M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


igor mikhailovich smirnov
2 posters


Ivan Mikhailovich Smirnov
Kiskép :
igor mikhailovich smirnov 8ddcb28e751290d176c71a34e50bb91bd8db7f5f
Rendeltetésem :
-
play by :
oliver jackson-cohen
Posztok száma :
10
User neve :
benibigyó
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
7
Lakhely :
st. hanshaugen
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
Bless me, Father,
for I have sinned

Keresem :
Having something forbidden is exciting,
don't you agree?
Kor :
39


Ivan Mikhailovich Smirnov
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 24, 2023 8:43 pm

Ekaterina Petrova and Igor M. Smirnov felhasználónak tetszik ez a poszt.

Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

bátyó <3  love




Vissza az elejére Go down
Igor M. Smirnov
Kiskép :
igor mikhailovich smirnov Tumblr_inline_o7jpobWd4s1tgfl4u_250
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
cillian murphy
Posztok száma :
5
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i’m not a king,
i’m not a god
i’m worse


igor mikhailovich smirnov Tumblr_oz9plwosTu1r213zbo6_250
Keresem :
so choose your last words,
this is the last time
'cause you and I, we were born to die

igor mikhailovich smirnov B7d891ae1e9edee24df68993abcbb7ea1815deb8
Kor :
41


Igor M. Smirnov
Elküldésének ideje — Szomb. Jan. 07, 2023 10:01 pm

Sigurd Hemmingsen and Ekaterina Petrova felhasználónak tetszik ez a poszt.

Igor Mikhailovich Smirnov
halandó
a felemelt
A családom szerint hidegvérű vagyok • Valójában csak irritálóan nyugodtnak mutatom magamat, ha nincs esély arra, hogy fizikailag levezessem a dühömet és a feszültségemet. Még ha belül őrjöngök is, képes vagyok rideg és kiegyensúlyozott arcot mutatni a világ felé, ami nem csak bosszantó mások számára, de kellőképpen rémisztő is tud lenni, ha kell.
Az ellenségeim szerint kegyetlen vagyok • Az igazság az, hogy a kegyetlenség hozzátartozik a "szakmámhoz", ugyanakkor én csak kurva jó vagyok a "munkámban". Más területeken azt mondanák agilis vagyok.
Szerintem eszes vagyok • Tulajdonképpen megfontolt döntéseket hozok, és gyors a felfogóképességem, ennélfogva könnyen állnak össze helyzetek és az ok-okozati következmények. Hasznos tudás ez, ha az ember olyan körülmények között dolgozik, ahol bármikor előkerülhet lőfegyver.


play by
cillian murphy
életkor
negyven
foglalkozás
gengszter
a karakter
keresett
hirdető
Ivan
fő karakterem
Freyja
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
"Vor". Egyszerűen azt jelenti tolvaj. De ennél jóval többet tesz. Az orosz maffia köreiben ezt a jelzőt, vagy inkább titulust, csak olyan gengszterek kaphatják meg, akik minden téren bizonyítottak a legfőbb vezetők felé; akik képesek nehéz, de szükségszerű döntéseket hozni; akik kellő ésszel és karizmával bírnak; és akik hajlandóak esküben fogadni, hogy a maffia saját törvényeit nem szegik meg.

Bennem meglátta mindezt Vladimir, én pedig esküt tettem.

A “jó” élet nem volt mindig meg. Erre az életre sokáig csak vágyakoztam, irigykedtem, amiért másoknak megvolt, míg nekem és Ivannak nélkülöznie kellett. Lopni – főleg. És aztán pont a zsebelés meg az öcsém hozta el azt az életet, amire olyan sokat vártunk. Amikor már nem kellett éhesen lefeküdnünk minden nap. Nem volt könnyű élet ez sem, de legalább elmúlt a kiszolgáltatottság, a félelem, a kitagadottság. Cserébe jöttek mások: erőszak, kíméletlenség, vér és pénz. Elkötelezettség. Egyfajta hatalomérzet. Aprócska, szinte nem is létező, de a miénk volt, az enyém volt. Meg volt ennek is az ára, éppen úgy, mint a lopásnak: az elemelt értékekért a Smolensky maffiában kellett ledolgoznunk az életünkkel a tartozást – a létezésünkért pedig alá kellett merülni az elkerülhetetlen, sötét kegyetlenségben.

Mondanám, hogy nem volt ez olyan egyszerű, de könnyebb volt, mint azt sokan képzelték volna. Könnyebb és kézenfekvőbb. Az öcsémnek és nekem is. Meglepően jól alkalmazkodtunk ehhez az életformához, olyannyira, hogy hamarabb keveredtünk vezetői pozíciókba, mint azt valaha is vártam volna. Azt hiszem, Vladimir kedvelt minket, attól a perctől, hogy először a szemünkbe nézett. Emlékszem, mennyire dühösen villant rá a jégkék íriszem abban az orosz kis sikátorban, amikor elkapta az öcsém vállát a tömegben. Felkészültem a legrosszabbra és úgy is akartam reagálni, hogy megbánja, amiért belénk kötött. Talán ez mentett meg, talán más. Nem is számít igazán. Ma már nem.

***

– Mi nem volt elég világos, Sven? – a hangom rideg, szinte metszi a levegőt, ennél csak az ütésem fájdalmasabb, ahogyan az öklöm nyomán eltörik a férfi orrcsontja. A csont törésének a hangja igazán lenyűgözött mindig is, semmihez sem hasonlítható. Talán pont ezért élveztem ennyire, amikor az uzsorát kellett behajtani valakin, és az illető nem tartotta a határidőket. Ezért szerettem terepen dolgozni, pedig lett volna kit ideküldeni. – Hónapok óta tudod, hogy mikor látogatunk meg – az erőszak olyan szervesen beépült a mindennapjaimba, hogy elképzelni sem nagyon tudtam már milyen lenne nélküle létezni. Így van ez, ha Parancsnokként dolgozik az ember az orosz maffiának. Az embereim felkanalazzák a tagot a földről, hogy aztán újra lesújthassak. Az egyik szeme már úgy feldagadt ennek a pöcsnek, hogy biztosan nem látott vele, de örülhet, hogy még megvolt neki mindkettő. Legközelebb már nem csak verést kap, ezt ő is tudhatja, hiszen nem üres fenyegetésekkel félemlítettem meg senkit sem. Lehúzom a boxert a véres kezemről és a kisujjamra akasztom, a másik kezemmel pedig cigarettát veszek elő a zsebemből és rágyújtok. A vér fémes szaga szúrja az orromat. Kattan az öngyújtó, beleszippantok a dohányba, aztán folytatom, amiért jöttem. – Az utolsó figyelmeztetésedet is eljátszottad. Két napot kapsz Sven, ha akkor sincs meg a pénz – előhúzok egy vékony hegyű kést, amit annak a szemének szegezek, amelyikkel még lát – magammal viszem a szemedet zálogként. Érthető voltam? – az embereim nevetnek, de ettől a fenyegetés nagyon is komoly. Soha nem mondok semmit meggondolatlanul és mindig betartom, amit ígértem. Most sem lesz másképp.

Vissza az elejére Go down
 
igor mikhailovich smirnov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ivan Mikhailovich Smirnov
» Sinners - Igor & Ekaterina
» Smirnov cases

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott halandók ;;
-
Ugrás: