M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Felix Roald Eriksen


Anonymous


Vendég —
Felix Roald  Eriksen
halandók
rendeltetésem
A családom szerint tulajdonság vagyok • Röviden fejtsd ki nekünk ezt a jellemvonásodat.
Az ellenségeim szerint tulajdonság vagyok • Röviden fejtsd ki nekünk ezt a jellemvonásodat.
Szerintem tulajdonság vagyok • Röviden fejtsd ki nekünk ezt a jellemvonásodat.


play by
taylor kinney
életkor
33
foglalkozás
tűzoltó
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
Felix
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Ide jöhet életed rögös útjának története, melyet szintén szabadon, bármilyen formában elénk tárhatsz. Lehet a jól megszokott előtörténet stílus születésedtől kezdve, de ki is emelhetsz bizonyos részeket, mintha csak napló bejegyzéseket olvasnánk -talán idősebb karakterek esetében praktikusabb is-, vagy akár szerepjáték példát is írhatsz. A lényeg, hogy avass be minket, meséld el a történeted, mondd el, hogy ki vagy és mi mindent éltél már át, hiszen mindezen dolgok és események formáltak Téged azzá, aki most vagy. Nem kell a szavakkal fukarkodnod, imádunk olvasni, nem szabunk meg se felső, se alsó határt az előtörténet hosszával kapcsolatban, de igyekezz alapos és részletes lenni, ahogy a jellemzésnél is kértük Tőled.
Vissza az elejére Go down
 
Felix Roald Eriksen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel Eriksen
» Daniel Eriksen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A teremtés története ;;
-
Ugrás: