M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Axel & Aviva - solving the myth part 2
 :: Valhalla csarnokai ;;
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next


Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

let me watch you as close as a memory
let me hold you above all the misery
let me open my eyes and be glad that I got here

A nap kezdését ismét sikerül alaposan eltolnunk, de mint ahogy a legutóbbi alkalommal, úgy most sem igazán van okom panaszra, sőt. A tagjaimban érzett kellemes fáradtság minden értelemben rá emlékeztet, és ettől sokféle gondolat költözik a fejembe, de a megbánás nincs köztük. Még akkor sem, ha tudom, hogy már fontos terveink vannak; bár ez utóbbi arra nagyon is rá tud venni, hogy ne szöszöljek sokat a fürdéssel és az öltözéssel. A reggelire - már ha szabad ezt egyáltalán annak nevezni - viszont nem sajnálom az időt, főleg azért, mert az éjszaka is sokat kivett belőlem, és ma ugye még fontos dolgunk is van.
Amikor megtalálom Axelt a fedélzeten, bármi is tartott ébren minket olyan hosszan, nem tudok nem gondolni egy másfajta éhségre, de hát ember legyen a talpán, aki ellen tudna állni neki és ennek a látványnak. Azért képes vagyok uralkodni magamon, de miért is tagadnám meg az élményt a szemeimtől? Ahogy rám pillant, egyébként is elárulja a vigyora, hogy pontosan tudja, mire gondolok. Figyelem, ahogy a törölközőért nyúl, pillantásom pedig elidőzik egy kicsit a hátán, ezúttal a saját nyomaimat fedezve fel magamnak egy kicsit jobban... mert hogy abból is bőven akad, ahogy látom. Nem mintha ezzel kapcsolatban éreznék megbánást.
– Szívesen pótolom majd, ha ma újra begyógyulnak – ígérem szívélyesen, az övéhez hasonló mosollyal, de ahogy egymás felé lépünk, már valami más is leköti a figyelmem. Először nem is tudom megállapítani, mit érzek furcsának, de aztán rájövök, és ez több okból is mosolyt csal az arcomra. Végigsimítom sima bőrét, a szavaimat rögtön megérti, a mosolya pedig kiszélesedik.
Nem panaszkodom, bár azt gyanítom, nekem aztán mindenhogy ugyanúgy képes lenne újra és újra elrabolni a szívemet, arcszőrzettel vagy anélkül. Amikor magához karol, készségesen simulok az ölelésébe, ujjaim felsimítanak a karjain, hogy aztán finoman átkaroljam a nyakát, miközben viszonzom a csókját. A nosztalgikus érzéseim fokozódnak, azzal a különbséggel, hogy most tudom, hogy szabad, és most már egyébként sem tudna semmi rávenni arra, hogy távol tartsam magam tőle.
– Igen – mosolyodom el a kérdésére. – Köszönöm, hogy gondoltál rám – teszem hozzá, nem mintha nem érezném azt, hogy ez részéről valahogy természetes.
A következő szavaira gyengéd, értő mosoly költözik az arcomra. Érzek a hangján némi feszültséget, és azt hiszem, értem is az okait, de engem akkor sem tud kizökkenteni a mai elhatározásomból, ha bennem is ott van még egy kis aggodalom.
– Tudom – felelem egyszerűen. Ujjaim újra megsimítják az arcát egy finom mosollyal, határtalan bizalommal tekintek a szemeibe, amik a napfényben újra a minket körülvevő óceánt juttatják eszembe. – Nem foglak visszatartani, akkor indulunk el, amikor te azt mondod, hogy kezdjük – ismertetem vele is az álláspontomat, csak azért komolyodva el egy kicsit, hogy lássa, komolyan is gondolom. – Ma te irányítasz, én csak asszisztálok és figyelek. Csak akkor fogok közbelépni, ha úgy érzem, valami nem stimmel, vagy ha te jelzed, hogy baj van. Minden más a te kezedben van. – Ismét elmosolyodom, puha csókot lehelek az ajkaira, aztán a kezeim közé fogom az arcát és még két szót teszek hozzá, amivel leírom minden érzésemet vele és a mai nappal kapcsolatban. – Hiszek benned. – Egyszerű igazság, de mégis sokat jelent neki, tudom. És amikor ma sikerrel járunk, akkor talán az önmagába vetett hite is visszatér majd; nem az istenek miatt, hanem azért, mert egy éve kérdőjelezi meg folyamatosan a saját emlékeit, és ez lassan fel fogja őrölni, ha nem bizonyítjuk be az igazát. Én pedig ezt a célt látom most magam előtt lebegni.

Az ígéretemet be is váltom, ezúttal nem keresek kifogásokat az időhúzásra, de nem is erőltetem, hogy minél hamarabb kezdjük el, megvárom, hogy ő érezze megfelelőnek a pillanatot. Amikor viszont azt mondja, készen áll, én sem bizonytalanodom el, csak rámosolygok és már indulok is, hogy összeszedjem a tegnap bérelt felszerelést, kihordva őket a fedélzetre, hogy minden kéznél legyen. Gyorsan leveszem a fürdőruha fölé vett ruhadarabokat is, aztán én is kimegyek, készen arra, hogy beöltözzek és nekikezdjünk, de előtte még magamhoz vonom egy gyors csókra, mintha csak újra a tudtára akarnám adni, hogy hiszek benne.
the silence

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
The berth surrounding my body
crushing every bit of bone
The salt, it seeps in through the pores of my open skin
I wait on you inside the bottom of the deep blue sea
- -
Kicsit későn kezdjük a napot, de nem számít. Ezután az éjszaka után - ahogy szoktam mondani - megérte. Azonban hiába a későn kelés, a napi rutin nem maradhat el. Miután ettem és kint hagytam Vivának is egy rendes adagot, edzettem. Gondolataim az óceán körül forogtak, és ahogy gondolkodtam arról, hogy eljött ez a nap, ez a perc, amikor lehull a lepel az egész rejtélyemről, rá kellett jönnöm, hogy ez az érzés egészen félelmetes. Ez már nem csak arról szól, meddig bírom a víz alatt, nekem sokkal mélyebben gyökerezik ez a gaz, amelyet ki akarok irtani. Mi van, ha nem sikerül? Mi van, ha mindenki másnak volt igaza? Akkor mi ez az egész, valami delíriumos álom egy elmegyógyintézetben?
Merengésemből Viva hangja szakít ki. Oldalra fordítom a fejem, hogy rá nézzek. Pajkos mosolya és szemei vigyorra késztetnek. Hogy tud egy ilyen éjszaka után is így nézni rám? Azt hittem, legalább egy kicsit kimerítettem a tartalékait de hát... Tévedni emberi dolog, nem igaz?
- Jó reggelt. - engedem el a rudat és felkapom a törülközőt, megtörlöm vele arcomat. A szavaira a hátamat próbálom megvizslatni, de sajnos látni most se látok semmit.
- Igen, érzem, hogy megalapoztad. Van egy kellemes fájdalom az izomláz mellett. - mosolygok rá pajkosan, aztán látom, miként fürkészi az arcomat, míg egymáshoz lépünk. Ujjai lassan simítanak végig sima államon, nekem pedig széles lesz a mosolyom. Abból az időből még rengeteg boldog emlékem van.
- Rendes szakállt nem tudok növeszteni, szóval néha vissza kell fordulnom a gyökerekhez. - mondom, és magamhoz karolva oda hajolok hozzá, hogy ezzel a puhasággal adjak neki egy csókot, kicsit adózva a múltnak is, újra élve annak egy kis szegletét. Meg hát egyébként is. Úgy vonz engem, mint egy mágnes, nem tudom magam sokáig távol tartani tőle.
- Reggeliztél? - kérdezem rá tekintve, aztán ha megkapom a választ, mosolyogva bólintok.
- Váljék egészségedre. Egy kicsit még hagylak, de aztán hamarosan el kell kezdenünk, ha nem akarjuk, hogy sötétben jöjjünk a felszínre. - mondom, mindezt kicsit úgy, mintha vizsgám lenne, és én izgulok, hogy átmegyek e rajta. Ez a fajta gyomorgörcs pedig távol szokott tőlem állni, de most olyan erős, hogy nehéz figyelmen kívül hagynom.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

let me watch you as close as a memory
let me hold you above all the misery
let me open my eyes and be glad that I got here

Az éjszakáról az utolsó emlékem a halkan elsuttogott szavai, amikből tudom, hogy sikerült ki is mondanom az érzéseimet, nem csak akartam. Mély álomba zuhanok, amiből félig felébreszt ugyan, amikor ő is befekszik mellém az ágyba, de csak félig, ami ahhoz képest, milyen éber alvó vagyok, rekordnak számít. Amikor órákkal később tényleg felriadok arra, ahogy összerezzen, az már egészen más, az elmém rögtön éberré válik, látva a félelem jeleit az arcán, hallva egyenetlen légzését. Mintha az ösztöneim is egy kicsit másképpen működnének most, tudják, hogy mikor hagyhatnak nekem egy kis pihenőt és bízhatnak , ugyanakkor gondolkodás nélkül figyelmeztetnek, amikor rám van szükség. Gyengéden érek hozzá és halkan suttogok, szemei megrebbennek, és ahogy rám emeli őket, a szívem újra összetörik a bennük ülő megannyi érzelem láttán. Megsimogatom az arcát, és amikor oldalra fordulva a vállamhoz bújik, én is rögtön átölelem. Megcsókolom a halántékát, halkan, megnyugtatóan suttogom neki, hogy aludjon még, egyik kezemmel a haját kezdem simogatni, míg a másikkal csak magamnál tartom. Nincs szükség szavakra, ezek nélkül is pontosan értek mindent, de ugyanígy érzem azt is, amikor lassan elkezd ellazulni az ölelésemben. Hamarosan a légzése is egyenletessé válik, és csak ez az a pillanat, amikor hagyom magamat is visszamerülni az álmokba.

Amikor legközelebb felébredek, már egyedül vagyok, bár szinte még érzem Axel illatát és a teste melegét az ágyban. Nem is tudom, végül melyik kabinban kötöttünk ki pontosan, de azt gyorsan sikerül megállapítanom, hogy a ruháim a közelben sincsenek. Mivel aligha kell váratlan vendégekre számítanom a hajón belül, nem csinálok nagy ügyet abból, hogy meztelenül sétáljak át a hálókabinba, de mielőtt felöltöznék, jobbnak látom, ha bepótolok egy zuhanyzást. Megmosolygom magamban, hogy Axel maga után hagyta az illatát a fürdőben, de aztán én is hozzáfogok a tusoláshoz. Tagjaimban kellemes sajgás érződik, az izmaim hálásak a meleg víz érintéséért, és a hajamat is megmosom, úgyis gyorsan meg fog száradni a melegben, sőt, talán nemsokára újra vizes is lesz. Felveszek egy lenge felsőt és egy rövidnadrágot, aztán Axel keresésére indulok.
Megmosolygom az asztalon hagyott hidegtálat, és nem is tudok ellenállni, hogy ne egyek néhány falatot, de nem is csoda; előző éjjel nem kevés energiát kellett elhasználnunk, amit pótolni kell, és ezt a testem sem rest jelezni számomra. Ezután a sejtéseimet követve kimegyek a fedélzetre, és amikor rábukkanok álmaim férfijára, ha akarnék sem tudnék elfojtani egy elégedett mosolyt az elém táruló kép láttán.
– A világért se zavartasd magad – szólalok meg, összefonom magam előtt a kezeimet, csípőmmel a hajó oldalának támaszkodok és gátlástalanul iszom magamba a látványát. Abból ítélve, hogy már nem volt mellettem, amikor felébredtem, és azóta még meg is fürödtem és ettem, feltételezem, egyébként sem most kezdett neki az edzésnek, sőt.
Szeretném azt mondani, hogy kész szerencse, hogy tegnap éjjel mindkettőnk határait a végletekig feszegettük, de elég ránéznem a testén megcsillanó verejtékre és a bőre alatt megfeszülő, majd elernyedő izmok játékára, hogy tudjam: nagyjából semmi nem tudna rávenni arra, hogy ne akarjam visszarángatni magam ezek után a zuhany alá. Az önuralmam egy másik dolog, de felesleges lenne azzal áltatni magam, hogy ne fordulna meg a fejemben ilyesmi.
– Azt hiszem, a mai tesztet kiegészíthetjük azzal is, hogy nyomon követem a hátad gyógyulását – jegyzem meg hamiskás mosollyal, amikor rálátásom nyílik az alaposan kipingált bőrére. Nem mondhatnám, hogy én finoman bántam volna vele és ez most jól látszik, de magáról az eredeti tesztről is könnyedén tudok szót ejteni. A tegnapi napon már elég egyértelmű bizonyítékokat kaptunk a képességeire vonatkozóan, és bár van bennem egy egészséges mértékű aggodalom, már eldöntöttem, hogy nem is próbálom majd visszatartani vagy korlátozni. A mai napon ő fogja irányítani és én csak akkor lépek közbe, ha úgy érzem, szükséges. – Szerintem elég jól előkészítettem a terepet – teszem hozzá, szemeim csillanása pedig egyértelmű jele annak, hogy mennyire nem sajnálom ezt a tényt.
Csak akkor tűnik fel, hogy mi a furcsa, amikor végez és rendesen láthatom az arcát. A mosolyom kiszélesedik a borosta hiánya láttán, közelebb lépek hozzá, ujjaimat finoman húzom végig a sima bőrén.
– Egészen nosztalgikus érzésem van – szólalok meg sokatmondó mosollyal. Akkor láthattam így, amikor megismertem, és ez a gondolat kellemes melegséggel tölti el a mellkasom, még akkor is, ha azokba az emlékekbe már keserédes érzések is keverednek. A mi sorsunk akkor is ott fonódott össze először.
the silence

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Ha meggondoltam volna magamat, valahol a közepénél, akkor sem tudtam volna visszafogni a feltörő vágyat, amikor az utolsó menetnél Viva beteljesülő nyögésébe szőtte a nevemet. Ez volt az utolsó szál, amely elszakadt, és innentől már visszafordíthatatlan volt a döntésem. Miután én is kiadtam magamból minden felgyűlsz szexuális feszültséget és vágyat, amelyet ez alatt a pár óra alatt gyűjtöttem, mellé fekve igyekeztem ébren tartani magamat. Nem csak azért, hogy lássam őt megnyugodni és elaludni, hanem mert tudtam, hogy ki kell kötnünk. Amikor döntetlent emleget, halkan elnevetem magamat. Pedig szerintem ő bírta tovább.
- Legyen így. - egyezek azért bele, aztán azon gondolkodom, hogy a francba tudtuk ezt végig csinálni. Ez főleg rá vonatkozik, mert nálam a testi edzettség és a jó figyelemelterelés elég magyarázat ahhoz, hogyan bírok órákon át hancúrozni valakivel anélkül, hogy elérném az orgazmust, na de az ő esetében rendkívül nehéz magyarázatot találni arra, hogyan bírt legalább 10 menetet. Nem tudom elképzelni magamról, hogy egymás után ennyiszer jussak a csúcsra, egyszerűen kettő-háromnál nem megy tovább. Bezzeg nála. Legközelebb számolni fogom, és kiderítem ennek a határait is. De nem most! A szemeim majdnem leragadnak, de nem engedek az érzésnek. A kérdésére, hogy nem kéne-e pihennem, halványan elmosolyodom.
- Majd ha kiértünk a vízre. - válaszolom halkan, az álmokkal küzdő, motyogó nőnek. A szívem megtelik melegséggel, ahogy kimondja, mennyire szeret.
- Én is téged. - suttogom vissza, homlokára csókolva, noha abban sem vagyok biztos, hogy ezt már hallotta, vagy elért a tudatáig. Még várok kicsit, hogy álma mélyebb legyen, hogy amikor kimászok alóla, ne ébredjen fel.
Aztán lekötöm a vizes köteleket, amelyek a kikötőben tartják a hajót, és a hídra lépve elindulunk a sötétben.
A szokásos utat követően lemegyek hozzá aludni. Sajnos felébresztem, ahogy bemászok mellé, de suttogva nyugtatom meg egy "igen"-nel, hogy minden rendben. Betakarom meztelen testét, amelyet magamhoz is vonok, bár erre a mozdulatra rá segít, hozzám bújik. Ismét elönt az a kellemes, szeretetteljes érzés, és ahogy hajába fúrom arcom, engem is elragad a sötétség.

Amikor legközelebb kinyitom a szemem, kint már világos van, de borzalmasan nyúzottnak érzem magam, ráadásul a félelem is rajta ül még a mellkasomon. Nem mozgok, még is egyetlen rezzenésemmel felébresztettem Vivát. Mélyet sóhajtok, aggódó hangja kiűzi fülemből azt a kongást, amely álmaimban kísért. Szemeim megrebbennek, rá pillantva halkan sóhajtok egy mélyet. Hátamról az oldalamra fordulok, felé, és magamhoz ölelem törékeny testét, arcomat a párnán fekvő vállához hajtom, és túrom arcom loknijaiba, menedéket keresve bennük. Megszólalni nem tudok, nem is igazán akarok, csak várom, hogy elüljön a nyomasztó érzés. Erre rá segít simogatása, és suttogása, nem telik bele pár perc, hogy feszült izmaim ellazuljanak. Olyan könnyen nyugtat meg gondoskodásával, hogy nem válok éberré az álom ellenére sem. Habár kicsit tartok attól, hogy visszaaludjak, a fáradtság végül megnyeri a csatát, és engem álomba ringat Viva szívverésének, és légzésének hangja, finom simogatása fejemen.
Órákkal később nyitom ki újra a szemeimet. Ő még alszik, így a besütő nap sugarai mellett gyönyörködhetek benne. Fürkészem nyugodt arcát, barna bőrét vállán, a fekete haját, amelyen megcsillan a fény. Látványa is elég, hogy fellobbantsa a lángot mellkasomban, amitől egész testemben érzem a kellemes meleget. Sokáig gyönyörködöm benne, aztán óvatosan, hogy ne ébresszem fel, kimozdulok mellőle. Zuhanyozni megyek, és habár mindenem sajog az éjszakai terheléstől, ez a fájdalom inkább kellemes, mint kellemetlen. Fürdés után megborotválkozom, a tükörbe nézve még ellenőrzöm, hogy nem hagytam-e ki sehol kósza szálakat, és eszembe jut, hogy ennyire sima képű talán a hajón voltam utoljára, egy éve. Arcszesz után csendesen megyek tovább, utam a konyhához vezet. Éhen veszek, és habár szívesen ennék Vivával, nem tudom, mikor fog felkelni - én felkelteni nem akarom-, így inkább bekapok valamit. Persze gondolok rá is, és egy hideg bőségtálat hagyok a meglazult asztalon, mielőtt kimennék a fedélzetre, hogy a napi edzést elvégezzem. Az izmaim meglehetősen tiltakoznak ez ellen, de rádolgozni erre a lázra a legjobb dolog, arról nem is beszélve, hogy egészen mást mozgatok meg most, mint éjjel.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

your heartbeat makes me wild
when you're right here by my side

Minden lehetséges szempontból elveszítem a fonalat. A pillanatok percekké növik ki magukat, a percek órákká, és én mégsem érzem azt, hogy eljött volna annak a bizonyos könyörgésnek az ideje. Fogalmam sincs, hogyan bírja ki a testem, az pedig végképp nem fér a fejembe, hogy ő hogyan képes rá, de az biztos, hogy amit csinálunk, az túlmutat bizonyos határokon. Beváltja minden ígéretét, újra és újra eljuttat a gyönyör kapujába, hogy aztán át is lendítsen rajta, és egy idő után már ha akarnám sem lennék képes számolni, mert minden gondolatom és érzésem beszűkül rá és mindarra, amit tesz velem. Ugyanúgy kívánom a sokadik alkalom után is, ajkai íze ugyanúgy csábít, érintése ugyanúgy perzseli a bőröm, egy alkalommal még bele is kuncog a csókba, mintha ő maga sem hinné el, hogy még mindig nem hunyt ki az a bizonyos tűz. Nem is igazán érzem, hogy képes lenne rá, ha tippelnem kellene, a testem előbb adná fel a küzdelmet.
– És te fel akarod adni? – kérdezem kihívón, mosolyogva simítva végig a hátán, miközben a nyakam bőrén végigfut a borzongás a csókja nyomán. A hangom rekedt a sok nyögdécseléstől és már érződik rajta bizonyos fokú fáradtság, de ez még nem elég ahhoz, hogy neki adjam a győzelmet. A feladás fogalma persze tőle is távol áll, ezt nem rest még kétszer bebizonyítani számomra, és azt hiszem, valahol ott van az a pont, amikor mindketten érezzük, hogy a tartalékok kezdenek lemerülni. A testem már szinte akkor is reszket a karjai között, amikor épp nem a gyönyör hatása alatt áll, nem marad egyetlen épkézláb gondolatom sem, már tényleg képtelen vagyok bármi másra koncentrálni rajta kívül.
Az utolsó kör viszont még így is emlékezetes marad, amikor neki is el kell fogadnia, hogy nem tudjuk tovább feszegetni a határainkat, és elengedi magát. Rá kell jönnöm, hogy ez az egyik kedvenc pillanatom, látni, hogyan dőlnek le az addigi korlátok sötéten izzó szemeiben, hogy teljesen átadja magát a vágyainak és az érzéseinek. Nem finomkodik, de egyáltalán nincs is rá szükség, nem is akarnám, hogy elfojtsa magában ezt a nyers, vad vágyakozást. Ismét olyan elsöprő gyönyörben részesít, mintha nem lennék már túl egy jó páron, ezúttal viszont az érzés még elemibb, és kis híján teljesül is a vágya, ha nem is szó szerint sikoltom a nevét, ez marad az egyetlen értelmes szó a repertoáromban, ami képes legördülni az ajkaimon, miközben hangos, elnyújtott nyögéssel végleg átadom magam neki. Erővel kell nyitva tartani a szemem, de a fáradtság nem tud megakadályozni abban, hogy végiginézzem, amikor végre őt is eléri a beteljesülés. Elraktározom magam a pillanatot, de aztán hagyom egy kicsit lecsukódni a szemeimet, miközben mindketten próbáljuk összeszedni magunkat.
Mellém fekszik, és ahogy magához húz, készségesen simulok szorosan a karjaiba. Olyan nedves a bőrünk,  mintha azóta újra eláztunk volna az esőben, a testemen fáradt zsibbadtság uralkodik. Kinyitom a szemem, amikor kisimítja a hajam az arcomból, pillantásom magába issza fáradt mosolyát, csillogó, csodaszép szemeit.
– Egyezzünk ki egy döntetlenben – mosolyodom el én is, nem vitatnám ezt el tőle, mert azt hiszem, ha még akár csak eggyel is tovább mentünk volna, tényleg elájultam volna. Simogatni kezdi a hátam, amitől finom borzongást érzek, és ez egyben el is kezdi tetézni a fáradtságomat.
– Kedvemre való teszt volt – mormolom a mellkasára, mosolyomat is odarejtve, mielőtt megcsókolnám forró, nedves bőrét. Azt hiszem, értem, mire akart célozni, de az agyam egyelőre képtelen ezen - vagy bármi máson, ami azt illeti - komolyabban elgondolkozni. A csókját egy kis fáziskéséssel viszonzom, bár minden érzékem szívesen visszatér még egy kicsit erre az érzésre, és ezúttal már az ujjaim is csak gyengéden a hajába túrnak. Nem is igazán merek belegondolni, hogy festhet a háta.
– Nem kellene neked is pihenni? – kérdezem halkan, bár én már tényleg alig vagyok képes nyitva tartani a szemem, mintha ólmos fáradtság húzna lefelé. A szívemet viszont így is jócskán megmelengeti a gondolat, a tudat, hogy még most is a biztonságot tartja szem előtt. Karom finoman öleli körbe a testét, hozzábújok, magamba szívom az illatát és hallgatom a szívverését.
– Nagyon szeretlek – mormolom halkan, talán fel sem dolgozom már igazán, hogy ténylegesen ki is mondom a szavakat. A fáradtság győz a testem felett és mély, nyugodt álomba húz, azzal a tudattal, hogy Axel vigyáz rám.

Az álmom ólmos és mély, de az éberségemet egyetlen dolog nem tudja kicselezni és ez Axel rémálma. Ködösen emlékszem a pillanatra, amikor befeküdt mellém, és én arról kérdeztem motyogva, hogy minden rendben van-e, mielőtt szorosan hozzábújva folytattam volna az alvást, de ez most más. Kinyitom a szemem, végigsimítok a karján, aztán gyengéden megsimogatom az arcát.
– Jól vagy? – kérdezem halk, aggódó hangon. A szemei nagyon fáradtnak tűnnek még, nem érzem úgy, hogy jó lenne, ha most véglegesen felriasztanák az álmok.
– Aludj még egy kicsit – suttogom. Finoman simogatni kezdem a haját, hátha ezzel segíteni tudok neki megnyugodni és újra álomba szenderülni. Engem csak az nyugtat meg igazán, ha hallom, hogy a légzése ismét egyenletessé válik, addig nem engedek a visszaalvás gondolatának.

Mire igazán sikerül felébredni, a nap már jócskán magasan jár az égen, de hát így járnak azok, akik éjszaka sokáig... lefoglalják egymást. Ez utóbbit egyébként érzem minden tagomban is, ami azt illeti, bár ez most nagyon is mosolyra fakaszt. Ha Axel még mellettem van, akkor egyelőre nem megyek sehova, különösen, ha még nem ébredt fel, de ha már nincs, a keresésére indulok - bár ehhez először valami ruhát kell szereznem magamnak.
make me feel

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Valahol úgy érzem, hogy az isten teóriát nem csak a vízben tesztelgetjük. Már nehéz számon tartanom, hogy hol tartunk. Az ágy után a falnál teszem magamévá. Véresre karmolt hátam után a vállaim és karjaim vannak soron, és hiába minden vadító érzés, nem adom meg magamnak az esélyt, hogy elérjek a gyönyörig. Megmondtam neki, hogy ha ezt akarja, megkaphatja, én pedig egész éjjel képes lennék ezt folytatni. Oh boy és folytatjuk is. Nem kímélem, sem ajkaimmal, nyelvemmel, ujjaimmal, semmivel sem. Mindent bevetek. Egyik helyiség után a másikba megyünk, vágyunkkal az egész yachtot felfűtjük, én pedig elvesztem a fonalat a számolásban. Akkor fordul meg a fejemben, hogy ez nem emberi, amikor a sokadig orgazmusa után is úgy csókol meg a kabinban, mintha az első lenne. Még halkan ajkára is kuncogom hitetlenségemet. Kifog rajtam ez a nő. Pedig már érzem tagjain, hogy reszket, szinte akkor is, amikor már túl van a csúcsponton, és még mindig nem adja fel. Az eső már elállt oda kint, de mi olyan nedvesek vagyunk, mintha eddig idebent zuhogott volna. Szemeim egy pillanatra az órára lesnek a falon, míg a nő ajkát magamon élvezem, aztán apró csókkal hajolok a nyakába.
- Még mindig bírod. - ez kijelentés. Ténymegállapítás. Elmúlt éjjel 3 és még mindig nem tudom elérni nála, hogy elégnek érezze. Persze ez nem jelenti azt, hogy feladom. Ó nem, még nem! A következő két kör után már érzem, hogy az izmaim pihenést követelve sajognak. Így hát kelletlenül, de megadom magam. Az utolsó és egyben talán leghosszabb menetben nem csak neki adom meg újra a gyönyört, de ezúttal már magam is engedem eljutni oda. Testem megkönnyebbül, amikor végre szabadon eresztem, és a legkisebb finomkodás nélkül teszem magamévá, majd érem el a csúcsot. Testem remeg, és kell pár perc, amíg össze tudom szedni magam és az erőmet. Habár a sötétség és az éjszaka csalogat, és próbál az álmok mélyére rántani, nem adom meg magam ennek a hívásnak. Viva mellé fekszem, magamhoz ölelem őt, és homlokára csókolok. Kisimítva nedves arcáról egy tincset rá mosolygok fáradtan.
- Nyertél. - szusszanok, kezemmel lágyan simogatni kezdem hátát.
- Nem tudom, hogy voltunk erre képesek. - mondom rekedtes hangon, a kabin plafonját bámulva, de a mosolyom elárulja, hogy minderre csak örömtelien gondolok. Miután megengedem magamnak a pihenést, felé fordulva szenvedélyes csókot adok neki.
- Pihenj nyugodtan. Biztonságos vizekre viszem magunkat. - simítom meg az arcát szeretetteljes pillantással. Nem megyek egyelőre még messzire tőle, inkább mellette feküdve várom meg, hogy magához ragadja őt az álmok mezeje. Amint ez megtörtént, elmosolyodva, a mellkasomban szétterülő melegséggel figyelem még egy kicsit, aztán kikelek mellőle. Keresek egy alsót, és igazából semmi más felkapására nincs energiám. Felmegyek a hídra, hogy a motort beindítva vissza menjek a biztonságos távolságunkba.

Hajnali öt, mire megint elérünk a helyünkre. Lemegyek a kabinba, és habár egy pillanatra átfut az agyamon, hogy le kellene zuhanyozni, a gondolatától is olyan fáradtság lesz úrrá rajtam, hogy hamar meggondolom magam. Besétálok a szobába, ahol Vivát hagytam, és a hajnali szürkület fényeivel együtt fekszem be mellé az ágyba. Magamhoz ölelem, arcom illatos hajába temetve hunyom le a szemeim, és ezzel egy időben hagyom, hogy magával ragadjon a sötétség.

Órákkal később a szokásos rezzenéssel ébredek. Szemeim lassan nyitom ki. Nem érzem magam kialudtnak, de az álmok nem igazán válogatják meg a megjelenésük időpontját. Legalább azt el tudom mondani, hogy most sokkal gyengébben éreztem a félelmet testemre tekeredni, mint ezelőtt. Nem tudom, hogy erről a kimerültség, vagy Viva jelenléte tehet, de bármelyik is, ha ez a módja a "gyógyulásnak", akkor tőlem minden éjszakát ilyen bő lére ereszthetünk. Mély sóhajjal hunyom be a szemeim, és próbálok legalább még egy kicsit pihenni. Most kivételesen a tenger hívása sem pörget fel, pedig a hullámok illata már most kezd az orromba kúszni.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

your heartbeat makes me wild
when you're right here by my side

Nem tudnám megmondani, pontosan mikor léptünk át azon a határvonalon, ami a kezdeti lassabb, szenvedélyes érzékiséget újra a heves, pórias vágyba ültette át, de hazugság lenne azt állítani, hogy egyetlen másodpercre is bánom. Olyan intenzív vággyal lángolok iránta, hogy talán ez az izzás tükrözi azt leginkább, és az ő ködös pillantásában is ezt látom. Minden érintése és pillantása felperzsel, a csókjai újra és újra olajat öntenek a tűzre a véremben, ami úgy érzem, sosem lesz képes kihunyni. Mégis, hiába néz úgy rám azokkal az izzó kék íriszekkel, mintha képes lenne itt helyben felfalni, felkínálja nekem a választás jogát, ez a figyelmesség pedig biztosan el is fog jutni a józan eszemig, amint lesz helye és ideje visszatérni. Egyelőre viszont csak ő köt le, a fülembe suttogott ígéretek, a hang, ahogy érintésem és szorításom nyomán elnehezül a légzése, még ha ebből még csak nem is sejtheti a válaszomat. Pedig egyértelmű... belőle sosem lehet elég, ezt üzeni minden egyes érzékem, az eszem, a szívem, a testem.
Pillantása az enyémbe mélyed, az ajkaimra mormolt szavai hatására bizsergés fut végig a gerincem mentén, ami egyenesen az ölemben áll meg. Tudom, hogy komolyan beszél, én viszont visszakozás helyett beleborzongok a vágyba. Ajkaim éhes csókkal forrnak az övéire, heves viszonzásra találva, szorosan öleli át a testem, ahogy én is az övét, és amikor hátrálni kezdek, engedelmesen követi a lépteimet. Hamarabb rájöhet a célra, mint hogy eljönne az érkezés, mert a hátam még nem ütközik neki a falnak, mikor ő már szinte odaprésel a testével, elégedett sóhajt csalva elő belőlem, ami még elveszik a csókban, mielőtt elhúzná az ajkait az enyémekről. A hiányuk fájó ürességet hagy, de gyorsan eltereli a figyelmem, amikor forró csókokkal halmozza el a nyakam. Felgyorsuló légzéssel, mély sóhajjal hunyom le a szemem egy pillanatra, ujjaim finoman markolnak a hajába, míg másik kezem kihasználja a kínálkozó alkalmat, hogy végigsimítson a felsőtestén. A bőrünk olyan nedves, mintha sosem száradtunk volna meg az eső után, de talán nem is csoda; a testem már most úgy izzik a töretlen vágytól, mintha nem az imént kergetett volna kétszer is az őrületbe. Egyik lábamat felhúzom a teste mellé, vágyakozva dörzsölöm magam hozzá, és amikor meghallom a szusszanását, a hangot az egész testemben érzem. Zihálva nézek rá, karját a lábam alá bújtatja, aztán ujjai ismét a fenekembe mélyednek, én pedig elégedetten sóhajtok fel az érzésre. Belekapaszkodok a nyakába és megemelem magam, ahogy a másik lábamat és a csípőjéhez húzza, és amikor újra a falnak nyom, a teste köré fonom azt. Körülbelül két pillanatom van elveszni szemeinek sötétkék örvényében, de ezt is kihasználom, mielőtt egyetlen mozdulattal mélyen elmerülne a testemben. Felnyögök az érzésre, bár a nyögés vége már elveszik heves csókjában, amit nem szunnyadó szenvedéllyel viszonzok. A testem lüktet a vágytól, ahogy a fal és a saját teste közti csábító csapdába ejt, egy pillanatra eszembe jut az első majdnem, ami hasonló módon végződhetett volna, de nincs sok időm ezen gondolkozni, mert a következő másodpercben elhúzza tőlem az ajkait, a csípőjével együtt, hogy aztán hevesen és mélyen lökje belém magát újra. Szabadon nyögök fel szinkronban a mozgásával, a még mindig engem szorító ujjaival rásegít minden egyes mozdulatára, mindig a megfelelő pillanatban húzva és szorítva magához, még intenzívebbé téve az érzést és az élményt. Kezeim belé kapaszkodnak, és nem finomkodok, amikor ujjaim vagy éppen a körmeim belemarnak a bőrébe a vállán, a hátán, ebben a hevességben nem is tudnék ilyesmire figyelni. Ugyanúgy megszűnik a külvilág, mint minden egyes alkalommal, jelenleg nem létezik számomra más rajta kívül, csak őt látom és érzem, szinte falom a szemeimmel a látványát, már amíg képes vagyok viszonylag tisztán tartani a fejem. Az elmémbe ég minden pillanat, elnyílt ajkai, sűrű lélegzetvétele, tekintetének izzása, ahogy kiül a vonásaira az éhség és a vágy. Ajkaimon akkor is érzem az ízét, amikor a csókja éppen nem éget, a testem lüktet a vágytól és minden érzéstől, amit gerjeszt bennem.
Ezúttal meg sem próbálok ellenállni vagy elodázni a pillanatot, amikor az első remegés végigfut a gerincem mentén, egyszerűen csak hagyom megtörténni. Körmeim újabb vörös csíkokat hagynak a hátán, ajkaimról újra az ő neve gördül le egy elhaló nyögés formájában, mielőtt a testem megremegne aztán megfeszülne a karjaiban, hogy ismét átadjon a kéj mámorának.

Nem túlzás azt állítani, hogy teljesen elveszítem az időérzékemet. Miután felfektetett a főkabinban lévő asztalra, felavattuk a mosdókagylókat magában foglaló széles felületet is, aztán még két másik kabint is, az egyiket két helyen. A testem a harmadik kabin színterén kezdi jelezni, hogy bár eddig jól bírta a kiképzést, ha még sokáig gyötörjük, valószínűleg szó szerint ájulásig fog tartani ez az egész, bár ez a gondolat feleannyira sem ijesztő, mint a testem szeretné. Abban nem kételkedem, hogy Axel beváltja az ígéretét a könyörgéssel kapcsolatban, de téved, ha azt hiszi, azért fogok könyörögni, hogy hagyjon békén, sokkal izgalmasabb azért alkudozni, hogy végre én is hadd lássam, hogyan éri el őt a gyönyör. Ebből semmiképpen nem engedek, még akkor sem, ha a végén már tényleg a neve az egyetlen szó, ami még képes megfogalmazódni a fejemben, miközben a testem zihálva reszket a karjaiban.
make me feel

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Amilyen lágyan és lassan kezdődött ez az este, és a kettőnk játéka, annál hevesebben és forróbban folytatódik. Kicsit olyan, mintha kiadtuk volna magunkból az érzékenységet, csak azért, hogy felszínre bukkanjon az a mindent elsöprő szenvedély, amely ez alatt megbújik. A finomkodásomat mintha elvágták volna, amikor a nevem nyögdécselte, egyszerűen már nem tudok gátat szabni annak a hévnek, ami perzselő plazmaként folyik az ereimben. Eddig sikerült visszafognom magam, nem tovább. Erről ő tehet. Még is, még ezekben az eszemet vesztett pillanatokban is hagyok neki választást, főleg ha már kegyelemről suttog a szoba csendjébe. Így amikor orgazmusa után finoman levezetem neki az érzést, felkelve felteszem neki a kérdést. Elég volt? Persze, nem én lennék én, ha mindeközben nem simítanám, csókolnám az imént még karjaimban reszkető testét. A markolásomra felnyög, jelezve, hogy testében még élesek az érzések, és ezt az édesen csengő hangot egész éjjel tudnám hallgatni. Kezei tarkómra, nyakamra simítanak, forró nyomot hagyva maguk után. De a kérdéshez hozzá tartozik a mozdulat, hogy kezét feszülő férfiasságomra vezetem. A köré fonódó, puha ujjak érzésére kicsit mélyül a légzésem, megnehezítve a kettőnk csókját, és amikor rá szorít, egyet kénytelen is vagyok fújtatni. Azonban a válasz más, mint amire ebből következtetnék. Ködös pillantással figyelem mélyen csillogó szemeit, míg ajkaimra suttogja a választ.
- Könyörögnöd kell majd, hogy abba hagyjam. - mormolom mélyen szemeibe pillantva. Elég edzett vagyok ezen a téren, ha kell, az egész éjszakát áthancúrozom vele, újra és újra a csúcsra tornászva őt, míg ki nem fárad a karjaim közt. A döntést azonban meghozta, és nincs olyan isten a világon, aki rá venne arra, hogy erre a választásra nemet mondhassak. Hallani, és élvezni akarom őt, még akkor is, ha nekem a csúcsot jelentő eufóriából kevés - vagy talán semmi sem - jut. Élvezem a vele töltött perceket az orgazmus nélkül is, és azt is, hogy ebben a témában végre emberemre találtam, ugyan is az átlag azt mutatja, hogy a második kör után már elfáradnak, elalszanak. Ő nem. Így hát új céltól vezérelve, hevesen csókolom vissza, és ölelem magamhoz. Hagyom, hogy kiválassza a helyet, és amikor hátrálni kezd, követem. Amikor már tudom, hogy merre tart, már szinte én tolom neki a falnak testemmel. Ajkairól elveszem a sajátomat, heves csókokat adok nyakába, és amikor felhúzza lábát, hogy újra hozzám dörzsölje magát, egy rövid szusszanás tör fel belőlem. Felemelt lába alá nyúlok azonos oldali kezemmel, térdhajlata az én könyökhajlatomban pihen, a tenyerem a fenekére mar. Kicsit berogyasztok, hogy egyszerűbb legyen ismét elmerülni benne, bár amint másik lábát is csípőm köré fonom, már kiegyenesedve nyomom neki a falnak. Amint egy határozott mozdulattal mélyre csúszok benne, ajkaim heves csókkal tapasztom az övére, miközben egész testemmel hozzá simulok, a falhoz szorítva őt, csapdámba zárva. Nem várok sokat, a csókot megszakítva csak egy picit húzódok el tőle lent, hogy aztán csípőmmel hevesen, mélyre hatolóan kezdjek mozogni benne. Kezemmel rá játszok a mozdulatra, magamhoz húzva és szorítva amikor előre török, követve a ritmusomat.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

your heartbeat makes me wild
when you're right here by my side

Nem emlékszem, hogy valaha is képes lett volna bárki így elvenni az eszem. Szó szerint minden gondolat eltűnik a fejemből, kizárólag az érzékeim dolgoznak, azokat pedig minden értelemben ő tölti ki; minden érintése és csókja tovább perzseli a vérem, módszeresen és magabiztosan kerget az őrületbe. Először csak a kezeivel fokozza az ingereket, de aztán, ahogy egyre közelebb taszít ahhoz a bizonyos határhoz, és mivel kezdem elveszíteni az eszem, a csípőm mozgása is szabálytalanabbá válik, a másik kezét is levezeti a testemen, hogy rásegítsen ezekre a mozdulatokra. Ismét gyorsabbá és hevesebbé válik minden, de nem bánom, úgy érzem, ez csak hűen tükrözi, milyen intenzív vággyal égek iránta. A testem nem is képes tovább odázni az elkerülhetetlent, minden érzés sokkal élesebbé válik, ráadásként hallom a fülemben halk nyögését és érzem, hogyan mélyednek az ujjai a bőrömbe. Minden inger egyszerre lendít át újra a csúcson, megfeszülök a karjaiban, tagjaimon végigfut a remegés, aztán elnyel az az euforikus köd, ami szinte még fel sem szállt teljesen a fejemből.
Ujjai érintése finommá válik a bőrömön, ajkai gyengéden simítják a hátamat, ezek az érzések pedig gond nélkül áthatolnak még az eufórián is, segítenek, hogy visszatérjek hozzá a valóságba. Még mindig nehéz a lélegzetem, de ajkaim már az övéit keresik, készségesen hajol kissé hátra, hogy ezt lehetővé is tudjam tenni. Elsuttogott kérdésemet hallva magához karol, velem együtt áll fel az ágyról, és el kell fojtanom egy mosolyt, amikor érzem, milyen vigyázva helyez a saját lábaimra. A testem még mindig kellemesen lüktet az élményétől, de azért sikerül talpon maradnom, és a következő pillanatban egyébként is megfordít és magához ölel. Készségesen simulok hozzá, élvezem meztelen, forró bőrének érintését az enyémen, miközben szenvedélyesen viszonzom a csókját. Kezeim felsimítanak a karján a nyakához, egyikkel beletúrok a hajába a tarkóján. Amikor elhúzódik, tekintetem újra találkozik izzó pillantásával, és érzem, hogy azok a tűzben égő kék szemek engem is lángra gyújtanak. Megszólal, a hangja önmagában is újra végigbizsergeti a gerincem, de amikor egyik kezemet az ölére vezeti, kéjes sóhaj szökik ki az ajkaimon. Ujjaim vágytól lüktető férfiassága köré fonódnak, eszembe jutnak az előző éjszaka emlékképei, a tekintete, a hangja, ahogyan a nevemet sóhajtotta... a gondolat nem is kicsit csábító, de aztán a fülemhez hajol és olyan ígéretet suttog, amitől nem csak újabb sóhaj szakad fel a mellkasomból, de egy pillanatra le is kell hunyom a szemem, hogy ne gyengüljek el. Keze végigsimít a hátamon, érintése felperzseli a bőröm, és amikor belemarkol a fenekembe, halkan felnyögök. Ajkai megtalálják a nyakam, másik keze felsimít a karomon, libabőrt hagyva maga után mindenhol.
A tarkóján pihenő szabad kezemmel felemelem a fejét, hogy forrón az ajkaira tapadhassak, és miközben kiélvezem az ízét, másik kezem ujjai finoman megszorulnak a vágya körül, de nem egészen azért, amiért ő hiheti.
– Nem hiszem, hogy valaha is elég lehetne belőled – súgom az ajkaira, miután épp csak annyira húzódtam el tőle, hogy ezt lehetővé tegyem. Elengedem odalent, de csak azért, hogy ismét teljesen magamhoz tudjam szorítani a testét, miközben újra szenvedélyes csókra hívom az ajkait. Másik kezemet is a nyaka köré fonom, így könnyedén tudom magammal vonni, miközben a falhoz hátrálok, egy pillanatra sem engedve el a száját. Hihetetlen, hogy még mindig ugyanúgy tudom kívánni, mintha először érinthetném, és minden egyes érintése olyan hatással van rám, mintha ő is először tenné, de a csókja édes ízét és a hozzám simuló testét érezve eszembe sem lenne megszakítani ezt az estét a feltétlenül szükségesnél előbb, amíg ő sem akarja. Egyik kezem a nyakáról lefelé simít a mellkasára, a hasára, ujjaim újra felfedezik forró bőre érintését, miközben egyik lábamat felhúzom a teste mellé és a csípője köré kulcsolom, hogy aztán a saját csípőm megmozdításával felidézzek bizonyos izgató mozdulatokat az este korábbi részéből.
make me feel

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Vérem forró tűzként folyik az ereimben, nyögdécselése megtölti a fejem, és a szobát. Nincs külvilág, ő van, az érzése, és a cél, amelyet egyértelműsítettem neki. A nevem nyögve csak azt éri el, hogy "felbőszüljek", ez a hang olyan mértékben beindít hogy a pár perccel korábbi finomkodásról meg is feledkezem. A mozdulatok hevesek és erősek lesznek, ő pedig hangosabb. Körmei a karomba mélyednek, nekem fogaim a bőrébe, de nem kegyelmezek neki, gyorsítok, amikor érzem, és hallom rajta, hogy eléri a csúcsot. Teste megfeszül, lábai remegnek az enyémen. Karjaimmal tartom meg, ujjaim finoman simítják bőrét, míg ajkam bejárja a bőrt a hátán. Mély levegőket véve nyugszom meg én is kicsit, majd hátra dőlök, hogy elérje ajkaim. A csókot forrón viszonozom, szinte perzselő az érintése, ködös pillantása elégedetté tesz. Kérdésére átkarolom, felkelve emelem őt is, bár óvatosan engedem végül saját lábára, nem akarom, hogy még a végén itt essen össze nekem. Magam felé fordítva hajolok le hozzá újabb csókra, magamhoz ölelve kiélvezem meztelen testének érintését.
- Ha úgy érzed, elég volt, akkor segíthetsz megkönnyebbülni... - dörmögöm, egyik kezét feszülő ágyékomra vezetve. Az érzés borzongató, de rá nem erőltetek semmit. Oda hajolva füléhez, felajánlom neki a másik opciót is.
- Ha nem volt elég, akkor folytatom, amíg nem sikoltod a nevem. - suttogom az ígéretem, kezemmel lágyan végig simítva a gerince mentén, nyaktól lefelé, hogy aztán leérő kezem a fenekébe markolhasson. A feszes, selymes érzés szinte megőrjít. Ajkaimmal a nyakába marok, szabad kezem ujjai az eddig fogott kezének karján simít felfelé. Sokat tudok még ígérni az éjszakára, ha azt választja.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

your heartbeat makes me wild
when you're right here by my side

A testem szinte még ki sem heverte az előző elsöprő orgazmust, Axel gyorsan megmutatja, hogy a tervei alapján nem is fog egyhamar megkönyörülni rajtam. Hozzám simuló teste és a testemben elmerülő ujjai együttesen szítják bennem tovább a tüzet, szinte még fel sem teszi azt a bizonyos kérdést, máris teljes egészében ő irányítja minden érzékemet. Ha akarnék sem tudnék ellenállni neki, így hamar az ölében találom magam, ahogy leül és odahúz. Csókjai égetik a bőrömet, érintése lángra gyújt, és ahogy neki tetszőn elrendezte a helyzetünket, nem kell sokat ösztönöznie ahhoz, hogy újra magamba fogadjam. Az érzésre felnyögök, és minden csak fokozódik, amikor egyik kezét a combjaim közé vezeti. Nem állít meg, amikor megmozdul a csípőm, így egyszerre három inger is támadja a testem, és akkor még nem is számítottam bele az érzést, ahogy a testünk szorosan összesimul és érzem sűrű lélegzetvételeit a bőrömön. Az érzések összefolynak, mint a világ a szemeim előtt, a testem remeg a kezei között, csak zihálni és nyögdécselni vagyok képes, kezeim az övéibe kapaszkodnak. Újra a nevét nyögöm tehetetlenül, mire érzem, hogy a másik keze is lecsúszik a testemen, hogy aztán a combomra markolva kényszerítsen gyorsabb mozgásra. A nyögéseim erősödnek, de engedelmeskedem az akaratának, bár nem hiszem, hogy hagyna más választást. Zihálása eljut hozzám és tovább borzolja az érzékeimet, a bőrömbe mélyedő fogai érzésére felszakad belőlem egy hangosabb nyögés. Érzem, hogy a testemen végigfutnak az ismerős remegések, de nem is csoda, hogy nem bírom tovább ezt az édes kínzást. Túl sok az inger, és mintha csak erre várt volna, a combomról a csípőmre teszi a kezét, hogy aztán hevesebben és mélyebben húzzon az ölébe és így magára. Egy pillanatra a nyögéseim is elhalnak a torkomban az érzés intenzitásától, az ő nyögése hallatán megremegek, a testem tehetetlenül vonaglik a kezei között, és szinte elég még néhány mozdulat, hogy felrobbanjon a szemeim előtt a világ. A gyönyör újra euforikus ködbe von, letaglózza a testem, érzem, hogy a lábaim is remegni kezdenek, miközben hangos nyögéssel megfeszülök az ölében.
Nem tudom, mennyi időbe telik visszatérni teljesen a valóságba, bár nem engedem el teljesen a talaját, ő végig ott van az érzékeimben. Érzem forró bőrét az enyémen, lélegzetét, ahogy verejtéktől gyöngyöző bőrömet simogatja. Zihálva, az újabb gyönyör hatása utáni ködós elmével és tekintettel nézek rá, ajkaim az övét keresik, de a visszatérésben sokat segít az is, hogy még mindig tökéletesen jól érzem magamban: továbbra sem végzett velem.
– Tényleg nem könyörülsz rajtam, igaz? – suttogom az ajkára rekedten, de a mosolyom és a szemem csillogása nem arról árulkodik, hogy megbántam volna az engedély megadását.
make me feel

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Minden férfi vágya, hogy olyan sikeres legyen az ilyen alkalmakkal, hogy a nevét nyögjék közben. Természetes tehát, hogy amikor meghallom Viva ajkairól kéjesen legördülni a nevem, akkor az rettentő izgalommal tölt el, a szó inkább szexuális értelmében. Egyszerűen ösztönöz arra, hogy újra meg újra elő csalogassam belőle, emiatt ujjaim jobban is dolgozzák meg.
Az ágyon már sokkal módszeresebb tervezek lenni. Ölembe húzom, eligazítom lábait, csókolom és markolom, míg segítségével ismét el nem merülök benne. Nyögése kellemesen visszhangzik a fülemben, és ahogy leengedi magát, magam is sóhajtok egyet. Kezem ezután nedves combjai közé ér, és ujjaimmal izgatni kezdem, hallgatva őt, figyelve mozdulatait, hogy tudjam, miképp a legkellemesebb neki. Egy apró kérdést is felteszek neki, hogy ismét halljam gyönyörben úszó hangját. Nem marad el a várt hatás, a válasza okán bőrére bazsalygom mosolyomat. Aztán kis híján felnyögök, ahogy megmozdul. Körzése rettentően kellemes, nem is állítom meg: ha nem kezdte volna el, akkor egyébként is megkértem volna rá. Lent munkálkodó kezem követi csípőjének mozgását, ujjaim megállás nélkül mozognak, másik kezemmel mellét kényeztetem, egészen addig, míg újra ajkára nem veszi a nevem egy olyan nyögéssel, ami lángra lobbantja ereim és mohósággal tölt el. Mellén lévő kezem is lecsúszik testén, de csak hogy belső combjára fogva segítsek neki a mozgásban, gyorsabb ritmusra kényszerítve őt. Az érzésre zihálni kezdek, a jobb lapockája mellett finoman megharapom bőrét, majd elengedve homlokom hátának döntöm kissé. Ha érzem rajta, hogy ismét kezdi elérni a gyönyör, combját fogó kezem a csípőjére teszem, hogy finomkodás nélkül erősítsek a mozdulatain, hevesebben, mélyebbre húzva magamon. Az érzésre magam is halkan felnyögök, de megadni magam nem fogom még neki. Most még teljesen rá koncentrálok, azt akarom hogy ő menjen el. Úgy is azt mondta, rám bízza magát.
-
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

your heartbeat makes me wild
when you're right here by my side

Tudhattam volna, mivel jár, ha elkezdek játszani vele, de az igazság az, hogy egyetlen pillanatra sem bánom, ami történik, még akkor sem, ha tudom, képes lenne szó szerint az őrületbe kergetni. És amikor engem is felhúz az ágyról, hogy aztán hátulról hozzám simulva kezét a lábaim közé vezesse, már biztos lehetek benne, hogy meg is fogja tenni. Ujjaival pótolja a hiányát a testemben, neve nyögésként gördül le az ajkaimról, de amikor a nyakamnál érzem, hogyan fújja ki a levegőt, miközben az ujjai mozgásának ritmusa is megváltozik, meg is jegyzem magamnak, milyen hatással tudok lenni rá... már amennyi épkézláb gondolatom még maradt a fejemben. A légzésem felgyorsul a fülembe súgott kérdés hallatán, megremegek a vágytól és a fejembe toluló képektől, de még van annyi erőm, hogy hevesen megcsókoljam. Engem karoló kezének ujjai a bőrömbe marnak, ahogy még jobban hozzásimulok, az érzéstől belesóhajtok a csókba, mielőtt megadnám neki az egyértelmű válaszomat. Látni a szemében, ahogy elsötétül a tekintete, és ettől is meg tudnek őrülni, de nem hagy sok időt, hogy kiélvezzem a látványt.
Az ágy szélére ül, aztán az ölébe húz, én pedig készségesen simulok a mellkasához. Megborzongok a csókjától, hagyom, hogy szétnyissa a lábaimat, és abból, ahogy elhelyezi őket, sejtem, hogy ismét megsemmisítő tervei vannak velem. Egy kicsit megemel, amire rásegítek a combjaimmal, aztán az ő sóhajával szinkronban nyögök fel, amikor érzem újra elmerülni a testemben. Forr a vérem, csókjai égetik a bőröm, kezei megtalálják a melleimet, aztán újra meghallom mély hangját a fülem mellett és megborzongok.
– Megőrjítesz – nyögöm lehunyt szemekkel, de mintha ez még nem lenne elég, egyik keze lesimít a hasamon, hogy aztán ujjai újra a lábaim közé csússzanak. Megremeg a testem, ajkaimon újabb nyögések nyernek utat maguknak, és bár nem kaptam erre vonatkozó utasításokat, a csípőm megmozdul, és kénytelen lesz erővel megállítani, ha nem akarja, hogy folytassam. A fejem hátrahajtom és egy kicsit az övének döntöm, le kell hunynom a szemem egy pillanatra, kezem az övébe kapaszkodik, de nem próbálom megállítani egyik ingert sem, amivel épp kínoz. Körkörös mozdulatokat írok le a csípőmmel, és áldom az eget, hogy sokat kellett foglalkoznom a testemmel, mert nem okoz gondot, hogy egy kicsit megemeljem és visszaengedjem magam. Zihálva, nyögdécselve próbálom megőrizni a józan eszem, pedig képtelenség, túl sok érzés, túl sok inger támad egyszerre. A testemen izzadtság gyöngyözik, újra, körmeim belemélyednek a karjába, jobb kapaszkodó híján.
– Axel... – A neve nyögés és sóhaj kéjes elegye az ajkaimon, pedig fogalmam sincs, mit akarok neki mondani. A testem szinte reszket az érintése alatt, és saját magam ellen dolgozok a csípőm mozgásával.
make me feel

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Az a mosoly, amivel fogadja a figyelmeztetésemet, az a pimasz, élvezetteli mosoly! Legszívesebben már most megadnám neki ami jár, csak emiatt, de helyette eszembe jut más. Felkelek, felhúzom őt is és átkarolva őt kezemmel lesimítok testén. Attól, ahogy a nevemet nyögi, mikor ujjaim leérnek, képes lennék elveszteni a fejem. Ennél gyönyörűbbet sose hallottam még tőle, épp emiatt egyszer, röviden fújtatva, lelkesebben mozdítom ujjaim, élvezve nekem feszülő testét. Édes kínzásom közben teszem fel a kérdést, de nem is tud, vagy akar elsőre válaszolni. Tarkómra simít, heves csókot lop, feneke így is elviselhetetlenül feszülő ágyékomnak simul. Őt karoló kezemmel a bőrébe marok az érzésre, de a nyöszörgő szavai adják meg az utolsó lökést, ami kellett ahhoz, hogy döntésre jussak. Csak egy pillanatra engedem el, hogy leülhessek az ágy szélére. Csípőjénél fogva húzom az ölembe hátát mellkasommal támasztom meg. Lapockái közé csókolok, kezeimmel szét húzom lábait, hogy térde az enyémen kívülre essen, így saját lábaimmal tudom szét nyitni és úgy is tartani combjait. Kezeimmel alá nyúlok, megemelem, hogy ismét forró testébe csússzak, de mozdulni nem fogok. A kellemes érzésre mélyet sóhajtok, ajkam újra hátára, vállára csókol, kezeim melleire fogva masszírozzák azokat finoman.
- Kényelmes? - dörmögöm felemelve a fejem, a füle mellett feltéve a kérdést. Hallani akarom újra azt a vadító nyögdécselését, mint amivel engedélyt adott erre az egészre. Egyik kezemmel közben lesimítok kecses hasán, hogy ujjaimmal izgassam. Ebben a pózban a mozgás szabadsága - még - az övé, de kezeim így is megállás nélkül kényeztetik őt.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

your heartbeat makes me wild
when you're right here by my side

A mámor elemi erővel csap le rám, mint ahogy csak ő tudja megszüntetni számomra teljesen a külvilágot. Ahogy elhúzza nekem a pillanatot, aztán nyugtató csókokkal és simításokkal kényezteti lassan csillapodó testem, újult erővel ébreszti fel az érzékeimet és az érzéseimet egyaránt. A testem viszont pontosan tudja, hogy ezzel még nem végeztünk, nem engedem át magam a kellemes zsibbadtságnak, inkább koncentrálok újra, amint visszatértem a valóság talajára.
Halk nevetést csal elő belőlem, ahogy körbenéz, de a nyaka közelsége túlságosan csábító ahhoz, hogy ne kóstoljam meg. Rekedt, halk hangja végigbizsergeti a testem, válaszára megjelenő mosolyomat nyaka forró, illatos bőrébe rejtem. A csípőm vágyakozón mozdul meg, pedig még szinte el sem múltak a gyönyör utózöngéi. Forró csókban találkozik az ajkunk, aztán a szám végigsimítja az állát is; úgy érzem, képtelen vagyok betelni vele. Halkan suttogok a fülébe, de szinte érzem, milyen hatással vagyok rá, már azelőtt, hogy tényleg meg is mutatná. Ahogy a csípőm újra megmozdul, mély lélegzettel szorítja az ágyhoz a sajátjával, én pedig felnyögök az érzésre, ahogy mélyen belém csúszik. A szavai és ahogy mondja őket, az a tekintet, mivel rám néz, újabb halk nyögést csalnak elő belőlem, de ettől még elmosolyodom, azzal a szemtelen mosollyal, ami egyszer már bajba sodort. Szenvedélyesen viszonzom a csókját, ajkaira sóhajtom az érzést, amikor tenyere megtalálja a mellemet. Úgy játszik velem, mintha testem nem kívánná ismét hevesen, pedig ezt nagyon is jól érezheti.
Amikor elhúzza az ajkait, a hiányuk szinte fáj, de kárpótol az az izzó, éhes tekintet, amivel rám néz. A testem már-már csalódott, amikor teljesen elhúzódik, de hagyom, hogy felhúzzon az ágyról. Eleinte azt hiszem, időközben kitalálta a megfelelő helyszínt - akkor kezdek először rosszat sejteni, amikor megállít az ágy mellett és ő szorosan a hátamhoz simulva magához karol. Aztán a másik keze elindul lefelé a testemen...
– Axel! – nyögök fel elkínzottan, amikor megérzem magamban az ujjait. A fejem hátrabukik a vállára, elnyílt ajkaimon sűrűn kell vennem a levegőt. Belekapaszkodok engem ölelő karjába, bár tudom, megtartana, ha elkezdene remegni a térdem. Aztán meghallom a fülemnél a kérdését, elmélyült hangja és a szavak mögött megbúvó ígéretek hatására az egész testem libabőrös lesz. Eszembe jut, mit volt képes művelni velem, és ettől már tényleg megremeg a térdem, a vágy pedig megállíthatatlanul ömlik szét bennem.
Testemet az övének simítom, még jobban, már ha ez egyáltalán lehetséges, fenekem izgatóan mozdul az öléhez. Egyik kezem felemelem, a fejemet oldalra fordítom; élvezettel túrok bele a hajába újra, miközben elködösülő szemeim az övéit kutatják. Magamhoz húzom, heves csókkal mondom el neki, mit művel velem, mielőtt újra ránéznék, a szemeimben látszik, milyen elemi erővel égek iránta ismét, vagy inkább még mindig.
– A tiéd vagyok – sóhajtom, vagy az ujjai miatt inkább nyöszörgöm az ajkaira. – Azt teszel velem, amit csak akarsz. – Kockázatos szavak ezek, emlékezve a tapasztalatokra, de egyetlen porcikám sem akar ellenállni neki, semmilyen szempontból. Őt akarom, úgy, ahogy van. Úgy, ahogy akar engem. Még akkor is, ha  végére azt is elfelejtem majd, ki vagyok.
make me feel

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Minden mozdulatom, csókom és érintésem egy cél érdekében teszem, és az Viva élvezete, boldogsága. Nem érdekel, hogy rám mikor kerül sor, mindenképp célom, hogy ő legyen az első. Azért nincs könnyű dolgom megtartani ezt, amikor körmeivel véresre marja a hátam és a tarkóm, engem pedig csak bőszít, amit csinál. Lábainak édes bilincse, ajkának forró csókja, nyögése képes elvenni az eszemet, de ez jelzi is számomra, hogy nincs már sok hátra neki, és ez ad annyi fókuszt, hogy befejezzem, amit elkezdtem. Teste az enyémnek szorul, hangos nyögése betölti a teret, én pedig zilálva csodálom azt a gyönyört, amely kiül rá, amelyet átél. Mosolya engem is megmosolyogtat. Nem tudnám megmondani, hogy pontosan mit látok benne, de elegye az elégedettségnek, a tűznek és szerelemnek. Olyan cicás.
Csókok, simítások, suttogás, először nyugtatni próbálom testét, hogy túl legyen a katartikus élményen, de szemeim azért közben a szobát fürkészik. Nevetésére rá pillantok, kérdésére halvány vigyor terül arcomra, bár nem látja, mert épp a nyakam csókolja, ami egy mély sóhajt csal ki belőlem.
- Csak gondolkodok. - még. Hangom kissé rekedt nekem is, és halk, de nincs is szükség kiabálásra. Apró csókokkal halmozom el újra, de hamar rájövök, hogy nem kell olyan sokat dolgoznom azon, hogy újra megkívánjon. Csípőjének mozgása egy pillanatra váratlanul ér, de nagyon is kellemes meglepetés ez. Hajamba túr, csókra von, és én nem vagyok rest szenvedélyesen bele menni ebbe a forró játékba. Ajkai végig simítják állam, aztán a fülembe suttogott kérdéstől kellemes borzongás cikázik végig a testemen, és áll meg végül lágyékomnál egy erős bizsergésben. Megnyalom kiszáradt ajkaim, ahogy a lehetőségeket latolgatja, de amikor újra megmozdítja a csípőjét, légzésem elmélyül kicsit és az ágyhoz szorítva csípőmmel mélyre hatolok benne.
- Ha ezt folytatod, nem megyünk sehova... - figyelmeztetem éhes pillantással rá nézve, majd ugyan ezzel az érzéssel követelem magamnak ajkait. Mivel balommal még mindig támaszkodom, jobbommal simítok ismét végig testén, kicsit megemelve magam kúszik fel tenyerem mellére, hogy finoman megragadja azt. Még kicsit kiélvezem tenyeremben a kerek keblét, ajkaimon az ajkait, aztán elhúzódok, rá pillantok, és végül felkelek. Felhúzom őt is magammal, levezetem az ágyról, mögé állva átkarolom jobbommal, bal kezemmel végig simítok oldalán, le a lábai közé, hogy ujjaim elmerülhessenek benne.
- Mennyire legyek kegyetlen veled, hm? - kérdezem füle mellett, halkan, mély hangon. Tudom, hogy tudja, mire gondolok. Volt már hasonló mód a kezeim közt, de ezúttal megadom neki a választás lehetőségét, hogy mennyire szeretné ezt az estét húzni, vagy élvezni.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

your heartbeat makes me wild
when you're right here by my side

Ahogy nekem is szükségem volt olyan pillanatokra, amikor egy kis szünetet kellett beiktatnom a mozgásba, mielőtt túl hamar magával ragadott volna az élmény, úgy ő is megállít nem sokkal azután, hogy ajkaink szenvedélyes csókban forrnának össze. Engedelmeskedem, ahogy belé kapaszkodva hagyom azt is, hogy maga alá gyűrjön. Ajkai forró csókokkal halmozzák el a bőröm, elhaló sóhajokat csalva elő belőlem még úgy is, hogy egyelőre nem mozdul meg, de aztán ahogy újra mozogni kezd, újra elveszi az eszem. Lassan és mélyen merül el bennem újra és újra, ujjaim elvesznek a hajában, míg másik kezem a hátába kapaszkodik, amikor pedig egy kicsit felgyorsít, vágyakozó nyögéseim elvesznek egy újabb forró csókban. Az eső után a forróságtól már szinte teljesen megszáradt bőrömön már verejték gyöngyözik, a vérem forr, aztán elkövetem azt a hibát, hogy egyik lábamat a csípője köré fonom. Ezzel ugyanis még intenzívebbé teszem az élményt, és hiába próbálom elnyújtani magamnak az érzést, szinte látom a szemeiben fellobbanó tüzet, és ebből tudom, hogy nem fog megkegyelmezni nekem.
Ujjai a combomról a nyakamra költöznek, határozott fogására újabb remegés fut végig a gerincemen, elhaló sóhajjal, zihálva veszek el izzó tekintetében, aztán érzem, hogyan gyorsít újra a tempón, lassan de biztosan minden maradék akaraterőt lerombolva bennem. Lábam szorosabban öleli körbe a testét, ahogy kezeim is intenzívebben kapaszkodnak belé, körmeim újabb vörös csíkokat hagynak a bőrén, de a felerősödő nyögéseim és a testemen végigfutó remegések is bizonyítják, mennyire jó úton jár. Magamhoz húzom egy újabb csókra, de ez már szinte csak arra jó, hogy ajkai íze az utolsó gátat is ledöntse bennem, ami még a felszínen tartott. Újabb remegés fut végig rajtam, a testem az övének feszül és a körmeim is ott hagyják a nyomukat a hátán és a tarkóján, az ajkaimon pedig elhal egy hosszabb nyögés. A gyönyör letaglózza a testem, a szó lehető legeuforikusabb értelmében, ő pedig tesz róla, hogy ez az élmény minél jobban elnyúljon, ugyanis nem hagyja abba a mozgást addig, míg a rajtam végigfutó remegések nem csillapodnak. Ajkai a nyakam bőrét égetik, ujja finoman simítja az arcomat, miközben a testemen végigvágó élmény lassan alább nem hagy. Zihálva, meg-megremegve fekszem alatta, ha képes lennék értelmes gondolatokat megformálni, el sem hinném, milyen játszi könnyedséggel képes megsemmisítő hatást gyakorolni rám, de ez most nem az a pillanat, amikor ilyesmivel foglalkozom. Apró, nyugtató csókokkal halmoz el, ahol éppen ér, ujjai csillapítón simítják a bőrömet, míg lassan visszakapcsolódok a valóságra.
Ahogy a tekintetem lassan kitisztul és megpillanthatom engem figyelő szemeit, elégedetten, szinte macskamód mosolyodom el, és ahogy magához szorít, engedelmesen simulok hozzá, átkarolva a nyakát, végigsimítva forró bőrét. Suttogására lehunyt szemekkel mosolyodom el, ajkaim megcsókolják a halántékát, aztán végigsiklanak az arcán, hogy aztán újabb csókban forrhassunk össze. Amikor felemeli a fejét és körbekémlel, halkan, rekedtesen nevetek fel, szinte ki tudom olvasni a gondolatokat a szemeiből, és már szinte ettől újra forrni kezd a vérem.
– Mit forgatsz a fejedben? – dorombolom a nyaka csábító ívébe, mielőtt megcsókolnám, aztán a nyelvemmel is megízlelném ott a finom bőrt.
Apró csókjai újabb és újabb bizsergést küldenek végig a gerincem mentén, lehunyt szemekkel mosolyodom el a kényeztetésre, nem mintha a testem nem lenne még mindig tökéletesen ráhangolódva az övére. Szinte most vágott végig rajtam a gyönyör, de máris érzem, ahogy újra forrni kezd a vérem, amihez mondjuk az érzés is jócskán hozzájárul, hogy még mindig mélyen a testemben van. A csípőm megmozdul, lassan és csak egy kicsit, de épp eléggé ahhoz, hogy a vágy újabb hullámát küldje végig a testemen. Beletúrok a hajába, magamhoz vonom az arcát és szenvedélyesen megcsókolom, kiélvezve az ízét, aztán ajkaimmal végigsimítom állkapcsa csábító vonalát.
– Hol szeretnél megkapni? – suttogom a fülébe forrón, rekedten, miközben másik kezemmel lassan felsimítok az oldalán. – Sok kabin van... és itt is van még bőven hely – pillantok a hálóban elhelyezett asztalra és az alacsony szekrényre az ablak vonalában, mielőtt tekintetem visszatérne az övéhez, ajkaim pedig végigsimítanák az övéit. A csípőm újra megmozdul, mintha csak meg akarnám őrjíteni... és talán meg is akarom.
make me feel

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
Teljesen elveszi az eszemet ez a szépség. Minden akaraterőmre szükség van, hogy ne essek neki mint valami felbőszült vad, még úgy is, hogy már elmerültem benne, és részben csillapítva van ez az éhség. Még is, minden mozdulata, csókja, simítása csak egyre jobban felkorbácsolja az érzéseim. Nem tudok betelni vele. Heves csókja juttat arra a döntésre, hogyha megakarom tartani ezt a szenvedélyt, és nem átvinni valami egészen másba, akkor meg kell állnunk. Mindezt úgy teszem, hogy egy percet sem hagyok kárba veszni. Míg lenyugszom egy kissé, átfordulok vele, fölé helyezkedve csókolom, ahol csak érem, mielőtt még újra mozgásba lendülnék. Kéjes nyögdécselése borzalmasan fűti a vérem, hajamba futó ujjai után kellemes borzongás szalad végig testemen. Csak kicsit gyorsítok a tempón, miközben újra ajkait, s vele édes nyögéseit ízlelem. Körmei néha a hátamba mélyednek, amitől csak ismét érzem a vágyat a még többre.  Lábával átkulcsol, és mohóságom akkor csillapodik, amikor látom most már talán verejtéktől gyöngyöző testét megremegni, hallom nyögéseit sűrűsödni. Elengedem combját, hogy tarkójára simítsak. Határozottan fogok rá hátul kecses nyakára, hogy a tempón gyorsítva kicsit megtudjam tartani. Ujjaimmal az alatta lévő párnába marok, és habár nem vagyok durva, vagy túl heves, minden célom jelenleg, hogy átlendítsem őt a csúcson. Ha sikerül, lelassítok, de meg nem állok, hogy elnyújthassam neki ezt a kéjes gyönyört. Figyelem csodálatos látványát, ajkammal nyakára csókolok, tarkóján lévő kezemmel arcát simogatom meg. Megállok, hagyok neki levegőt, s addig is reszkető testét halmozom el apró, finom csókjaimmal, és nyugtató, finom simításokkal. Amikor látom rajta, hogy elült benne az érzés, fülébe suttogom, mennyire szeretem, és dereka alá simítva kezemmel szorítom össze esőtől és verejtéktől nedves testünket, csókolom meg szerelmesen. Csak  akkor húzom el ajkaim, amikor egy pillanatra körbe nézek, mintha azon gondolkodnék, hogy vajon mit szenteljek fel vele, vagy inkább mit törjünk össze. Lepillantva rá apró csókot adok ismét ajkára, aztán állkapcsára, nyakára. Élesztgetem újra azt a tüzet, amely idáig sodort minket, bár kétlem, hogy túl sokat kellene várnom ahhoz, hogy ismét úgy akarjon, mint az előbb.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —


Axel & Aviva

I can see the universe in your eyes
brand new colours, I'm so lost, so mesmerized
all I ever really wanted was your light

Sejthető volt, hogy a bennünk tomboló intenzív vágyakozás nem sokáig hagyja majd, hogy eltoljuk azt a pontot, amikor a testünk végre eggyé válik. Minden egyes csókja, érintése és sóhaja tovább forralja a vérem, a látványa és a tekintetében égő tűz pedig szinte felemészt. Amikor kezével arra ösztökél, hogy folytassam azt az édes kínzást a csípőm mozgatásával, amivel érzéki súrlódást okozok köztünk, elkezdünk táncolni az önuralmam utolsó szálain, de érzem és látom, hogy neki is küzdenie kell, hogy ne akarjon azonnal még többet. Még érzem az ízét a nyelvem hegyén, amikor kezei valami egészen másra ösztönöznek, és amikor a csípőm megfelelő szögbe mozdításával, majd visszaengedésével végre magamba fogadom, felnyögve élvezem ki az érzést. A nyögése végigbizsergeti a gerincem, érzem, hogy néz, de én egy pillanatra lehunyom a szemem, csak azután tekintek rá szempilláim árnyékából. Tekintetem szinte felfalja, megrészegít a látvány, ahogy alattam fekszik, forró bőrén itt-ott még megcsillan a nedvesség, izmai feszülten várják, hogy megmozduljak, szemei pedig úgy figyelnek, mintha egyetlen pillanatot sem akarnának elszalasztani. Úgy érzem, soha nem tudnék betelni ezzel a látvánnyal és érzéssel, hát még azzal a sóhajjal, ami utat tör magának elnyílt ajkai között.
A légzésem az övével együtt gyorsul fel, ahogy mozogni kezdek rajta, ujjaim bejárják a felsőtestét, tekintetemet képtelen vagyok elszakítani róla, az összes érzés és a látvány egyszerre hat rám megsemmisítően. Nem tudom és nem is akarom visszafogni halk nyögéseimet, a mozdulataimra adott reakciói és sűrű lélegzetvétele ugyanúgy hatással van rám, mint az érzés, amit a mozgásommal keltek. Ujjai hátrébb simulnak, a fenekembe mélyednek, hogy segítsen fenntartani a tempót, és ez akkor sem szakad meg, amikor felülök és őt is felhúzom magamhoz. Csak egy pillanatra állok meg, mélyen a testembe fogadva őt, míg arcát a kezeim köze fogva magamba iszom a látványát és elveszek szemeinek vágytól ködös örvényében. A testemben tomboló forrósággal szinkronban árad szét a mellkasomban a jól ismert érzés, ajkaim szenvedélyesen forrnak az övéire, a csípőm pedig újra megmozdul. Nyögéseim elvesznek a heves csókban, minden érzékemet ő tölti ki, érzem, ahogy lekapcsolódok a valóság fonaláról és nem marad semmi más a fejemben rajta kívül.
Megállít, forró csókjai hirtelen ott vannak mindenhol, aztán magához szorítva fordít a helyzetünkön. Elhaló sóhajokkal fogadom ajkait felforrósodott bőrömön, fejemet oldalra billentve kínálom fel neki a nyakam, miközben egyik kezem nedves hajába túr, a másik pedig a lapockájára simul. Érintése égeti a combomat, ujjaim belemélyednek a bőrébe és halk nyögés tör fel a torkomból, ahogy lassan mozogni kezd. Az érzések eltompítanak minden mást, de még mindig nem vagyok képes lehunyni a szemem, tekintetem egyetlen pillanatra sem szalasztja el őt, az arcát, a szemeit, a látványt, ahogy az izmai megfeszülnek, miközben támaszkodik és mozog. Nem gyorsít fel nagyon, mozdulatai mélyek, erősek, de nem túl hevesek, ugyanaz a szenvedély ég bennük, mint ami meghatározza ezt az egész éjszakát. A nyögéseim így is felerősödnek kissé, zihálva viszonzom forró, édes csókját, a tarkójánál fogva tartva magamnál. Másik kezem bejárja a hátát és az oldalát, élvezve a bőre érintését és az izmok játékát, de egy-egy mélyebb lökésnél önkéntelenül is a bőrébe mélyednek a körmeim. Teljesen elveszi a józan eszem, hiába kapott most helyet a szenvedély a hevesség helyett, ugyanúgy megőrjít az érzés, az íze az ajkaimon, a zihálása, a látványa... Tarkóján nyugvó kezem az arcára csúszik, elnyílt ajkakkal figyelem őt, hüvelykujjam végigsimítja puha ajkait. Egyik lábamat a csípője köré kulcsolom, amitől az érzés még intenzívebbé válik, én pedig felnyögve marok erősebben a hátába. Érzem, hogyan kezd az összes őrjítő inger egyetlen érzéssé összeállni, újabb csókra húzom magamhoz, pedig már nem vagyok képes józanul cselekedni sem. A testem megremeg, körmeim belevájnak a bőrébe, próbálom egy kicsit még visszatartani az érzést, hogy elnyújthassam ezeket a pillanatokat, de nem tudom, meddig leszek rá képes.

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Aviva <<>> Axel
Think of all the things we're not supposed to do
Tear me into pieces but I stay with you, stay with you
But I can't take much of this forbidden love
- -
« Zene; Slow Nights»
A bőröm már majdnem száraz, annyira forró a nő minden érintésétől, és sóhajától. Itt-ott elvétve csillognak még a kintről beszűrődő fény alkotta félhomályban vízcseppek, és a hajam is vizes még, de a felhevült testünk és a levegő már szinte meg is szárított. Körmeinek karmolása, nyögése csak jobban fűt, ahogy kényeztetni kezdem. Nem sokáig engedi ezt.
Mikor már az ölemen ül, kezdem elveszteni a kapcsolatot a valósággal. Simítása, csókja és mozgása csak rá segít erre, még is élvezem ezt az édes kínzást. Olyannyira, hogy kezemmel ösztönözöm arra,  hogy folytassa, egyre érzékibben dörzsölve magát hozzám. Erre adott hangja, a halk nyögése végig borzongat, és érzem, hogy ez már nem sokáig lesz elég. Kezeim más irányba mozgatják csípőjét, és amikor felemelkedik, csípőjének kis mozgásával igazít helyre, hogy utána magába fogadjon. Ő is, és én is felnyögök az érzésre, de míg ő lehunyja szemeit, hogy kiélvezze a pillanatot, én továbbra is benne gyönyörködöm. Mély lélegzetekkel iszom magamba izgató látványát, ahogy rajtam ül, és ebben a pillanatban el sem tudnék képzelni ennél szebbet. Erre rá cáfol, ahogy felemelve pilláit rám tekint azzal a megsemmisítő, éhes pillantással. Halk sóhaj szökik ki belőlem ahogy figyelem, légzésem aztán ismét gyorsulni kezd, ahogy mozogni kezd. Mély levegőt véve uralkodok magamon, és hagyom meg neki még mindig az irányítást, még ha kezeimmel el sem engedem csípőjét. Ujjai forró utat hagynak testemen, és én ismét csak az érzésekre koncentrálok, a látvány szinte el is veszik ezek között. Mozdul, lejjebb hajol, én pedig kihasználom a nyert másodperceket, hogy visszanyerjem az önuralmam. A kezeim átsimulnak a csípőjéről a fenekére, és érzek magamból egy leheletnyi levegőt kiszaladni, mikor megemeli, majd leengedi magát. Egyenletes mozgását kezemmel segítem, zilálva élvezve minden pillanatot. Nyögései csak egyre erősebben cincálják az idegeim, és érzem, hogy ez az este egy kihívás nekem, teljesen más, mint az eddigiek. Bőrömre mélyedő ujjai csak olaj a tűzre, amelyet olyan nagy lánggal éget már így is. Aztán ismét van egy pár másodpercnyi időm összeszedni magam, ahogy felül, s felültet. Hasizmaim megfeszítve engedelmeskedek neki, ködös pillantással figyelve az ő csodálatos íriszeit. Szenvedélyes csókját forrón viszonozom, balommal hátát tartom, jobbommal még mindig fenekénél fogom, és segítek rá ismét elinduló mozgására. A nyögései ajkamon akár a méz, és érzem, hogy el fog szakadni ez a vékony szál, amely mély "józanul" tart. Magamhoz szorítva állítom meg, nyerek időt magamnak. Megcsókolom ajkait, nyakát, kulcscsontját, aztán bármiféle figyelmeztetés nélkül magam alá fordítom őt, fölé gurulva. Testemet az övének szorítva csókolom vállát, nyakát, és míg jobbommal mellé könyökölök, balommal felhúzott combjára simítok. Lassan kezdek el mozogni, a ritmus türelmes és gyengéd. Hagyom, hogy az elejétől a végéig ki tudjon élvezni, és én is ki tudjam őt. Lassan gyorsítok csak a tempón, és mielőtt még túl gyors, vagy heves lennék, egyébként sem gyorsítok tovább. Inkább mélyreható, és alapos mozdulatok ezek, mint vadak és hevesek. Minden szenvedélyemet bele adom, ahogy a fullasztó csókba is, amelyet ajkára hajolva adok neki.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Axel & Aviva - solving the myth part 2
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Aviva&Axel - Solving the Myth part 1
» Aviva & Axel - Solving the Myth part 3
» Axel & Aviva | way down we go
» Axel & Aviva
» Axel & Aviva | a few more steps

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Valhalla csarnokai ;;-
Ugrás: