M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hanne Forelsket Alflund
2 posters


Eirik Hagen
Kiskép :
Hanne Forelsket Alflund Tumblr_inline_ok76xw4Lpd1udvpj7_500
Rendeltetésem :
-
play by :
armie hammer
Posztok száma :
56
User neve :
benibigyó
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
oslo sentrum
Foglalkozás :
deep-cover agent
Előtörténet :
asap
Keresem :
she should be kissed
by someone who knows how.

Hanne Forelsket Alflund 310f107ea38e70b5ed4845aabe0450b9df9d4ffb
Kor :
42


Eirik Hagen
Elküldésének ideje — Pént. Júl. 08, 2022 5:32 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Hanne Forelsket Alflund
Kiskép :
Hanne Forelsket Alflund Tumblr_my6xn08Hkg1sx8xvco1_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Yael Shelbia
Posztok száma :
2
User neve :
Lucky
Csoport :
Álf
Pontgyűjtő :
0
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Ápolónő
Keresem :
My faith

Kor :
78


Hanne Forelsket Alflund
Elküldésének ideje — Pént. Júl. 01, 2022 5:37 pm
Hanne Forelsket  Alflund
Álf
A szekta Svalinja
A családom szerint Zavarodott vagyok • Hithű, Freyr imádó álfokként a szüleim és az ő szüleik is tagjai voltak már a szektának, mi az Istenek kedvéért, imádatáért jött létre. Én sosem hittem, hogy az istenek oly magasztosak lennének. Úgy nőttem fel, abban a hitben, hogy léteznek istenek, de úgy gondoltam rájuk mint egy újabb faj, nem mint felsőbbrendű lények...sem mint a világunk urai. Ez nekik elfogadhatatlan volt.
Az ellenségeim szerint Kiszámíthatatlan vagyok • Nem kell ezen szerintem sokat magyarázni. Mindenki zakkantak hisz, egy elvetemült, szadista, tébolyult libának, akinek sosem tudod a következő lépését.
Szerintem Tiszta vagyok • Véleményem szerint, az aki megtagadja önmagát és a világon mindenkit is becsap, magával együtt, aki minden áron mást akar mutatni önmagánál, az a legmocskosabb teremtés ezen a világon. Nem én, aki a lényem és hitem legtisztább, legigazibb formáját nyújtom.


play by
Yael Shelbia
életkor
77
foglalkozás
Ápolónő
a karakter
Saját
fő karakterem
Anita Ronningen
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd


“But I don’t want to go among mad people," Alice remarked.
"Oh, you can’t help that," said the Cat: "we’re all mad here. I’m mad. You’re mad."
"How do you know I’m mad?" said Alice.
"You must be," said the Cat, "or you wouldn’t have come here.”
Kezeim óvatosan zárják be a könyvet, mit hiába olvastam el megannyiszor, gyönyörű állapotban őriztem meg, a lehető legnagyobb becsben. Kevés könyv tudta ennyire megragadni a fantáziám, mint az Alice Csodaországban. Minden szereplője, minden helyszín annyira jól kigondolt, olyan okos az egész. Mindenki őrült, mégis sokkal szerethetőbb, mint az unalmas, szürke emberek sokasága, akik körbevesznek. Utálom az egyszerűségüket, a szürkét...Nekem kell valami plusz, ami miatt csodálni tudok valakit, azért, hogy ne unjam. Márpedig, ha unom, akkor szükségtelen, akkor eldobható. Jelentéktelen. Imádok imádni és ugyanígy imádok utálni is teljes szívemből. Szeretem, ahogy az adrenalin úrrá lesz rajtam, ahogy az ereimben forró vér pumpálódik a szívem segítségével. Mikor az ujjaim végében érzem a kis remegést. Ez kell nekem.

"Madness is like gravity. All it takes is a little push."

Nem lehet senki számára sem meglepő a pályaválasztásom sem. Érdekel minden elcseszett embernek az elméje, mitől, miért, hogyan és mikor bomlott meg? Mikor engedte el a realitás talaját és éli az életét a legigazibb formájában? Mikor már semmi sem érdekli őket, csak az, hogy engedjenek a késztetésnek és megéljék mindazt amire vágynak. Pszichológiát kezdtem tanulni az egyetemen, be is fejeztem éppen, de nem tanultam ennél tovább. Menni akartam dolgozni, olyanok közé akik közé nemrég én is tartoztam. Akik közt úgy nőttem fel, mintha testvér lennék, közéjük tartozó.
Oslo egy nyugisabb, eldugottabb részén dolgozok egy szanatóriumban, ahol békés, nyugodt környezetet biztosítunk mindenkinek, aki nem kell már a családjának, mindenkinek aki szanálva lett. Körülöttem folyamatosan változik a staff, de én kitartok.

"I'm not crazy. My reality is just different than yours."

Pontosan hetvenhét éve születtem meg, pont aznap, hogy ledobták Hiroshimára azt az atombombát. Óh, szinte emlékszek a szüleim jajjveszékelő sírására, hogy ez az atom milyen katasztrófával sújtott területté változtatja a gyönyörű világunkat. Mi lesz azzal a sok szép fával, az éltető növényekkel, a vízzel és a gyönyörű kis jószágokkal? A rohadásig átkozták mindazt, aki megalkotta és azt is akinek egyáltalán eszébe jutott egy ilyen pusztító fegyver. De nem az istenek teremtették őket?
Lehet ez volt az indok, a szemlélet, amiért én más lettem. Az istenek hagyták ezt, az isteneket nem érdekelte, mi lesz a teremtményeikkel a hívőikkel. Annyi sok szart megengedtek történni, hogy az emberek elvesztették a beléjük vetett hitet, ami úgy élteti őket. Sokáig voltam úgy vele, hogy... nos meg is érdemlik. Majd leesett, hogy talán nekik sincs hatalmuk minden felett, talán ők sem annyira magasztos lények... Nem tökéletesek. Egyszerű természet alkotta, emberek felett álló lények mint mi, hatalmas szerencsével, hogy pont ők lettek kiemelve a halandók által. Tíz évesen, még nem is Oslo környékén élve kérdeztem mag anyáékat, hogy akkor ez most, hogy van? Tudjátok, mi lett a válasz? A reakció?
Az, hogy ők engem nem így neveltek. Az, hogy megtagadom a valóm, a lényem és azt aki minket is teremtett. Saját magam ellen fordultam, ez pedig nyilván csak a hibás génjeim miatt lehet. Valami, valahol, nagyon tönkre mehetett bennem.
Az sem segített rajtam, hogy még nem voltak képességeim, nem tudtam őket előhívni... Ugyanolyan felesleg lettem, mint azok az emberek, akiket most olyan sokra tartok. Anya kórházban dolgozott, így jutott eszébe az ötlet. Megkérte az egyik orvost, aki járt elmegyógyintézetekbe is, hogy vizsgáljon meg. Mit is vártunk a hatvanhét évvel ezelőtti Norvégiától? Én megmondtam a dokinak, hogy álf vagyok, nem ember és egyszer, majd én is irányítani fogom a földet, mint anyám vagy a szelet kontrolálom majd, akár apa. Egyenes út vezetett a legközelebbi intézetbe. Sokára tartott megtanulnom, hogy ezek egyszerű, tudatlan emberek és nem fognak nekem hinni sosem. Eljátszottam hát lassan, a csodával határos módon történő "meggyógyulásom". Az igazgató, mivel lemondtak rólam a szüleim, magához vett. Vele nőttem fel, a betegei közt, ő segített kikupálódni, ő járatott tanárokhoz. Az egyetlen ember, aki szürke volt, mégis annyira magával ragadta az agy működése, az elme, ahogy engem. A szüleimnek egyébként sem voltam fontos, ilyen eretnek hozzáállással. Egyik alkalommal történt egy forduló pont az életemben. Össze kellett varrnom egy páciens sebét, és az a csodás érzés, mikor a tű átszúrta a bőrt, ahogy kibuggyant a vörös, életet adó kötőszövet...te jó ég. Akkor jöttem rá, hogy ilyen tökéletes szerkezetet, mint a testünk, valóban nem dobhatott össze a természet, csak úgy véletlenül.
Negyvenegy évesen, az álfok szemeiben még nem számítottam felnőttnek sem, mikor érdeklődésem a szekta irányában megnövekedett. Nagyon elkezdtek érdekelni a szokásaink, az istenek, a rituálék...hát azok nagyon. Azt sem tartottam különösen rossz ötletnek, hogy a sajátjaimtól kérjek segítséget, hiszen a képességeim még nem kezdtek el előbújni. Micsoda pikantériája a sorsnak, hogy a tulajdonképpen második megszületésemkor, mikor a Hanne helyett a Forelsket nevet kezdtem el használni, mikor eldöntöttem, hogy elfogadom kilétem és az isteneinket és csatlakozok az anyámék által sokra tartott szektához, akkor robbant fel ukrajnában az a bizonyos reaktor, '86-ban. Milyen furcsa, hogy a szüleimnek akkor pont ott kellett lennie. Egyéb örökös híján rámszállt mindenük..rám akit annyira megvetettek.
A sors tele van fordulatokkal, én pedig nem félek elvetni azt a bizonyos kockát.
Vissza az elejére Go down
 
Hanne Forelsket Alflund
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott álfok ;;
-
Ugrás: