M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


hrooar vanger
2 posters


Siri.Rasmussen
Kiskép :
hrooar vanger MMv6kJp
Rendeltetésem :
Thrúd valkűr vagyok
play by :
Alicia Vikander
Posztok száma :
30
User neve :
Maze
Csoport :
Valkűr
Pontgyűjtő :
19
Lakhely :
Sentrum
Foglalkozás :
nyomozó
Előtörténet :
Look Me in the Eye,
Tell me, what you see.



Siri.Rasmussen
Elküldésének ideje — Hétf. Jún. 06, 2022 10:26 am
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Hrooar Vanger
Kiskép :
hrooar vanger Tumblr_mwdsyz5q7K1rcvpiqo1_250
Rendeltetésem :
berserker vagyok
play by :
sam way
Posztok száma :
12
User neve :
szuszu
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
10
Lakhely :
st. hanshaugen
Foglalkozás :
jogász
Előtörténet :
Most is oda tartasz,
ahova tartozol.


Hrooar Vanger
Elküldésének ideje — Szer. Jún. 01, 2022 10:56 pm

Levi Morozov felhasználónak tetszik ez a poszt.

Hrooar Vanger
berserker
fájdalom vagyok
A családom szerint fekete bárány vagyok • Fájdalmasan könnyűnek éreztem magam annak idején, amikor még nem volt nagyobb gondom, csak hogy az egyik őrültség helyett egy másikat találjak ki, mert mániám volt, én nyerjek: mármint érted, nekem kellett a végső szót kimondani. Nekem kellett a leghangosabbnak lennem, nekem kellett izomból a padlóba préselni a gázpedált. Kellett… most is ez kell, annak ellenére is, hogy minden megváltozott az életemben, annak ellenére, hogy elveszítettelek titeket. A bennem élő vadállat megköveteli mindezt. Mert egy kicsit mindig is a farkas irányít. A családom sokszor próbált erről lebeszélni, sokszor igyekeztek megtanítani nekem, hogyan is kellene a létezésemet kezelnem, de aztán ők is belátták, hogy semmi értelme nincs mindennek, különösen akkor, amikor veletek megismerkedtem…
Az ellenségeim szerint brutális vagyok • Fájdalmasan szépnek tűnt minden az életben. Megvolt minden, amire egy kölyök vágyhat, és minden, amivel minden mást is elérhetett: család, név és pénz. Akkor azt gondoltam, hogy minden megvásárolható. Oké, nem minden, de mindaz, ami kényelmessé és élvezetessé teszi az életemet, az egészen biztosan. Alkohol, drogok, csajok és pasik, mindenre igen a válasz, mindig igen a válasz. Veletek azért volt olyan könnyű és szép, mert minden válaszotok mindig igen volt. Négyen a világ ellen, a világ szögletes keretein kívül. Folyton azt éreztem, hogy élek. Igazán ÉLEK. Nem mintha bizonyítani kellett volna, de mégis így működtem, ez vitt előre, meg az adrenalin a véremben, miközben a dobhártyámat behorpasztja a menetszél.
Szerintem ártatlan vagyok •
Oda tartasz, ahonnan el kellett jönnöd.
Most is oda tartasz, ahova tartozol.


play by
Sam Way
életkor
huszonhét
foglalkozás
jogász
a karakter
keresett
hirdető
Levi
fő karakterem
Freyja
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd

Ó, ha most meghalok,
mennyi minden nem kezdődik majd el.
Félbe semmi nem marad.

Őrület. Nevetés. Kamera. Vakufény fúródott a pupillámba, rekedt hangon kiabáltam, fordítsd el a kurva telefonodat. Nevetés. Nevetés. Nikotin íze. Meleg, puha bőr a karomhoz simul. Nem emlékszem nevekre a tiéteken kívül abból az időszakból (leszámítva a családomat). A világ szédült körülöttem, elmosódott. Megbillent. Nevetés. Zuhanás. Adrenalin löket tisztította ki a gondolataimat, hirtelen szakadt a tüdőmbe az éjszaka hideg levegője, éreztem a verejték cseppeket a halántékomon és a hátamon. Mi a picsa…!
A vakufény helyett piros-kék villogó vakított meg, a zsaruk pedig összeszedtek minket, kegyetlen órákat töltöttem egy székhez bilincselve. A családom nem tudta megoldani, a világ magába zuhant. Kettő év. A börtönben az ember átgondol mindent, amit tett vagy mondott. Ha valaki ennek az ellenkezőjét állítja, az hazudik. Erre találták ki az intézményt. Hogy elgondolkoztasson, hogy amíg a rácsos ablakok és semmilyen falak között ülsz és malmozol, míg lejár a büntetésed, rájöjj, mit rontottál el, hogy aztán odakint, a friss levegőn és a napfényben majd ki akard javítani a hibádat. Egy dolgot felejtenek el az intézményről: ha valaki tudni véli, ki miatt került be, és hiszi, hogy tökéletesen ártatlan - abban a bűnben, ami miatt leültették -, dühösen fog kijönni a rácsok közül. És egy dühös ember furcsa dolgokat művel, pláne ha nem is egyszerű ember.

Fájdalmasan közel kerültem hozzá, hogy bosszút álljak. Fájdalmas lesz, amikor meg kell akadályoznom, hogy Te bosszút állj, de majd valahogy megoldom.

Fájdalom. A tenger jeges hullámai enyhén dobálták a hajót, tehetetlenül néztelek téged és Lilint. Üvöltöttem, hogy hallgass meg, hogy engedd el, hogy állj le. A tekintetedben az az őrület köszönt vissza, mint azon az éjszakán. Alig egy éve megfogadtam, nem hagyom, hogy megtedd, hogy tönkretedd magadat, és most mégsem tudok semmit sem tenni ellene. Túl szorosak a köteleim, a halántékomban érzem, ahogy száguld a vér az ereimben. Pontosan ezen a ponton ér az ütés a pisztoly nyelével, amitől nem ájulok el, de a világ egyetlen masszává válik, és csak tompán érzem a lökést, meg a lánc csörgését, ami a beton nehezékkel való kapcsolatomra és közös mozgásunkra utal. Fájdalom. A jeges víz a húsomba mar. Megdermeszt. Nem egyszerűen megbénít, tehetetlenné tesz, mintha már abban a pillanatban is tehetetlen volnék, amikor csobbanok. Süllyedek. A levegőm fogy. Egy ponton pedig tudom, hogy ennyi volt. Nem így kellett volna lennie, nem így kellett volna meghalnom, neked pedig nem kellett volna mindezt tenned, de már késő. Érzéketlenné válok… Fájdalom. A tüdőm próbál megszabadulni a sós víztől, amit önkéntelenül is nyeltem. A bőröm olyan hideg, hogy nem tudok rájönni az érintésből ki mentett meg. Percek telnek el, amíg képes vagyok érzékelni a környezetemet, és akkor rájövök, hogy meg sem próbáltál megmenteni…

Agyonnyom az ébrenlétnek már a gondolata is.
Milyen pokolian szűk a kontinuitás.
Nem tud nem a tegnap folytatódni.
Vissza az elejére Go down
 
hrooar vanger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» HROOAR ANDERS

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott berserker-ek ;;
-
Ugrás: