M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


levi morozov
2 posters


Eirik Hagen
Kiskép :
levi morozov Tumblr_inline_ok76xw4Lpd1udvpj7_500
Rendeltetésem :
-
play by :
armie hammer
Posztok száma :
56
User neve :
benibigyó
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
oslo sentrum
Foglalkozás :
deep-cover agent
Előtörténet :
asap
Keresem :
she should be kissed
by someone who knows how.

levi morozov 310f107ea38e70b5ed4845aabe0450b9df9d4ffb
Kor :
42


Eirik Hagen
Elküldésének ideje — Szer. Május 11, 2022 7:39 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Levi Morozov
Kiskép :
levi morozov 9788ac5c3321a2bb54303f7b3420c0bec1a6c3a0
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
loic williams
Posztok száma :
22
User neve :
vivins
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
17
Lakhely :
in your head
Foglalkozás :
építész
Előtörténet :
kill switch
Keresem :
levi morozov Tumblr_ooifndvChq1up33koo6_250
the only queen



Levi Morozov
Elküldésének ideje — Szer. Május 11, 2022 10:25 am

Hrooar Vanger felhasználónak tetszik ez a poszt.

Levi  Morozov
berserker
bosszú
A családom szerint csalódás vagyok •Nem szereti a határokat, nem szereti, ha megmondják neki mit csináljon, nem hajt fejet és nem felejt. Gúnyosan mosolyog, visszabeszél és ha tehetné helyben széttépne, de nem teszi.
Az ellenségeim szerint őrült vagyok • Szereti szépen kidolgozni a terveket, elnyújtani az élvezeteket és kisajtolni mindenből és mindenkiből az utolsó cseppet is – khm. És bár minden idegszálad azt súgja, hogy menekülj, amikor a tekintetetek összefonódik a zsúfolt szórakozóhelyen és minden szőrszál égnek áll a tarkódon, valamiért mégse lépsz le – hallottál róla pletykákat – de ne aggódj, ő már akkor nyert, amikor észrevette a tekintetedben azt a villanást. Rávesz dolgokra, amiket nem csinálnál meg miközben pontosan azt ígéri, amit nem mersz kérni.  Kihasznál, manipulál és végletekig védi, ami neki fontos – már régen rájött, hogy ő nem megmenteni fogja a világot, hanem elpusztítani.
Szerintem mestermű vagyok • Százkilencvenkét centiméter önelégültség és irányításmánia, amit kőkemény izomzat takar, hiszen gyerekkora óta kézilabdázik. Sötét, már-már fekete fürtjei általában pont annyival hosszabbak, amibe már beletúrnál és megjegyeznéd, hogy nem ártana meglátogatnia a fodrászát. A szájából lógó cigaretta ugyanolyan kötelező és állandó kiegészítője, mint a testét fedő tetoválások


play by
loic williams
életkor
21
foglalkozás
építész
a karakter
 saját
hirdető
definitely you
fő karakterem
the one and only
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
I
Just one more time before I go, I'll let you know
That all this time I've been afraid, wouldn't let it show

Csupasz háttal a zuhanyzó falának dőlök és hagyom, hogy a lábaim felmondják a szolgálatot miközben a mennyezetbe épített hatalmas, négyzet alakú zuhanyrózsából forró víz zúdul rám. Még arra se voltam képes, hogy villanyt kapcsoljak nemhogy kibújjak a fekete farmerből. A visszafojtott zokogástól megremeg a vállam ahogy a földre huppanok, a vízcseppek égetik a bőröm minden egyes négyzetcentiméterét miközben megtámaszkodok a térdemen és lehajtom a fejem.  Azt mondtad, hogy a fájdalomtól csak úgy szabadulhatunk meg, ha még erősebb fájdalmat érzünk. Vajon ez arra is igaz, amikor a mellkasod mélyén fáj valami, amiről már réges-rég lemondtál? Minden miattad van, Lilin kibaszott Shotland.

Nobody can save me now, no
Nobody can save me now

- Veled vagyok – a homlokom a tiednek támasztom és egy pillanatra sem engedem el a tekinteted, ahogy az ujjaim hátulról a nyakadra fonódnak miközben az én fekete maszkom a te arcodat fedő fehér-piros álarcnak nyomódik. Veled vagyok. Veled vagyok, amikor az öklödtől felszakad a szája, amikor a sokadik ütést viszed be a fejére, amikor már nincs magánál, amikor a többiek feléd lépnek, hogy megállítsanak rájuk kiáltok. Kíváncsi vagyok mikor állsz meg. Mikor érzed úgy, hogy elég. Bárhol is állsz meg, veled leszek. Még egy ütés. Soha nem hagylak el téged. Soha nem hagylak el titeket.

Ti se hagyjatok el engem.

Stars are only visible in darkness
Fear is ever-changing and evolving

Azt, hogy én hagytalak-e el előbb titeket vagy ti mondtatok le rólam korábban, nem tudnám megmondani. Csak azt tudom, hogy minden tökéletes volt amíg le nem vettem az álarcot előtted. Érinthetetlenek voltunk. Mindannyian. Aztán jöttél te, és tönkretettél mindent. Lilin kibaszott Shotland. A bőröm lángol, de még mindig nem elég. Még mindig nem múlt el. A hajam az arcomba lóg, egyes tincsek a bőrömhöz tapadnak ahogy figyelem amint a vérrel, sárral összekeveredett víz a lefolyó felé igyekszik. Valahol a távolban egy ajtó nyílik és csukódik. A tekintetem az ujjaimra esik, ökölbe szorítom őket majd kinyújtom.  Három hónap farkasalakban sok idő. Három hónap nélkületek sok idő.

And I, I've been poisoned inside
But I, I feel so alive

- Bízz bennem, Lil – suttogom a füledbe és csak annyira lépek hátra, hogy szemügyre tudjam venni az arcod, odaadjam a bukósisakot majd a kezednél fogva a motorhoz vezetlek - és szeretem, hogy felnevetsz, hogy minden további nélkül hagyod, hogy segítsek ráülni. Mögéd csusszanok, az ujjaim a tiedre fonom, ahogy megragadom a kormányt és ellököm magunkat az aszfalttól. Lassan minden elmosódik mellettünk a sebességtől, nem marad más csak az előttünk levő és a szembejövő kamion. Az út közepére vezetem a motort, ha nem mozdítasz rajta, csak a gázon tartod a kezed, akkor pontosan a két kamion között fogunk elsuhanni. Még három másodperc. Elengedem a kezed. A vér a fülemben dübörög, nincs más csak a sebesség, sisak alól kiszabaduló szőke tincseid és a kamionosok dühödt dudálása ahogy elszáguldunk közöttük. Egy kanyarral, három perccel és két szívroham közeli állapottal később továbbra is adrenalintól ködös tekintettel veszem le rólad a sisakot és esküszöm, hogy nálad gyönyörűbb dolgot még nem láttam az életben – Az enyém vagy, Lilin Shotland.

Nobody can save me now
King is crowned, it's do or die

Valahol ajtó nyílik és csukódik, majd szapora léptek ütik meg a fülemet és a káromkodást már nem tudja elnyomni a víz csobogása. Csodálkozom, hogy nem téped ki az ajtót a keretből amikor berontasz. Máskor talán elkapnám az állad és leszidnálak azért, mert így beszélsz, de most nem futja még erre se, amikor térde zuhansz előttem majd megégeted magad a vízzel. A szám sarka egy aprót rándul amikor a forróságot jéghideg váltja fel. Ahogy a karjaid zokogva a nyakam köré fonod, ahogy a fekete hajad beteríti az arcom – nem tudnám megmondani, hogy mikor kezdek el én is sírni.

Nobody can save me now
The only sound is the battle cry

- Pontosan ezt érdemled – az ujjaim a nyakadra fonódnak, Lilin,  és a tudata annak, hogy egyetlen mozdulattal el tudnám törni, hogy teljes mértékben az én kegyeimre vagy bízva olyan elégedettséggel tölt el, amit már nagyon nagyon régen éreztem.
- LEVI – csak Hrooar, te ne hagytál volna csendben. Megfeszül az állkapcsom, ahogy rád villan a tekintetem, Per a halántékodhoz tartja az apjától lopott pisztolyt, a béklyókból pedig nem igazán tudsz kiszabadulni hiszen én kötöztelek le. Pedig esélyt akartam adni neked, Hrooar, de téged is megbabonázott a szőke fürtjeivel, az égszínkék szemével és azzal a nevetéssel, amit soha nem felejtesz el.
- Mire vársz, Lev? – Per hangja sürgető, de én még nem akarlak megölni, Lilin, nem-nem ahhoz túlságosan keveset szenvedtél, még nem tudod milyen mindent elveszíteni, milyen amikor nem fordulhatsz senkihez, milyen amikor teljesen magadra maradsz. Érzem, ahogy a könnyeid az ujjaimon csorognak végig.
- Ugyan, Lilin. Nem tanultad még meg, hogy sírással nálam nem sok mindenre mész? – sziszegem a füledbe, de közben egy percre se eresztem a tekinteted, Hrooar. Egy percre se eresztem és minden egy másodperc alatt történik. Ahogy Per a halántékodra mér egy ütést és kisebb betongolyóval együtt lelök a hajóról, ahogy a pisztollyal rád céloz, Lilin és egy tized szekundum múlva elsüti. Gondolkozás nélkül löklek félre és változok át, vetem magam Perre és tépem ki a torkát. Vér és hús fémes íze árad szét a pofámban miközben porcok ropognak a fogaim alatt, de nincs időm. Visszaváltozok és a vízbe ugrok. Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy mindkettőtöket nem tudom megmenteni.

Pedig már mindketten rég elhagytatok.

Zihálva húzlak a partra, simítom el a szőke hajzuhatagot az arcodból és bizonyosodom meg róla, hogy még lélegzel.

Utána elhagylak. Még egyszer, utoljára.

Is the battle cry
Is the battle cry

- Vége, Lev, vége – fogalmam sincs mióta térdelsz előttem és öleled a nyakam, hogy mennyi ideig sírtam, hogy mikor apadtak el a könnyeim. Azt sem érzem, hogy fáznék pedig a vacogástól a fogaim össze-összekoccannak – Itthon vagy – a hangod egyre közelebbről jön, egyre hangosabb, ahogy az ujjaidat is érzem a tarkómon.
- Hrooar? – a hangom rekedtes, rég volt már, hogy beszélnem kellett bárkivel is.
- Él – sóhajtva hámozom le a karjaid és dőlök hátra.
- Nincs vége. Minden csak most kezdődik, Nina -

Nobody can save me now, it's do or die
Vissza az elejére Go down
 
levi morozov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» cat & levi
» Anatolij Morozov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott berserker-ek ;;
-
Ugrás: