az oldaladat a kíváncsiság; hát mi ez, ha nem passzív agresszió? Nem is vittem túlzásba a készülődést, egyszerű ruhákat választottam, kényelmes farmerral és egy laza inggel, ahogy minden nap tettem, majd az órámra pillantva állapítottam meg, hogy még mindig lassan telik az idő. Messze még a fél tizenegy, ennek ellenére cipőt húztam, és pár mondattal bújtam ki a felesleges kérdések elől; van annyi bizalmam a nőben, hogy tudjam, bárhová is hívott, a kartell nem fog minket zavarni. Nagyon remélem.
Eltöltöttem egy kis időt a városban, csak hogy ne érkezzek meg túl korán, még a végén azt a látszatot keltettem volna, hogy nem tudok megülni a seggemen, bár a helyemben talán őt is hajtotta volna a kíváncsisága; és ahogy beléptem a pub pislákoló fényei közé, rögtön meg is találtam a hangomat. Hogy is felejthettem volna el a nevet, amit keresnem kellett? Nem is kellett sok idő, hogy szemben találjam magam a szőke nővel, én pedig úgy ültem le vele szemben, mintha minimum elvárás lenne. - Bourbon-t. Tisztán. - Egyszerűen adtam le a rendelést, nem is volt mit ragozni ezen, tekintetemmel végig a nő arcát fürkészve, majd az asztalra könyököltem, csak hogy előre dőlhessek. - Ha már te sem akarnál velem tiszta lapokkal játszani, esküszöm, megijednék. - Lemondó sóhaj hagyta el az ajkaimat, az elmúlt napokban amúgy is kétségbe vontam mindent, ami az életemmel kapcsolatba hozható volt. Remélem, hogy nem valami csapdát állítottak fel vele és általa; az túl kegyetlen szívendöfés lett volna. - Mi lehet olyan súlyos, hogy téged küldtek utánam? Lisbeth. - Megismételtem nevét, ekkor már tudatosult is bennem egy emlék, még ezer évvel ezelőttről, amikor szintén bemutatkozott. - Szóval...?

 coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Lisbeth Runa Halvorsen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know A2fa5fbe9262742a9d36239aac7c77d41c166c4d
Rendeltetésem :

play by :
vanessa kirby
Posztok száma :
6
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
ügynök
Előtörténet :
give me your hand
i'll show you things
you've never done
Keresem :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Db69dd2fc681a719417c681be9aeafb2709b3079
Kor :
32


Lisbeth Runa Halvorsen
Elküldésének ideje — Kedd Márc. 22, 2022 2:28 pm

Eirik Hagen felhasználónak tetszik ez a poszt.

eirik & lisbeth
so see you again.


Nem csodálom, hogy nem tetszik… nekem se tetszene egy másik ügynök jelenléte. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy ha rájössz, miért vállaltam el ezt a melót, meggondolod még, örülsz-e nekem. De amíg ezzel nem vagy tisztában nem tudlak hibáztatni igazából. Más esetben biztos helyre tettelek volna már, amiért így belemásztál az aurámba…

- Szerda, délelőtt fél tizenegy. A Gimle mozi melletti utcába van egy csendes pub. Hivatkozz arra, hogy Evaline hívott meg - felelem határozottan és gyorsan a felszólításodra. Merem remélni, hogy meg is jegyzed, amit mondok, mert különben meglepetés fog érni. Azt viszont biztosra veszem, hogy újabb név felmerülése nem lep meg.

* Egy héttel később… *

Tíz óra huszonkettő perc.
Lassan iszogatom az üdítőmet egy hátsó helyiségben, amiről csak a kiváltságosak tudnak, és felmértem jó alaposan, hogy a kartell, amibe beépültél nem ismeri ezt a helyet, pláne nem a kis titkos szobáját. Nem véletlenül választottam hát éppen ezt. Kíváncsi vagyok egyébként, mint fogsz reagálni, amikor elmondom miről van szó. Mármint függetlenül a kiakadástól, hogy hogyan akarod megoldani mindezt. Mert valamit ki kell találnod, vagy inkább a kényszerhelyzet miatt találnunk.

Tíz óra huszonhét perc.
Nem aggódom, hogy megérkezel-e. Tudom, hogy meg fogsz. Mégha nem is tudod, milyen fontos ez neked, de eljössz ma, mert láttam a szemedben, mennyire frusztrállak, és meg akarsz szabadulni tőlem. Kár, hogy túl tapadós leszek neked.

Fellibben az ajtót takaró függöny, ami a raktár polcai között takar el mindent a kíváncsi szemek elől. Gunnar, a tulaj, régi jó ismerősöm. Rám pillant, amikor bekísér téged, én pedig aprót bólintok, valóban téged vártalak. Tíz óra huszonkilenc perckor le is ülhetsz velem szemben a kerek asztalkához, Gunnar pedig megvárja a rendelésedet, amit némán tudomásul vesz és távozik.

- Mielőtt rám akarnád borítani az asztalt, tiszta lapokkal kívánok játszani. Lisbeth vagyok, ha nem emlékeznél rám, Eirik. És mint mondtam neked egy hete, nem jó híreket hoztam - felfedem magamat előtted, amire nagyon is megvan az okom, mert bizonyítani akarom, nem bennem kell keresnek az ellenségedet.



Vissza az elejére Go down
Eirik Hagen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Tumblr_inline_ok76xw4Lpd1udvpj7_500
Rendeltetésem :
-
play by :
armie hammer
Posztok száma :
56
User neve :
benibigyó
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
oslo sentrum
Foglalkozás :
deep-cover agent
Előtörténet :
asap
Keresem :
she should be kissed
by someone who knows how.

lisbeth & eirik || someone that i used to know 310f107ea38e70b5ed4845aabe0450b9df9d4ffb
Kor :
42


Eirik Hagen
Elküldésének ideje — Szomb. Feb. 12, 2022 2:57 pm

Lisbeth Runa Halvorsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 
Nem tűnt a legjobbnak az időpontválasztás. Már csak azért sem, mert ismertem a kartell tagjait. Tudtam, hogy egyetlen pillanat elég, hogy gyanút fogjanak, és ha az egyikük megneszel valamit, hát egyenes út vezetett ahhoz, hogy a többi is megtudja. Nem voltam született bűnöző, de pontosan láttam, hogyan is működött ebben a világban az igazságszolgáltatás. Már ha lehetett annak nevezni, ahogyan sértett egójú maffiózók a folyóba vetnek, tégla nehezékkel a bokádra kötve, csak hogy esélyed se legyen megmenekülni. Én ismertem ezt a világot, a piti játékszabályokat, és a fejesek mit csinálnak? Utánam küldenek egy nőt, aki ugyan gyönyörű és tudom, hogy okos, de ez nem nőnek való terep. Vagy mit fog tenni? Beépül prostiként? Ahhoz már tényleg erős gyomor kell.
- A jelenléted sem tetszik. - Ennyi volt a válaszom, közben folyamatosan figyelve az arcát, azt, mire és hogyan reagál, próbálva a külvilág felé azt sugallni, hogy ez csupán egy jelentéktelen találkozás egy jelentéktelen nővel, aki éppen kacsákat fotóz a tavon. Ha más körülmények között találkoztunk volna, bizonyára nem a bunkóságomat vívja ki elsőként, de egyszerűen nem tudtam hová tenni azt, hogy utánam küldték. Mintha nem bíztak volna bennem. Vagy azt gondolták, hogy valójában már nem is munka ez az egész? Hogy élvezem, ahogyan emberek haláltusáját nézem végig? Hogy élvezem, ahogyan látom a fiatal lányokat, ahogy ideje korán kihasználják őket, testestül és lelkestül?  
Azzal nem vitatkoztam viszont, hogy valóban profinak tűnt. Ha nem ilyen alattomos szándékkal küldték volna utánam, talán elismertem volna azt, ahogyan véletlen közjátéknak állította be az egészet, de meg kellett nyugtatnom saját magam. Szükségem volt az információra, mert talán azt is hozott magával, nemcsak egy néma fenyegetést a jelenlétével. - Mondd, hogy mikor és hol, én pedig ott leszek. - Nem bonyolítottam részletekkel a közjátéknak álcázott szituációt, nem akartam jobban magamra vonni a figyelmet, mint amennyire szükséges volt. Csak mondja meg, hogy hol és mikor, én pedig bármit megoldok.

 coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Lisbeth Runa Halvorsen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know A2fa5fbe9262742a9d36239aac7c77d41c166c4d
Rendeltetésem :

play by :
vanessa kirby
Posztok száma :
6
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
ügynök
Előtörténet :
give me your hand
i'll show you things
you've never done
Keresem :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Db69dd2fc681a719417c681be9aeafb2709b3079
Kor :
32


Lisbeth Runa Halvorsen
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 09, 2022 10:13 pm

Eirik Hagen felhasználónak tetszik ez a poszt.

eirik & lisbeth
so see you again.


Teljesen nyilvánvaló, tudjuk a másikról kicsoda. Még ha Te nem is emlékszel az én nevemre az akadémiáról, nekem pontosan utánad kellett néznem. Mondanom sem kell, ez nem tiszta ügy… Más beépített ügynökök után szaglászni minimum gusztustalan, és ebben biztosan Te is egyetértenél velem, ha beszélhetnénk úgy ahogyan azt kellene, de a tópart és a távolban megfigyelés alatt álló kartell társasága minden, csak nem alkalmas egy szakmai egyeztetésre. Éppen ezért elraktároztam a fedőnevedet, mint aki meg sem kérdőjelezi, amit mondasz, elvégre ez volt a célom is, bár már az nagyon nem tetszett, ahogyan elismételted az enyémet. Valahol megértettem, én is idegbajt kapnék, ha utánam szaglászna más. Vagy legalábbis ezt gondolnám. Ugyanakkor volt némi szándékosság a részemről, hogy észrevegyél, de hát én még sem közelíthettelek meg csak úgy. Kellett, hogy felpiszkáljon annyira a jelenlétem, hogy most itt legyél.

Ennek ellenére nem számítok a szakmaiatlanságra tőled, elvégre az egyetlen dolog, amit biztosan tudok rólad, hogy jó vagy. Ehhez a kartellhez pedig kell is a Te tapasztalatod. Ezért lep meg olyan nagyon, amikor hirtelen alig pár centire kerül az arcod az enyémtől, és csak suttogsz kettőnk közé. Tetszik az illat, amely körülleng és amit most olyan jól érzek rajtad. Megnyalom az ajkaimat, és farkasszemet nézek veled egyetlen pillanatig, aztán felemelem az egyik kezemet, ujjaim között egy névjegykártya a fedőnevemmel és egy telefonszámmal, ami egy lehallgatott telefonhoz vezetne, ezt Te is tudhatod. Ugyanakkor, ha megfordítod egy másik számot is láthatsz rajta, ezt kézzel írtam rá a kártyára.

- Nem fog tetszeni a válaszom - teszem hozzá, én is csak lehelem a szavakat, és hogy ne keltsünk feltűnést, el is lépek tőled, így mindez nem tart tovább néhány percnél. Mintha csak valami közjáték volna, ami hirtelen illan el kettőnk közül. - Jövő hét szerdán, mikor érsz rá? - kérdezem aztán mintha csak elhívtál volna valahová, nekem pedig nem felelt meg az általad kínált időpont, ezért most ajánlanék egy másikat.


Vissza az elejére Go down
Eirik Hagen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Tumblr_inline_ok76xw4Lpd1udvpj7_500
Rendeltetésem :
-
play by :
armie hammer
Posztok száma :
56
User neve :
benibigyó
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
oslo sentrum
Foglalkozás :
deep-cover agent
Előtörténet :
asap
Keresem :
she should be kissed
by someone who knows how.

lisbeth & eirik || someone that i used to know 310f107ea38e70b5ed4845aabe0450b9df9d4ffb
Kor :
42


Eirik Hagen
Elküldésének ideje — Pént. Jan. 07, 2022 5:12 pm

Lisbeth Runa Halvorsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

lisbeth & eirik

we were born to die
 
Mintha ezer év telt volna el az akadémia óta, és azóta a legkülönbözőbb szerepekben volt lehetőségem kipróbálni magam, más és más inkognitót magamra öltve, mégis ez tűnt eddig a legnagyobb falatnak. Néha már a skizofrénia tüneteit fedezem fel magamon, pedig kiemelt figyelmet szenteltek az ügynökök pszichológiai állapotára és teherbírására. Ebben az új helyzetben viszont mikor lett volna időm ilyenekre járni? Nem mintha bárki sajnálta volna, ha elveszítem a józan eszemet, legalább leírhatták volna a jelentésükben, hogy elborult az elmém és én magam sétáltam egy fegyver elé, mert elfáradtam. Igaz, aki ezt elhitte volna rólam, valószínűleg egy másodpercig sem ismeri a munkásságomat vagy akár engem. Én nem adtam fel, támadja meg bármilyen falánk szörnyeteg az agyamat.
Egy ideig méricskéltem az alakját, a vonásait az arcán, és szinte teljes bizonyosságot nyert bennem, hogy ő nem csak egy kis fotográfus a tóparton. Vagy minek nevezték ezeket a... fényképezgető embereket. Első körben sikerül egy mosolyt varázsolnia az arcomra. - Erin. - Biccentettem a nevét ismételve, bár ha játszani akart, felőlem játsszunk. Én is tudok merev hülyét játszani, bár neki volt annyi előnye ezen a pályán, hogy szép volt. Elkaptam az ujjait, hogy legalább valami udvarias formulát adjunk ennek a megjátszott találkozásnak. - Otto. - Mondtam, bár tény, hogy már annyi nevem volt, hogy ez már külön megérdemelt volna egy tudathasadást. Annak idején Damienként születtem. Aztán lett belőlem Hagen ügynök. És nem volt kétszer ugyanaz a nevem. Már én magam sem tudtam, hogy melyikük vagyok valójában. Talán egy kicsit mindegyikük.
Felsóhajtottam, majd a tó felé pillantottam, a kezeimet pedig visszacsúsztattam a zsebeimbe. - És mondd csak, Erin. - Úgy hangsúlyoztam ki a nevét, mintha azt kaptam volna feladatul, hogy lebuktassam a saját ügynök társamat. Sok fejfájást fog okozni az, hogy ideküldtek egy másik kakast a szemétdombra. Ez azt jelentette, hogy nekem is alkalmazkodóbbnak kell majd lenne. - Mi szépet fényképeztél eddig? - A szemöldököm egészen a homlokom közepéig szaladt, közben tettem felé még egy lépést, így szinte már teljesen előtte álltam. - Miért küldtek utánam? - A hangom ekkor már csak suttogásból állt, de nem voltam képes türtőztetni a kíváncsiságomat. Csak tudnom kellett, mit nem csináltam jól, ha kellett egy újabb ügynök is erre az ügyre.

 coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Lisbeth Runa Halvorsen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know A2fa5fbe9262742a9d36239aac7c77d41c166c4d
Rendeltetésem :

play by :
vanessa kirby
Posztok száma :
6
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
ügynök
Előtörténet :
give me your hand
i'll show you things
you've never done
Keresem :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Db69dd2fc681a719417c681be9aeafb2709b3079
Kor :
32


Lisbeth Runa Halvorsen
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 28, 2021 10:20 pm

Eirik Hagen felhasználónak tetszik ez a poszt.

eirik & lisbeth
so see you again.


Szerettem a tiszta ügyeket, de ez a mostani minden volt, csak tiszta nem. Maga a kartell és környéke sem volt egyszerű eset, hiszen volt itt minden, amit korábban csak darabjaiban kellett megoldanom. De ami tovább bonyolította a helyzetet, az Te voltál. Bár fogalmad sem lehetett, mennyire sok szempontból tetted bonyolulttá a feladatomat. Ugyanis nem “csak” arról volt szó, hogy be kellett épülnöm a kartellbe, hogy szemmel tartsak valakit vagy valakiket, majd bizonyítsam az elkövetett bűneiket, és ezáltal elnyerhessék méltó büntetésüket. Hát milyen szép történet ez önmagában is. De nekem még a nyakamba kellett kapnom téged is… mert eredményeket akarnak. Méghozzá a következő hónapokban. Ami irreális elvárás, elvégre beépített műveletről beszélünk, ráadásul olyan szövevényes ügyről, aminek az eddigi iratanyaga is több, mint amit épp ésszel fel lehetett fogni.

Nem kellett volna feltétlenül elvállalnom, átvette volna más tőlem, ha visszautasítom. Lett volna olyan munka, ami sokkal inkább az én terepem volt, és meg is feleltem volna rá. És bár nem tudhatod, miattad vállaltam el mégis ezt. A vezetőség soraiban megjelenő új, mindenáron bizonyítani akaró senkik létéről tudnod kell előbb-utóbb, márpedig azok a szerencsétlenek beáldoznának bárkit, csak hogy ők bizonyítsanak a legfelsőbb köröknek. Annyit azonban tudok rólad, hogy jó vagy. Annál sokkal jobb, hogy feláldozzanak ilyen alakok. Úgyhogy előre is szívesen Hagen ügynök, majd egyszer mindezt átbeszéljük, és akkor hálálkodhatsz.

A késő őszi időben, ami már igencsak csípőssé kezd válni, kényelmesen kattintgatom, távol a kerti parti helyszínétől, a fényképezőgépemet. Abszolút belesimulok az egyszerű látogatók sokaságába, nem is különösebben fordulok a társaság felé, csak nagy ritkán, ha valami hangosan nevetés hallok. A környező felszerelt kamerákat azonban felügyelem. De erről senkinek sem kell tudnia. Neked sem, hiába is közeledsz olyan ártatlanul.

- Nem tudom, miről beszélsz - vonom fel a szemöldökömet, és lejjebb engedem a kamerát. - Erin - nyújtom a kezemet, csak hogy a lényegi körökön túlessünk: most milyen néven szólíthatlak, nehogy bajod essen. Az az én híremnek sem tenne jót.


Vissza az elejére Go down
Eirik Hagen
Kiskép :
lisbeth & eirik || someone that i used to know Tumblr_inline_ok76xw4Lpd1udvpj7_500
Rendeltetésem :
-
play by :
armie hammer
Posztok száma :
56
User neve :
benibigyó
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
oslo sentrum
Foglalkozás :
deep-cover agent
Előtörténet :
asap
Keresem :
she should be kissed
by someone who knows how.

lisbeth & eirik || someone that i used to know 310f107ea38e70b5ed4845aabe0450b9df9d4ffb
Kor :
42


Eirik Hagen
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 10, 2021 9:06 am

Lisbeth Runa Halvorsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

lisbeth & eirik

we were born to die
 
Másfél évvel ezelőtt kaptam ezt a megbízást, de már nem volt sem szabad nappalom, sem szabad éjszakám. A drogkartell ügyletei egyre mocskosabb világba kalauzoltak, főleg mióta a vezérük a bizalmába fogadott. És aki járt már ilyen körökben, pontosan tudta, hogy bizonyítani kell. Nem elég annyit mondani, hogy gyűlölöm az Interpolt, és soha nem árulnám el a kartellt. Mindent elő kellett készítenünk az akcióhoz; egészen új élettörténetet kaptam, új személyazonosítókkal, és a kezdeti bizalmatlanság után sikerült elérnem, hogy mára már egy megbízható pozícióm legyen a kartellben. Habár egy percre sem vált könnyűvé; másfél évtizede azért hagytam el a húgomat, hogy részt vegyek az Interpol kiképzésén, több országban voltam már kiküldetésen, és csak kevés olyan akcióval büszkélkedhettem, amit nem sikerült megoldani, a bűnösöket pedig a nemzetközi bíróság elé állítani.
Ez az eset azonban merően más volt; nem volt elég rábizonyítani a főnökre, hogy csempész, gyilkos és megvesztegető. Úgy kígyóztak be a rendőrség köreibe, mint alamuszi csúszómászók, és mindig tökéletesen takarítottak maguk után. Amit tudtam, megörökítettem; a számos jelentésem pedig ott hevert a főnököm franciaországi irodájának asztalán. Legutóbb, mikor kapcsolatba léptem vele, fel akarta számolni az akciót. Mérhetetlen dühöt ébresztett fel bennem ezzel, hisz egyetlen döntésével készült kukázni majdnem két évnyi munkámat. De megesküdtem arra, hogy bármilyen úton vagy módon, de megszerzem a szükséges bizonyítékokat, és a rács mögé juttatom ezeket.
Ebben a tervben leginkább a hívatlan vendég zavart.
Egyre többször láttam a kartell körül lebzselni, és talán még a szemfüles biztonságiak sem vették észre; a nő elég óvatos volt, de nem annyira, hogy előlem is elrejtse magát. Vagy az szülte a problémát, hogy emlékeztem rá a kiképzésről. A probléma viszont alapvetőbb volt ennél; ha én felismertem, akkor valószínűleg neki is eszébe jutott egy-két múltbéli... emlék.
Így történt ez most is.
Egy ideje már keringtem az emberek között a rögtönzött kerti partin, habár már kezdett hideg lenni az efféle bulikhoz. A lány pedig a tó partján egy kis padon ült, kezében egy fényképezőgéppel. A tapasztalatlanok bizonyára azt hitték, csak egy erre tévedő, aki a víz élővilágát akarja megörökíteni. Bár vicces lett volna, ha előveszi a jelvényét, és azt lóbálja a kartell legerőszakosabb tagjai előtt.
Lassan andalogtam el a pad széléig, mintha nem is az lett volna a végső szándékom, hogy megszólítsam. - Elég átlátszó, amit csinálsz. - Szólaltam meg, belekortyolva a kezemben tartott koktélba. A gyomrom persze bukfencet járt; a tudat, hogy egy másik nyomozó is dolgozott az ügyön, felbosszantott, habár még nem volt egyértelmű nekem sem, hogy saját szakállára dolgozik az ügyön, vagy ideküldték. Ha az utóbbi, aligha tehetek ellene valamit. Ha az előbbi... akkor viszont még van esélyem eltüntetni.

 coded by eirik
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
lisbeth & eirik || someone that i used to know
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lisbeth runa halvorsen
» eirik hagen
» brooke & eirik | still the same
» eirik & jackson - it's the same old theme
» isla & eirik | long time no see

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: V. Frogner ;;
-
Ugrás: