M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


oslo university pack


Aaron Bergström
Kiskép :
oslo university pack Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
oslo university pack Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
oslo university pack Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Csüt. Jan. 05, 2023 11:11 am
Karakter teljes neve
Félisten/egyéb (embert ne!!)
rendeltetése

Drága professzor úr! Vagy miképp szólíthatlak?
Sose azt mondod, amire gondolsz, mindig szépíted az igazságot, körmönfont fogalmazásba csomagolod. Fenyegető megjelenésed végett senki sem mer ellent mondani neked. Egy igen nagy elvárásokkal rendelkező maximalista vagy. Mindez persze másra is kiterjed. Szereted a titkokat, főleg másokéban vájkálni, minél többet ki akarsz deríteni adott emberekről. És ha az nem megy? Megoldod. Mindig megoldod! Többet megéltél már mint azt bárki más hinné!
Tehetséges vagy! Gyorsan vág az eszed! Túlélő vagy! A helyzetfelismerő képességed remek. Nem vagy vakmerő, mindig pontosan tudod, hogy mikor mit csinálsz. A legjobb vagy a szakmádban. Szerencsés, aki a felügyeleted alatt tanulhat. Vérbeli Norvég fickó vagy, (talán) itt születtél, de vizsgáztatni elmentél bárhova. Legtöbben azt gondolják rólad, hogy elborult az agyad, de valójában mindig mindent okkal teszel. Legtöbb esetben két lépéssel mások előtt jársz. Mert te vagy a legjobb. Selejtekkel pedig soha nem állt módodban foglalkozni. Rögeszmés vagy! Erre hamar rá fogok jönni. Az anyám is az Egyetemen van, kihasználhatod eme előnyt. Csak szólok, már foglalt a szíve! (Katrine Bergström) Másfelé tereld a gondolataidat ilyen téren!
(A rögeszme vagy megszállottság olyan szorongásos pszichológiai zavar, melynél az érintett élete egy bizonyos gondolat vagy cselekedet körül forog, mindent ennek rendel alá, és ez jelentősen rontja az életminőségét. A leggyakoribb rögeszme talán a kényszeres viselkedés. A rögeszmés gondolatok nagyon sokszor agresszióval, szexualitással vagy éppen a társadalmi tabukkal, vallásossággal vannak összefüggésben.)
A mottód?  Egy mindenkiért, mindenki a győzelemért. Feltett szándékod hogy kideritsd igazak-e a rólam szóló pletykák. Valóban akkorát robbanok-e, ha meggyújtják a gyújtó kanócot. Kicsit mostalan szájú vagy...akárcsak én akkor!


Ezen felül pedig előfordul, hogy te leszel az egyik tanárom az Egyetemen... Mit mondjak? Túlélem.


// Ha megérkeztél, dobáljál nekem gránátokat PM-eket, akad majd bonyodalom. Szerintem mások is szívesen lecsapnának majd játéktéren, nem csak én  Twisted Evil  :3
Ezeket leszámítva szabadon alakítható a karakter, bármilyen ötletre nyitott vagyok és szeretek ötletelni - csak gyere. Ha nem jutna eszedbe semmi, akkor szívesen összedugom a fejem veled.
Legyél aktív, legyenek terveid, amik megkavarják az állóvizeket!! //



keresett karakter státusza (SZABAD)

play by
John Simm, Ed Skrein (utóbbi van a képen)
életkor
50 +
foglalkozás
Egyetemi oktató / kutató
a családom szerint
megfejthetetlen
az ellenségeim szerint
közönyös
szerintem
rögeszmés
Aaron Bergström• tanár-diák
Fent minden megtalálható!

név • kapcsolat fajtája
Ide vezesd fel, mit szükséges tudni erről a kapcsolatról. Minden részlet hasznos lehet.
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
oslo university pack Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
oslo university pack Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
oslo university pack Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Hétf. Jan. 02, 2023 1:40 pm
X Y Z Sæther
Ember
rendeltetése

Jack Bo Sæther mjk hadnagy fia vagy. Jó kapcsolatod van az apáddal, ezt állítod nekem haver, de vele majd lebeszéled. A mi kapcsolatunk lazulósabb, de ellehet menni veled felforgatni a világot is ha olyan hangulatban vagy. Az Elvbakkenben mindig a te szavad volt a mérvadó, lesték a kívánságaid, a lányok pedig taposták egymást, csak hogy egyetlen pillantásra méltasd őket. Már akkor megvolt a bandánk. Irigykedve néztek ránk, hisz mindenki tudta, mennyire tehetségesek vagyunk, és mennyire jól áll nekünk az, amit csinálunk. Hiába, az ilyesmire születni kell, nemde? Megvolt benned minden, karizma, sárm… az az mérhetetlen ego! De arra emlékszel ugye, hogy állandóan elkéstél az első órákról, elaludtál, erre fogtad te. Idegesítettél, ha húsz perceket késtél is, letudtad annyival, hogy „nyugi van, hoztam kávét”. Azt az egy órát, amit tanulással kellett volna töltenünk rendszerint végigbohóckodtuk... mi lesz velünk az egyetemen mond csak?  



// Nos, lényegében ennyi lenne, persze vevők vagyunk az ötletekre, ez csak egy alap, amiből kiindulhatunk. Bármiben szívesen segítek, nem szeretnék megkötni szinte semmit. Remélem, idetalálsz, és rendezni tudjuk a dolgaink *-* //



keresett karakter státusza (Szabad)

play by
Megbeszélitek Jack Bo-val (nekem mindegy a fejed)
életkor
18 éves
foglalkozás
Osloi egyetem diákja
a családom szerint
a gyermek
az ellenségeim szerint
hárpia
szerintem
önelégült pöcs
Jack Bo Sæther • Apa - Fia
A részletekért a kettőtök kapcsolatáért keresd fel édesapád, JK az oldalon!

Aaron Bergström • Haver
Régi haverok az egyetemi időkre is összerakva.
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
oslo university pack Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
oslo university pack Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
oslo university pack Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Csüt. Dec. 22, 2022 12:55 pm
Választható
Ember/félisten/óriás
rendeltetése
Norvégiában új srác vagy, ahogy Osló környékén is. Nemrégiben költöztetek a családoddal, most végre végleg. Talán most az édesanyád is megtalálja a megfelelő helyet mint otthona és mint munkahelye. Te is reméled, hogy végre valahol normálisan levizsgázhatsz. Vannak testvéreid, vagy csak egy. Mint az igazán jó testvérek ti is szívjátok egymás vérét. Nagyon szeretitek egymást, el sem tudjátok képzelni a másik nélkül az életet. Vagy azt, hogyan bírnátok ki nélkülözve egymást, a mostani helyzetet.  



//Minden más szabadon hozhatsz, ha itt vagy, dobj meg egy PM-el, pb változtatható! Közös gifek vannak a két karakterről! //




keresett karakter státusza (SZABAD)

play by
Michael Evans Behling
életkor
18 -19
foglalkozás
Oslói Egyetem diákja (később orvosi szak)
a családom szerint
empatikus
az ellenségeim szerint
kitartó
szerintem
unalmas

Aaron Bergström • Egyetemi padkoptató társ
Első találkozó lenne kettőnk közül, lehet csipkelődés, egyből egymásra találás, bármire vevő vagyok! .

név • kapcsolat fajtája
Ide vezesd fel, mit szükséges tudni erről a kapcsolatról. Minden részlet hasznos lehet.





Anton neve
ember/félisten/óriás
rendeltetése
Nagyszájú, életvidám, pörgős, kicsit szétszórt, de ez nem jelenti azt, hogy felelőtlen is lenne! Ragaszkodó, hűséges típus, ha kell, foggal-körömmel harcol azért, ami az övé. Tökéletes csapatjátékos. Együtt tanultunk középsuliban, együtt érkezünk az egyetemre is, szóval elég jó haverok vagyunk. Ráadásul brutál mód örülnék neki, ha magam mellett tudhatnálak, nem csak azért, hogy legyen olykor kivel elmenni meginni egy sört, hanem azért is, mert jó volna, ha valakinek kiönthetném olykor a szívem - haha. Jót szoktunk dumálni, ráadásul eltökélt szándékod, hogy orvos legyél, hátha segíthetsz a kihúgod baján.


//Minden más szabadon megalkotható, a pb változtatható, a közös gifek miatt tettem fel.//


keresett karakter státusza (SZABAD)

play by
Daniel Ezra (változtatható)
életkor
18
foglalkozás
Oslo egyetem diákja
a családom szerint
megállíthatatlan
az ellenségeim szerint
követhetetlen
szerintem
pörgős
Aaron Bergström • Haver
Hat éve tuti biztos hogy ism erjük egymást, nem előlről kezdenénk! Egy utcabeliek vagyunk....

név • kapcsolat fajtája
Ide vezesd fel, mit szükséges tudni erről a kapcsolatról. Minden részlet hasznos lehet.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
oslo university pack
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the pack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: Keresett karakterek ;; :: Aktuális hirdetések ;;
-
Ugrás: