M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jack Bo Sæther


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Jack Bo Sæther
Kiskép :
 Jack Bo Sæther H9eq
Rendeltetésem :
-
play by :
Sam Worthington
Posztok száma :
5
User neve :
Rea
Csoport :
Ember
Pontgyűjtő :
2
Lakhely :
Valahol messze?
Foglalkozás :
MJK; Hadnagy; Mesterlövész;
Előtörténet :
Bo

Keresem :
Majd ha megtalálom, megmondom!


Jack Bo Sæther
Elküldésének ideje — Vas. Nov. 27, 2022 9:34 am
Jack  Bo Sæther
Halandó
rendeltetésem
A családom szerint Munkamániás vagyok • A rövid lényeg annyi, hogy rengeteget dolgozok. Talán van amikor túl sokat is. A táraimhoz több kapcsolat fűz mint a saját családomhoz. Egy idő után eljön az a pillanat, még ha otthon is vagyok eltávon, hogy visszavágyódok abba a megszokott környezetbe, a kis mókuskerékbe. De persze ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem a családomat.
Az ellenségeim szerint Levakarhatatlan vagyok • A munka az munka. Elvégzem a feladatom, és akár a legnagyobb távolságból is eltalálom a célpontot. Adj egy megfelelő helyet, egy jó puskát, és nincs kegyelem. Bár akadt már, mikor megkérdőjeleztem egyes feladatokat, és inkább kérdeztem, mintsem megtettem volna, és megütöttem miatta a bokám párszor, de nagyképűség nélkül mondhatom, a legjobbak közé tartozok.  Ragaszkodok az elgondolásaimhoz, és követlek bármeddig, és bárhová, míg el nem érem a célom. Talán mint a Floki a lábtörlőt. Azt hiszem ez a megfelelő rövid jellemzés.
Szerintem Jó fej vagyok • Ha egyszer ki kell fejtenem, akkor nem fogok ellenkezni. Jó fej vagyok, mert képes vagyok vicceken nevetni, és mosolyogva pofán verni másokat, ha átlépnek egy határt. Jó fej vagyok, mert a szemedbe mondom, ha valami bajom van veled, és nem a hátad mögött pusmogok. Kimondom amit gondolok, és inkább ami a szívemen az a számon típusnak vallom magam. Jó fej vagyok, mert képes vagyok lazítani, és benne vagyok a hülyeségekben is… elég lesz ennyi önfényezés?


play by
Sam Worthington
életkor
36
foglalkozás
MJK mesterlövész
a karakter
keresett/saját
hirdető
AXEL BERGSTRÖM
fő karakterem
Bjørn Kristiansen
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd


-Történetem rengeteg van, csak az a kérdés melyiket akarja hallani… - felpakoltam a lábaim az asztalka lapjára, mellkasom előtt keresztbe fontam karjaim, felszaladt szemöldökkel fürkésztem a savanyú unott pofával ülő fickót, akinek a képét, még háromnegyed órán keresztül el kell viselnem.
-Meséljen a gyerekkoráról Jack. - ajkaim vékony vonallá préselődtek, tekintetem haragos lett. - Hívhatom Jack-nek?
- Nem! Az anyám hív így. Maga nem az anyám. - ellenszenves voltam, talán támadó viselkedést vettem fel, de mindig is utáltam az ilyen kötelező beszélgetéseket.
- Milyen a kapcsolata az anyjával?
- Mi köze az anyámnak ahhoz, hogy megöltem valakit? - leszedtem lábaimat az asztal tetejéről, kicsit másként helyezkedtem, közelebb a pasashoz, megtámaszkodva térdeim felett könyökeimen. - Talán az anyám súgta a fülembe a célpont nevét? Kötve hiszem.
- Jack kérem… ugyan annyira nem akarom ezt mint maga! - hangja talán egy cseppet unottabb, és mesterkéltebb volt a kelleténél, ami elindította bennem az időzítőt, hogy hamarosan a falnak kenem, ha tovább játssza az eszét nekem, de arra gondoltam, inkább végigszenvedem az egészet, mert addig nem mehetek terepre ismét, míg ezen végig nem megyek, újra és újra, és újra! Kibaszott mókuskerék, amit a világon mindennél jobban utáltam.
- Azt erősen kétlem. - vágtam egy grimaszt, majd visszadűltem a támlának, s ismét karba fontam karjaim mellkasom előtt.
- Milyen a kapcsolata az anyjával?
- Nem tud leszállni a témáról… igaz? - fújtattam, hátravetettem fejem, körbeforgattam szemeim, megnyomkodtam az orrnyergem, nyögtem egyet, majd egy sóhajtás után megadtam magam. - Az anyám a legcsodálatosabb nő a világon. A mai napig ha meglátogatom, és nála töltöm az éjszakát, reggelire palacsintát süt nekem. Kisfiamnak hív, holott magasabb vagyok nála. Szereti ha megölelem, és ha egy bevetés után meglátogatom. - elhallgattam, felemeltem fejem, és a fickóra szegeztem tekintetem. - Akar még valamit? Ne ne is mondja… mindjárt azzal jön, hogy és az apámmal milyen a kapcsolatom… eltaláltam? - a fickó megengedett egy gunyoros mosolyt, de azért bólintott egyet. - Gondoltam… Gyerek koromban, az apám melója miatt, sosem maradtunk egy városban pár hónapnál tovább.  A testvéremmel, mindig mi voltunk az új gyerekek az osztályban. A különcök, akik sehová sem tartoznak. - odahajoltam az asztalon lévő pohárhoz, beleittam a benne lévő vízbe, megköszörültem a torkom, és folytattam. - Egyszer, elvitt a munkahelyére. Egy hatalmas hajón szolgált. 10 éves lehettem. Büszke voltam magamra, mikor a fejembe nyomta a kalapját, majd felvitt a fedélzetre, és beállított a kormány mögé. Mosolyogtunk, nevettünk… aztán hívást kaptak. Anyám jött értem. Azóta a nap óta, szinte semmire sem emlékszik. Van, hogy a saját apám nem ismer meg, de nem adom fel. Hűségesen járok hozzájuk, és minden kibaszott nap, elmondom neki, hogy a fia vagyok.
-Mit érez miatta, hogy az apja nem emlékszik magára Jack?
- Ha még egyszer Jack-nek hív, beverem a képét! - szegeztem rá a mutató ujjam, de a gúnyos vigyorából arra következtettem, hogy nem hitt nekem. - De tudja mit?! Semmi köze hozzá! A magánéletem, az én dolgom! Nem arról kellene kérdezősködnie, hogy vannak e rémálmaim? Hogy teszem azt akartam e már végezni magammal? Vagy esetleg azt, hogy látom e magam előtt azoknak az arcát lecsukot szemmel akikkel eddig végeznem kellett? Hm? - felkeltem a helyemről, ő pedig automatikusan húzódott hátrább a görgős székével. Nem tett fel újabb kérdést, csak várakozott, hátha visszaülök a helyemre, de nem tettem meg. -Mindegyik nevére tisztán emlékszem. Az arcukra is… de már régóta nem kísértenek. Eddig egyszer sem vétettem célt. - kinyújtottam magam elé a kezem, mintha csak egy fegyvert fognék. -Van lelkiismeretem, de nem bánkódok azok miatt, akiket meg kellett ölnöm.
Elhallgattam. Leengedtem kezeim, ismét karba fontam azokat néhány pillanat erejéig.
- Mióta tagja a csapatnak?
- Mintha nem tudná… - morogtam a szőnyegnek címezve szavaimat. - Lassan 3 éve. Előtte másfelé katonáskodtam, de az barátocskám, nem a maga orrára tartozik. - gunyoros mosoly költözött arcomra. Már alig vártam, hogy távozhassak.
-Mondja Jack mi…. - abban a pillanatban pattantam fel, ugortam át az asztal fölött, s húztam be neki egyet, eldöntve őt székestül, majd nyakánál fogva nyomtam lefelé a padlóhoz.
-Megmondtam… most pedig szépen lepecsételi a papíromat, és hagy elmenni. - szűrtem fogaim között a szavakat, ő pedig bólogatott, én meg elengedtem.
Felkelt az orrát törölgetve, az asztalához lépett, előszedte a papíromat, lepecsételte, majd a kezembe nyomta.
- Maga őrült!!
- Mind azok vagyunk! - morogtam, aztán kacsintottam, és kisétáltam a szobából, lábbal téve be magam után az ajtót, a papírt pedig a zsebem mélyére süllyesztettem.  
Vissza az elejére Go down
 
Jack Bo Sæther
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott halandók ;;
-
Ugrás: