M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mountain, stones... cave!! Cave?!


Shane Barness
Kiskép :
Mountain, stones... cave!! Cave?! Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 28, 2022 6:40 pm
Mountain, stones... cave!! Cave?!
Ez a nap is eljött. Egy nap, amikor nem a négy fal között kell rostokolni. Egy olyan nap, amikor kiszabadulhatok, és…
- SHANE!!! NE BÓKLÁSSZ EL!! - megtorpantam. Egy pillanatra elfelejtettem, hogy nem egymagamban lébecolok, hanem a csoporttal jöttem, és tanulmányi kiránduláson vagyunk. Geológia, földtan, és mindenféle finomság. Cseppet sem tűnik érdekfeszítő programnak, és sokkal jobb móka ha császkálok, és felfedezem a környéket.
Hátráltam pár lépést, majd elindultam visszafelé a tanárhoz, akihez mikor odaértem, átkarolta a vállam, én meg felvont szemöldökkel tekintettem rá.
- Koncentrálj a feladatra Shane! Keress valami különlegeset!
-Ooookéééé…. -lehámoztam magamról a kezét, aztán elindultam valamerre. A távolban még hallottam a hangját, hogy két órát kapunk a feladatok végrehajtására, de nem foglalkoztatott.
Az sokkal jobban érdekelt, hogy valami vonzott egy hely felé. Egy helyre, ahol még sosem jártam, még is tudtam merre kell mennem.
Útközben felszedtem pár követ, megvizsgálgattam a kezemben, majd elhajítottam a vállam felett, hogy aztán ismét helye legyen benne valaminek.
Egy pillanatra megálltam egy hegy lábánál, felpillantottam rá, majd minden erőfeszítés nélkül kezdtem el haladni felfelé. Valami volt ott.  Utam egészen egy barlangig vezetett, ahol aztán megtorpantam, hátranéztem, de a többiek sehol sem voltak. Talán lassabban haladnak mint én. Talán nem is erre jöttek, de úgy éreztem, itt majd biztos megtalálom egy túra alatt azt, ami errefelé hívogatott, és azt is ami a feladatomat képezte.
Előszedtem a precízen lelaminált listámat, aztán egy üveg vizet, miből ittam pár kortyot, aztán alaposan megnéztem magamnak a felírtakat.
-Aham… esetleg egy tehén csordát ne keressek?! - morogtam az orrom alatt, miközben előszedtem az elemlámpámat, és elindultam befelé a barlangba, ahová elvileg nem lett volna szabad bemennem, ám abban a pillanatban valahogy nem érdekelt, mit lehet, és mit nem.
Vettem egy nagyobb levegőt, majd megálltam egy cseppkőképződmény mellett, mit egy ideig tanulmányoztam, majd hogy legyen meg a tanárom kedve, készítettem róla egy fotót.
Ezt nyilván nem fogom letörni, és elvinni neki, csak azért, hogy megveregesse a vállam. Meg aztán nem voltam olyan tudatlan, hogy ne tudjam, ezt nem szabad megtennem.
Kicsit beljebb merészkedtem, aztán letérdeltem egy másik helyen, és alaposan megnéztem magamnak egy lenyomatot a lábam előtt, amire az előbb sikeresen rávilágítottam.
-Ahmmm… - villantottam egy mosolyt, majd kicsit megtörölgettem, hogy a por egy része eltávolodjon róla, majd készítettem egy fényképet.
A furcsa érzés pedig, ahelyett, hogy megszűnt volna, inkább tovább erősödött. Mi lehet ez?!
XXX SZÓ //
Vissza az elejére Go down
 
Mountain, stones... cave!! Cave?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Norvégia más tájai ;;
-
Ugrás: