M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Desalvo & Desalvo - part 2
2 posters


Kenisha Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 81d89e6f8a61ccff3d51da2ee09cb237df4eaa94
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hailee Steinfeld
Posztok száma :
13
User neve :
Csinszka
Csoport :
Berserker
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
rendőrtanonc gyakornok


Kenisha Desalvo
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 20, 2023 9:27 am
Desalvo <<>> Desalvo
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

A fickó megmarad, talán nyoma sem lesz a golyónak és az eseményeknek. De akkor is. Bennem nyoma maradt a dolgoknak. A szavainak, amivel visszatartotta a bennem élő bestiát. Ő ugyanolyan mint én. Ám nem is ez miatt vagyok itt és nem is a közös kávé az, ami beinvitálásra mozgósított. Kérdések lapultak bennem és válaszokat akartam. Beléptem, s ő letette magát, azonban nekem jó volt ott álva, beletemetkeztem a kérdések áradatában, melyek ott záporoztak azóta a fejem hátsó zugában. Azonban a csend kezdett kényelmetlenné válni - nem csak nekem- így Charlie a sört kezdeményezte jobb társaságnak. Ami pedig a micsoda kérdéast illette, csak fejet ingattam.
- Nem azért jöttem. Tudom hogy magam is egy behemót fenevad vagyok és azt is hogy maga is! Kilométerekre érződik, követni tudnám magát bármerre is jár. Nem ezért jöttem. - tudom, hogy a természetfeletti titok az emberek felé, ezt a jó apám belém nevelte, de még akkor is lapult itt valami más. Az ismerős szavak, melyekkel lecsitította a borús elmémet. Emlékeket gerjesztett bennem, rég elfeledteket, mikor még csepp két-három éves forma gyermek voltam.  
- Az itt létem abból fakad, hogy a szellemet látott arca miből fakad? Tudja...a nyugtatásomul szolgáló szavai...már halottam őket máskor is. Nem hónapokkal ezelőttről és nem is egy két évről... 21 éves vagyok és emlékszem a gyermekkoromról egy hasonló mormogásra. Sírtam és ezen szavak nyugtattak meg csupán. Minden alkalommal. - nem néztem a fickóra rá, csupán a szőnyeget vizslattam, a kanapé és fotelek lábait, mindent mi oda lent volt és nem kellett a másik hullasápadt arcát figyelnem. Így is számítok mindenféle kinevetésre és elhajtásra.  
- Nem vagyok mexikói. Hiába ott nevelkedtem. - pillantottam fel rá végül, hogy az arcát vizslassam. A hátsó farmerzsebemből előszedtem a tartót, melyben az igazolványaimat tartom és abból húztam elő a személyimet, mely már lejárt, de a régiről lett csináltatva, melyet még korábban 2-3 évesen csináltatott nekem anyám. Ez jelenleg 2021-ben lejárt. Ledobtam a kemény lapot az asztal lapjára, képpel és névvel felfelé. Azt kezdtem el figyelni.  
- Kenisha Desalvo...miért egy és ugyanaz a vezetéknév? Ez miatt viselkedett az eleje óta olyan... - emeltem fel rá végül a tekintetem. Végül a másik kisgyermekkori igazolványom is odakerült a másik mellé, melyen talán két és fél éves lehettem.  
 

Öltözet/Kinézet
Vissza az elejére Go down
Charlie Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 Wink-twd
Rendeltetésem :
-
play by :
Jeffrey Dean Morgan
Posztok száma :
20
User neve :
Rea
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
.
Keresem :
Még nem tudom, de egyszer tuti megtalálom!


Charlie Desalvo
Elküldésének ideje — Pént. Május 05, 2023 1:47 pm

Kenisha Desalvo felhasználónak tetszik ez a poszt.

Desalvo  & Desalvo

Felelni, és választ adni. Olyan dolgokra kényszerűlni, mire talán fel sincs készülve senki sem. Szeretném azt mondani, hogy a várt pillanat érkezett el, de valami tévedés is akadhatott mindenben. Hiszen miért is gondoltam volna úgy, hogy ő az én lányom?! Pusztán egy anyajegy miatt? Vagy egyszerűen csak azért, mert annyira emlékeztettek rá a vonásai?!
Gondolataim nem hagytak megnyugvást, s csak ugyan azokat a köröket futottam újra és újra, mígnem szinte teljesen belebolondultam.
Sóhajtva dűltem hátra, miközben hátravetettem fejem, s letettem magam mellé az irányítót, lekapcsolva a játékot.
-Basszameg! Hülye vagy ember!! - megdörgöltem a képem, beletúrtam hajamba, majd egy nyöszörgés kíséretében engedtem le karom.
Igaz a gyógyulás hamarabb megy, de mégsem volt az igazi még így sem. Épp azon agyaltam, hogy elballagok, és megiszok pár sört valamerre, mikor kopogtak az ajtón.
Nem vártam senkit, a szomszéd csaj meg már elköltözött egy ideje, szóval az sem lehetett, hogy visszagaloppozott volna az életembe, aminek nem is volt olyan hosszú ideig a része.
Sóhajtva keltem fel, ballagtam az ajtóhoz, majd nyitottam ki, s egy pillanatra belefagytam a mozdulatba.
Első blikkre, nem tudtam mit is kellene mondanom, ám a következőben, még is odébb léptem, s kicsit meglepetten pillantottam a kávéra, de azért elvettem.
Akaratlanul is odanyúltam vállamhoz a kérdésre, aztán megvontam a vállam.
- Megmaradok! - többet nem fűztem hozzá, hisz feleslegesen nem akartam csépelni a szavakat. -Jöjjön beljebb…
Elléptem az útból, letettem a kávét az asztalra, aztán letettem magam a kanapéra. Nem voltam bizalmatlan, csak egy kicsit kíváncsinak éreztem magam.
-Várom a kérdéseket. - fürkésző pillantást vetettem felé, miközben ráemeltem tekintetem.
Hogy akartam e hogy ott legyen a közelemben? Hát nem is tudom. Valahogy olyan furcsa volt ez az egész!
Adott egy fiatal nő, aki hasonlít valakire...valakire, akit elvesztettél, és közben próbálod nem lerohanni, hogy beszéljen cseppet magáról, hogy elmondja mi volt az életében, hol született, és mikor, s kik a szüleik, hisz valahogy volt benne valami… valami ami a hasonlóságon kívül elindított bennem valamit.
Ha nem érkeztek a kérdések, akkor felkeltem, elmentem a hűtőhöz, előszedtem egy üveg sört, felszisszentettem egy laza mozdulattal, majd nekidűltem a pultnak. Mondjuk ha kérdezett, akkor is aképpen tettem, de meglehet, hogy csak a felgyülemlett feszültség levezetéseképpen. Majd a kávét is elfogyasztom, ám az majd jó lesz a végére is, ha kiböki, még is miről szeretne kérdezősködni.
-Ha arról akar meggyőzni, hogy ne mondjam el hogy micsoda, azt nem kell megtennie. Nem mondok semmit...

xxx SZÓ // @"Ms Desalvo"
Vissza az elejére Go down
Kenisha Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 81d89e6f8a61ccff3d51da2ee09cb237df4eaa94
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hailee Steinfeld
Posztok száma :
13
User neve :
Csinszka
Csoport :
Berserker
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
rendőrtanonc gyakornok


Kenisha Desalvo
Elküldésének ideje — Szomb. Ápr. 29, 2023 9:45 pm

Charlie Desalvo felhasználónak tetszik ez a poszt.

Desalvo <<>> Desalvo
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Próbáltam ellátni a sérülését, vagyis csak a vérét elállítani. Még úgy is, hogy éreztem, ugyanaz, ami én vagyok. Bár lehet mindezt csak a halandók miatt tettem, ne gyanakodjanak ránk természetfelettire. A pasas is az volt ez nem kérdés. De a szavak melyekkel lecsitított, túlontúl ismerős szavak voltak. Mintha már halottam volna őket valahol. Mintha ez egy ismétlés lett volna csupán. Nem kérdeztem. Gyáva mód? Nem az én dolgom? De mégis ott motoszkált a fejemben az összes feltehető kérdések sokasága. De megnémultam. Szerencsére nem kellett sokáig. A rendőrök és az egyéb szervezetek hamar kiérkeztek és munkához láttak. A fickót gondos kezek vették magukhoz, hogy kórházba szállítsák, hogy a golyót kivegyék belőle. Engem rendőrök tartottak fel, de az igazolványom által beazonosítottak. Könnyebben ment mint úgy általában. Felhívták persze a mentoromat, hiszen hozzá tartozok, neki is tudnia kell a törtétekről. Még akkor is ha nem a közeli helyeken tartózkodott. Dühös lesz. Őrülten be lesz pörögve ettől, de nem érdekelt. Karba tett kézzel figyeltem a mentőt, amibe betuszkolták a hapsit, majd elzúgott vele. Nem lesz hosszantartó bent léte ez biztos. Ami megint csak biztos....tudom hogy hol lakik. Ha kérdésem akad, akkor biztosan megfogom találni. Nem teltek bele órák a mentorom értem jött a rendőrségre. Nem esett bajom, nem büntettek meg önkényes cselekedetért, csak szükség volt a jelenlétére. Hazavitt. Fejmosást kaptam. Majd atyai szeretetett. Mindet eltűrtem, erre nevelt oly nagy erővel. Aztán edzettünk. Fegyverrel, közelharccal, átváltozva torz valómban. De a fogaskerekeim minduntalan visszatértek Desalvora. Az arcára, a tekintetére. A rémületre az arcára. Mintha szellemet látott volna. Mintha felismert volna. Mi van ha csak emlékeztettem valakijére? Kérdések melyekre csak ő tudna nekem választ adni. De ahhoz megkell hogy látogassam. Nem akartam zavarni. Hagyni akartam időt neki és teret. Főleg leginkább magamnak. A mentoromtól már halottam az ő történetét. Elraboltak. Nem tudja ki volt a családom, de tiszteséggel felnevelt. Sosem titkolta a milétemet és azt sem, hogy nem a saját vére vagyok. De akképpen szeret, mert sose lehetett saját gyereke. Egy áldás vagyok számára. Pár napba azért beletelt, mire elhatározásra jutottam. Kérdések melyekre válaszokat akarok kapni. Így semmit sem vittem magammal Desalvohoz, csak magamat. Vettem egy eldobhatós bögrében kávét. Neki szántam. Egy cetlire írtam fel, hogy hol leszek megtalálható. Bár ismerve apámat, nem zavartatja majd magát ilyennel. Békén hagy. Nem kutakodtam semmilyen papír után, saját úton akartam megtudakolni pár dolgot. A lakásajtóhoz érve csak szusszantam, hezitálva figyeltem a kilincset, majd elhátráltam. Mit keresek én itt? Meg van a saját életem. Miért túrnám fel a kérdéseimmel a másik életét? Ez nem én lennék akkor. De ugyanúgy az sem én lennék, ha békén hagynám az egészet. Kopogtam. Hármat, erőteljesen, de nem haragosan, hangosan. Csak hallhatóan. Ha nem nyitotta ki egy percen belül, akkor békén hagytam az egészet és ott hagytam. Nem akartam hallgatózni, hogy otthon van-e vagy sem. Akkor leléptem és hazáig meg sem álltam. Ám ha kinyitotta, akkor csak egy apró mosoly kúszott a szám szegletére.  
- Azt hiszem, pár kérdésemre felelnie kell mr Desalvo. Az első...jól van a sérült válla? - aggódóan tettem fel a kérdést, ha nem invitált be, akkor ajtón kívül tettem fel. Ha bemehettem, akkor megtettem odabent. De mindkét esetben megkapta a kávét. Ez fontos dolog volt. Hogy melyikünknek az csupán részletkérdés!  

Öltözet/Kinézet
Vissza az elejére Go down
Charlie Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 Wink-twd
Rendeltetésem :
-
play by :
Jeffrey Dean Morgan
Posztok száma :
20
User neve :
Rea
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
.
Keresem :
Még nem tudom, de egyszer tuti megtalálom!


Charlie Desalvo
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 08, 2023 2:12 pm
Desalvo  & Desalvo

A sérülés, a lövés a vállamon, és a fájdalom, mi keresztűl hasított rajtam egy pillanat alatt taszított a földre, de nem adtam hangot a fájdalmamnak, azonban semmi mással nem foglalkoztam.
Keni-nek nem lett baja, őt megvédtem, vagyis inkább megakadályoztam abban, hogy elszabaduljon a benne lévő fenevad, és lehet hogy túlléptem egy határt, és lehet valóban az a nyakán csak egy tetoválás volt, és a név is… hisz megannyi ember szaladgálhat a világban ezzel a névvel, de én még is úgy gondoltam, hasonlít annyira az eltűnt, halottnak hitt lányomra, hogy az eszem vágyakozó fele elhiggye, hogy tényleg arról van szó.
A racionális felemnek be lett fogva a szája, és a sarokba lett rugdalva, mondván, fogja csak be a pofáját, és maradjon nyugodtan még egy jó darabig, és ne akarja bizonygatni, hogy már pedig ez teljes mértékben lehetetlen.
De egy felem, még is akarta hinni! Akarta hinni és remélni, hogy él, és boldog, és nem lett semmi baja, azt leszámítva, hogy nem én neveltem fel. Hogy nem kellettem mellé. Hogy nélkülem is erős fiatal nő lett belőle. Egy nő, akivel nem lehet packázni.
Mikor mellém telepedett, és megnézte a sérülésem, majd leszedte róla a ruhám, egy pillanatra felszisszentem, aztán összeszorítottam fogaimat, eljátszva, hogy kemény vagyok, és nem fáj, pedig az igazat megvallva, szikrát hányt a szemem.
-Volt már rosszabb is… - jegyeztem meg.
Hagytam, hadd nyomjon rá a sebemre, de azt már nem bírtam megállni szisszenés nélkül.
-Megmaradok! - bólintottam egyet, aztán felültem ha hagyta, mert kemény voltam, hisz nem fogok belepusztulni egy vállamat ért lövésbe. Nem olyan fából faragtak. Még is miféle berszerker lennék, aki túléli, ha átváltozik, és minden csontja megváltozik, új alakot ölt, de egy olyan apróságot, mint egy golyó a vállába, nem képes elviselni?!
Tekintetem rá emeltem a lányra, a rendőrre, aki egymaga akarta ezt az egészet elintézni, ám közbeavatkoztam, és lehet ezzel mindenki más életét is megóvtam, vagy egyszerűen annyira marha voltam, hogy nem hagytam a dolgokat a saját medrében haladni.
Némi idővel később, szirénák harsantak, előbb távolabbról, majd egyre közelebbről, végül fegyveres rendőrök tódultak be a boltba, s mikor biztosították a terepet, engedték, hogy a mentősök is belépjenek, s ellássák az esetleges sérülteket, én meg feltápászkodtam ha addig nem is volt megengedve, s levettem magamról romjaiban heverő vértől maszatos kabátomat, majd hagytam, had vezessenek ki onnan a mentőautóhoz, s a lányt… a lányomat pedig a rendőre kezdték el „zargatni”, még is mi történt.

xxx SZÓ // @"Ms Desalvo"
Vissza az elejére Go down
Kenisha Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 81d89e6f8a61ccff3d51da2ee09cb237df4eaa94
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hailee Steinfeld
Posztok száma :
13
User neve :
Csinszka
Csoport :
Berserker
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
rendőrtanonc gyakornok


Kenisha Desalvo
Elküldésének ideje — Szomb. Jan. 21, 2023 10:41 pm
Desalvo <<>> Desalvo
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Épp a kitörni készülő bestiális felemet igyekeztem elnyomni, mert tudom hogy az túl veszélyes lenne mindenkire nézve, mikor megragadott valaki hátulról. Az illata, a közelsége, a hangja ostorcsapásként csattant a tudatom mélyén. A hangja belém kezdett égni, ahogy a nyugalmat próbálta rám erőltetni. Hát ezért volt olyan ismerős, hiszen ő is olyan mint én! De...a becenevem. Ahogy kiejti, ahogy megformálja a szót. A nevemet. Ismer! És nem úgy, mint pár napja, ahogy bemutatkoztam neki, nem úgy, mint aki most vette fel az igazolványaimat. Engem védelmez, hogy ne legyen ennél nagyobb bajom! Szavai halkan csengtek, hogy csak én halljam, a nyugtatása hatott rám, elősször lassan ért el a tudatomig, de aztán a levegőt is lassabban kezdtem venni, ahogy ráhangolódtam a szavaira, a lüktető közelségére. A jelenléte visszaszorította a bestiát, a szavakkal, a tettekkel. Az ismerős szavak újra értelmüket vették, nem felesleges mondatok voltak. Nyeltem egyet, apró ühüm csúszott ki ajkaimon, hiszen éreztem a rét illatát, mely tele volt virágzó pipaccsal, ahová kivitt párszor gyermekként valaki. Mikor kicsi voltam, az a rét tele volt vörös színű virágokkal. Mindet megakartam szagolni, apa sosem ellenezte...APA. Eleresztett, majd közelebb ment a fickóhoz felemelt kezekkel. Csak aggódó szemekkel fürkésztem, de kapcsoltam még időben és amíg amaz erre a fickóra figyelt, addig megléptem. A szekrény takart a lépteim közben, a tekintetem a hapsin volt, bár az ismerős alakon is a szememet rajta tartottam. Aztán eldörrent a fegyver, összerezzentem és az ajkaimon kicsúszott egyetlen szó.
- Apa! - a hang aggódó volt, majdnem hogy csak sikoly, de halk, a tenyereimet az ajkam elé helyeztem sietve, aztán meglódultam, hogy a fegyvert tartó fickóra ugorjak hátulról, a nyakára fontam a karjaimat és hátra döntöttem. Fojtó fogást alkalmaztam rajta, úgy helyezkedtem, hogy se a fegyvert ne tudja már használni, sem pedig a kezeit. Kapálózott az elején, de én kitartottam és nem eresztettem el egy percre sem. Dühös voltam rá, egy ártatlanra lőtt és ez bosszúért kiáltott...de volt bennem félsz is. Emberölés. Amikor már alább hagyott a mozdulatokkal és a mozgással, akkor engedtem csak a szorításon és hagytam eldőlni. Még életben volt. Nem néztem merre dől el, nem figyeltem másfele, csak a földön fekvő férfire. Az ismerős szavakat suttogóra, arra, aki megengedte, hogy végig szimatoljam a mező összes piros pipacsát.  
- Jól van? - léptem oda hamar, átszeltem a kettőnk között lévő távolságot pár gyors lépéssel, majd mellé térdepeltem, hogy megnézzem a sérülését. A válláról lefejtettem a ruhadarabot, hogy a sebre rálássak. Nem nézek az arcára, nem figyelek a szemeibe. Ismerős az illata, túlzottan is. Megtapintom a sérülést, a golyó bent van, nem lőtte keresztül a golyó, hiába a nem túl nagy távolság. Azonban a vérzést is el kell látni, amíg a mentő ki ér. Letépek egy darabot a felsőmből, majd pontos precizitással nyomok rá erőteljesen a sebesülésre. Meg ezzel őt is a földön tartom.  
- Hamarosan a mentő megérkezik és ellátják a sérülését, kitartás. - mormolom halkan, hiszen tehetetlen vagyok, csak a vérzést tudom csillapítani. Meg a saját kezemet összevérezni ezzel, de nem zavar. A vélr már régóta nem okoz problémát. Az apám, a nevelőm, aki megmentett, kitanított ezzel kapcsolatban is.



Öltözet/Kinézet
Vissza az elejére Go down
Charlie Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 Wink-twd
Rendeltetésem :
-
play by :
Jeffrey Dean Morgan
Posztok száma :
20
User neve :
Rea
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
.
Keresem :
Még nem tudom, de egyszer tuti megtalálom!


Charlie Desalvo
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 10, 2023 3:17 pm

Kenisha Desalvo felhasználónak tetszik ez a poszt.

Desalvo  & Desalvo

Valóban kiesett. Én meg visszaadtam neki… a lányomnak. Az én angyalkámnak, aki azt sem tudja ki vagyok!! Nem ismer rám, hisz annyi évet volt másvalakivel. Vajon még mindig azzal a fazonnal van aki elrabolta?!
De ha úgy alakult, hogy életben maradt, akkor miért nem értesítettek?! Én sosem adtam fel a keresést! Nem volt olyan nap, hogy ne gondoltam volna rá. A csillagom! A mindenem!!
Lélektükreim megvillantak egy pillanatra, s kicsit jobban szorítottam rá a bevásárló kosaramra, miközben ott álldogáltam, hogy akkor illene menni, és kikeveredni ebből a szarságból, és ha majd kellően tisztán tudok gondolkodni, akkor majd felkeresem, és elmondom neki, ki is ő valójában.
Ami persze nem azt jelentette, hogy hinni is fog majd nekem. Hisz miért is hinne?! Annyi de annyi év repült el nyomtalan, hogy nem tudtam még csak feldolgozni sem egyik másodpercről a másikra ezt az egész változást.
Egy ideig próbáltam elterelni a figyelmem, és már épp indultam volna a pénztár felé, mikor feldörrent pár fickó hangja. Picsába! Ezek is jó napot választottak... morogtam az orrom alatt, aztán körbeforgattam szemeimet, majd hangtalan nesszel tettem le a kosaram, majd indultam meg arrafelé, hogy jobban rálással az eseményekre.
Épp elcsíptem, mikor a lánykám  leterített kettő pasast, s a harmadik is megindult felé. Fegyvert fogott rá.
Aztán érkezett a változás...valami más ismerős illatot hozott a levegő, s az érzés, mi felkúszott a gerincem mentén, biztossá tette, hogy bizony cselekedni kell, mielőtt még baj lesz.
Pillanatok alatt teremtem ott mögötte, s fogtam át a nyaka alatt, a vállait a jobb alkarommal.
- Nyugi!! Nem tesz semmit! Nyugton marad! - emeltem magunk elé a balomat. Nem kellett volna, de olyasmi történt, amire már rég nem volt példa. Apának éreztem magam.
- MEG NE MOZDULJATOK!! EGY KIBASZOTT MOZDULAT, ÉS GOLYÓT KAPTOK A FEJETEKBE!! - harsant a pasas hangja, majd hátrálni kezdett, miközben ránk fogta a fegyvert, de engem akkor már nem érdekelt. Keni volt a lényeg.
-Nem lesz baj Keni… nyugodj meg! Nagy levegő! Ők nem tudhatják meg mi vagy… - ha vett nagy levegőt, hát ismét biztattam rá. - Nekik csak a pénz kell… a pénztáros már megnyomta a gombot… nagy levegő!! - elhallgattam. A távolban sziréna hangja csendült, ám én akkor sem engedtem el.
Nem akartam, hogy hősködjön, vagy mi több!! Átváltozzon, és bántson olyanokat is, akiket nem kellene.
Nem mintha annyira érdekelt volna, de nem akartam, hogy bántódása essen.
-Csukd be a szemed… ott vagy a réten, virágok borította tarka mezőn… pillangók kergetőznek a szélben… madarak csivitelnek, és a nyugalom, mint gyenge eső, úgy siklik végig rajtad, áradva szét lelkeden. - duruzsoltam, miközben tekintetem végig a pasason tartottam, ki idegesen fülelt, majd felrántotta a kakast a fegyverén. Nem csak a társai miatt aggodalmaskodott, de talán azért is, hogy mekkora szarba keverte saját magát.
Elengedtem Keni-t, majd lassan felemelt kezekkel kezdtem el közelebb menni a pasashoz.
- Mit ér el ezzel? Pár nyamvadt garast szerez csak...semmi többet...mire jó az?
-Pofa be!! - szegezte felém a fegyvert, de én nem álltam meg, csak próbáltam esélyt adni a lányomnak, hogy hősködhessen, feltéve, ha az a régi mondóka, mint álomba ringatásakor duruzsoltam, talán hatásos volt, s messze űzte a kitörni készülő szörnyet.
-Tegye le a fegyvert ember!Mennyi lehet a kasszában? Nem jut vele sokáig…
-Fogja be a száját!! - ismét felém emelte a fegyvert, majd mivel nem maradtam nyugton, a következő pillanatban eldördült a fegyver, a golyó pedig a vállamba fúródott. - MEGMONDTAM, HOGY FOGJA BE A POFÁJÁT!!! - csattant fel, miközben közelebb jött hozzám, s mivel a földre kerültem, s épp azzal voltam elfoglalva, hogy felkászálódjak, ő a fejemnek szegezte a puska csövét. Nyitott volt az alkalom… lefoglaltam...alkalmas időpont adódott a cselekvésre.

xxx SZÓ // @"Ms Desalvo"
Vissza az elejére Go down
Kenisha Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 81d89e6f8a61ccff3d51da2ee09cb237df4eaa94
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hailee Steinfeld
Posztok száma :
13
User neve :
Csinszka
Csoport :
Berserker
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
rendőrtanonc gyakornok


Kenisha Desalvo
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 21, 2022 12:13 pm

Magnus Wiker and Charlie Desalvo felhasználónak tetszik ez a poszt.

Desalvo <<>> Desalvo
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

A mai nap folyamán a szerszámok el lesznek juttatva számára a műhelyébe. Ott tartózkodása miatt fogom ezt megsürgetni, apám nem biztos hogy rá fog érni, így egymagam viszem majd. Legalább nem kell plusz napot várni. Nekem meg útban vannak. Szóval utam a húspulthoz vezetett, hogy az éhségemet csillapítsam később. Húst hússal és gyümölccsel. Észre sem vettem, hogy az irataimat kirántottam, ráadásul nem is hamisítványok, de nem gondoltam úgy hogy váltanom kellene. Néha az öregem nevével mutatkozom be, néha meg a rendes nevemen. A régi ugye lejárt, az új irataimat is ekképpen vettem fel. Illetve akad hamis iratom is a vész esetére. De most béke volt. Fél füllel hallottam amit a pultos mondott, hogy miből mennyit mért és mennyi az ára, de fél fülel...neszt hallottam. Érzékeltem a másik farkast...azt a férfit. Az ő hangja elérte a hallójárataimat...  Keni... már régesrégen nem halottam ezt a becézést. Az apám a teljes nevemen szólít, vagy Kiki... de ez a Keni, olyan régi ismerősként furakszik be a bőröm alá, hogy kiráz tőle a hideg. A tekintetemben is felvillan a vadállat. Talán valami reakció az ő bestia részére...nem tudom, annyira ezen a részén még nem agyaltam az életem ezen szakaszán. Újra meghalottam a hangját, így lassan hátra pillantottam és közben elszedtem a zacskóba szánt húsokat a pultostól.  
- Óh, kieshetett a zsebemből! - nyúltam a cuccomért a kezéhez, majd tekintetem a cuccomról az ő arcára vándorolt. Elmosolyodtam rá, majd ha eleresztette, akkor újra magamhoz húztam és ezúttal már egy normálisabb zsebbe pakoltam bele. Szavaira csak kicsit kuncogtam el magam.  
- Ugyan, ez a munkám. Visszaszereztük és még le is szállítom önnek! - figyeltem a tekintetét, majd félre biccentettem a fejem, ahogy a tekintetéről levándorolt a figyelmem az orrára, onnan a borostás(vagy szőrös) arcára. De aztán már lépett is le, nekem még akadt egy kis dolgom, kellett kesudió is ennek a majomnak...miért pont kesudió? Fúj!  
Lépéseim ezután indultak csak meg a kassza irányába, ahol aztán újra összefutottunk. Vagyis hát előttem állt két emberrel odébb tőlem. A telefonomat szedtem elő a zsebemből, hogy ránézzek az órára. De aztán hallottam a csilingelő hangot az ajtótól, ahogy érkezett valaki, majd vele együtt érkezett a fegyver szaga is.  
- Senki se mozduljon! És akkor senkinek sem eshet baja! - szólt a hang a pénztár irányától, hárman voltak, kettő a boltban lézengők után indultak, hogy egy helyre tereljenek mindenkit. A harmadik pedig táskát adott a pénztárnál lévő csaj kezébe, hogy töltse meg vele pénzzel. Ridegen figyeltem az eseményeket és mivel felismertem a triót, így lépni is kell!  
- Megvagytok! - vigyorodtam el a felismerés hatására, a kosaramat letettem, majd kiosontam a sorból, hogy a sereghajtók mögé férkőzzek. Azt a kettőt sikerült meglepnem, hamar kiterítettem őket, a fegyvereiket elszedtem.  
- Srácok! Igyekezzetek! - szólalt meg a fickó, de nem érkezett hang. Rám nézett pár vásárló, de csak az ujjamat helyeztem a szám elé széles mosollyal figyelve őket, így úgy álltak be, hogy takarjanak. A kasszánál türelmetlenül ácsorgó csávó megindult hátra, mindenki elállt az útjából, hiszen a fegyverét mindenkire ráfogta. Megtalált, ahogy a kötözéssel végeztem a társainál.  
- Mi a túrót csinál!? Fel a kezekkel! El onnan! - üvölt rám, a fegyverét rám szegezi... rideg tekintettel meredek rá és a fegyverére. A dühöm felizzik, az elmémre telepszik, az ösztön is megindul, a vészhelyzeti villogó is bekapcsol... érzem a felkúszó bizsergést a gerincem mentén... vészhelyzet, de nem akalulhatok át! Itt és most nem! Veszélybe sodrok másokat is ezzel! Nem tehetem!


Öltözet/Kinézet
Vissza az elejére Go down
Charlie Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 Wink-twd
Rendeltetésem :
-
play by :
Jeffrey Dean Morgan
Posztok száma :
20
User neve :
Rea
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
.
Keresem :
Még nem tudom, de egyszer tuti megtalálom!


Charlie Desalvo
Elküldésének ideje — Vas. Nov. 13, 2022 5:48 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Desalvo  & Desalvo

-Persze minden rendben! - bólintottam, de valahogy mégsem tudtam úgy tenni, mintha valóban minden rendben menne. - Csodálatos!Remek! Úgy is ott leszek a műhelyben. Nem nehéz megtalálni. - mondtam, és egy csepp elégedettséget éreztem, hogy legalább a szerszámaim meglesznek, és csak a sértett egóm marad, amiért ellopták a holmim.
Összeszaladt a szemöldököm a borfolt említésére, aztán bólintottam.
- Jah igen ki! Köszönöm! - az igazat megvallva nem akartam kérdezni semmit sem, csak leemeltem a nekem kellő dolgot a polcról, és egy szó nélkül fordultam el onnan, és igyekeztem megtalálni a fejemben lévő listán lévő dolgot, amire még szükségem lehetett, majd tettem még pár kört, s mikor visszafelé haladtam, éreztem, hogy ráléptem valamire.
Felemeltem a lábam, majd leguggoltam, hogy megnézzem mi lehet az. Egy irattartó. Összevont szemöldökkel nyitottam ki, hogy megnézhessem, még is kit kell keresnem, ám a kezem megállt a mozdulatban. Desalvo, Kenisha...
Kezem remegve ejtettem testem mellé. Ez nem lehetséges! Ő meghalt! Azt mondták, meghalt, és nem tehetnek érte semmit! Kenisha...
Idegesen pillantottam körbe, aztán mindent otthagya indultam meg, hogy megkeressem a... Hogy megkeressem a lányom.
A húspúlt mellett találtam rá.
-Keni...- nyeltem egyet, aztán semmin sem gondolkodva öleltem magamhoz. Legalább is gondolatban. Valójában csak álltam mögötte. Vajon jó lesz neki, ha megtudja, hogy egy ilyen semmirekellő lett a hajdan tisztességes apjából?-Ezt elejtette...- eleinte el sem akartam engedni. Csak tartottam, s közben elővillant a tetoválásba foglalt csillag anyajegy. A csillag, amit a lányom is viselt. A csillagom... Apa szerelmetes angyalkája.
-Kösz hogy szólt a szerszámokról...- köszörültem torkot, majd hátatfordítottam, visszamentem a kosaramhoz, s idegesen hajoltam rá az egyik polcra egy darabig, majd elindultam a pénztár felé.
Pedig olyan szívesen öleltem volna magamhoz, karjaimba fogva. Ölelve, és elmondani, hogy mostmár itt van Apa! Hogy egymásra találtunk... De aztán elhessegettem a gondolatot, s vártam a sorban, hogy kifizethessem a cuccaim, és elmenekülhessek innen.
Mekkora egy marha vagyok! Ő az Én gyerekem! Ott a csillag... Ott a neve! Ő az én lányom! aztán zavarodottságom haragba csapott át. Elvették tőlem! Ellopták a gyerekkorát tőlem! Az apjától!
Egyre nagyobb dühöt éreztem magamban,de nem engedhettem meg magamnak ezt a luxust. Helyette inkább próbáltam arra gondolni, hogy felnevelték, erős független fiatal nő vált belőle.
xxx SZÓ // @"Ms Desalvo"
Vissza az elejére Go down
Kenisha Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 81d89e6f8a61ccff3d51da2ee09cb237df4eaa94
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hailee Steinfeld
Posztok száma :
13
User neve :
Csinszka
Csoport :
Berserker
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
rendőrtanonc gyakornok


Kenisha Desalvo
Elküldésének ideje — Vas. Szept. 25, 2022 11:19 am
Desalvo <<>> Desalvo
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Akárhányszor találkozok Desalvoval mindig valami közbe jön. Valami baja van, így aztán a meglepődött arca eltereli a figyelmemet. Furcsa ez az összefutás is. Mintha szellemet látna...mintha nem is tudom... tettem volna vele valamit, amiért távolságot akarna tartani. Pont tőlem. Allergiás lenne rám?  Ahogy a kosara leesik meg sem moccanok, elég éreznem a szagokból, hogy jelenleg zavarodottság fut végig rajta. Mintha több minden futna végig rajta szinte egyszerre. Ijesztő ez az érzéskombináció. Ridegen meredek magam elé, ahogy minden egyszerre elér, a hideg futkos a hátamon tőle... aztán még menekülőre is fogja. Valami betegsége van? Vagy allergiás rám? Végig nézek a mangón, egy érettebbet teszek el magam is, majd a szemem sem kell, hogy rátaláljak a sorok között. Megindulok felé, majd elé is lépek.  
- Öhm. Mr Desalvo. Remélem minden rendben. Tudja, pár napja megtaláltuk az összes cuccát. Sértetlen, csak épp nem értük utol. Áttudjuk majd adni önnek valamelyik nap? - érdeklődöm arcát fürkészve, majd a kosara tartalmára is vetek egy félpillantást. Elmosolyodom rajta, de aztán semmi közöm lévén újra felpillantok rá. Még mindig sápadt, mintha szarban lenne... -De akár a mai nap folyamán is átugorhatok vele... kijött a szőnyegből a folt? - fordulok a polc felé figyelve az ott lévő árura, hogy megnézzem az árát, majd megcsörren a telefonom, így előkapom a mobilt. Szusszanva veszem fel, kicsit odébb is sétálok.  
- Szia apa... nem, a boltba jöttem csak, kell valami a szokásoson túl? - csendesedek el, miközben a túloldalt hallgatom, néha elmosolyodok, szemet forgatok, de közben lépdelek a kassza felé.
- Nem, még mindig nem akarok tetoválást, utálom... a közös tetoválásoktól agyfaszt kapok...  
Kinyomom a telefont. De aztán eszembe jut még egy dolog a bevásárlással kapcsolatban. Igyekszem visszatérni hátra a húspulthoz, észre sem veszem, hogy ahogy elővettem a telefonomat úgy a személyes igazolványaim kilógtak a zsebemből, majd a nagy siettségben el is hagytam őket. Figyelmetlenség. De elég szar dolog, mert két személyigazolványom van. Apa nevén is van egy és Desalvo néven is fut egy, szóval ha bárki is rákérdez, szarban leszek, de ez az igazság. A Desalvora nem emlékszem, de megtartottam. A gyermekkori személyigazolványom is megvan, lejárt ugyan, de megtartottam. Ott még rajta van a régi lakcímem, persze már régóta nem használom sem az igazolványt, sem a régiségeket. Van amiket rég elfelejtettem.  


Öltözet/Kinézet
Vissza az elejére Go down
Charlie Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 Wink-twd
Rendeltetésem :
-
play by :
Jeffrey Dean Morgan
Posztok száma :
20
User neve :
Rea
Csoport :
berserker
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
.
Keresem :
Még nem tudom, de egyszer tuti megtalálom!


Charlie Desalvo
Elküldésének ideje — Csüt. Szept. 22, 2022 9:07 am
Desalvo  & Desalvo

Az éhség egy olyan fiktív dolog, mikor akármit is teszel ellene, de menned kell, és ki kell elégítened ezt a vágyat. Magam sem tudom miért tértem be pont abba az üzletbe, csak egyszerüen oda mentem, ami a legközelebb volt hozzám, szóval felkaptam egy kosarat, majd kicsit meglóbálva azt léptem be.
Odavetettem egy kurta köszönést az eladónak, és már be is vettem magam a sorok közé, miközben az egyik polc előtt álltam, s felnyúltam egy doboz gyors levesért, hogy megnézhessem, tekintetem megakadt kissé olajos kezemen… de ez van, ha dolgozik az ember. A munka mocsokkal jár.
A leves nem volt annyira érdekes, így visszatettem az őt megillető helyre, aztán inkább szereztem magamnak valami húst, kávét, és egyéb apróságokat, és persze a sör sem maradhatott el, szóval arra vettem az irányt, hogy egy hatos csomagot becsúsztassak a kosaramba.
Épp álldogáltam a zöldséges pult mellett, nem mintha annyira akarnék olyat enni, ám olykor nem árt némi gyümölcs, szóval épp azokat szemlélgettem, és egy mangó megvételén gondolkodtam, mikor belém ütköztek.
No nem mintha fájdalmat, vagy kárt okozott volna bennem, de váratlanul ért, szóval kissé megtántorodtam, és meg támaszkodtam a pultban, majd a „támadómra” emeltem tekintetem, s egy pillanatra belém fagyott a szusz.
Ismét összehozott a sors ezzel a lánnyal. Előbb a lakásomra jött el, most meg a boltban futunk össze. Oké, persze kicsi a világ, de még is…
Elhessegettem a gondolatot, s mikor elnézést kért, benedvesítettem ajkaim, majd egy mosolyt kényszerítettem arcomra.
- Előfordul… - jegyeztem meg, miközben megerősítettem mosolyom, aztán visszafordítottam tekintetem a mangó irányába, hogy végre kiválasszam a legérettebbet, és persze igyekeztem nem arra gondolni, hogy alaposabban meg kellene néznem magamnak ezt a lányt, hisz még is csak annyira hasonlít a volt nejemre, szóval a mangóm felett rá emeltem tekintetem, s egy ideig rajta is tartottam azt.
Végül úgy döntöttem, megfelelő lesz a számomra, és léptem távolabb tőle, hogy aztán egy óvatlan pillanatban belém hasított a gondolat, hogy mi van az üggyel, amiért a minap megzavarta a nyugalmamat, és felszakította bennem a régi sebeket.
Valami olyasmi villant a látóterembe, amitől a kosár kihullott a kezemből, és csak álltam ott egy ideig zavartan bámulva a lány tarkóját, már ha a zajra nem fordult vissza felém, aztán körbepillantottam, majd felkaptam a kosaram. Szerencsére semminek sem esett baja, amit beletettem, hála a sörök védőszentjének, már ha létezik ilyesmi, aztán megdörgöltem tarkómat, és amilyen gyorsan csak tudtam, már át is mentem inkább egy másik sorba.
Az nem lehet… lehetetlen! Ő meghalt... összevont szemöldökkel bámultam egy konzervet, ami valahogy a kezembe került, és vagy hússzor elolvastam a címkéjét, de még sem sikerült felfognom azt. Kapd össze magad te barom!! Visszatettem a konzervet a helyére, aztán megdörgöltem arcomat, és próbáltam úgy tenni, mintha csak a szemem káprázott volna. Bár lehet csak odaképzeltem azt a csillagot… meg aztán lehet tetoválás is… nem tudhatom...
xxx SZÓ // @"Ms Desalvo"
Vissza az elejére Go down
Kenisha Desalvo
Kiskép :
Desalvo & Desalvo - part 2 81d89e6f8a61ccff3d51da2ee09cb237df4eaa94
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hailee Steinfeld
Posztok száma :
13
User neve :
Csinszka
Csoport :
Berserker
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
rendőrtanonc gyakornok


Kenisha Desalvo
Elküldésének ideje — Szer. Aug. 31, 2022 9:01 am

Charlie Desalvo felhasználónak tetszik ez a poszt.

Desalvo <<>> Desalvo
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Mindig is utáltam a szabadnapokat, mondjuk apa mellett sűrűn akad pihenőnap. De a mai nap más. Apa reggel már nem volt otthon, mikor felébredte, csak egy levél fogadott, hogy legyen szép napom. Jah. És üres hűtő fogadott. Az első teendőm a bevásárlás lesz, amint megittam a kávémat és elszidtam a béka segge alá apámat. Remélem csuklik, mert ezt teszem majd egész nap... nyalja ki! A Desalvo autó műhely ügyében elég jó nyomon haladtunk, meglettek a szerszámok, de a srác már hetedhét határon túl volt. Nem tudtuk elkapni, de remélem a kis közben járásunk megakadályozza majd a további tolvajlásokban. Egy kis ráijesztés majd nyugton tartja a seggén. Remélhetőleg. Ami pedig a vásárlást illeti, úgy tűnik megint én vagyok a soros és újra mehetek abba az apró boltba. Miért a 7 elevenbe? Olcsó, ráadásul ott van olyan is, amit mondjuk egy nagyobb üzletben nem kapok meg...meg a közelben van. szóval pakoltam egy hátitáskát, abba egy szatyrot, majd felöltöztem kényelmesen, hiszen futni is akartam. Felkötöttem a hajam, hogy ne legyen útban, majd megindultam. A telefonom nem mutatatott esőt, sem más hívásra utaló jelet apa irányából. Szóval rövid séta után befordultam a sarkon, ahol már láttam a boltot, majd megálltam előtte, mosolyogva ránéztem a táblára, aztán beléptem a kedvenc helyemre. Csak 3 hónapja a kedvencem. Nemrégiben járok ide és nem régiben költöztünk ide, szóval akadnak még furcsaságok, de ez mellékes. Kosár fel, majd a hűtőhöz lépve kinyitom azt, hogy tejet és sajtot, vajat szedjek ki onnan. Becsukom, haladok tovább. Müzlis doboz...van még egy otthon, de nem árt ha van...Húspult. Kérek onnan is pár kilónyi csirkecombot és mellet, meg oldalast 4-5 kg-t. Elég az, nem vagyunk kecskék, hogy zöldségen éljünk, így olyasmit nem is veszek, rá sem nézek. De egy jó kg almát igenis teszek el magamnak, szeretem, legalább azt. Az autóban csócsálva idegesíthetem majd az öregemet. Jó lesz hallgatni a szitkozódását, mindig élvezet szívni a vérét. Más dolog annyira nem is kell...elmélázok, hogy valóban így van-e, ahogy sejtem, olyan szinten elveszek az idő és térben a gondolkodás miatt, hogy neki is ütközök valakinek. Ez ránt vissza a felszínre, és egyből erősebben kezdem el fogni a kosaramat, hiszen az előbb majdnem a lábamra dobtam.  
- Ehhh. - morrantam fel nem tetszően. - Bocsánat, elbambultam. - kértem azonban mégis bocsánatot a tagtól, ám ahogy felpillantottam a férfire, felismertem őt korábbról. El kell majd mondanom, hogy hogy tart az ügy, amibe “belekeveredett” és hogy nálunk van 3 napja a holmija. Nah, akkor a mai nap folyamán elrendezzük a dolgokat.  


Öltözet/Kinézet
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Desalvo & Desalvo - part 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Desalvo & Desalvo
» Charlie Desalvo
» Kenisha Desalvo
» Promise kept part 2
» Aviva&Axel - Solving the Myth part 1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: Oslo Sentrum ;;
-
Ugrás: