M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


anton federov


Sveta Y. Federova
Kiskép :
anton federov Tumblr_inline_pln5wlBNZi1wrcvqb_100
Rendeltetésem :

play by :
lucy boynton
Posztok száma :
7
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
oslo
Foglalkozás :
luxusfeleség
Előtörténet :
she abides in sounds,
she lurks in smells,
she infuses herself into flavours

Keresem :
anton federov D3afd3648fca2d9e8d449d649ff942802784a001

when I die, you know
I'll be ready to go


Sveta Y. Federova
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 01, 2023 8:17 pm
Anton Federov
halandó
alvilági üzletember

Magas, jó kiállású, sármos, edzett testalkatú férfi. A szőkésbarna tincsei és a zöldes kék szemei igazán megnyerővé teszik. Mindig elegánsan öltözködik, bár nyakkendőt a legritkább esetben visel. A legtöbb nő azonnal arra vágyik, hogy közelebb kerülhessen Antonhoz, és miért ne tennék? Egy szörnyeteg nem jóképű, nem gazdag üzletember, akinek a Smolensky családdal vannak szoros üzleti és baráti kapcsolatai. Egy szörnyetegről nem gondolja senki ezeket – én sem gondoltam ezt. És annak idején, amikor udvarolt nekem, nem is mutatta meg ki, hogy milyen rettenetes sors vár majd rám.
A külvilág számára én vagyok a szerencse lánya, aki a tökéletes, gazdag férjet akasztotta le, ám Antonban olyan sötétség rejlik, amellyel nem akar soha senki találkozni. Az ellenségei joggal félnek tőle és a haragjától, mert a kegyetlensége nem ismer határokat. Nem ismer szeretetet, törődést, gyengédséget, kedvességet, ennek ellenére azonban nem tudok tőle szabadulni, hiába csak egy színjáték a csodálatos házasságunk, mert a birtoklási vágya mindent felemészt. Engem is. A házasságunk óta mindennapos a szóbeli és a fizikai bántalmazás, az erőszak, nem riad vissza semmitől sem, ugyanakkor körültekintően viszi végbe mindezt, mert a sebeim, a verések foltjai mind-mind eltűnnek, ha felöltözök.
A napjaim kiszámíthatóvá váltak Anton kiszámíthatatlan kegyetlensége és erőszakossága mellett. Minden rezdülését megtanultam olvasni, hogy ne érjen váratlanul semmi sem. Bármennyire is félelmetes és rettenetes ember Anton, nem tökéletes és nem képes mindent a figyelme és az irányítása alá vonni, és ez az én kiskapum ebben a házasságnak csúfolt börtönben.


njk

elképzelt play by
alex pettyfer
életkor
32
foglalkozás
maffiafőnök
a családom szerint
ambíciózus és fegyelmezett
az ellenségeim szerint
kegyetlen és kiszámíthatatlan
szerintem
erőszakos és féltékeny
Sveta • a feleséged
A bájos nejed, akinek szépségéért mindenki irigyel, csak ő nem irigykedik önmagára, mert tudja, ha kettesben kell maradnia veled, az igen fájdalmas lesz a számára.

Ekaterina • a "halott" sógornőd
A feleséged ikernővére, aki egy maffiataghoz ment szintén hozzá. Mindenki úgy tudja halott, ám arról egyelőre senki nem tud, hogy valójában visszatért az alvilágból. Ő biztosan érdekes meglepetés lesz a számodra is.
Ivan • a maffia egyik gengsztere
Különösebben nem foglalkoznál vele, hiszen csak egy tag a sok közül, és neked mégiscsak jobb kapcsolataid vannak. De vajon meddig tart ez a nemtörődömség, ha rájössz, hogy a feleséged szeretőjéről van szó?

Smolensky-maffiacsalád • a hátszeled
A kapcsolati hálódat az apádtól örökölted, aki már nem él. Milyen szerencse, hogy a Smolensky család pont úgy megbízik benned is, mint apádban - így lettél alvilági berkekben az "aranyifjú".
Vissza az elejére Go down
 
anton federov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: NJK karakterek ;;
-
Ugrás: