M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


lisbeth runa halvorsen
2 posters


Eirik Hagen
Kiskép :
lisbeth runa halvorsen Tumblr_inline_ok76xw4Lpd1udvpj7_500
Rendeltetésem :
-
play by :
armie hammer
Posztok száma :
56
User neve :
benibigyó
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
oslo sentrum
Foglalkozás :
deep-cover agent
Előtörténet :
asap
Keresem :
she should be kissed
by someone who knows how.

lisbeth runa halvorsen 310f107ea38e70b5ed4845aabe0450b9df9d4ffb
Kor :
42


Eirik Hagen
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 08, 2021 8:36 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Lisbeth Runa Halvorsen
Kiskép :
lisbeth runa halvorsen A2fa5fbe9262742a9d36239aac7c77d41c166c4d
Rendeltetésem :

play by :
vanessa kirby
Posztok száma :
6
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
ügynök
Előtörténet :
give me your hand
i'll show you things
you've never done
Keresem :
lisbeth runa halvorsen Db69dd2fc681a719417c681be9aeafb2709b3079
Kor :
32


Lisbeth Runa Halvorsen
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 01, 2021 9:56 pm
Lisbeth Runa Halvorsen
halandó
titkos fegyver vagyok
A családom szerint céltudatos vagyok • Lisbeth vagyok. Nem… még ha akarnál se becézz. Lisbeth vagyok. Pont. Runa maximum a számomra fontos embereknek, de Te nem tartozol bele, úgyhogy felejtsd el. Gondolom már rájöttél, hogy velem nem éri meg szórakozni, és ez nagyon is igaz. Az életem nagy részében nem önmagam vagyok, a szakmámból kifolyólag, de amikor önmagam lehetek, igazán nem szeretek felesleges köröket futni, így aztán ha azon kevesek közé tartozol, akik ismernek, tudhatod, hogyan is kell viselkedni velem. A munkám persze más helyzet, ott és abban a pillanatban idomulok a helyzethez, hogy a megfelelő eredményt érhessük el.
Az ellenségeim szerint kiismerhetetlen vagyok • Szőke haj, kék szemek, kecses alkat: ártatlannak tűnő külső az enyém, akiből nem nézi ki sok ember, hogy képes akár ölni is ha kell. Persze ez nem sűrűn történik meg, és nem is szeretném mindennapossá tenni, hogy megtörténjen, de lőttem már le célpontot, mert úgy hozta a szükség egy akció során.
Szerintem felkészült vagyok • Nem vagyok szívbajos fajta, ugyanakkor nem szeretem a céltalan erőszakos, mégis sokszor találkozom vele a nyomozói munkám miatt. Szeretem ezt csinálni, szeretem, hogy megoldhatom az ügyeket, hogy megmenthetek másokat, mégis minden alkalommal kicsit azt érzem, el is buktam, mert eleve nem tudtam megelőzni mindazt, amit az áldozatoknak át kellett élniük. És ez nehéz. Kurva nehéz.


play by
Vanessa Kirby
életkor
harminc
foglalkozás
beépített ügynök
a karakter
saját
hirdető
én kerestem a kollégát
fő karakterem
Freyja
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Látsz engem? Azt gondolod, értesz engem? Azt hiszed, irányíthatsz? Az jár a fejedben, milyen könnyű becsapni engem? Kedvesem, te tényleg azt feltételezed, egyetlen pillanatban is a te kezedben volt a döntés? Hogy akár csak egyszer is hagytam neked, meggondolhasd magadat? Ez a találkozás egyáltalán nem véletlen, pontosan kiszámított, minden másodpercében megtervezett és megkomponált lépéssorból épült fel.
Látsz engem? Nem. Nyilvánvalóan nem. Sohasem láthatsz igazán, sohasem érthetsz meg engem és legfőképpen: soha nem irányíthatsz. A mi játékunkban, én vagyok a víz, amely elsodor téged, amely elnyel és nem ereszt, és ha ellenállsz, megfulladsz. Én hozom a szabályokat és én döntöm el, mikor lesz vége. Te soha nem lehetsz biztos benne, nem én terveztem-e meg a szökésedet.
Látsz engem? Valójában csak azt látod, amit megmutatok neked. Egy csinos arcot, porcelán bőrt, a szikrázó, szinte égbolt színű szemeket. A ruháimat, amiket úgy választok ki, hogy meggyőzzelek. A mosolyt az arcomon, ami hamis, ha rád vetem. Minden mozdulatomat és szavamat, amiket úgy forgatok, hogy neked tetszen. És te tényleg elhiszed, hogy láthatsz engem.
Vissza az elejére Go down
 
lisbeth runa halvorsen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lisbeth & eirik || someone that i used to know
» Ivar Halvorsen
» Ivar Halvorsen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott halandók ;;
-
Ugrás: