M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sinners - Igor & Ekaterina
2 posters


Ekaterina Petrova
Kiskép :
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
Sinners - Igor & Ekaterina PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
Sinners - Igor & Ekaterina 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Pént. Márc. 31, 2023 8:16 pm
I g o r  &  E k a  t e r i n a
You walked into my life like you have always know me
Semmit se változtál, ugyan az a kimért gyilkos vagy, akit megismertem évekkel ezelőtt. A családomnak és Petrovnak hála közelebbi kapcsolatba kerültem az orosz maffiával, mint valaha szerettem volna. Anyánk ezt sosem engedte volna, de sajnos hamar elvesztettük és így hármasban maradtunk a drága apánkkal, aki minden volt csak nem a jóság mintaképe. Így kerültem ebbe a helyzetbe, hogy a halál után feltámadtam. Nem mintha bánnám az egészet, mert megszabadított az összes lánctól, ami eddig gátolt és elnyomott. Kissé elgondolkodom és oldalra döntött fejjel nézlek, amint azt taglalod mi is lehetek valójában.
- Hmm, egy nő akit régről ismersz a férje révén és az öccse szeretőjeként azaz mostanra az exe, ha mondhatjuk ezt, akinek ott voltál a temetésén, majd visszatért az életbe. Ha nem szellem vagyok, akkor talán zombi? - kissé fintorgok, majd elnevetem magam olyan természetellenesen, mintha megőrültem volna egy kicsit - Nem, mert nem foszlok és az agyadat se akarom megenni. Tudtad, hogy a halál istennője, Hel sok mindenre képes volt a legendák szerint? Az egyik edda szerint képes volt a halottakat visszahozni, akiket draugrnak neveztek - mesélem, de inkább szánom rejtett felvilágosításnak, mint bármi másnak.  Miután mindent elmondtam mélyet szívok a cigarettámból, majd rád fújom a füstöt, ahogy próbálsz végig mérni. A múltról könnyű beszélni, hiszen nem volt az olyan régen és még most is érzem az orromban az éget hús szagát és a tűz ropogását. Kissé megrázom a fejem a kérdésedre válaszolva, majd elgondolkodva végig nézek rajtad. Eddig annyira elvakított Vanya iránt érzett szerelmem, hogy észre se vettem te is mennyire jól nézel ki a hűvösséged mögött.
- Olyanban nem, de más milyenben még lehetünk - kissé felhúzom a szemöldököm amolyan csábosan, persze nincs benne semmi komolyság. A bosszúm mindennél fontosabb és nem hagyom, hogy eltereld a figyelmed. Ne aggódj észre vettem, hogy az öcsédről nem szeretnél beszélni, még mindig nagyon félted. Emlékszem mennyit panaszkodott Vanya, hogy ellenzed a kapcsolatom vele, mert nem akartad, hogy Petrov bármit is megtoroljon. De ez már a múlt és a volt férjemnek semmi esélye sincs, tettem róla kellőképpen. Sétára invitállak és nem hagyom, hogy ellenkezz. Indulunk is kifelé a sikátorból, magunk mögött hagyja a drága Borját és a kihűlt testét. Éppen válaszolnék az irány kérdésére, amikor egy másikkal közbe vágsz, ami sokkalta érdekesebb az előzőnél.
- A tűz óta... - válaszolok ugyan olyan röviden, mint a kérdésed. Nem kell zseninek lenned ahhoz, hogy összerakd egy ideje élek és én tettem el láb alól a drága férjemet is, persze ehhez meg kell erőltetned a kis agyadat, hiszen nem volt annyira egyértelmű.
- Merre szoktál menni az esti sétád során? - jobb ha a szokásos körén megyünk, így nem kell mindent elfelejtetnem vele csak a velem kapcsolatos dolgokat. Sok erőt vesz ki belőlem teljes emlékek törlése, könnyebb módosítani, mint fekete lyukat hagyni az agyában. Talán kicsit sajnálnám miatta.
Devil's backbone●     :3      ● by barb
Vissza az elejére Go down
Igor M. Smirnov
Kiskép :
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_inline_o7jpobWd4s1tgfl4u_250
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
cillian murphy
Posztok száma :
5
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i’m not a king,
i’m not a god
i’m worse


Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_oz9plwosTu1r213zbo6_250
Keresem :
so choose your last words,
this is the last time
'cause you and I, we were born to die

Sinners - Igor & Ekaterina B7d891ae1e9edee24df68993abcbb7ea1815deb8
Kor :
41


Igor M. Smirnov
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 15, 2023 11:28 pm
 
Olyan vagy, mint bármelyik más élő, azzal a különbséggel, hogy tudom, halott vagy. A lehetőségeket latolgatom, miközben a világom víztükre ismét kisimul, bár nem tud olyan feszes és sima lenni, mint szokott, mert túlságosan piszkálja az agyamat a gondolat, vajon hogyan lehetséges az elevenséged. A mosolyod - sokkal inkább vicsorításnak hat - széles, kivillantod a fogaidat, a gyermekmesékben így változik át a farkas bárányból, és a szemeidben ülő különös fény egészen tébolyultnak fest most le. Azt nehéz lenne eldöntenem, hogy téged vagy engem. A földhözragadt, élsz és ölsz vagy meghalsz ösztönöm, még mindig nem akarja elfogadni, amit igazából látok, pedig a koponyám takarásában az agyam egy hátsó zugában már felsejlik a válasz a létezésedre, arra, hogy a sofőr vére az ajkaidon kenődött el. De amíg nem mondom ki, mégsem válik valóságossá…

– Nem tudom, minek nevezhetnélek, mert még nem találkoztam, hozzád hasonlóval – felelem teljes nyugalommal, újabb slukkot szívva a cigarettámból, miközben végig mérlek, lassan aprólékosan. Tehát nem szellem vagy, se nem emlék. Én ezzel is előrébb vagyok. A múltat említve hümmögve bólintok egyet. – Már nem vagyunk ugyanolyan viszonyban, nem igaz? – Petrov halott, Te… Te is halott vagy. Legalábbis nagyon jó alakítást nyújtottál egészen mostanáig. A korábbi rangodat innentől semmisnek tekintem, hiszen már nem tartozol az orosz maffia egyetlen ágához sem, így aztán nem kell óvatoskodnom a megszólításoddal. Az öcsém említése viszont nem nyeri el a tetszésemet, bár ennek nem adok hangot, és nem is mutatom ki, csupán annyit érzékelhetsz, hogy egyszerűen nem adok választ a kérdésre.

Elgondolkodom egy halovány másodpercre, hogy elutasítsam a sétára való felkérésedet, de mire dönthetnék a gondolat elvész, a karodat az enyémbe fűzöd és lábam automatikusan elindul mellett. Tényleg nem lehetsz szellem, érzem a tested jelenlétét a magamé mellett. A periférián megjelenik a gondolat, hogy Boriszunk hullája ott marad, és mi hátra hagyjuk, de valahogy nem érdekel - azért ez egy egészen picit zavar is -, így vissza se nézek, amikor elhaladunk mellette, magunk mögött hagyjuk és a sikátor sötétje elnyel minket. – Merre akarsz menni? – kérdezem, miközben Te és a lábam csak visz előre, én pedig téged fürkészlek egészen közelről. Valami megváltozott. Nem csak a hidegvérű kegyetlenség csírája a tekinteted mélyén, amit tudom, hogy soha korábban nem láttam benned, hanem még valami, amire nem találom a megfelelő szót. De tudom, hogy vonz. Különös érzés mindez. És ez is egy olyan apróság, ami ugyan nem kavar fel, de folyton újra és újra a határát súrolja annak, amikor nem tudom tartani magamat a megszokott nyugalmamban. – Mióta? – nem teszek hozzá többet, biztos vagyok benne, hogy így is érteni fogod, mire utalok ezzel a rövid kérdéssel.  

Vissza az elejére Go down
Ekaterina Petrova
Kiskép :
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
Sinners - Igor & Ekaterina PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
Sinners - Igor & Ekaterina 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 04, 2023 7:29 pm
I g o r  &  E k a  t e r i n a
You walked into my life like you have always know me
Egyértelmű célom volt ma este, ami nem szólt másról csak az ölésről. Az a nyomorult megérdemelte a halált, ahogy a listámon szereplő összes többi személy. Egyikük se érdemel mást csak szenvedést, de ahogy telik az idő egyre kevésbé érdekel a módja. Táplálékra is szükségem van és nem lophatok mindig a kórházból, mert lebukok. Így történt, hogy Borja hamar holtan végezte, így az én testemben szét áradt a kesernyés nedű, aminek az életemet köszönhetem. Egyetlen cseppje se mehet kárba, így az ajkam széléről letörlöm a maradékot, miközben ő néz. Talán sokkot kapott, hogy még nem menekült el vagy csak teljesen elmentek nála otthonról. Mégis a kérdésemre választ ad, így feltételezem, hogy eszénél van. Kissé oldalra döntöm a fejem úgy szemlélem a kifújt füstöt, ami apránként egybe olvad az általam eresztettel.
- Ki tudja - vonok vállat könnyedén, miközben az ő fanyar mosolyával ellentétben az enyém széles és ijesztő. Szemfogaim mintha kissé élesebbek lennének az eddiginél, de más változás nincs rajtam. A friss vérnek hála még csak karikák sincsenek a szemeim alatt. Áldom Helt, amiért visszahozott az élők közé és a csinos pofimról se kellett lemondanom. Kizárólag a karikák és fehérebb bőr mutatja a változást, amit könnyedén elfedek egy kis alapozóval, míg a tápláléknak hála a színem is élettel telibb.
- Ó, hát szellemnek hiszel? - hangosan nevetek, kissé élesen, ami a fülnek sértő lehet - Nem sűrűn szólítottál Katyanak anno, csak nem Vanyatól tanultad el? Tényleg ő hogy van? - úgy teszek mintha csak véletlen jutott volna eszembe a drága öcsikéje. Látom, hogy egyre kimértebb lesz, mintha az előbbi sokk teljesen elmúlt volna. Kár érte, tetszett, hogy kibillent az egyensúlyából. Szippantok még egy slukkot, mintha csak társalognánk és nem okkal lennék itt. A hulláról majdnem megfeledkeztem már, de a szemem sarkából mindent érzékelek.
- Nem folytatjuk a sétádat? - teszem fel a kérdést, de mielőtt nemet mondhatna mellette is termek és belé karolok ezzel is mozgásra ösztökélve. Borjával már nem tud mit kezdeni, ha a rendőrök találják meg, akkor bandaviszálynak nyilvánítják, ha a maffia akkor egy másik hálózatra kenik. Egyik se számít, mert én halott vagyok, így a tettes a homályba vész.
Devil's backbone●     :3      ● by barb
Vissza az elejére Go down
Igor M. Smirnov
Kiskép :
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_inline_o7jpobWd4s1tgfl4u_250
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
cillian murphy
Posztok száma :
5
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i’m not a king,
i’m not a god
i’m worse


Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_oz9plwosTu1r213zbo6_250
Keresem :
so choose your last words,
this is the last time
'cause you and I, we were born to die

Sinners - Igor & Ekaterina B7d891ae1e9edee24df68993abcbb7ea1815deb8
Kor :
41


Igor M. Smirnov
Elküldésének ideje — Vas. Feb. 12, 2023 11:43 pm

Ekaterina Petrova felhasználónak tetszik ez a poszt.

 
Az agyam próbálta feldolgozni az információt, hogy téged látlak viszont, ám nem tudta összerakni olyan könnyedén a tényeket a múltból és a jelen pillanatból. Hirtelen nagyon élesen élt bennem a testvéred zokogása az émelyítően édes liliom illatú ravatalon. Elhessegettem az ostoba képet a fejemben, elvégre soha életemben nem voltam ennyire szentimentális, de valahogy a viszontlátásod kibillentett az egyensúlyi állapotomból, ami különös és ismeretlen érzés volt számomra. Valószínűleg ezért is nyúlok a zsebembe a dohányért, és kínállak meg a kérésednek megfelelően, és miután elvettél egy szálat a cigarettából az öngyújtom fedelét fellökve tüzet is adok. Az agyam egy szeglete kezdi felmérni a vért az ajkaidon, és éppen illeszti össze a puzzle darabkáit, azzal, hogy a sofőrünk hullája ott hever néhány méterre tőlünk. A szintetizáló képességemet nem vesztettem el, csak a józan eszem, ha téged látlak, ez valahol megnyugtató tény… de talán a józan eszemet sem? Ha valódi vagy ebben az állapotban, akkor valami olyan vagy, amiről azt hittem nem létezhet az én világomban. Márpedig kibaszottul valóságosnak tűnsz Ekaterina.

– Tudtam – felelem szárazon, miközben a saját cigarettámat a mutató és a hüvelyk ujjaim között tartva a számhoz emelem, hogy egy slukkot szívjak belőle. Kicsit azt remélem, hogy a nikotin keserű íze kijózanít, de amikor a tekintetem újra rád fókuszálom, csak közelebb kerültél hozzám, és még élesebben kivehető az a néhány vérfolt az ajkaid körül. Van benned valami fenyegető és izgató így, amit sose láttam benned korábban. Talán éppen ezért nem értettem az öcsém vonzódását veled kapcsolatosan, mert törékeny kismadárnak láttalak, akit könnyű lenne összeroppantani, és Petrovnak sikerült is. Legalábbis mostanáig ezt gondoltam. – Remélem én nem szerepelek a halállistádon – a szám fanyar félmosolyra húzódnak, és azon gondolkodom, hogy vajon van-e értelme előled futni. Nagyon valószínűnek tartom, hogy a válasz erre a kérdésre egy egyszerű nem.

– Pedig ez csak egy esti séta – vonom meg a vállamat. Akkor is ezt felelném, ha nem így lenne, hiszen semmi közöd nincs hozzá, miért éppen erre járom le a lábam, de kivételesen igazat is mondok. – Mi lett belőled, Katya? A szellemek ritkán képesek ölni – szellem alatt most emlékeket értek, de az sem számít, ha Te ezt nem érted. Félnem kéne tőled, de a nyugalmam kezd visszatérni, és az egyensúly újra visszaállni látszik. Nem az a rémisztő, hogy mivé lettél, hanem a feltűnésed, mert hozzászoktam a munkám során, hogy a halottak halottak, és ők már nem képesek a nyugalmamat zavarni. Ez fontos különbség a tekintetben, hogy félek-e tőled vagy sem. És nem.

Vissza az elejére Go down
Ekaterina Petrova
Kiskép :
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
Sinners - Igor & Ekaterina PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
Sinners - Igor & Ekaterina 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Csüt. Feb. 02, 2023 8:35 pm

Igor M. Smirnov felhasználónak tetszik ez a poszt.

I g o r  &  E k a  t e r i n a
You walked into my life like you have always know me
A bosszú tálalva a legjobb és legnagyobb szerencsémre máshogy nem is tudnám kivitelezni. Egy ideje már követtem a sofőrt, hogy megtudjam mikor merre járkál és persze így nagyjából szemmel tarthattam Vanyat. Két legyet ütöttem egy csapásra, bár a drága Smirnov titokzatosnak bizonyult és nem mindig vette igénybe Borja szolgálatait. Kár érte, pedig mennyivel könnyebb dolgom lenne, ha már mindent tudnék Ivanról. Természetesen régen ismertem, legalábbis azt hittem, de tévedtem és hatalmas árat fizettem érte. Az életem cserébe a teljes szabadságért. Ki gondolta volna, hogy vannak olyan alkuk és titkok, amikkel csak a kivételesek rendelkeznek. Borisz kis randevúja is elég nagy meglepetésnek számított egészen addig a pillanatig, míg ki nem derült a hátsó szándéka. Gyűlölöm, ha egy férfi bánt egy nőt, talán apám miatt vagy a férjem tehet róla. Egy kissé elvetettem a súlykot és bepöccentem. Persze el akartam tenni láb alól azt a mocskot, de jobb lett volna egy kicsit kínozni. Szeretek játszani az étellel, mert akkor kap egy pikáns kis ízt, amit a felfokozott adrenalin vált ki belőlük. Arra viszont senki se számított, hogy épp most fog erre kószálni Igor. Úrinő módjára üdvözlöm, majd a kérdését követően lenyalom a maradék vért a szám széléről, majd kissé oldalra döntöm a fejem úgy mosolygok.
- Személyesen! - válaszolok egy elegáns pukedli mellett a kérdésére. Még sosem láttam ilyen bizonytalannak, ami még szélesebbé tette a mosolyom. Ezt is megértem, hogy a nagy Igor Smirnov bizonytalanná váljon, sőt tőlem! Hatalmas elismerésnek könyvelem el. Ó, igen a temetés... mikor is volt? Több mint fél éve? A ravatalozó telis-tele volt gyönyörű fehér liliomokkal és orchideákkal. Nyoma se volt annak az undorító napraforgónak, amire Pjotr azt hitte, hogy szeretem.
- Egészen szépre sikeredett. Gondolom Sveta intézte az egészet, a kedvenc virágaim voltak mindenhol - utalok neki arra, hogy én magam is ott voltam rajta. Igaz csak távolból néztem, nehogy feltűnjön bárkinek is a jelenlétem, de messziről is könnyedén kiszúrtam, hogy a húgom az egyetlen, aki őszinte könnyeket ejt. Automatikusan mozdul, ahogy a kabátzsebébe nyúlva elő veszi a cigarettát és felém nyújtja. Egyetlen szó nélkül elveszek egy szállal, majd oda hajolok a tűzért, ha előkapja az öngyújtót is. Mélyeket szippantok, majd hagyom hadd szálljon a levegőbe a füst, majd rá emelem a tekintetem. Egészen sok kérdést kapok, mire egyet előre lépek.
- Visszajöttem, mert maradt egy-két befejezetlen ügyem, ami pedig Borját illeti... ő is egy volt közülük. Tudtad, hogy előtte Petrov sofőre volt? - költői a kérdés, hiszen biztosan tisztában voltál vele. Az orosz maffia kizárólag belsős embereket alkalmaz, még ilyen pozíciókban is. Az pedig, hogy a volt férjem vezetéknevét használom nem véletlen. Nem vagyok hajlandó kimondani annak a féregnek a nevét. Újabb slukkot szívok és sokáig benn tartom, hagyom hadd járjon át a nikotin, úgyse árthat már.
- Te mit keresel itt? Az esti sétához elég késő van? - most én jövök, hogy kérdezősködjek. Előbb az illedelmességi köröket tudjuk le, hogy aztán a lényegre térjek azaz az öccsére.
Devil's backbone●     :3      ● by barb
Vissza az elejére Go down
Igor M. Smirnov
Kiskép :
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_inline_o7jpobWd4s1tgfl4u_250
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
cillian murphy
Posztok száma :
5
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i’m not a king,
i’m not a god
i’m worse


Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_oz9plwosTu1r213zbo6_250
Keresem :
so choose your last words,
this is the last time
'cause you and I, we were born to die

Sinners - Igor & Ekaterina B7d891ae1e9edee24df68993abcbb7ea1815deb8
Kor :
41


Igor M. Smirnov
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 29, 2023 11:16 pm

Ekaterina Petrova felhasználónak tetszik ez a poszt.

 
Egy csendes estének indult a mai nap. Nem volt tervben semmi erre az estére, az embereim intézték a városban a dolgukat, és mivel én nem mentem sehová, az öcsém meg szokás szerint Dimitriy-vel múlatta valahol az időt, a sofőrt elengedtem még kora délután, ráfért már egy szabadnap. Elvégre nálunk nem igazán volt szabadság, és veszélyességi pótlékot sem fizettünk senkinek. Az nem érte volna meg a Smolensky klánnak és az általuk felépített birodalomnak. Ezen a csendes estén úgy döntöttem sétálok egyet a lakásom környékén, friss levegőt akartam szívni, kiszellőztetni a fejemet. Felhúztam a szövetkabátomat, aminek felcsaptam a gallérját, hogy védje a nyakamat a hideg ellen, és cigarettával az ajkaim között léptem ki az utcára.

Nem messze laktam a mozitól, és úgy döntöttem, átvágok a mozi melletti sikátoron, hogy aztán a legközelebbi parkba érkezzek meg, ahol terveim szerint elszívhattam még legalább két szál cigit, hogy aztán a “levegőzést” követően haza induljak. Ezen a nyugalmas és csendes estén nem számítottam azonban arra, hogy egy régi ismerősbe fogok bele botlani, akinek egyrészt halottnak kellene lennie, másrészt olyan cselekedet közben fogom látni, amelyre semmiképpen nem lehetek felkészülve, bármennyire is edzett a gyomrom és az agyam is. Ugyanis ezen a csendes estén, ahogyan a sikátorba befordultam és egyre beljebb haladtam, a mozi személyzeti bejárata után megpillantottam a falnál egy férfit és egy nőt. Furcsán ismerős volt mindkettő alakja, de a sötétben nem foglalkoztam egyikkel sem, mit érdekelt engem egy párocska, akik buknak a nyilvános szexre. Ám ahogy még pár lépést tettem, a karcsúbb női alakra rávetülő gyér fényben rémisztő felismerés szaladt végig a gerincemen. A férfi élettelen teste a földre zuhant, mint egy zsák krumpli, hiszen már nem tartotta meg a támadója. A nemrég öngyilkos Petrov felesége olyan élettelien állt előttem, amilyennek soha korábban nem láttam. Vér szennyezte be a szája körül a bőrét, azt a benyomást keltette bennem, mint egy elcseszett horrorfilmben egy vámpír.

– Mi a fasz?! – bukott ki belőlem válaszként az üdvözlésre. – Ekaterina? – a hangomból elveszett az erő egy hosszú percre, bár kiejtettem az első hangot, az ‘e’ mintha ott sem lenne a névben; nagyon ritkán bizonytalanodom el, általában könnyen megértettem a körülöttem lévő emberek cselekedeteit és az ezekből fakadó következményeket, de most úgy éreztem magamat, mintha tényleg szellemet láttam volna. – Ott voltam a temetéseden… – akkor még a férjed is élt, de ez most kurvára nem fontos. Sok mindent láttam már életemben, de halottakat kiszállni a kibaszott sírjukból még nem. Ennek ellenére automatikusan veszem elő a kabátzsebemből a cigarettát, és nyújtom feléd, pont úgy, mint régen. Ha találkoztunk, mindig tőlem lejmoltál dohányt. Ha engem kérdezett volna bárki, hogy miért, hiszen volt neked sajátod, akkor azt feleltem volna, hogy bosszant azt a faszfej Petrovot. Érte aztán nem nagy kár, téged jobban sajnáltalak. De ezek szerint kár volt sajnálkoznom. – Hogy a faszba vagy te itt? És mi a picsának kellett kinyírnod Borját? – az agyam lelassult, még nem egészen fogta fel a látottakat. Azzal például még nem tudott mit kezdeni, hogy hogyan ölted meg a férfit. Ahhoz kell még egy kis idő most.

Vissza az elejére Go down
Ekaterina Petrova
Kiskép :
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
Sinners - Igor & Ekaterina PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
Sinners - Igor & Ekaterina Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
Sinners - Igor & Ekaterina 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 29, 2023 7:51 pm

Igor M. Smirnov felhasználónak tetszik ez a poszt.

I g o r  &  E k a  t e r i n a
You walked into my life like you have always know me
A napok csak úgy telnek és egyre többet tervezgetem a bosszúmat. Az első nevet kihúztam a listáról, de cseppet se bánom, hogy ennyi időt szenteltem neki. Pjotr nagyon is megérdemelte a szenvedést, hogy az öngyilkosságáról ne is beszéljünk. A lapok lehozták, amit élvezettel olvastam, sőt ki is vágtam magamnak a cikket, hogy ha rossz kedvem van rá tudjak nézni. Élveztem minden egyes pillanatát, de ennyivel nem elégszem meg. Mindenkinek szenvednie kell, akinek köze volt a halálomhoz. A bosszúnál édesebb dolog nincs a világon, csak egy ami inkább fémes ízű és szükséges az életben maradáshoz. Persze a kettőt össze is lehet kötni, amitől még érdekesebbé és kellemsebbé válik az egész. Egy pár napja már követem a sofőrt azaz a volt sofőrünket, aki sokszor a Smirnovokat fuvarozza. De úgy tűnik ma este szabadnapja van vagy szimplán egy másik tag furikázza őket. Tik-tak. Az idő pénz és nincs kedvem többet várakozni, de muszáj a filmnek hamarosan vége és az ő randijának is. A sikátor felé távoznak, ami egyet jelent a szexxel vagy az erőszakkal, még elválik melyik lesz. A sötétben várakozom a megfelelő alkalomra, amikor aztán látom, hogy a lánynak annyira nincs kedve a dologhoz, így egyből közbe lépek.
- Beszállhatok? - teszem fel a kérdést csábosan, majd kisétálok az árnyékból, hogy az arcomat is lássa. Először dühösen felém néz, majd szemei kikerekednek és elengedi a lányt egy-két lépést hátrálva. Ó, de édes ő se hisz a szemeinek, ahogy az előtte lévők se.
- Most kellene menekülnöd - nézek a lányra egy kedvesnek tűnő mosoly közepette, majd a férfira terelődik a figyelmem. Egyetlen szó nélkül közelebb sétálok hozzá, így a magas sarkúm hangja egybe folyik a lányéval, aki szót fogadott nekem. Okos kislány.
- Hello Borja! Régen találkoztunk - pár lépéssel megállok előtte, miközben az ő kezében elő kerül a pillangó. Először a késre nézek, majd a férfira hogy aztán nevetve kicsavarjam a kezét, természetesen hangtalanul tűri. Orosz, nem vártam mást tőle. A kés hozzám kerül így egy hirtelen mozdulattal a gyomrába szúrom, mire kissé meggörnyed. Ó igen, én is így gondoltam. Az új életnek az is előnye, hogy a körmeim extra hosszúak, melyekkel mély vágásokat ejthetek. Megvágom a nyakán, majd a falhoz nyomom, mintha csak éppen vágytól túl fűtve egymásnak estünk volna. Negyed órával később hangokra leszek figyelmes, léptek zaja csapja meg az érzékeny fülem. Egyből oda fordítom a fejem, majd elengedem az elernyedt testet, míg az ajkam szélén végig folyik az utolsó csepp vér.
- Hello Igor. Rég találkoztunk - kissé oldalra döntöm a fejem, mégsem vagyok rest mosolyogni. A dohány illata keveredik a jellegzetes parfümével, aminek egyvelege ugyan olyan, mint egy évvel ezelőtt. Sokkalta erősebben érzem az illatokat, így messziről kiszúrom őt.
- Ha megkínálsz egy szállal lehet jó kislány leszek - tudom, hogy mindig van nála cigaretta, így a kérdés egyértelmű a részemről. Remélem nem sokkolódott le annyira, hogy képtelen legyen mozogni. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni és úgy is el fogom vele felejtetni az egészet. Nem kell, hogy Vanya a kelleténél előbb tudja, hogy itt vagyok és élek.
Devil's backbone●     :3      ● by barb
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Sinners - Igor & Ekaterina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ekaterina Y. Petrova
» igor mikhailovich smirnov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: V. Frogner ;; :: Gimle mozi ;;
-
Ugrás: