M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aegir - The Sea himself


Anonymous


Vendég —
Aegir ;;
Russel Crowe Munkád Isten Szabad


Te magad vagy a tenger
Kortalan

Kiszámíthatatlan ;
a rokonok szerint

Veszélyes ;
az ellenségek szerint

Seggfej ;
szerintem



Jó, a seggfej talán túlzás: hiszen nem csak külsőre, de kicsit mentalitásra is hasonlítok rád. Nem ismerünk az öcsémmel, de azt tudom - igen csak egyértelmű, miután jött az öcsi -, hogy visszajársz anyámhoz. Pont emiatt zavar, hogy soha egy büdös pillantást nem tettél felém, és nem tiszteltél meg azzal, hogy legalább bemutatkozz. Azt már nem tudhatom, hogy ez  mekkora tévedés. A tengeren ugyan is árgus szemekkel figyeled minden mozdulatom, és titkon vigyázol rám. Persze van, hogy ez nem elég, ha egy mérges feleség ennek keresztbe akar tenni... Ránnak korántsem tetszik az, hogy halandóhoz járkálsz kamatyolni, és ennek majdnem én ittam a levét. Az sem lepne meg, ha ő suttogna mindenféle mérget az öcsém fülébe. Vajon választasz végre, vagy megpróbálsz megbékélni a tengerrel?
Mrs. Bergström • szerelmi viszony
Egy állandósult kapcsolat meglehetősen unalmas tud lenni, és a láng képes kialudni. Vele valahogy megtaláltad ezt, és hiába van feleséged, és kilenc lányod, nem bírtál ellent mondani neki. Rán persze nem nézte ezt jó szemmel. Ennek - és minden ígéreted - ellenére ismét felkerested őt. Most már a kilenc lányod mellett van két fiad is tőle. Vajon a családi béke az istenek között fontosabb, mint a szíved vágya?
Axel • idősebb fiad
Én már 18 voltam, mikor anya megszülte az öcsémet. Tisztában voltam azzal, hogy működik ez, nem hiszek a mesékben, épp ezért rohadtul fájt a tény, hogy felém se bagóztál, csak azért tértél vissza, hogy újabb gyereket csinálj anyámnak. Dühöm irányodba elég mély, főleg amiért hagytad, hogy anya egyedül szenvedjen a gyerekneveléssel. Ugyan igyekeztem neki segíteni, mivel akadémiára mentem, nem tudtam annyit otthon lenni vele, és az öcsémmel. Te viszont máshogy látod, isteni szemeidet rajtunk tartod, és velem kicsit könnyebb a dolgod, minthogy a tengerészetet választottam. Rán persze tud rólunk, és egy éve meg is próbált engem eltenni láb alól, de hála az isteni közbenjárásodnak, és annak, hogy sok dolgot örököltem tőled, én túl éltem az esetet.
Aaron • fiatalabbik fiad
Habár nem is vagy mellette, látod, mi történik a fiaddal. Látod, miként fedezi fel napról napra erejét - és használja ezt a lehető legrosszabb dolgokra. Szeretnél mellette lenni, tanítani őt, és egy olyan útra terelni, amely méltó hozzá, és hozzád is: milyen kár, hogy Rán már így is zabos rád, nem igaz? Igyekszel őt távol tartani a fiadtól, de a dühös nők nagyon leleményesek tudnak lenni, ha bosszúról van szó. Mikor állsz ki magadért, és értünk? Ér ennyit az életünk, vagy úgy is múló porszemek vagyunk végtelen, isteni életedben?
Rán • Feleséged
Valaha olyan tűz égett köztetek, hogy a legnagyobb víztömeg és a legvadabb vihar sem olthatta ki. Érdekes módon az idő az, amely korrodálta ezt az érzést köztetek, annyira, hogy félre léptél kétszer is, és ennek két gyümölcse is teremjen. Ez pedig elég volt ahhoz, hogy feleséged bosszút esküdjön, megpróbálja megölni a fiad, és el is hagyjon mellé. A kapcsolatod vele régi és kedves, és habár nem szereted úgy, mint régen, fontos neked annyira, hogy utána küldj másokat, akárkit, mindenkit, hogy megtalálják neked a horizonton elbújt Vihart.
Aviva • a családod új tagja
Tudod, milyen a szívből égő szerelem, és ezt te is láttad benne, és bennem, amikor a tengeren voltunk. Talán épp ezért segítettél nekünk annyit, amíg menekültünk, teremtettél nekünk megfelelő környezetet arra, hogy még jobban megszeressük egymást, és kicsit úgy élvezhessük az életet, mintha nem lennének problémák. Igazi wingman voltál nekem akkor, úgy hogy nem is tudtam róla. Segítettél neki is és nekem is mikor elválasztottak minket, és ez olyan dolog, amin nem akarsz változtatni.
Vissza az elejére Go down
 
Aegir - The Sea himself
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aegir & Aaron - I want from you...
» Aegir - Logi
» - - Aegir & Duncan - -
» Aegir & Aaron - to fix what?
» Aegir & Anita - Out on the Sea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: Keresett karakterek ;; :: Archivált hirdetések ;;
-
Ugrás: