M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prince & Princess, 'cause we are the best team ever
2 posters


Anita Rønningen
Kiskép :
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever 663E
Rendeltetésem :
Baldur lánya vagyok
play by :
Dove Cameron
Posztok száma :
69
User neve :
Lucky
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
65
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Full-time princess
Előtörténet :
In the cold castle of ice and glass

Prince & Princess, 'cause we are the best team ever Tumblr_inline_o9bujzqtqU1rifr4k_500
Keresem :
"Behind these walls, so tall
I don't wanna climb, I'm afraid to fall..
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever 0fRES4j
So we both do time
And never have closure 'cause I still wanna hold you.."


Anita Rønningen
Elküldésének ideje — Vas. Május 14, 2023 6:32 am

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Anita & Arne
"My world is a million shattered pieces put together, glued by my tears, where each piece is nothing but a reflection of you."

Norvég királyi palota
Gondolatban már olyan jól elterveztem, hogy kellene nekünk baráti keretek között maradni. Elterveztem, hogy a lehető legtöbb időmet a társaságában töltöm, lovagolunk, hegedülök majd neki, ő tanít zongorázni és mind ezt úgy, hogy nem kényszerítem bele olyan érintésekbe, amikből több lenne. De...olyan nehezen sikerül, hogy legszívesebben hisztis kislánnyá változnék és bömbölnék, mint egy ovis. Most is éppen arról beszélünk, hogy puszikban meg csókokban mérnénk egy bizonyos fizetséget, amit jó sok helyre szánna. Óh, ha tudná, hogy ezzel eszembe juttatta mindazt a helyet, ahol eddig kaptam a szertárban. Az ajkaim, a nyakam..a combom..Szinte érzem mimdet egytől-egyig, az ujjaival együtt amik eltévedtek a testemen. Veszélyes játék ez, de szerencsére, Arni teljesen észnél van. Vagy legalábbis jobban, mint én.
Ezek után nagyon kíváncsivá tett, hogy azok akikkel eddig hasonlóan intim, vagy mégintimebb helyzetekbe került, nekik mennyire volt nehéz kiharcolni a svéd herceg figyelmét. Hát mit me mondjak, a válasza eléggé összezavart.
Egyrészt, mert eddig nem volt nehéz dolguk megkaparintani, pedig reméltem, hogy..még ha lehetetlennek is tűnik, de nehezen adta be a derekát..miattam. Jó, tudom! Ő sosem úgy tekintett rám, mint olyan aki tetszene neki és csak azért, mert én tudatalatt neki tartogattam magam, neki ugyanezt miért kellett volna? Miért vágyok arra, hogy azok akikkel volt, legalább egy kicsit hasonlítsanak rám? Nem hasonlítottak, mind teljesen más colt, te pedig egoista vagy Anita.
Másrészről pedig azért nem akaródzott elfogadni a választ, mert olyan érzéseket keltett bennem, mintha én lennék a lényeg és..akkor is én lettem volna, amiről eltereltette a figyelmet. Nem értem.
Lehet, hogy ez a tanácstalanság mélyen kiült az arcomra és nem is tudtam, mit válaszoljak neki. Nem volt egy szavam sem, de mégis annyi gondolat kavargott a fejemben.
- És...és nem volt egy olyan lány sem, aki ha újra felbukkanna a bálon, akkor ismét megkaphatná? - Igyekeztem, kedvesen, könnyeden feltenni a kérdést, mintha simán elviselném bármilyen válasszal is álljon elő. Mintha egy mezei legjobb barát lennék, sok-sok szeretettel, de nem romantikus érzelmekkel és éppen az érdekelne, hogy van-e kiszemelt lány akit elhívna a sulibálba.

Egy héttel pedig az első csókok után, már készen állunk arra, hogy együtt jelenjünk meg Grethe Ellingboe valószínűleg túlfényűző szülinapi partiján, ami állítólag tele lesz fűzve rejtélyekkel. Hát..számomra egyelőre az a legnagyobb rejtély, hogyan fogom tovább állni azokat a pillantásokat, amiket Arne néha rajtam felejt. Lehet, hogy valójában vonzódik hozzám? Nem mintha rengeteg időt hagytam volna neki arra, hogy tisztázza magában az érzéseit. Azokkal a fura álmokkal pedig... hát.. egyszerűen nem megy valami könnyen az, hogy fapofával álljak meg akár mellette és ne várjam, hogy egy lopott pillanatban hozzámérjen. Nem hiszem, hogy lehetséges ennél jobban vonzódni valakihez, mint én hozzá.
Olyan izgatottan nyitom ki most is számára az ajtót, mintha életem első szülinapi ajándékához jutnék hozzá.
- Én? Áhhh, ugyan. - Picit sikerült zavarba hoznia, pedig semmi illetlent nem mondott. A szemei, a tekintete az ami úgy fut rajtam végig mintha...mint hogyha.. Mint az álmaimban, amikor meglát és így néz és elindul felém és mindig egyre többet fedez fel a porcikáimból.
A ruhám vintázs hangulatot keltve, élénk piros, nem mutat túl sokat, de a mellkasánál azért szépen kiemeli a domborulatokat és nem is szívesen hajolgatok benne.
- Megtennéd? Köszönöm! Csak ne felejtsd el bezárni az ajtót magad után.
Nos nem is értem, hogy miért kértem erre, de igyekszek elhitetni magammal, hogy csak nem lenne kellemes, ha hirtelen betoppanna valaki és nem azért, mert többre vágyok, mint egy pár lopott érintés.
Ha mát beljebb jött és figyelem, amint egyre közelebb és közelebb kerül és eszembe jut, hogy ami régen egy gyermeki csodálat volt és tényleg tiszta, önzetlen szeretet, az most olyan mély vággyá alakult, hogy megkockáztatnám a "szerelem" gondolatát is. Távol kéne tartanom, ha okos lennék, mert nem akarok sérülni. Arniért azonban, még a világ lefájdalmasabb szívtörését is elviselném, ami elkerülhetetlen lesz mikor felszáll a rózsaszín köd a szemei elől és rájön, hogy még mindig csak a barátjaként tekint rám és ott is akar majd tartani a barátzónában.
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Arne Wilhelm
Kiskép :
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever Tjhgfb
Rendeltetésem :
Freyr fia vagyok
play by :
Nick Jonas
Posztok száma :
39
User neve :
elyon
Csoport :
félisten
Pontgyűjtő :
37
Lakhely :
Royal Palace
Foglalkozás :
sweden prince
Előtörténet :
the black sheep surrounded by gold
Keresem :
I never knew you were the someone
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever Guilhj
waiting for me
Kor :
29


Arne Wilhelm
Elküldésének ideje — Hétf. Ápr. 17, 2023 9:09 pm

Anita Rønningen felhasználónak tetszik ez a poszt.


the princess 'n' the prince

I never knew you were the someone
waiting for me.
'Cause we were just kids when we fell in love, not knowing what it was,
I will not give you up this time.


Ilyen szavakra ha akarnám se tudnám megakadályozni, hogy szám azonnal mosolyba forduljon... Attól is, ahogy kezdődik mondandója, majd szintén, ahogyan befejezi azt. Hogy hova szánnám azokat a puszikat... ha én azt most elmondanám, valószínűleg még inkább kipirulna az arca, abban biztos vagyok.
Igyekszek nem fennakadni a 'te' szócskán, mert megölné a pillanatot, ha ezt kezdeném el feszegetni, szóval inkább .. majd zsörtölődök magamban, hangot pedig nem adok neki. Még. Igen jó a memóriám!
- Elég sok helyre szánnám. - dorombolom szinte válaszuk, hiába nem fejtem ki a pontos helyeket, szemtelen mosolyommal kénytelen vagyok ezt tudtára adni, ha már olyan finomnak gondolja őket.
- Is-is. Nyilván meg kellett, de az is biztos, hogy eddig jó pár fokkal könnyebben adtam a figyelmem... Egészen biztos, hogy most már nem igen lenne esélye bárkinek is elterelni aaa .. - pillantok el róla pár másodpercre, gondolkozva, majd újra tekintetét figyelem
- lényegről. - fejezem be végül a mondatot, egy finom mosollyal futtatva végig rajta pillantásom gyorsan. Igen, ő a lényeg...


Szerintem még életemben nem vártam így, hogy egy ajtó, amin bekopogtam, kinyíljon előttem, mint most. Imádom, hogy végre ennyi időt tölthetek el Anitával, és nem csak azért, mert egy egészen új oldalát igyekszünk felderíteni kettőnknek, hanem, mert barátként is van mit bepótolnunk a sok elvett év után. Hiszen ahogy rég, ekképpen is szükségem van rá... mindig is ő volt, akit leginkább közel engedtem magamhoz, és ez úgy tűnik, azóta sem változott, hiába a sok kihagyott esztendő.
Ahogy az ajtó végre kinyílik, egyértelmű, hogy tekintetem végigpásztázza őt, mosolyom pedig egyre húzódik, főleg, ahogy ő is igencsak rajtam felejti gyönyörű pillantását, ami engem egyáltalán nem zavar. Sőt. Vagyok én hiú annyira, hogy még tetsszen is a jelenet...
- Köszönöm, ezer örömmel segítek mindenkit iriggyé tenni, bár... Azt hiszem, ezt te is elmondhatod magadról. - halkulok el végére, ahogy ismét végignézek rajta, mint aki szinte megpróbálja kibújtatni őt a ruhájából, pusztán a tekintetével. Ó ha ez menne... nagy bajban lenne a hercegnő annyi szent, mert általában így nézek rá, ha tehetem.
- Segítsek felvenni? - kérdezem eztán, mikor a cipővel kezd el babrálni, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy így bentebb juthatok az ajtóvonalnál.   
-
37
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Anita Rønningen
Kiskép :
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever 663E
Rendeltetésem :
Baldur lánya vagyok
play by :
Dove Cameron
Posztok száma :
69
User neve :
Lucky
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
65
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Full-time princess
Előtörténet :
In the cold castle of ice and glass

Prince & Princess, 'cause we are the best team ever Tumblr_inline_o9bujzqtqU1rifr4k_500
Keresem :
"Behind these walls, so tall
I don't wanna climb, I'm afraid to fall..
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever 0fRES4j
So we both do time
And never have closure 'cause I still wanna hold you.."


Anita Rønningen
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 29, 2023 1:43 am

Arne Wilhelm felhasználónak tetszik ez a poszt.

Anita & Arne
"My world is a million shattered pieces put together, glued by my tears, where each piece is nothing but a reflection of you."

Norvég királyi palota

Tulajdonképpen, ahányszor csak Arnira tekintek, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a borzasztó napoknak, éveknek vége és minden rendben van köztünk. Több mint rendben, viszont még így is nehéz űrként nehezedik a mellkasomra az a bő egy évtized. Nagyon nehéz felfognom, hogy közben mind a ketten felnőttünk, immár nem csak herceg és hercegnő vagyunk, hanem férfi és nő és bizony mégnehezebb elvonatkoztatni az érzéseimtől, amik szunnyadtak ugyan de sosem tűntek el. Neki is nehéz lehet, hiszen ő sosem tekintett rám úgy mint a szerelmére, sosem vonzódott hozzám és most hirtelenjében 'BUMM' úgy viselkedünk, mintha mindig is így lett volna. Mintha mindig is egymáséi akartunk volna lenni. Én nagyon vágyok rá, de szeretném mégiscsak lassabbra venni a tempót. Nem szabad csókolózni, nem szabad túl sokáig maradnom egy-egy ölelésében. Nem szabadna úgy néznem rá, mintha a világ legcsodásabb szerelme lenne, hiába az nekem.
- Arni... - Panaszosan fordítottam el a vöröslő arcom, mielőtt még kaptam volna rá azt a puszit és viszonoztam volna. Bízd csak rá, hogy úgy vázolja fel a dolgokat, mintha annyira könnyű lenne, én pedig magamhoz híven, mindent el is hiszek és követném még a legnagyobb ostobaságokban is. Ha ő úgy véli, hogy lehetőségünk lesz még ilyen lopott találkákra, akkor neki elhiszem. Ho..na..pont az imént indultam el azon az útvonalon, hogy pihentetni kell a dolgot, mert biztos akarok lenni abban, hogy nem csak a hév az ami őt viszi velem egy síneken.
- Hát... - Nagyot kellett nyelnem és szószerint keresni próbáltam a szemeiben a kétséget, a humort, de nem találtam semmi arra utalót, hogy ne akarna tényleg bárhová csókot adni nekem. - A helye ott van a pusziknak, ahová te szánod őket. Igazán finomak a te csókjaid, szóval... - Nem mertem folytatni, inkább megtartottam magamnak a végét, merthát, kis perverznek éreztem magam már annyiért is, amit kimondtam ezeket. Mi az, hogy "finomak"? Te szent ég Anita, hát térj már észhez! Emlékezz, mi a terv és ne hagyd, hogy ilyen könnyen eltéritsen. Jó, dehát..Ő Arni. Ezt a magyarázatot már párszor ellőtted.
Remek, magammal beszélgetek, hát ez már mindennek a csúcsa. Dehát, amikor már a közelségétől is jóleső borzongás fut végig a testemen.m
- Hm, szóval eddig mindenkinek meg kellett küzdenie a svéd herceg kitüntető figyelméért? - Jó sok kitartó leányzó lehet azokon a helyeken, ahová eljáe szórakozni...Grethe ne egy csúnya nő, eléggé laza erkölcsei vannak és esélyem nincs az olyan kitapasztalt taktikák ellen, amit ő be tud vetni. Nem tartom magamnál szebbnek, de az biztos, hogy valamiért nagyon vonzza a fiatalabb és idősebb férfiakat is. Arni egy olyan fogás lenne neki, amit sosem hagyna ki. Ezt azonban nem fogom hagyni! N..nem féltékenységből, hanem mert a legjobb barátom és kész.


Egy héttel később

A magamnak megtett ígéretet egészen jól sikerül betartani. Nagyon jól szórakozumk Arnival, közösen megjelenünk az ebédeken, vacsorákon, bárhol ahol igény van ránk. Néha kilovagolunk, vagy tanítgat új zongora darabokat..igazából főleg ő játszik, én pedig ámulva figyelem, ahogy zenét varázsol az ujjaival.. Többnyire sikerül nem úgy nézni rá, mintha kérlelném, hogy csókoljon meg, hiszen minden áldott nap, egyre intenzívebben élem meg vele az álmaimat. Olyankor olyan dolgokat is tesz, amikre nem is tudom, honnan merítem az ötletet. A hölgyek segítettek elkészülni a vintage partira, szép a hajam, szép a ruhám..amit Arne segített kiválasztani, aminek minden centije emlékeztet az érintéseire aznapról, mikor segített választani.
Kifúj-befúj, mélylevegő, ami hirtelen bentragad, ahogy meghallom a kopogását. Tudom, hogy ő az. Egyszerűen érzem, hogy mikor van közel. Még a cipőm nélkül, mezitláb sétáltam az ajtóhoz. Izgultam, mivel már nagyon rég nem láttam kiöltözve -élőben- és tudtam, hogy nagyon-nagyon tetszeni fog a látvány.
Az ajtómat kinyitottam és ahogy megjósolható volt, teljesen lenyűgözött. Van benne valami rejtélyes így és elegáns és.. Hoppá, éppen bámulom. Odébbléptem, hogy be tudjon sétálni az ajtón, amit be is zártam.
- Remekül festesz Arne, ma mindenki irigykedni fog rám. - És engem fog elkísérni, a karjai közt fogok táncolni, beszívom az illatát és..
Oké Anita, nyugi! - Nemsokára kész vagyok. - Lehajolok és gyorsan elkezdem felvenni a magassarkúm, nehogy tovább bámuljak rá és csináljak magamból totális hülyét.
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Arne Wilhelm
Kiskép :
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever Tjhgfb
Rendeltetésem :
Freyr fia vagyok
play by :
Nick Jonas
Posztok száma :
39
User neve :
elyon
Csoport :
félisten
Pontgyűjtő :
37
Lakhely :
Royal Palace
Foglalkozás :
sweden prince
Előtörténet :
the black sheep surrounded by gold
Keresem :
I never knew you were the someone
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever Guilhj
waiting for me
Kor :
29


Arne Wilhelm
Elküldésének ideje — Hétf. Feb. 20, 2023 9:37 pm

Isane Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.



the princess 'n' the prince
I never knew you were the someone
waiting for me.
'Cause we were just kids when we fell in love, not knowing what it was,
I will not give you up this time.



//Előzmény
Nehezen lehet visszafogni, ami olyan ösztönösen jönne, nagy nehezen mégis sikerül, bár ... egyáltalán nem esik jól. Legszívesebben tovább csókolnám őt, tovább édesgetném, csak hát nem biztos, hogy méltó dolog a nyílt udvaron ilyesmiket csinálni, igazából a szertárban sem szabadott volna hozzáérnem, vagy egyáltalán oda bevinnem őt, mégis az egyik legjobb dolog volt, amit tehettem. Sőt, a legjobb dolog volt, hogy nem hagytam, hogy haragban maradjunk, hanem erőszakoskodtam az ügyben. Így viszont alig várom, hogy újra kettesben legyünk...
- Nehéz, de kétlem, hogy lehetetlen lenne. - felelem magabiztosan, arcán fürkészve, ahogy ismét vörösödik, és amit annyira szeretek.
Ahelyett viszont, hogy hagynám eltávolodni, magamhoz ölelem őt oldalasan, hogy minél közelebb tudhassam magamhoz, még ha ajkait nem is érinthetem. Ő viszont majdnem érinti enyémet, mit nagyon bánok, hogy csak majdnem, .. Kénytelen vagyok puha száján hagyni tekintetem pár pillanatra, és csak aztán szemeit keresni. - Megfizetem! Van helye azoknak a pusziknak, vagy rám van bízva? - kérdezem szemtelenül, közel hajolva arcához, mintha csak bőrének szegezném a kérdést, orrommal még érintem is, cirógatom egyszer-kétszer, mielőtt még visszább húzódnék, hogy ismét arcát lássam.
- Egyrészt, szerintem esélytelen, hogy ne legyél szebb mindenben, másrészt pedig, nem olyan könnyű engem csak úgy elcsábítgatni. Elég határozottan tudom, mit szeretnék, és ha én nem gondolom azt meg, lehet akármiben. - felelem halkabban, lágyabb mosollyal arcomon, végig szemeit nézve.
Lehet azt gondolja, hogy olyan egyszerű elterelni a figyelmem, de egy csini ruha elég kevés ahhoz, hogy ne vele foglalkozzak, mikor már végre enyém, és végre ismét az életem része. Igazából nem is tudnék olyat mondani, ami miatt nem erre a dologra figyelnék leginkább.
A nagy nap

Már csak pár óra van hátra, hogy megjelenjünk ezen a bizonyos születésnapi partin, jómagam már elkészültem, és épp Anita szobája felé lépdelek, hogy megkérdezzem, ő hogy áll. Cseppet sem az jár a fejemben, ahogy sikerült kiválasztani azt a ruhát, amit most fel fog venni... de nem is titkolom, hogy szinte mindig azon agyalok, hol tudnék tőle egy-két csókot csenni legalább, még ha annyira nagyon tovább nem is merészkedtek még a gondolataim.
Megállok hát az ajtaja előtt, az őrök - a királynénak köszönetően? - nem igazán ágálnak azellen, hogy kopogtassak rajta, így meg is teszem, alig várva, hogy át is léphessem a nem létező küszöböt.

×
36
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Prince & Princess, 'cause we are the best team ever
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Idősíkok;; :: A múlt ;;
-
Ugrás: