M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dimitriy Vladimirovich Smolensky


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Dimitriy Vladimirovich Smolensky BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Dimitriy Vladimirovich Smolensky QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Dimitriy Vladimirovich Smolensky A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Dimitriy Vladimirovich Smolensky A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Szer. Nov. 24, 2021 5:37 am
DIMITRIY  VLADIMIROVICH Smolensky
halandó
vladimir örököse
Sosem voltam az a típusú férfi, aki behódolt valakinek. Mindig is megvoltak a saját elveim, szabályaim, amiket betartottam, és azok szerint éltem. Ritka volt azon alkalmak száma, mikor valakinek a kedvéért képes voltam szembeköpni önmagam, ez a szerep egyszerűen nem állt jól nekem. Maximalistaként semmit nem hagyok félbe, szeretem, ha minden a terveim szerint halad, de sosem esem pánikba, ha esetleg homokszem kerül a tökéletesen kivitelezett gondolataimba.
Az érzékeny lényemet magam mögött hagytam, már nem esik nehezemre megölni valakit azért, hogy életben maradhassak. Már nem marcangol bűntudat azon agyalva, kinek okoztam szenvedést a tetteimmel. Már nem érdekelnek a következmények, az utánam létrejött káosz. Úgy is van, aki mindezt megoldja helyettem.
Sokkal inkább az foglalkoztat, milyen lavinát indítok el egy gondosan kivitelezett tervemmel és ez mikor válik a hasznomra. Nagyon jó vagyok a spontán dolgokban, szinte minden eshetőségre van egy megoldásom, egy olyan gondolatom, ami fordít az adott helyzeten. Jól tudok hatni az emberekre, a szavak az én legjobb barátaim. Mások befolyásolása sosem okozott problémát, bárkire bármit rábeszélek.
Egyszerűen csak rám kell nézni. Anyám mindig azt mondta rólam, hogy bárkit kenyérre kenek a mélyen ülő barna szemeimmel, vagy a mosolyommal. Ahogy nőttem, egyre többször használtam ki ezt a tulajdonságomat.
Az öltözékem épp olyan, mint a legtöbb negyvenes éveiben járó férfié.


play by
tom hardy
életkor
42 év
foglalkozás
maffiózó
a karakter
saját / keresett
hirdető
vladimir & sienna
fő karakterem
dimitriy
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Összehúztam magamon a kabátot, miután beléptem a helyiségbe, és a furcsa, fülledt meleg megcsapta arcomat. Csak egy sóhajtásra futotta, a gondterheltség meglátszódott rajtam, pedig nem gyakorta voltam kapható az ilyesmire. Legalábbis mások előtt nem gyakran produkáltam ennyire látványos érzéseket. A düh és a csalódottság háborút vívott bennem, közben Thompson vérét próbáltam eltüntetni a kezemről. Nem gyakran fordult elő, hogy az, aki megpróbál kicsempészni tőlem valamit, még feljebbvalónak is képzeli magát, és ahelyett, hogy meghúzná magát, még verekedést vív ki. Nem voltam barátságos ellenfél, és ugyan felrepedt a szám széle, de pár nyelvmozdulattal szinte másodpercenként eltüntettem a nyomokat.
- Idebenn minden oké? - fordultam Maia, a pultos lány felé. Nem volt nyoma balhénak, pedig néha előfordult. Kevésbé díjaztam, mikor a berendezésemet tették tönkre, általában ilyenkor én is beszálltam, és cserébe a balhézó kis pajtás arcát dekoráltam ki. Ide nem jártak olyan arcok, akik annyira tisztességes életet éltek volna, éppen ellenkezőleg: akik illegális ügyletet akartak véghez vinni, annak ez a bár maga a paradicsom volt. Senki nem bámulta meg őket, ha borítékokat cseréltek, vagy fegyver került az asztalra. Bár szerencsére vért ritkán kellett pucolni a padlóról, külön szabály volt, hogy kinn öljék meg egymást, még ha csak a sikátorig is jutnak. Túl sokat járt a nyakamra a rendőrség, de ez inkább szórakoztatott, mintsem megijesztett. Ki tudtam őket játszani, soha egyetlen terhelő bizonyítékot sem találtak ellenem, és általában én vigyorogtam, mikor a bilincset nagy szájhúzással, de le kellett szedniük rólam. Ők csak kispályások, egy amúgy velejéig romlott rendszer katonái, a hatalmuk csak képzelt jelenség, a pénzemmel amúgy is bármikor kivásárolnám magamat, de eddig még ilyesmire sem kellett költenem. Pedig azt gondolná az ember fia, hogy az itt állomásozó hasonló nyomozók vannak annyira profik, hogy megtalálják a fogást, és egy életre bevarrnak. Nem mintha nem dobta volna fel az estéimet, mikor becsörtettek ide, és már vártam a pillanatot, hogy elém tegyék a parancsot.
Ujjaim a pulton felejtett üveg nyaka köré csavarodtak, majd belekortyoltam. A telefonom pár perce már kitartóan rezgett a zsebemben, de eddig nem volt egy másodpercem sem, hogy ezzel foglalkozzak. Volt tippem, hogy ki keres.
- Smolensky. - Úgy ejtettem ki a nevemet, mint valami robot, meg sem nézve a kijelzőt. Sejtettem, hogy ki fog beleszólni. Az apám. Aki szerint mostanában túl heves természettel tettem tönkre emberek életét egy törött gerinccel vagy szétharapott nyelvvel. - Nincs szükségem gyerekfelügyeletre. - Hangom némi felháborodást sugallt, viszont valójában ez csak valami gyermeki dac volt az apám irányába. Így negyvenen túl mellre szívtam, hogy még mindig bébi-csőszködni akart felettem. A vele való packázás mondjuk nem egy kellemes végkifejlettel járó dolog. Mind tudtuk, milyen sorsra jutottak azok, akik megpróbálták. Nem voltam szívbajos típus.
Letette a telefont, kellemes, ám fenyegető hangon közölve, hogy ha tiszteletemet teszem otthon, vár rám a dolgozószobájában.

***


Apám volt a legkisebb gondom, mióta Alexej hozta a hírt: megtalálták Iris-t. A saját bárszékemen ültem, a saját bárpultomnál italoztam, sorra ürültek a poharak. Olyan volt ez, mint egy rossz válás, azzal a különbséggel, hogy hivatalosan sosem váltunk el. Mondjuk abban is volt már tapasztalatom, igaz, elég régen történt. Dühöt éreztem a gyomromban, mikor eszembe jutott. Ha ismét a szemeim elé kerülne, meg tudnám Őt fojtani. Tönkretette az életemet. Az életünket. Makacs nőszemély, aki elfelejtette, hogy mindent csak és kizárólag érte tettem.
Mire felocsúdtam, egy kezembe akadt pohár már rég a kárát látta visszaemlékezésemben. A gyűrű pedig, amit megtaláltam az utolsó doboz legalján, olyan ívben repült a nappali túlsó sarkába, hogy a szemeimmel nem is tudtam követni.
Vissza az elejére Go down
 
Dimitriy Vladimirovich Smolensky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mr & Mrs - Smolensky tales
» vladimir sergeyevich smolensky
» Iris & Dimitriy - it's you, it's always been you
» sienna & dimitriy -
» Iris & Dimitriy - this is our life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott halandók ;;
-
Ugrás: