M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sif & Thor You & me... return...
 :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: V. Frogner ;; :: Lakások Frognerben ;;

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
2 posters


Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 16, 2022 5:17 am
Sif && Thor
Szinte már kétségbeesetten vágytam a megoldásra. Vágytam arra, hogy könnyebb legyen a teher, és ismét 100 százalékos teljesítményt tudjak nyújtani.
Vágytam arra, hogy a káosz alább hagyjon, akár csak arra, hogy a fiam ne gyűlöljön meg örökérvényűen.
Segíteni akartam. Azt akartam, hogy velem legyen olykor, hogy szeresse a találkozókat velem, mint az első alkalmakkor, bár tudtam, olyan úgy sem lesz már.
Odabent nem mentem teljesen közel hozzá, csak megálltam egy darabig az ajtófélfának dűlve, aztán feltettem egy kérdést. Egy kérdést, ami mindennél jobban foglalkoztatott akkor és ott.
Sokáig nem szólt semmit, és már épp el akartam menni a ház egy másik szegletébe, mikor még is megszólalt.
Nem tudtam, hogy közben felcsapott pszichológusnak, szóval szemöldököm kissé felszaladt, míg hallgattam szavait.
-A stresszem azt jelenti, hogy őrlődök valamit, amit nem tudok elengedni, és nem azt, hogy nem akarom a változást.- morogtam karba fonva karjaim, ám feltettem magamnak még is a kérdést. Valóban akarom, hogy mindez megváltozzon?! Hát hogy a viharba ne?! Ki akarná, hogy szenvedés legyen az osztályrésze?
-Második lehetőség... Inkább a sokadik.- morogtam, s közben figyeltem a növények táncàt, miképpen nyúlnak meg, majd hoznak egymás után virágokat. Az én növény tudományom kimerült abban, hogy megöntöztem őket, és nem hagytam elhalálozódni egyet sem, ami kihívás volt az én munkám mellett.
Furcsa volt hallani a szavait. Visszaengedtem. Úgy gondoltam, ez az ő háza is, és nyilván csak azért jött, hogy elvigyen még valamit, ám a táska a cuccaival nem engedett meg efféle következtetéseket. Ott volt. Húsvéren elevenen, miközben előbb karom kezdte el cirógatni, mitől végigszaladt rajtam a hideg, aztán felsóhajtottam. A változás... Valóban olyan jó dolog, mint ahogy elsőnek képzeljük? Valóban kellemes a változás? Eddigi tapasztalataim azt súgták, annyira mégsem jó. Legalább is hosszútávon nem.
Mikor átkarolt, a növényes mutatvány után, egy pillanatra izmaim megfeszültek, mint az ugrásra kész oroszlán, aki várja a támadást.
De az ölelés csak ölelés volt. Semmi több.
Én meg hagytam neki. Hagytam, had bújjon hozzám, miközben szívem vad ritmust vert, aztán lassan én is magamhoz öleltem.
Meglehet nagyobb szükségem volt erre mint gondolni mertem bármikor is. Egy bíztató ölelésre, hogy nem menthetetlen semmi sem.
-Én sokat változtam Sif...- hangom halkan csendült. Igaz a hírtelen haragom, és lobbanásom megmaradt, de nem éreztem magam olyan felfuvalkodottnak mint régen.

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Dec. 15, 2022 10:58 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

A virágaim tökéletes egészségben örvendtek. Thor nem hagyta őket magukra. Büszke voltam és szerelmes. Hittem a férfiben. Hittem bennünk, mindez többet jelentett, mint a virágaim itt és a világ minden más tájékán. Hallottam ahogy a férfi megállt mögöttem, majd kérdést tett fel. Nem fordultam felé, csak sorba érintettem meg a virágok bizonyos részeit. Szó szerint virítani kezdtek. Élni és virágozni több részen is. Elsőre nem is válaszoltam, dúdoltam tovább, majd végül megtorpantam a mozdulataimban.  
- A stresszed azt jelenti, hogy ellenállsz valaminek, amit nem akarsz! A stresszmentesség pedig azt jelenti, hogy megkapjuk azt, amit akarunk. A probléma bennünk van. A megoldás csupán a hozzáállásunk megváltoztatásán múlik. Semmi máson. - szólaltam meg halkan ám annál érthetőbben. Semmi nem nyomhatta el a hangomat, sem a kitörni vágyó sírás, hiszen nem volt bennem kétségbeesés, hogy túl sok rosszat követtem el egyetlen egy rossz tettel. A férfi felé fordultam, majd a fejemet is felé emeltem, íriszeimet a szemeibe tapasztottam.  
- Mindig van második lehetőség. Második gondolat. Második lépés. Második betelt a pohár. Nálunk ez örökös cívódás is lehetne, de mégsem volt az sosem. Te megtettél valamit, amire én is tettem valamit és megbántuk. - vonok vállat, majd lehunyom a szemeimet. Az összes virág egyszerre mozdul meg, majd válik mozdulatlanságba. Közelebb lépek Thorhoz, majd felemelem rá a szemeimet.  - Megtehetted volna, hogy a tetteimre válaszolsz, hogy egyszerűen nem engedsz vissza az életedbe. Mégis itt vagyok. Mert szeretlek és akarlak. Minden porcikám érted üvöltött Thor, most is. És most hogy itt vagyok, mindez nem hogy elhalkult volna, inkább csak erősebb minden egyes pillanattal. - mosolyodom el lágyan, ahogy a bal kezemhez az oldalához érek, simogatni kezdem, szemeimet le sem veszem az övéiről.  Vannak olyan dolgok az életben, amiket sem megváltoztatni, sem beleszólni nem tudunk. Tudnánk, de előfordul, hogy pont mi járunk rosszul egy ilyesmi húzással. Holnap mindenki másképp kell, ahogy azután is és az azt követő napokon. Nincs egyforma nap, se egyforma isten, aki ugyanazon dolgokat cselekedje mindennap. Használjunk ki minden lehetőséget az életben, mert ha egyszer elszalasztjuk őket, nagyon sokára térnek csak vissza.Nagyon gyakran megtörténik, ha az ember szerencsés, és rátalál valakire, mondjuk egy férfi egy nőre, vagy egy nő egy férfira, vagy nő nőre, vagy férfi férfira, aki valóban szereti - akkor lehet, hogy az első élmény abban a pillanatban, amikor rájövünk, hogy most valakivel vagyunk, aki tényleg szeret, a zokogás lesz. És a másiknak el kell fogadnia, hogy nem is tudja, hogy miért zokog a másik, de abban a pillanatban, amikor úgy érezzük, hogy hazaértünk, vagy végre kaptunk valamit, ami eddig nekünk még soha nem volt, akkor az első élmény a zokogás. Ha ezt a párunk el tudja viselni, akkor minden rendben van. Ha nem, akkor baj van…
- Az isten sem változtatható, változunk, ha akarunk. A változás az élet rendje, a fák se kérnek bocsánatot, amiért változnak. Az élet része mindez, és nincs mód megkerülni. El fogadtam, hogy az életem mindenféle változással lett tele, és bár néha kényelmetlen, ez építi személyiségünket és visz előre…- még közelebb léptem, hogy most már a másik kezemet is az oldalához csúsztassam, majd azzal a további lépésekkel öleljem is át szorosan. Fejemet a mellkasának döntöttem és ott figyeltem szívének minden dallamát.


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Dec. 15, 2022 7:51 pm
Sif && Thor
A szerelem, és hűség szétválaszthatatlanok... Vajon akkor valaha voltam én szerelmes? Szerettem e úgy bárkit is, hogy úgy érezzem nem kell más? Vajha volt olyan, hogy Sif mellé nem csak a bűntudat vitt vissza?
Gondolataim kavarogtak elmémben, s már-már úgy éreztem, elegem van a gondolatokból, és csak szabadulni akartam tőlük. Az elmúlt napokban kijutott rendesen a kellemetlenségekből, és hogy is mondjam... Egy cseppet már elegem volt belőlük.
Gondolataimból érintése zökkentett ki.
Hallgattam szavait, amitől persze nem lett könnyebb a lelkemnek, inkább mázsás súlyként nehezedett rám minden. Mellkasomra helyezett kezére siklott tekintetem, s csak álltam vele szemben, majd lassanként emeltem rá tekintetem, bár nem kellett volna, de még is tartottam megvetésétől.
Mi van akkor, ha legközelebb megint otthagy, és többet nem hozza vissza hozzám a lába.
Elszúrtam az összes szívügyem, és a padok közé zuhantam.
Nem feleltem semmire, csak figyeltem miképpen veszi el kezét mellkasomról, majd simítja meg ujjaim, aztán ellépett előlem, bement a házba.
Én pedig még egy ideig csak figyeltem a messzeséget, majd végül megnyitottam az ajtót, bementem utána, majd megálltam tisztes távolságban.
- Valóban úgy gondolod, hogy megtudjuk oldani? Hogy mindenre van megoldás?- végre ráemeltem tekintetem, zsebre téve kezeim.
Kicsit közelebb léptem, miközben megpiszkáltam az egyik virág leveleit. Vigyáztam rájuk...

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Hétf. Dec. 12, 2022 1:06 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Ajkaim az enyémhez értek, szívem vad tombolása és mellkasom vad fel-le járása volt a bizonyítéke visszacsókolásomnak. Ajkait vadul faltam, ölébe vett pár pillanatra, de mindez megszakadt pillanatok alatt. Sajnálja. Elfordult, majd mikor közölte a háló az enyém dolgot...
- Thor. - hangom lágyan szólt felé, nem haragudtam rá, nem voltam elkeseredett sem, hogy érinthettem ajkait ennyi idő eltelte után. Őt mardosta belülről valami, amiért nem vágyott rám. Kisétállt a levegőre, ott hagyott egymagamban gondolkodni. Elfogott valamiféle ijedtség érzése, hogy valamit elszúrtam. Talán rosszat mondhattam? Beletapostam valami újabb románcába? Csalódást okoztam? Mégis mi rosszat tehettem, hogy nem akarja az igazságot. A csókja az igazi volt, szenvedéllyel fűtött...talán azt hiszi, valóban, hogy túl rossz lenne ez az egész? Hogy haragudni fogok rá örökre, mert azt tette amit? Már nem haragszok. Nem is haragudtam rá igazán, hiszen a múltban is elkövettük nem egyszer mindezt és visszataláltunk a másikhoz. Akkor? Lépteim lassan indultak meg a férfi után, mellette támaszkodtam meg a korlátnak karjaimmal és figyeltem a messzeséget, a várost, a fényeit, az utcát. Másodpercekig tartott a csend csupán, majd szavaim erőteljesek lehettek számára, ám ugyanannyira őszinték is.  
- A Szerelem és hűség szétválaszthatatlan Thor. Nem hibáztál... - a felé eső kézfejemet a vállára helyeztem, úgy pillantottam rá.  
- Téged választottalak. Mivel megismertelek, meg is szerettelek, és mert szeretlek, eggyé is válok veled. Thor. Megtörtént... megváltoztatni nem tudod már, de tehetsz róla, hogy idebent könnyebb legyen. - fordítom magam felé ha hagyja és mellkasához emelem a tenyeremet a szíve irányába.  
- Tehetünk róla. Közösen. Ahogy eddig. - simitottam meg mellkasát, majd leengedtem kezem, az ő kézfejéhez nyúltam, ujjait cirogattam egy lágy mosollyal.
- Nem megyek el többet! - majd beléptem a házba, hiszen a növényeimet is meg kellett nézem a ház egy olyan pontján, ahol csak azok vannak. Szélvédett helyen, de a fényviszonyoknak megfelelően elrendezve. Az egész hely ki lett alakítva nekik. A szobába benyitva dúdolni kezdtem, talán egy régi közös kedvenc dalunk lehetett, de mindig eszembe jut.


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 09, 2022 8:31 pm

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor
Nem tudtam miért tettem, s miért nem léptem el mellőle, előle, miután megérintettem állát, s magam felé fordítottam. Egyszerűen nem ment. Szükségem volt rá! Talán jobban kellett valaki, aki a felszínen tud tartani, mint fuldoklónak az a hiányzó korty a levegőből.
Szinte fel sem eszméltem mit tettem, csak miután már ajkaihoz érintettem sajátjaim, s addig leengedett karjaimmal a magamhoz fogtam, majd minden gondolkodás nélkül toltam a falnak, hogy aztán heves szívdobbanásokkal, megemelkedett pulzussal  hunyjam le szemeim, emeljem feljebb, hogy ne kelljen lehajolnom hozzá, majd  miután letettem, lökjem el magam tőle, hogy aztán megdörgöljem tarkómat, és hátat fordítva neki a plafon felé fordítsam tekintetem.
Nem tehettem ezt! Nem lehetett!! Míg csak a bánatom vezérel, nem használhattam ki, és az is lehet közben ő tolt el magától, és nem én voltam az aki megszakította a túlfűtött jelenetet.
Az esetben elléptem onnan.
- Ne haragudj! - szóltam mind a két esetben, de nem fordultam felé.
Pusztán lehajtottam fejem, majd megtámaszkodtam a pulton, miközben csitítani próbáltam elmém, s a felszínre törő vágyat.
Minden összeesküdött ellenem, ám mégsem akartam, hogy kihasználjam, még akkor sem, ha a nejemről volt szó. Nem akartam, hogy azt higgye. Utolsó szemétláda lennék, egy ilyen cselekedettel.
Igyekeztem minden vággyal fűtött gondolatot messzire kergetni háborgó elmémből.
-A háló a tiéd lehet... én a kanapén alszom majd... - megköszörültem a torkom, de a hangom tónusa még nem tért vissza a megszokott keretek közé. Megtúrtam hajam, aztán ittam pár kortyot, de Sif felé pillantani még mindig nem mert.
Tartottam attól, mit tennék, ha ismét a karjaim közé kerülne.
Magamnak okoztam a gondot, és egyedül kellett kimásznom belőle. Egymagamnak, és nem úgy hogy keresztül taposok rajta. Ő rajta, aki mindig visszatér hozzám. Őrajta, aki...
Nem folytattam a gondolatmenetet, helyette kiballagtam a hátsóajtón, megtámasztottam magam a korláton, lehajtottam fejem. Elegem volt magamból, és mindenből, amit okoztam magam körül.
Meglehet egy leheletnyi depresszióval küzdöttem, de valamikor csak sikerül megoldanom az egészet, és kilábalni belőle.
Legfeljebb majd a munkába temetkezem, és sosem járok majd haza. A munka mindig is elterelte a figyelmem. De visszamenni a lakásba, és a szemébe nézni... elmondani neki, mennyire gajjon vagyok, és hogy senki sem érdemli azt a bánásmódot amit tőlem kapott. Közben odakint a felhők egyre csak gyűltek, s lassan eleredt az eső, majd mennydörgés zendűlt.


Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 09, 2022 7:23 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Pillantásom kérlelő, ahogy első kérdésem elhagyja szám; kissé ajkaim is elnyílnak, mintha némán kérném, ne tegye ezt. Túl sok... annyi minden történt hirtelen az elmúlt hónapokban. Olyan mintha szándékosan akarna ellökni magától. Miközben közelebb hajolt, a keze a tincseimet piszkálta... én szerettem mindenét. Az önzősége is hozzá tartozott, éltem vele, megbékéltem vele. Nem sokáig volt ily közel hozzám, felegyenesedve az italához nyúlt. Feltelepedett a pultra. Szavain szemet forgattam. Nem érdekeltek a cuccaim, nem azok miatt jöttem vissza. Ha elégette volna őket sem érdekelne jelenleg. Csend telepedett a házra, ő engem figyelt, én pedig őt. Egymást kergetik fejemben a gondolatok, egyikből kapok át a másikba, még nagyobb zűrt kavarva ezzel talán. S közben itt van ő, velem szemközt, mégis távolabb, mint talán bármikor közös utunk során.  Az örökkön öröké sosem volt unalmas fogalom számomra. Lehet más már bele őrült volna, én hűen maradtam mellette. Talán nagyon régen léptem félre, de az rég volt. Ő is megtette, de visszatértünk egymáshoz. Nem érdekeltek minket mások. Képes lennék-e megtenni? Kitartani ő mellette? Leugrott elém, magára mutatott. Államhoz emelt ujjainak finoman engedelmeskedtem, felemeltem rá fejemet és a szemeimet is az övébe fúrtam. Szabad kezéhez nyúltam "férfiasan lapát" tenyere felé, ujjain simítva végig, majd összefűzve sajátjaimmal azokat ráérős lassúságú óvatos mozdulatok közepette. Ő a támaszom.
- Mindennél jobban vágyom arra, hogy folytassam kitartásom melletted. - határozott választ adok kérdésére, ám nem buknak ki belőlem sorra az indokok,  hogy miért maradnék mellette. Azért, amiért oly sokáig eddigi megélt életünk során. Imádom az ő szájából hallani a nevem. Ezt, a családnevemet, az első nevemet... Reménytelen. Mindegy, melyiken nevez, szólít és becéz, menthetetlenül simulok bele ilyenkor a pillanatba, mint holmi hasvakarásért ácsingózó öleb. Kiszárad a szám is, kénytelen vagyok megnyalni, ahogy tekintetét állom, melyekkel, mintha lényem legapróbb, legrejtettebb zugába is képes lenne belátni. Vészesen vonzó. Még mindig!


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 09, 2022 4:59 pm

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor
Tisztában volt vele, milyen vagyok, és milyen is voltam mindig. Akkor még is miért volt velem? Miért kellettem én mellé? Annyi kérdés kavargott bennem, hogy nem tudtam hová is tehetném. Inkább igyekeztem mással foglalkozni, felvenni egy pólót, kaját melegíteni, és egyebek.
Még épp elkaptam azt a pillanatot, mikor elcsent egy gombócot, s ez az apró jelenség mosolyt csalt egy pillanatra az arcomra.
-A haragom? Hogy hamarabb cselekszek, mint gondolkodnék? Azt nem sokan kedvelik bennem. Még én sem. - elhallgattam, aztán ismételten arcát fürkésztem. Az én torkomon egy árva falat sem ment le.
Mikor elém lépett, s kezét mellkasomra fektette, lepillantottam rá. Egyenesen szemeibe tekintettem, s mire észbe kaptam, addigra már kezem kezére csúsztattam, átfogva apró kezét, s kicsit közelebb hajoltam hozzá.
-Hibái mindenkinek vannak. Akinek nincs, az jól titkolja. - mormogtam, s észre sem vettem mennyire közel hajoltam hozzá, szabad kezemmel kisimítottam egy tincset az arcából, majd felegyenesedve engedtem el kezét, aztán visszaléptem a pulthoz, felvettem a sörömet, beleittam.
-Nem piszkáltam a cuccaid. Minden ott van ahol hagytad. - magyaráztam, miközben feltelepedtem a pultra, megtámaszkodtam kétoldalt, igyekezve nem arra gondolni, mi lenne a helyes.
Vajon helyes lenne leküldenem? Vajon helyes lenne azt mondanom, hogy semmi értelme ennek, még akkor is, hogyha szívemben másként éreztem? Hazudni neki, csak azért, hogy megóvjam saját magamtól?
Ám végül nem tettem ilyesmit. Ültem ott csendben egy ideig, figyelve minden rezdülését, ám szólni még sem tudtam semmit. Egyszerűen nem tudtam mit kellett volna mondanom.
Szégyelltem magam mindennél jobban, hisz olyat tettem ellene... ellenünk, amit megbocsájthatatlannak véltem, erre itt volt Ő, aki mindent meg akart oldani. Megbocsájtani, és talán mindent újrakezdeni, más alapoktól?
De vajon mi lesz a biztosíték arra, hogy több ilyen nem fordul elő? Vajon mi lesz a biztosíték arra, hogy nem érzem elhűlőnek többet a kapcsolatunkat? Talán valóban az lenne a tökéletes megoldás, hogy új lapokkal kezdünk? Újra megismerni egymást, mintha eddig egyszer sem találkoztunk volna hosszúra nyúlt életünk során? Meglehet.
-Képes lennél ezt megtenni? Kitartani olyasvalaki mellett... - leszálltam a pultról, aztán végigmutattam magamon. - Olyasvalakin mint Én?
Nem tudtam, vagy egyszerűen csak nem akartam parancsolni a lábaimnak. Közelebb léptem hozzá, megállva előtte. Lepillantottam arcára, ajkának íves vonalára, aztán mutató s hüvelyk ujjammal emeltem fel állát, hogy elveszhessek néhány pillanatra lélektükreiben, amiket hajdan annyira szerettem, arany hajzuhatagával együtt.
Emlékeztem még, mikor tenyeremen hordoztam, s a széltől is óvtam. Meglehet túlságosan is féltő voltam irányában, nem hagyva neki elegendő teret akkor. Ő az enyém volt, és más rá sem emelhette tekintetét. Csata után, hozzá tértem haza, s ő volt az, ki ápolta sebeim. Ő volt az, aki vigyázta gyermekeink álmát, s ki mindent megbocsájtott nekem. Tényleg úgy gondoltam, nem érdemlem meg. Túl jó volt nekem.  


Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 09, 2022 3:59 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Nem fogom ismételni magam. A szeretetem nem abból fakad, hogy esküt tettem felé. Neki. Azért szeretem, mert sok mindenen mentünk keresztül. Együtt. És azért szeretem, mert nem olyan begyöpösödött, mint a legtöbbünk. Meri önmagát mutatni. Felismeri ha hibázik és küzd, hogy a hibáját félretéve jót cselekedhessen. Nem akarta hogy elmenjek. Én magam sem akartam elmenni. Nem a házból, nem is az otthonomból. Őt akartam. Miatta jöttem vissza és miatta is akarok maradni. Csend telepedett közénk, nem a kellemesebb fajtából, de nem törtem meg. Ez a gondolatok kavalkádja volt. A csend jelentette számukra az ösvényt és kialakította számukra a helyes útvonalat. Ellépett mellettem, lehunytam a szemem, apró levegőt szívtam be orromba, hogy érezzem az illatát. Majd a tekintetem a pultot figyelte, olykor rásandítottam az ételre, majd apró mosollyal nyúltam érte, elcsenve egy apró darabkát belőle. Megettem, lenyelve a falatot pedig  vissza is tért Thor. Szemeibe néztem, ő az enyéimben. Szavait hallva, kissé megrökönyödtem, nem szólaltam meg azonnal, csak figyeltem. A száját, ahogyan mozog, majd a szemeit. Nem érdemel meg... mert önző és túl hirtelen. Ez nem így van. Aprón meg is ingatom a fejem.  
- Ezzel mindig is tisztában voltam Thor. De te ezzel vagy egész, ezt is szeretem benned. - vallottam meg a sorokat nyugodt hangnemben. A szemeit fürkésztem, majd elmosolyodtam, elpillantottam róla, a pulton néztem végig, majd újra megállapodtam férjem arcán, szemein. Tudatni akartam vele mindent, ami mindkettőnknek fontos lehet. Ő az életem része és én az övé. Ha történne vele valami... ha véget akarna vetni a kapcsolatunkat, amit évezredeken keresztül viszünk magunkkal...nem tudom mennyire roppannék bele.
- Haza jöttem. Haza akartam jönni. Itthon vagyok, de csak akkor, ha te is itt vagy. Hozzád jöttem haza. Miattad. Érted! - szólaltam meg újra, szavaim végeztével fejet ingattam, közelebb léptem, balkaromat felemeltem, hogy tenyeremmel megérintsem mellkasát.  
- Elkövettél valamit, amit hibának vélsz. Hibáztál... De ki nem Thor Odinson? Mindenki vétkes valamiben, nincsenek apró bűneink, de amíg van valami kapaszkodó, valami amiért élni érdemes...addig kitartok. - figyeltem a szemeit, el sem eresztettem a pillantásommal. Tudni akartam, hogy számomra ő mennyire fontos, sokkal fontosabb, mint az a bűn, melyet elkövetett ellenem. Vagy nem ellenem... nem tudom mi a helyes szó ide, bár ha bűntudata van, akkor azt elfogom róla fújni. Mint pitypangot egy nyári délután egy mosolygós gyermek.  


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 09, 2022 2:08 pm

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor
Nem értettem miért is járna nekem egy újabb esély, hisz annyiszor elbaltáztam már a dolgokat. Annyiszor tettem keresztbe a kapcsolatunknak, hogy mára már azt hittem, vége az egésznek.
Erre idejön, és saját magát kezdi hibáztatni, mintha csak ő lett volna, aki arra buzdított, hogy tegyek meg valamit, amivel hazavághatom a házasságunkat. Jó persze melyik az az Isten, vagy Istennő, aki nem követett el élete során legalább egy alkalommal házasságtörést?! Ám abban a pillanatban én nem akartam ezeken gondolkodni.
Sokkal jobban érdekelt, miért is gondolta meg magát, és jött vissza.
Bár meglehet, hogy csak azt akarja, hagyjam el a házat, és menjek máshová.
-Mellettem? - vontam fel a szemöldököm, miközben meglepetés tükröződött arcomon. - Mindazok után, amit tettem, még mellettem akarnál maradni? - ledöbbentem. Egyáltalán nem erre számítottam.
Próbáltam kicsit terelni a dolgokat, és az evés felé terelni a kínos témát, ám nem kért belőle, szóval én azért csak melegítettem, hisz hátha úgy lesz, mint ahogy régen volt. Én elkezdem, ő pedig lopkod pár falatot a tányéromról, ám valamiért én sem akartam inni, csak a söröm fogyott, miután immár teljesen felöltözve léptem be a konyhába, majd dőltem neki a pult oldalának.
Nem tudtam mit kellene mondanom. Nem akarta, hogy megszakítsam a kapcsolatot a fiammal, és az anyjával, hol ott Malin másé volt régóta. Én csak Alex életének része akartam lenni. Segíteni őt, erősödni, képességeit uralni, főleg, hogyha az én erőmet örökölte. Meg aztán ha egyáltalán akar velem találkozni valaha is.
-Ennél átláthatóbb? - széttártam karjaimat. Egykor nagyon szerettem. Egykor szerelmes voltam. Egykor. De most... csak a bűntudat égett bennem, mi távozni sem akart, azonban elküldeni sem akartam.
Nem akartam, hogy ismét lelépjen, és csak az üres falakat bámulhassam, vagy épp egy kocsmában tengessem napjaimat, mikor éppen nem dolgozok.
-Nem akarom, hogy elmenj. Maradhatsz. - elhallgattam, letettem az addig kezemben tartott üveget, majd megtámasztottam karjaim magam mellett a pulton.
Nem tudtam mit is vár el tőlem. Abban voltam biztos, hogy nem voltam képes a szemeibe nézni. Nem voltam képes azt hazudni, hogy minden rendben lesz, és ráadásképpen ugyan úgy, mint ahogy volt, mert azt nem tudtam volna garantálni.
Sokkal inkább éreztem úgy, hogy nekem akkor és ott, meg kell lépnem valamit.
Talán azt akarja, hogy adjam a szavam, többet nem teszek ilyesmit? Talán azt akarja, hogy...
Inkább elhessegettem a gondolatokat, kicsit oldalra billentettem fejem, aztán közelebb léptem hozzá, hogy elmehessek mellette a nappali irányába pár pillanatra, míg összeszedtem az üres üvegeket, hogy kidobhassam őket a gyűjtőbe, aztán megálltam vele szemben. Lepillantottam rá, egyenesen lélektükreibe, majd vettem egy nagyobb levegőt.
-Nem érdemlem meg, hogy velem legyél. Túl önző, és hirtelen vagyok ahhoz, hogy ez kijárjon osztályrészül. -figyeltem arcvonásait, ajkai rezdülését, szemöldökének vonalát, miként vette a levegőt, miközben ott álltam vele szemben, bűntudattal terhes lélekkel. A nagy Thor, aki abban a pillanatban még is olyan jelentéktelen senkinek érezte magát a nő közelében, akit túl jónak gondolt maga mellé.
-Nem érdemellek meg...


Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 09, 2022 9:19 am

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Thor jelenléte sokat segít, hogy beszélni tudjak, hogy megnyíljak újra előtte. Karba font kezeire pillantottam egy másodpercre, majd a szemeibe mélyedtem.  
- Nem vagyok rá büszke, mert melletted kellett volna maradjak. Szeretlek. És ez nem szűnt meg változni a történések fényében sem. - vallottam be, majd elpillantottam róla, hiszen nem helyes egyik döntés sem. Az övé és az enyémek sem fényesek. Elrontottuk. Talán...visszahozhatatlan a dolog, a remény és a hal esete. Vagy hogy is van ez a halandó mondás? Nem tudom, nem is érdekel most. Szavaira, hogy nekem nincs mit sajnálnom csak újra rápillantottam, a mozdulataira, hogy nem akar rám nézni ezek után. Hogy talán a légtér is más lesz innentől kezdve? Nem akartam nagy változást indítani. Hallgattam. Nem tudjuk meg nem történtél tenni a dolgot és a gyerek miatt is. Igen, egy gyermek az gyermek marad, akárkinek anyai vére is folyik benne, az ő vére ugyanúgy. Tiszteletben tartom, hogy a gyermek iránti érzelmei erősek. Ahogy a nő felé is. Hiszen szereti. Vagy szerette. Úgy ahogy engem is hajdanán. Az étel invitálására csak fejet ingattam, felsorolta mi lapul ebben a kínai ételvarázsban ám nem nyerte el nagyon tetszésemet. Majd máskor, most apróra zsugorodott gyomorral amúgy sem lennék képes étkezni. Figyeltem a tevékenységét, miközben sört ragadott, majd az ételt tette tányérra, mikróba tette melegedni. Közben újra megszólalt. Érezzem magam otthon. Otthon vagyok. Újra magamra hagyott egy pillanatra, majd pólóval a testén tért vissza. Az étele is megmelegedett. Eltűrtem egy kóbor tincset a fülem mögé.  Miért menekülnek az emberek az egyedülléttől? Az miért rossz érzés számukra? Valójában csak akkor rossz, amikor valamit elkövetnek maguk ellen vagy más ellen, és kezdődik a harc. Olyankor ugyanis nincs megállás, megy a fejükben a pörgés, sorjáznak a gondolatok egymás után. Ez a bűntudat, mert amikor önmagadat vagy a másikat megbántod, az bűn. Bűnösök volnánk?
- Nézd Thor. Nem vagyok rád mérges. Megtörténtek a dolgok, talán ki is csúsztak az irányításod alól. Nem kérem, hogy szakítsad meg a gyermekkel és az anyjával a kapcsolatot. Ilyet sosem tudnék kérni! Átkoznám magam, ha bármi rossz történne... - kezdtem így, mert roppant mód figyelmes voltam mások érzéseivel is és nem csak magammal törődtem. Már rég nem csak én voltam fontos a számára és ezt meg is értettem. Ezért is jöttem vissza. Én megtudok neki bocsátani, a kérdés az, hogy ő is magának, vagy hogy akarja-e?
- Csak szeretném, hogy átláthatóbb legyen ez az egész. De ha már nem akarsz semmit. Megértem. - fejeztem be a mondatot. Korábban is említettem, hogy az érzéseim az irányába valóságosak annak fényében is, amit művelt. Nem vagyunk tiszták, mind  bemocskoltuk magunkat réges rég. De fontosak voltunk a másiknak és elengedtük a dolgokat. Talán ez mára kihűlt és új korszak fog következni számunkra. Nem mi leszünk. Hanem csak ő és én. Külön utakon. Amit sosem akartam, hiszen a szerelmem felé tiszta és fényes. De nem rajtam múlik, hogy ő mit szeretne. Tudom, hogy hol az ajtó. Ha úgy gondolja, akkor felesleges szócséplés ez az egész.  




//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 09, 2022 5:17 am

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor

Olyan egyszerű elrontani a dolgokat. Olyan egyszerű valamire azt mondani, hogy bocs öregem, de részemről ennyi volt, hogy már én magam is ezen aljassággal akartam élni. Felhívni, és megmondani, beszélnünk kell, ám ha hajlandóság elmaradt volna, akkor telefonon engedtem volna el, amiért később újfent a bűntudat vált volna osztályrészemül. Ami lássuk csak be, kezdett osztályrészemmé válni.
Micsoda őrült párosítás ez? Mennydörgés és bűntudat?!
Szóval ilyesfajta érzésekkel viaskodva álltam az ajtóban sörömmel a kezemben, az újdonsült barátom helyett, Sif-el szemben. Az Álf helyett, a nejem, aki három hónapja lelépett, amiért egy cseppet sem hibáztattam. Büntetés járt, amit meg is kaptam.
Beljebb invitáltam, aztán egy pillanatra eltűntem, hogy magamra kapjak némi ruhát, aztán hamar vissza is tértem hozzá, ott álldogálva előtte, figyelve arcvonásait, arany haját, mely a múltat idézte.
Mellkasom előtt összefontam karjaimat, s egy idő után szemöldököm is összeszaladt.
-Te nem vagy büszke arra amit Te tettél?- kérdő volt hangom, mentes minden éltől, csupán némi meglepetés maradéka köszönt vissza belőle.-Én voltam, aki másfelé mentem, nem te. Azt hittem végleg leléptél.- tettem még hozzá némi szünet után. Valóban azt hittem, hisz én nem sok mindent éreztem irányában egy ideje. Kihűlt az érzés, amiért megpróbáltam továbblépni, s cserébe ismét hibát követtem el.
Öt éve ellöktem magamtól Malin-t, mert fellángolt bennem a bűntudat, a szerelem miatt, mit iránta éreztem. A szerelem miatt, ami hatalmába kerített, amitől .... De mi is lenne rá a megfelelő szó? Megrémültem? Meglehet.
-Neked nincs mit sajnálnod. -leengedtem karjaim, majd megdörgöltem hajamat, aztán a törölközőt letettem a kanapé támlájára. -Nem tudom nem megtörténté tenni a dolgokat Sif, és másként még mindig nem gondolom ami a gyereket illeti.-elhallgattam, hisz lehet túl sok volt ez az egész így egyszerre, s pusztán férfiúi büszkeségből nem kérek bocsánatot ismételten.
Azonban az meglepett, hogy visszajött, ahogy az is, hogy még ő kért bocsánatot, és nem állt neki veszekedni velem. Miért nem tette? Miért volt bűntudata?
-Kérsz kínait?- indultam meg a konyha felé. Épp enni akartam mielőtt megérkezett, és ez nem változott. -Gombóc, rízs, meg valami hús... – magyaráztam, miközben felvettem a söröm, majd a konyhafelé menet bele is ittam.
Igen, valóban terelni akartam a dolgokat. Terelni, és nem gondolni rá. Eleget rágtam magam miatta. Talán túl sokat is! Meglehet ezért is temetkeztem inkább a munkába, az edzésekbe.
Minden esetre előszedtem még egy tányért, de tenni nem tettem rá semmit, hisz feleslegesen nem akartam semmit sem előszedni.
-Szóval... Mond bátran... Vedd le a kabátod, öhm... Érezd magad otthon...- betettem melegedni a kaját, aztán elmentem egy pólóért, mit magamra is kaptam, s mire visszaértem a pótcselekvésnek melegedni rakott kajám már fel is melegedett.

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Dec. 08, 2022 10:58 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Volt három hónapom arra, hogy átgondoljam ezt az egészet ami történt. Thor bevallotta, hogy megcsalt egy másik nővel, ráadásul fia is született tőle. Nem akarja megszakítani a gyermekkel a kapcsolatot. Erre fogtam magam és a kis kézi táskámat megragadva leléptem a közös otthonunkból. Máshol leltem menedéket. Nem férfinál. Nem vagyok olyan, mint Thor. Nem tudnám megcsalni. Nem tudnám más karjaiban elképzelni magam, hogy boldogság legyen körülöttem. Hűséget esküdtem iránta, de most... ki kellett pihenjem a vallomását. Három hosszú hónap. Ennyi időre futotta. Addig a botanikus kertet tettem rendbe és megszálltam egy barátnőmnél. Nem kerestem a fiaim társaságát és Thort sem. Egy kis ideig akartam csak búslakodni, de ezen időben minduntalan rajta voltak gondolataim. Pedig bulizni is elvoltam. De a könyvek társasága napokig beszippantott a könyvtárakba. Szerettem csendesen elmélyedni egy- egy regényben, akcióban, vagy romantikusban, sokszor látni véltem magam előtt, miképpen én és Thor abban a szerepben vagyunk, mint amit a könyvben olvasgatok. Elmosolyodok. A problémák mélyére kellene nézni: mit jelenthet a férfiszerep napjainkban? Mi az erő, és mi a gyengédség? Miképpen viszonyul egymáshoz a szabadság és a boldogság? Mi lenne, ha együtt lennénk túl ezen az egészen? Mi lenne ha megbeszélnénk? Jo Nesbø könyvét ki is kölcsönöztem azon a napon és a táskám mélyére rejtve indultam meg a közös otthonunkhoz. Beszélni akartam vele. Itt volt mindenem. Ő itt volt. A házból semmilyen holmimat nem vittem el. Megvásároltam ami kellett a pótházba és ennyi. Az ajtóhoz léptem, majd kicsit hezitálva nyomtam meg a csengőt. Várakoztam, türelmetlenséget sem éreztem, csupán görcsbe rándult a gyomrom. Vajon elfog zavarni? Rám fogja csapni az ajtót, ahogy meglát? Szóba fog állni velem? Annyi kérdés volt a fejemben, de mindre csak akkor fogok válaszokat kapni, ha a férni ajtót nyit. Szerencsére nem várakoztatott ezzel sokáig, nyílt is az ajtó. 173 cm magasságomról fel kellett a 191 cm-es férfire bámulnom. Kicsit zavart lettem, főleg hogy csupán egy törölközőben jelent meg, nah nem mintha nem tetszett volna mindez, elakadtak a szavaim azért, de csak kinyögtem valamit.  
- Szia. - ennyi kezdésnek nagyon is megfelel, hiszen tökéletesen tudom, hogy ezt én rontottam el és nem ő. Nekem kell bocsánatot kérnem és nem neki. Ahogy odébb lépett, úgy sétáltam be közös otthonunk küszöbén. A tekintetem körül járta a kedves helyet, majd figyeltem miképp tűnik el a fürdőben. Sóhajtottam, lassan léptem az asztalhoz, hogy letegyem a székre a táskámat, majd a kabátomat is rá helyeztem. Ahogy Thor visszatért nadrágban, ráemeltem a pillantásom.  
Kérdésére aprót sóhajtottam, karba fontam a kezeimet és vártam.  
- Igen. Baj van. Elmentem, hogy megemésszem a történéseket, amit tettél. És nem vagyok büszke arra, hogy eltűntem. - kezdtem így, nem köntörfalaztam, a szemébe mondtam miért mentem el, de azt már nem kötöttem az orrára, hogy hova. Jó helyen voltam, biztonságban.  
- Ráadásul egy kurva szó nélkül. Sajnálom! Rettenetesen rossz döntést hoztam meg. Csak olyan hirtelen történt...- ingattam meg a fejem, miközben el is pillantottam róla, megnyaltam ajkaimat, majd megmarkoltam a kabátomat. Nem akartam elmenni. Most sem akarok, így eleresztem a kabátot, szusszanva pillantok fel a férjemre.


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... - Page 2 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Dec. 08, 2022 8:16 pm
Sif && Thor
Valahogy minden megváltozott, mióta megzavartam az események menetét. Hajtott a bűntudat, és a vágy is egyszerre, de tudtam azért már semmit sem tehettem, hogy Malin velem legyen. Elveszítettem, és többet érte tenni semmit sem tehettem.
Talán azért még küzdhetek, s talán ő maga is megengedi, s meglehet Alex sem fog ellenkezni személyem jelenlétéért az életében, bár az is lehet, hiú ábránd csupán. Meglehet, Alex látni sem akar majd mindazok után, mit szeretett anyja ellen elkövettem.
Lehajtott fejjel üldögéltem egy asztal mellett, miközben megforgattam a kezemben tartott üvegpoharat, majd megdörgöltem az arcomat.
Hosszú napokon, és tömött programokon voltam túl, és kifejezetten jólesett egy szabad este, amikor nem kellett úgy ugrálnom, ahogy más fütyült.
Sif már rég nem jutott eszembe, és nem gondoltam volna, hogy bármikor is összefutunk. Már-már arra is gondoltam, jobb lenne elengednem, és hagyni, hadd találja meg más mellett a boldogságot, miközben én magam igyekszek úgy élni hogy… a gondolatot félbehagyva előszedtem a tárcám, kifizettem az elfogyasztott italom.
Hírtelen ötlettől vezérelten keltem fel, s indultam meg kifelé, hogy aztán hazasétáljak.
Gyalog voltam, s nem érdekelt a távolság. Egyszerűen csak ki akartam szellőztetni a fejem.
Rég tudatosult már bennem, hogy hibát hibára halmozok, és ezzel mindenkit elmarok magam mellől. A mardosó bűntudat, mely magához fordít, és nem engedi el az elmém, hamarosan úgy éreztem mindinkább a hatalmába kerít, amin  nincs azaz alkohol mennyiség mi képes lenne segíteni.
Beletelt némi időbe míg hazaértem, s közben még az eső is eleredt, amit esküszöm nem én generáltam, szóval esernyő nem lévén, bőrig áztam, szóval otthon ledobtam a cuccaim .kiterítettem, majd vettem egy forró zuhanyt, aztán laza egyszerűséggel egy törölközővel derekam körül léptem be a konyhába, előszedve egy adag kínai kaját, mellé egy üveg sört, és míg az melegedett támaszkodtam a pultnak, mobilomon szemmel tartva a királyi család eseménynaptárját, hogy vajon mikor is kell a toppon lennem, és mindenki másnak is.
Épp hogy végzett a mikró, és felmelegedett kellő hőmérsékletre az étel, felharsant a csengő.
Már-már azt hittem, hogy a kedvenc betörőm tért vissza, s a gondolatra össze is szaladt a szemöldököm, hisz nem rémlett, hogy megbeszéltünk volna bármit is, szóval nem álltam neki öltözködni, csak úgy lazán egy szál törölközőben nyitottam ajtót, kezemben a sörömmel.
Végül annál nagyobb lett a meglepetésem.
-Sif?! - halkan ejtettem ki nevét. Lassan 3 hónapja, hogy nem láttam, és még csak nem is hallottam felőle. Három hónapja, hogy beszámoltam neki tettemről, amit nem vártam el, hogy megbocsásson nekem, hisz én magam is úgy éreztem, eljátszottam az utolsó esélyemet.
Még is elléptem az útból, ha akart, akkor beengedtem.
- Gyere beljebb… - közben magam is bementem, majd a fürdőben magamra vettem egy nadrágot, a törölközőt a nyakamba fektettem, s visszamentem hozzá, de nem mentem a közelébe.  - Valami baj van?  

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Sif & Thor You & me... return...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Thor & Aaron
» Thor & Malin | hello stranger
» worlds colliding | Thor & Sif

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: V. Frogner ;; :: Lakások Frognerben ;;
-
Ugrás: