M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Arseni Lindqvist - Karlsen


Siri.Rasmussen
Kiskép :
Arseni  Lindqvist - Karlsen MMv6kJp
Rendeltetésem :
Thrúd valkűr vagyok
play by :
Alicia Vikander
Posztok száma :
30
User neve :
Maze
Csoport :
Valkűr
Pontgyűjtő :
19
Lakhely :
Sentrum
Foglalkozás :
nyomozó
Előtörténet :
Look Me in the Eye,
Tell me, what you see.



Siri.Rasmussen
Elküldésének ideje — Pént. Márc. 18, 2022 7:28 am
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Arseni  Lindqvist - Karlsen
isten
Hödr
A családom szerint kedves vagyok •
Mintha személyiségtípusok váltakoznának benne. Hol vidám és túlbuzgó, képes átesni a ló túloldalára és igazán gyerekes, naiv lenni, máskor pedig egy komor úriember, akivel se egyezkedni se pedig beszélgetni ne akarj. Épp olyan mint a legtöbb ember vagy épp az időjárás. Nagy részben meglehet találni benne a kolerikusok legfőbb jellemzőit, mely kimerül az optimizmusban, a tettrekészségben, motivációban.
Az ellenségeim szerint lúzer vagyok •
Tud gyengéd és óvatos lenni, odafigyelő és emberi. Még a megélt évek se tudták kiirtani belőle ezt az érzést, bár az is meglehet, hogy azok segítették hozzá eme jó tulajdonsághoz.  
Szerintem különleges vagyok •
Független, akit nehéz irányítani, és nem is érdemes, mert a végén úgyis Ő dönt saját sorsa felől. Akaratereje legyőzhetetlen. Imádja a kihívásokat. Nyíltságot ad, és másoktól is nyíltságot vár cserébe. Ha egy elvben magára talál, amellett megrögzötten ki is tart.


play by
Sam Claflin
életkor
kortalan
foglalkozás
Zenetanár
a karakter
Keresett
hirdető
Frigg & Odin
fő karakterem
Aaron Bergström
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd

a tél és a sötétség istene

Kilépve az utcára, először csak céltalanul kóboroltam. Még nem volt akkora forgalom a városban, akik munkába készülődnek, valószínűleg még csak most ébredeznek, vagy aki korán kezd, már meg is érkezett a munkába. Manapság már ellátják a gyalogátkelőhelyeket hangosbemondóval, ami jelzi, mikor vált zöldre a lámpa… tekintettel a hozzám hasonlókra. Kivártam természetesen, amíg a gép hang engedélyezte az átkelést, és csak akkor léptem le a járdaszegélyről.
Bár ember nem vagyok, valahol mégis tisztelem őket, és azt, hogy mennyi mindent tettek a generációk, aminek köszönhetően a világ egyre fejlettebbé vált. Ezért amennyire csak módomban áll, igyekszem alkalmazkodni az emberi szokásokhoz, és szabályokhoz.
Megéreztem a frissen főtt kávé, és a péksütemény jellegzetes illatát a közelben. Szó szerint az orrom után mentem, hogy megtaláljam az illat forrását. Hallom a bentről kiszűrődő zajokat, valószínűleg valami étkezde, ahol helyben is el lehet fogyasztani a megrendelteket. A lépteimet lelassítom, pláne mivel hallom, ahogy balom mellett elszalad két kisgyerek, versenyezve azon, ki ér elsőként az ajtóhoz.
Hallom, ahogy a hátukon viselt hátizsákban zörögnek a tolltartóban a ceruzák amit majd bizonyára az órákon fognak használni. Iskolába igyekeznek, s biztos meg akarják venni a reggelit, amit majd két óra között megehetnek.
Előre engedem hát őket, nem akarok belerondítani a versenyükbe, de én is a nyomukban vagyok lépteimmel. Az ajtó kivágódik, közben pedig már hallom is a koppanást, a feljajjdulást.
Valamilyen nő száguld el mellettem.
Kezeimmel reflexszerűen kapok előre, s elkapom a gyereket, amikor megérzem, hogy nekem esik.
- Hé! – szólalok meg felháborodottan, de még csak azt se hallom, hogy az az iménti lelassítaná a lépteit, vagy egyáltalán felfogta volna, hogy épp egy kisgyereknek csapta neki azt az ajtót.
- Jól vagy? – tapogattam végig a kislány arcát, hogy nem sérült-e meg.
- Ühüm. – hallottam a megszeppent választ, közben a másik kisgyerek is odalépett hozzánk. Elengedtem.
- Tartom az ajtót, menjetek csak. – mosolyogtam magam elé, magamban az előző bunkón füstölögve, miközben az ajtót megtartva a két kislány berobbant az épületbe.
Én is beléptem, majd egy pillanatra megálltam az ajtóban. Nem néztem körbe, ahogy azt a látók szokták, ha belépnek valahova. Szerettem volna feltérképezni kicsit a helyet, ahova beléptem. A zajok és az illatok alapján tőlem balra kaptak helyet az asztalok… onnan hallottam a beszélgetéseket, a porcelán jellegzetes csörgését, ahogy a kávéikat kevergetik, a székek nyikordulását… míg jobb oldalamról a kávéfőző jellegzetes hangját, és a pénztárgép csilingelését, női nevetést.

Noha vak vagyok, de talán csak az írásszakértő mondaná meg a kézírásomról... annyira jól megtanultam használni a tollat. Nyitott vagyok a világ legtöbb vallása felé, s bár nem abból kifolyólag ünneplem a karácsonyt, ami miatt a Keresztények, de ünneplem. Mióta itt élek, azóta egyenesen várom az ilyen eseményeket, mert szeretek megajándékozni másokat. Mások szerint meg meglettem ezzel az élettel Átkozva!


Találkoztam két évvel ezelőtt egy nővel. Neki is van képessége. Emlékképeket képes átadni a saját életéből. Egy nap megkérdezte tőlem, hogy tegyünk-e egy próbát. Igazából nagyon érdekelte, hogy vajon képes-e egy vaknak képeket átadni, de nem mert kísérletezni velem.
Én is kíváncsi voltam, ezért belementem. Láttam! A szemén keresztül, az ő emlékképei alapján, de életemben először láttam. Sokkolta az agyamat a sokféle szín, a fények a formák… Azt hittem szétrobban a fejem! A fű, a sok fa… én… te jó ég! Rettentően meghökkentő volt, és nagyon felzaklató. Soknak éreztem és túl zavarónak. Izgalmas dolog a látás, de összezavar. Túl sok új információt közölnek a színek és a formák, túlságosan megterhelnek lelkileg. Így soha többé nem akartam belőlke. Szuper nekem így is.

Levegő után kapok, akár fuldokló, ahogy felemelkedek az ágyban. Zihálok, verítéktől nedves lepedő tapad a hátamhoz. Reszketve gördülök ki az ágyból. Holdfény lopakodik a szobába földtől plafonig nyújtózkodó üvegfelületeken. Lépteimnek neszét nyeli el a padló. Csak egy rossz álom volt, mégis a valóságot észleltem. Úgy érzem, mintha mindaz… amit az elmúlt évezredek során felépítettem magamban, most kártyaként omlana össze. Mintha minden meg akarna szűnni ebben a pillanatban, minden amiben eddig hittem, és minden ami voltam. Ki voltam egyáltalán? Ki vagyok egyáltalán? A zavarodottság és a káosz, amit megindít bennem a pillanat... bekebelez, és a harag… az értetlen tehetetlenség…
Csak újra és újra lejátszódik az aznapi beszélgetésünk. Mikor látta, hogy idehaza milyen kényelmesen élek, sem villany nincs felkapcsolva, de mégis mindennek tudom a helyét. Otthon vagyok évek óta.
Ha valaki valamilyen oknál kifolyólag az öt érzékszerve közül elveszíti valamelyiket, a teste úgy reagál erre a veszteségre, hogy a megmaradtakat felerősíti. Erősebbé teszi a szaglását, a hallását, az ízlelését és a tapintását például egy vak embernek. A természet így billenti vissza az egyensúlyt. Elvesz, de ad cserébe mást.A testem hamarabb reagál arra, ha figyelnek… Ismered azt a bizonyos bizsergető érzést, mikor valaki bámul rád, és egyszerűen reflexből arra fordulsz, amerről érzed. Ez nálam is megvan… mármint ez a reflex, hiába nem látom az illetőt. De én hamarabb reagálok az ilyenre, mint ő. Dúvadnek egyáltalán nem mondanám magam, inkább egy kicsit régimódinak, bár a koromat tekintve nem vethető annyira a szememre. A világ nagyon sokat változott, mióta rovom az utam, és nem kell ahhoz látnom, érzem anélkül is a végbemenő változásokat.
A szenvedélyesség sok mindenben megnyilvánulhat, és nekem is megvan a magam szenvedélye. Nem vagyok impotens, de már „mai kakas” se, hogy olyan lazán vegyek dolgokat. A magam módján szerintem elég kellemes társaságot tudok nyújtani, ha valaki vevő rá.
Képességei:
- Képes mások érzelmeit befolyásolni. Énekével, amit bármilyen hangszeren kísér - örömöt, bánatot, együttérzést, szánalmat, vágyat és gyűlöletet tud kiváltani.
- Kiemelkedő a sportok terén is, a legjobbak között az ökölvívásban, valamint a különböző fegyverek forgatásában.
- Érzékei élesebbek bárkinél.

Vissza az elejére Go down
 
Arseni Lindqvist - Karlsen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arseni & Revna - Spring tales
» Magnus Karlsen
» Mads Karlsen | Odin |
» Anja Lindqvist
» Leonore Lindqvist

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: