M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Duncan a magára hagyott


Aaron Bergström
Kiskép :
Duncan a magára hagyott Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Duncan a magára hagyott Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Duncan a magára hagyott Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Vas. Május 29, 2022 4:59 pm
Duncan ...
ember (megbeszélhetjük másra)
a józan ész

Kezdem rögtön a pb-vel mielőtt még emiatt tovább kattintanál. A fenti képen szereplő Dylan Sprayberry- a közös képek, gifek miatt, meg egyébként is -, nagyon szeretném ha maradna!

És akkor az ifjúról.
Az oslói egyetemen kezdtél nemrégen, ám hamar vége szakadt a tanulásodnak. Pontosabban január 23-án. A shadow gang néhai tagja vagy jelenleg, bár régebben sem akartál szereplője lenni ennek a társaságnak. Ezt szépen mindenki tudtára is adtad. Nekem is. Gondolkodjak el ezen az egészen, élni vagy élni hagyni. Nem banda tagként is bőven barát lehetsz. De te nem akarsz az eddigieknél nagyobb szarba sodródni. Talán neked volt igazad!  Hiszen szétverték a fejedet, ami végül a vesztedet okozta. Nem, nem haltál meg. Sokkal rosszabb. Kómába zuhantál.
Ki is vagy te?
Ha bajban voltál, én voltam az első aki megvert pár arcot! Ha hülyeséget csináltál, én vertelek meg először. De ez oda-vissza játszott. Olyan voltál nekem, mint egy tetoválás: azt hittük örökké együtt leszünk. Te vagy a harmadik fele a triónknak. Igen, a második, aki előtted létezik számomra Cassiopeia Sund-Kusken. Mindketten nagyjából 11 éve ismerjük. A szomszédom és együtt nyomjuk a számítógépes online játékokat, vagy konzolozunk. Te is szerepeltél ebben.
Kiskorunkban mindig mindent egymásra fogtuk, ha valamelyikünket csintalanságon kaptak. Még akkor is, amikor a közelében sem volt a dolognak.
Nemrégen akartak levenni a gépekről, amikor csodával határos módon kinyitottad a szemeidet. A szüleid  számára elég megterhelő volt az utóbbi időszak. Nézni, ahogy nap, mint nap leépülsz, gépek pittyegnek, ahelyett, hogy te beszélnél, vagy akár csak bólogatnál. Vagy a szemeid nyitnád csak ki. Legalább egyszer! Jómagam soha nem mentem be hozzád, csupán az ajtóban álltam és figyeltem az állapotodat. Hibásnak éreztem magam, hiszen nem voltam ott, amikor bevittek a kórházba, amikor megtörtént a baj. Az illető, aki kezet emelt rád, engem akart, de rajtad tombolta ki magát. Szerencsére ő azt hitte meg is haltál. Mit kezdesz magaddal, most hogy felébredtél? Birni fogod a sok hónapnyi kihagyást? Bepótolhatjuk a kimaradt időt? Vagy inkább bemosol nekem, mert mindez miattam történt? Az én hibám igen, bevallom. Dühös vagy? Lehetsz! De kezdjük el újra! Üljünk le és dumáljuk meg ezt az egészet, kiléptem a bandából, több időt töltök Cassievel is, ám van amit még ti ketten sem tudtok. Vannak részletek, amikről sosem meséltem.

// Annyira szeretném ha jönnél, ha itt lennél, ha itt maradnál, ha együtt készíthetnénk ki mindenkit, ha játszhatnánk haveros játékokat, ha együtt lopnánk el a szomszéd kocsiját, ha lelépnénk Veidnes-re! Lehetsz homoszexuális, heteroszexuális, metroszexuális... tökre nem számít semmi ilyesmi, csak az hogy gyere és kapjuk nyakunkba a várost! Ha itt vagy dobj egy PM-et! Ha elakadtál, csak kérdezz bátran. Nem zárkózom el semmitől. Ezeket leszámítva szabadon alakítható a karakter, bármilyen ötletre nyitott vagyok és szeretek ötletelni - csak gyere. Legyél aktív, legyenek terveid, amik megkavarják az állóvizeket. Elég sokan várunk (a lenti felsoroltakon túl is) hiszen plottban gazdag társaságba csöppennél! //


szabad

play by
Dylan Sprayberry
életkor
18-19
foglalkozás
osloi egyetem diákja
a rokonok szerint
becsületes
az ellenségeim szerint
gyáva
szerintem
bajnok
cassie • barát
Játékos karakter, a részletekért keresd őt.

Bergström • A családom
Játékos karakterek, a részletekért keresd őket.Anyámat jól ismered, ahogy a bátyámat is ismerted és ismered őt. Apámat is ismerheted. Emberi nevén Magnus... A vén tengeristent... a te családoddal mi is van?

Vissza az elejére Go down
 
Duncan a magára hagyott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: Keresett karakterek ;; :: Archivált hirdetések ;;
-
Ugrás: