M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Charlie Desalvo


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Charlie Desalvo
Kiskép :
Charlie Desalvo Wink-twd
Rendeltetésem :
-
play by :
Jeffrey Dean Morgan
Posztok száma :
20
User neve :
Rea
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
.
Keresem :
Még nem tudom, de egyszer tuti megtalálom!


Charlie Desalvo
Elküldésének ideje — Kedd Ápr. 05, 2022 3:16 pm
a karakter teljes neve ;;
Jeffrey Dean Morgan Autószerelő Berserker  KERESETT


Berserker VAGYOK
53

Megbízható ;
a családom szerint

Lobbanékony;
az ellenségeim szerint

Hűséges ;
szerintem



 
A múltad meghatároz, de nem lehet teher
minden a mély felszín alól
Külső és belső tulajdonságok?! Ember!! Hát nincs szemed?! Végignézel rajtam, és ha nem látsz semmit, és koptatnom kell a szám, akkor van egy rossz hírem! Te öregem, Vak vagy! Talán még adok neked egy gúnyos mosolyt is, mert megérdemled, de aztán nagy morgások közepette csak belekezdek, csak hogy lásd kivel van dolgod.
185 cm magas fickó vagyok. Itt ott feltűnnek már ősz szálak, a hajamban, s szakállamban, ám nem vagyok az a hiú pöcs, aki befesteti csak azért, hogy fiatalabbnak látszódjon! Nem én!
Kedves vagyok! Várj… jó! Rendben! Ez nem teljesen igaz! Tudok kedves is lenni, de csak azzal, aki megérdemli.
Az a fajta fickó vagyok, aki kimondja kerek perec amire gondol, és nem szarozik, hogy esetleg a lelkedbe gázol. Én inkább mondanám brutálisan őszintének, mint sem bunkóságnak, de meglehet, olykor az sem esik távol tőlem!
Nem finomkodok feleslegesen, csak azért, mert esetleg te egy finom hölgyike vagy, és erre talán Joe a megfelelő példa, de ezt akár tőle is megkérdezheted, elvégre, ha mindenre oda akarsz szépen figyelni, akkor tudhatod, hogy Tőlem hiába vársz habos babos köszöntőket, meg virágcsokrot, vagy éppen csokoládét!
A virágot nem tépem le, kell a méheknek… de vagyok olyan szemét, hogy a csokoládét én magam eszem meg, bár ez igazán szaturnáliai csoda számba menne.
Remek szerelő vagyok! Mindent helyrehozok, vagy éppen elfuserálok úgy, hogy a következő 1000 km után, ismét szervizbe kelljen vinned a kicsikét, bár ezt ritkán alkalmazom, pusztán akkor ha egy barom voltál velem, és megütötted a bunkóságmércét nálam.
Tisztában vagyok azzal, hogy az istenek itt járnak közöttünk, hogy mi történik a világban, de ha kérdeznéd, lennék olyan pofátlan, és letagadnám az egészet a picsába, ha nem vagyunk olyan viszonyban!
Nem bírom a hülyéket, az okoskodó kis nyálgépeket, akik nagyra vannak azzal, amit apuci tett a valaguk alá. Nem bírom a megjátszós egyéneket, akik a szemedbe mutatják a jót, de a hátad mögött, már fenik a nagy kést, hogy aztán kionthassák a beleidet.
Jobb ha őszinte vagy velem, és nem hazudsz a képembe, mert elég csak egyszer csalódnom benned, és barátocskám, onnantól kezdve már nem létezel számomra!
Ja hogy a külsőmről nem is beszéltem még? Hát akkor nyisd ki a szemed, és nézz végig rajtam! Ez vagyok én! Egy laza fickó, akit nem köt senki sehová, vagy ha kötött is, az már régen volt.  

 
Mindenkiben rejtőzik egy történet
meséld el a tiéd
Nyakig piszkosan, olajosan emeltem fel tekintetem a kocsi mellett állva, miközben épp egy kuplungot igyekeztem kicserélni. Vágtam egy fintort, majd elegánsan felemeltem kezem, s megmutattam középső ujjam.
- A masszív véleményem! - vágtam egy grimaszt is mellé, aztán odaléptem a szerelőakna mellé, hogy majd lemegyek, és teszem a dolgom tovább, de a pasas csak nem hagyta annyiban a dolgot.
-Nézze Charlie… hívhatom Charlie -nak?
-Mr. Desalvo! - morogtam felé morcosan, s összepréselt ajkakkal emeltem rá újfent tekintetem.
- Mr Desalvo… szükségünk van a segítségére! Csak így…
- Ha azt meri mondani, hogy csak az én segítségemmel tudják elkapni a pasast, akkor arra van az ajtó! - böktem olajos kezemmel a műhely ajtaja felé. Bosszantott, akadályozott, és mivel zsaru volt, így pofán sem vághattam. - Nem folyok bele semmibe! Szerelő vagyok… ez a dolgom. Megjavítom ami kell, de spicli sosem leszek! - morogtam miközben közvetlen közel álltam hozzá, s persze, hogy messzebb lépett, hisz féltette a drága élére vasalt öltönyét. - És ha azzal jön nekem, hogy letartóztat az igazságszolgáltatás akadályozásáért, akkor a következő lendülettel vágom ki innen!
Ismételten lépett egyet hátra, majd megigazgatta öltönyét, megköszörülte a torkát.
-Lecsukathatnám!
- Engem aztán nem! - villantottam egy fölényes mosolyt, majd kivettem zsebemből mobilom, mit nem sajnáltam, hisz majd letakarítom, ha olajos lenne, szóval odadobtam a kezébe, mit szerencséjére el is kapott.  - Hívja a harmadik számot…
Várakoztam, míg ő valóban megtette, és hívta a harmadik számot, majd szinte abban a pillanatban, amit kapcsolt a vonal, vigyázzba vágta magát. Elhangzott pár igen, pár természetesen, majd bontotta a vonalat.
-Kérje más segítségét, engem pedig hagyjon békén! - visszavettem a telefonom, majd mit sem törődve olajos kezemmel igazítottam öltönyén, majd mentem a dolgomra, és másztam be a kocsi alá, hogy tehessem a dolgom.
Hallottam még pár röpke káromkodást, aztán nyílt az ajtó, és elment.
Egy darabig nyugtom volt. Nyugalom, és béke, amit megszoktam, és nos, ha nem piszkálnak, és nem piszkálok senkit sem, ám a következő pillanatban ismét nyílt az ajtó.
- Ha ezután sem jutott el a tudatodig, tényleg kidoblak innen! - csattantam fel, miközben elindultam kifelé a kocsi alól, ám félúton megálltam. Elmosolyodtam, aztán letöröltem mosolyom, és hangom talán egy árnyalattal kedvesebb lett.
- Joanne!  - mosolyom eztán olvadt le arcomról, miközben kimásztam teljesen a kocsi alól, s megtöröltem kezem egy még tiszta rongyban. Már csak azért is a teljes nevét mondtam. Már csak dacból is, hisz mióta ismerjük egymást, sosem voltam az a fajta, aki meghúzza magát, csak mert szúrós pillantást vetnek felé. - Üde színfolt vagy ezen a helyen! - jegyeztem meg komolyan, aztán felvettem ismét pár szerszámot. - Nem lesz olyan hamar meg mint ígértem, ha folyamatosan erre szaglásznak a környék rendőrei… - arról nem tettem említést, hogy persze megtudom oldani a dolgot magam is. Helyette csak közelebb léptem hozzá, megálltam előtte. - Vacsit hoztál? - ismét elmosolyodtam, mintha csak a nejemnek szólnék, ám ez is csak egy volt a szurkálások közül, mit talán már megszokott.
Talán már megszokta a 14 év alatt, hogy sosem leszek egy mézes mázas alak, akit kenyérre lehet kenni. Mindig is ez az önfejű, makacs fickó leszek, aki mindig is voltam.
Vissza az elejére Go down
 
Charlie Desalvo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Desalvo & Desalvo - part 2
» Desalvo & Desalvo
» Kenisha Desalvo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott berserker-ek ;;
-
Ugrás: