M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nathan Nielfandir Gregson


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Nathan Nielfandir Gregson
Kiskép :
Nathan Nielfandir Gregson 449891.2
Rendeltetésem :
-
play by :
Orlando Bloom
Posztok száma :
20
User neve :
Budul
Csoport :
Álf
Pontgyűjtő :
14
Lakhely :
Oslo Sentrum
Foglalkozás :
műkincstolvaj


Nathan Nielfandir Gregson
Elküldésének ideje — Vas. Júl. 24, 2022 3:08 pm
Nathan Nielfandir  Gregson
Álf
enyveskezű Álf
A családom szerint bajkeverő vagyok • Anyám mindig azt mondta, hogy az Álf hajadonok hajkurászása és a szomszédok orra alá való borstörés lesz a végzetem. Apám azzal toldotta meg, hogy anyámtól mindig azt kérdezte, nem-e ismert közelebbről egy bizonyos csínytevésről ismert Istent. Az embereknek sokáig nem nő be a fejük lágya, egyhamar nekem sem sikerült, mondjuk úgy 50 éves korom körül se. Bár ekkor kezdtem el megváltozni, hiszen megismertem azt a mézszőke Álf lányt, akiért - az emberek azt mondják a világ végére is elmennek - Midgardra is elmentem volna. A családom nem gondolta volna, hogy tényleg megteszem. Drága jó apám azt mondta, ha már vagyok olyan jó és hálás, hogy elmegyek, akkor ne is térjek haza. Ezt meg én nem gondoltam volna, hogy komolyan mondja.
Az ellenségeim szerint boszantó vagyok • Mit mondhatnék? Nincs túl sok ellenségem, legalábbis nem tudok róla. Oké, oké, amíg odahaza a kelleténél több időt töltöttem a helyi tavi szörny talpának a megcsiklandozásával vagy a szomszédban lakó lányokkal, pár édesapa, vőlegény, védelmezőbb báty megorrolhatott rám. A féltékenység a butaság és bizalmatlanság netovábbja, szóval, elkönyveltem, hogy csak azért haragszanak rám, mert nem értik, hogy a lányaik teljes biztonságban voltak mellettem. Arról nem tehetek, hogy lehengerlő karizmám és megjelenésemnek köszönhetően, szívesebben töltötték velem az idejük egy részét, mint saját vőlegényükkel. A népszerűség ára, hogy mindig lesznek irigyeid! Ezt soha ne felejtsd!  
Szerintem kíváncsi vagyok • A kíváncsiság a megismerés kapuja és az intelligencia első és legfőbb jele. Kíváncsiságom és érdeklődésem sokrétű, kezdvén ott, hogy a tavi szörnyeknek csiklandós-e a talpa? Mellékelnék ábrát, hogy mennyire, de odahaza nem volt fényképezőgép és egyetlen festő sem próbálta megörökíteni a jelenetet, amikor az a valami, végig kergetett a tó partján… Egyesek szerint jó hecc volt. Volt aki kíváncsiságomon felindulva, a Midgardon honos, Szarkához hasonlítot. Bóknak vettem. Érdeklődésem és kíváncsiságom elég messzire vezet, a műkincsek terén is, de ez már egy másik történet.  


play by
Orlando Bloom
életkor
98
foglalkozás
műkincstolvaj
a karakter
saját
hirdető
keresett karaktereknél kitöltendő
fő karakterem
Nathan Nielfandir Gregson
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Ki gondolta volna, hogy amikor az Álf fia megleli a nőt, akiért képes elmenni, még az oly távoli Midgarda is, beüt - a földi terminológia szerint -  a nagy fekete kupac. Mert nem minden van ám úgy, ahogy azt az Álf megálmodja. Azt hiszed, hogy végre együtt élhetsz egy nővel, békében, boldogságban, nyugalomban és boldog évszázadok telhetnek el a hátad mögött, amikor egy reggel, arra ébredsz, hogy akit szeretsz, finoman szólva is hátrahagyott, mint Kőóriás egy kőrakást. Volt is riadalom, amikor a Yosemite Nemzeti Parkot olyan szélvihar borzolta végig, hogy az emberek a csodájára jártak. Felindulásomban, kétségbeesésemben, mindent letaroltam, amit a röpke pár évünk alatt létrehoztunk. Az aprócska menedékünknek szolgáló táborból, semmi nem maradt. Utána indultam, hogy választ kapjak a miértre, hogy megértsem mi volt a baj.

Így kezdődött el vándorlásom Midgard számos országa között, hogy megleljem azt, akit egykor oly nagyon szerettem, hogy saját otthonom is képes voltam hátrahagyni, hogy az emberek birodalmába szökjek vele. Olykor olykor fel-fel bukkant, némi nyomot hagyva maga mögött, de mindig kicsúszott a kezemből, mintha egy a szél által sodort falevelet akartam volna utolérni. Végül feladtam a keresését. Tizenöt év, egy Álf életének csekélyke része, ennyit töltöttem azzal, hogy megtaláljam. Időnként tettem kitérőt az utamon, hiszen amint kiderült számomra, az élet nem olcsó. Valamiből élni kell. Így keveredtem bele, egy kisebb bűnbandába, ami kezdetben kisebb lopásokkal, betörésekkel üzemelt, végül, nekem köszönhetően belementünk a műkincs lopásba. Egyiptom, Irak, Irán, India, a mesés kelet országai. Mind megjártuk és sikeresen megszedtük magunkat. Az idő persze elrepült és azt vettem észre, hogy a társaim megöregedtek. Ugyanakkor nekik is feltűnt, hogy én nem lettem ráncos, nem őszültem meg és az időközben, egyik társam felcseperedő lánya, egyre inkább érdeklődést mutatott ez iránt a különös, magas férfi iránt, akinek engem látott.

Édesanyámnak részben igaza volt, legfeljebb abban tévedett, hogy nem Álf, hanem midgardi lány és nem a végzetem, hanem az újjászületésem. Oké, valahol biztos visszás volt a történet, hogy egy 19 éves ember lányt, megszöktet egy 40 évesnek tűnő 90 éves Álf. De a kettőnk között feltámadó szenvedély, orkán módjára szaggatott szét mindent, ami megpróbált az utunkba állni. Ő szerette volna Norvégiát, hogy ott kezdjünk életet, ha már a saját részemmel és az ő apjának részével a zsebünkben, nem számítottunk szegénynek. Én boldog voltam és meg sem fordult a fejemben, hogy vitába szálljak vele, bármely országról. Így utaztam Norvégiába, hogy olyan életbe kezdjünk, ami boldog és felhőtlen.

Évek teltek el úgy, hogy a műkincsekhez kötődő érdeklődésem, nem nyúlt túl azon, hogy a múzeumok lelkes látogatói voltunk. Míg egy napon, az egyik múzeumi tárlaton, egy különös tárgyat pillantottam meg. Ősi rúnák díszítették, amik első ránézésre, érthető szöveget alkottak és az Istenek - Asgardiak - háborújáról szólt. A kíváncsiságom egyre erősödött, mint egy hurrikán. Volt egy olyan érzésem, hogy napokon belül újsághír lesz, hogy eltűnt a múzeumból.

Kíváncsiságom kielégítése, számomra olyan, mint a drog vagy az extrémsportolók adrenalin függősége, minél több információ kerül a kezembe, annál több kérdés merül fel és annál több választ kell találni. Ez egy végtelennek tűnő kirakós, megszámlálhatatlan darabbal. Éreztem, hogy a végére kell járjak, meg kell lelnem minden darabját, hogy összeálljon végül a nagy kép. Így kezdődött, hogy Norvégia múzeumaiból, elkezdtek nyomtalanul eltűnni azok a tárgyak, amelyek kíváncsiságom részét képezték.
Vissza az elejére Go down
 
Nathan Nielfandir Gregson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nielfandir és Katrine - Vezessen a ritmus
» Nielfandir & Reidar - Mission Impossible?
» Nielfandir & Adele | wicked game

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott álfok ;;
-
Ugrás: